Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 13:00   #691
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pamelka999 Pokaż wiadomość
Depilowałam woskiem u kosmetyczki, nie laserem. Tylko zamiast odrosnac po miesiacu, tak jak wszystkie dziewczyny mowily, to odrosly po 4 dniach.No i odrosly ciemniejsze i mam wrazenie, ze, mocniejsze. I nie wiem co mam teraz zrobic, bo wydepilowalam woskiem i mam dalej wąsik, i strasznie podrazniona skore.
Pamelko, myślę że przed zabiegiem mogłaś już wyrywać włoski, a to zaburza fazy wzrostu. Pewnie odrosły ci włosy wcześniej "śpiące". Albo kosmetyczka nie wszystko wyrwała z cebulkami. Spróbuj przed znastępnym zabiegiem rozjaśniać wąsik regularnie preparatem Sally Hansen (niczego nie wyrywać, niech odrośnie), a po miesiącu idź na zabieg woskiem i zobacz jak potem będzie. Problemem jest podrażniona skóra. Teraz można ją podleczyć, choćby Sudocremem, ale co potem?
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 20:44   #692
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja dzis zobaczylam, ze w salonie consensus w Krakowie depilacja bikini ze wzgorkiem i bruzda miedzyposladkowa kosztuje 800 zl, zalamka po prostu. Miala ktoras z was taki zabieg ??
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 20:51   #693
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Ja dzis zobaczylam, ze w salonie consensus w Krakowie depilacja bikini ze wzgorkiem i bruzda miedzyposladkowa kosztuje 800 zl, zalamka po prostu. Miala ktoras z was taki zabieg ??
Ja jestem po 3 zabiagach wlasnie takiej depilacji - depiluje doslownie wszystko w tej okolicy. Robie to sobie w Krakowie w Nowomedzie i placilam za te 3 zabiegi po 350zl (to nie jest normalna cena za cale bikini ale jak jestes studentka to masz szanse zdobyc niezla znizke). Teraz od 4 zabiegu bede placila tylko 175zl
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 09:59   #694
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Gremlinko, tu nie chodzi tylko o cierpienie, bo laser też boli i to porządnie. Chodzi o to, że elektroliza może pozostawiać blizenki. A laser nie jest super hiper, pozwala jednak wydłużyć czas między odrostem włosów. I to już jest wielki sukces w przypadku osób, którym np. włosy odrastają każdego dnia, a nie po 2 tygodniach czy miesiącu. Poza tym większa część włosów jest laserem spokojnie usunięta, a co najmniej osłabiona. Co do elektrolizy, to strasznie długo to trwa przy bujnym owłosieniu. Kosmetyczka musi wkłuć igłę w każdy mieszek osobno i w czasie jednego zabiegu może tego dokonać tylko na iluś tam włoskach. Laserem na raz niszczy się (bywa oczywiście, że niestety tylko przygłusza) włoski na dużym obszarze skóry. Po eletrolizie chodzi się, ponad rok bywa, w czerwonych kropkach, które nie zawsze znikają bez śladu. Nie ma chyba metody idealnej i bez ryzyka.
Morelle, a znasz osobe która poddała sie elektrolizie? Pytam ponieważ ja mam znajomą ktora miala elektrolize na pachy i w ciagu 3 miesiecy usunęła na stałe włoski...wiec już nie wiem czy jej wierzyć. W ogóle ona jest turczynka i mówi, że w Turcji bardzo dużo kobiet się na to decyduje (nogi,rece,pachy) i w zasadzie u nich to norma. Już nie wiem ...sama mam bardzo szubko rosnące, ciemne włosy i chciałbym mieć chociaż pod pachami spokój, bo nawet jesli się ogole i tak widać ciemne cebulki spod skóry,a na drugi dzień masakra- odrost kórego wole nie golic.
Również zastanawiam sie nad ta metoda IPL, ponoc to coś najnowszego...
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 10:07   #695
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pamelka999 Pokaż wiadomość
Witam!
Słuchajcie mam problem. Bylam 3 dni temu u kosmetyczki widepilowac wąsik. Na początku byłam zachwycona, jednak już następnego dnia było widać powoli włoski. Dzisiaj są już widoczne, a najgorsze jest to, że są ciemniejsze(duzo ciemniejsze) i mam wrazenie, ze mocniejsze;/ Kupilam dzisiaj wosk na zimno veet, lecz niestety nie udalo mi sie pozbuyc tych wlosko, lecz mam kilka czerwonych kropeczek i skore, ktora boli;/ Co mam robic? Przeciez nie bede co 3 dni chodzic do kosmetyczki;(
Hej Pamelko!
Też mam problem z wąsikiem. Dawniej depilowałam go plastrami woskowymi,ale szybko stwierdziłam, że to bez sensu- wosk niedokładnie wyrywa włoski do tego skóra jest podrazniona tak, że trzeba odczekać kilka godzin. Obecnie wyrywam sobie włoski pinceta,może to troche żmudna robota ale bardziej skuteczna bo zawsze wyrwe włoska z cebulką. Wystarczy dobre oswietlenie i w ciagu 10-15 mozna się pozbyc wąsika na klika dni. Jeśli Tobie dosyć szybko odrastaja włosy to nawet nie marz, że kosmetyczka usunie Ci włoski na kilka tygodni. Ja co kilka dni wyrywam włoski i nie stanowi to dla mnie problemu-jest to rutyna- tak jak codzienna regulacja brwi...ciężkie życie owłosieńca
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:55   #696
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Ja jestem po 3 zabiagach wlasnie takiej depilacji - depiluje doslownie wszystko w tej okolicy. Robie to sobie w Krakowie w Nowomedzie i placilam za te 3 zabiegi po 350zl (to nie jest normalna cena za cale bikini ale jak jestes studentka to masz szanse zdobyc niezla znizke). Teraz od 4 zabiegu bede placila tylko 175zl
Wiesz teraz jestem studentka ostatniego roku a depilacje przeprowadzalabym niestety dopiero za rok, czyli na znizke juz sie nie zalapie. Zadowolona jestes z Novomedu ? Napisz cos o obsludze i w ogole wrazeniach z depilacji. Jesli mozesz, to zapytaj tez u nich ile kosztuje taka depilacja bez znizki.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:01   #697
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Przypominam, że jest to wątek o depilacji LASEREM [jak tytuł wskazuje "Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety"] a nie o depilacji wąsika woskiem bądź pęsetą...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 14:01   #698
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Wiesz teraz jestem studentka ostatniego roku a depilacje przeprowadzalabym niestety dopiero za rok, czyli na znizke juz sie nie zalapie. Zadowolona jestes z Novomedu ? Napisz cos o obsludze i w ogole wrazeniach z depilacji. Jesli mozesz, to zapytaj tez u nich ile kosztuje taka depilacja bez znizki.
wiesz co, opisywalam w tym watku swoje wrazenia pare miesiecy temu, ale ogolnie jestem bardzo zadowolona i teraz po 3 zabiegach pozostalo mi moze jakies 20-30% wloskow. Bez znizki calosciowa depilacja bikini kosztuje tam okolo 500zl. Moze troche mniej.... Poszukaj moje wypowiedzi w tym watku (gdzies wiosna chyba byly) - pisalam o innych salonach krakowskich gdzie mozna sobie zrobic depilacje laserowa i podawalam ceny oraz sprzet ktory uzywaja. Moze Ci sie przydac
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 15:14   #699
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Morelle, a znasz osobe która poddała sie elektrolizie? Pytam ponieważ ja mam znajomą ktora miala elektrolize na pachy i w ciagu 3 miesiecy usunęła na stałe włoski...wiec już nie wiem czy jej wierzyć. W ogóle ona jest turczynka i mówi, że w Turcji bardzo dużo kobiet się na to decyduje (nogi,rece,pachy) i w zasadzie u nich to norma. Już nie wiem ...sama mam bardzo szubko rosnące, ciemne włosy i chciałbym mieć chociaż pod pachami spokój, bo nawet jesli się ogole i tak widać ciemne cebulki spod skóry,a na drugi dzień masakra- odrost kórego wole nie golic.
Również zastanawiam sie nad ta metoda IPL, ponoc to coś najnowszego...
Znam. właśnie znajoma mi niegdyś osoba chodziła w czerwonych kropkach na buzi. Potem miałą blizenki. Ale myślę, że pod pachami to nie ma specjalnego znaczenia. Zresztą, przyszło mi do głowy, może sa już jakieś lepsze urządzenia do elektrolizy? Gorzej na twarzy. Kosmetyczka mówiła, że miała klientkę, której nie zostały ślady ale nie mnożyła takich przykładów. Natomiast na pewno elektroliza usuwa na stałe. Laser też ale tylko włosy aktualnie bedące w fazie wzrostu. O ile dobrze dobierze się energię. Gospdarka hormonalna też ma na to wpływ, bo mogą pokazywać sie już całkiem nowe włosy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 16:15   #700
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Znam. właśnie znajoma mi niegdyś osoba chodziła w czerwonych kropkach na buzi. Potem miałą blizenki. Ale myślę, że pod pachami to nie ma specjalnego znaczenia. Zresztą, przyszło mi do głowy, może sa już jakieś lepsze urządzenia do elektrolizy? Gorzej na twarzy. Kosmetyczka mówiła, że miała klientkę, której nie zostały ślady ale nie mnożyła takich przykładów. Natomiast na pewno elektroliza usuwa na stałe. Laser też ale tylko włosy aktualnie bedące w fazie wzrostu. O ile dobrze dobierze się energię. Gospdarka hormonalna też ma na to wpływ, bo mogą pokazywać sie już całkiem nowe włosy.
Jednak najważniejsze, że się częściowo usunie włosy-to już coś. niedobitki mżna golic i pewnie i tak bardzo tego nie widać. Troszke się obawiam tej elektrolizy, chyba jednak zdecyduje się na tradycyjny laser diodowy Light Sheer bo jest zachwalany, co prawda u mnie w miescie nie ma jeszcze najnowszego tylko TM,ale wydaje mi się że to nie ma wielkiej różnicy.
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 17:27   #701
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Jednak najważniejsze, że się częściowo usunie włosy-to już coś. niedobitki mżna golic i pewnie i tak bardzo tego nie widać. Troszke się obawiam tej elektrolizy, chyba jednak zdecyduje się na tradycyjny laser diodowy Light Sheer bo jest zachwalany, co prawda u mnie w miescie nie ma jeszcze najnowszego tylko TM,ale wydaje mi się że to nie ma wielkiej różnicy.
Light Sheer jest z tego co wiem na razie najlepszy. Sądzę, że warto spróbować lasera, a gdyby coś zostało, to nie radzę ci golić niedobitków - raczej idź na wosk. A rzeczywiście włoski, które zostają są o wiele słabsze i jaśniejsze, niektóre wręcz białe.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 22:10   #702
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
a gdyby coś zostało, to nie radzę ci golić niedobitków - raczej idź na wosk.
Dokładnie. Tak mi powiedziała pani, która mi wykonywała zabieg. 'Jeżdżąc' maszynką pobudza się cebulki i wyrastają nowe włosy, więc nie ma to sensu
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:13   #703
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A samemu depilatorem?
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:24   #704
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
A samemu depilatorem?
Nie sądzę, aby podobny efekt zafundował depilator czy wosk. Maszyna mocno szarpie, a więc uszkadza cebulki. Gdy depilatory elektryczne wchodziły na rynek reklamowano je jako sposób na niszczenie owłosienia i jest w tym wiele prawdy. Mówię na swoim przykładzie. Depilator w kremie może natomiast niestety pobudzić skórę do wytwarzania nowych włosków. Bo podrażnia, podobnie jak golenie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:26   #705
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Hej Pamelko!
Też mam problem z wąsikiem. Dawniej depilowałam go plastrami woskowymi,ale szybko stwierdziłam, że to bez sensu- wosk niedokładnie wyrywa włoski do tego skóra jest podrazniona tak, że trzeba odczekać kilka godzin. Obecnie wyrywam sobie włoski pinceta,może to troche żmudna robota ale bardziej skuteczna bo zawsze wyrwe włoska z cebulką. Wystarczy dobre oswietlenie i w ciagu 10-15 mozna się pozbyc wąsika na klika dni. Jeśli Tobie dosyć szybko odrastaja włosy to nawet nie marz, że kosmetyczka usunie Ci włoski na kilka tygodni. Ja co kilka dni wyrywam włoski i nie stanowi to dla mnie problemu-jest to rutyna- tak jak codzienna regulacja brwi...ciężkie życie owłosieńca
Uważaj na pincetę, takie wyrywanie może zagęścić wąsik. Spróbuj raczej depilatora elektrycznego.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:05   #706
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Uważaj na pincetę, takie wyrywanie może zagęścić wąsik. Spróbuj raczej depilatora elektrycznego.
Ale pincetą znacznie lepiej usuną wlosek z cebulą, tym bardziej, że depilator nie chwyci tak cienkich i krótkich włosków. ja to juz od ok.7 lat praktykuje A depilatorem jestem w stanie usunąć włoski tylko z nóg.
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:08   #707
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Nie sądzę, aby podobny efekt zafundował depilator czy wosk. Maszyna mocno szarpie, a więc uszkadza cebulki. Gdy depilatory elektryczne wchodziły na rynek reklamowano je jako sposób na niszczenie owłosienia i jest w tym wiele prawdy. Mówię na swoim przykładzie. Depilator w kremie może natomiast niestety pobudzić skórę do wytwarzania nowych włosków. Bo podrażnia, podobnie jak golenie.
Ja rozumiem,ale tak sie pytam przyszłościowo gdybym zdecydowała się na laser i poźniej gdyby mi zostały pojedyncze włoski- to czy można je wyrywać pinceta lub depilatorem bo na wosk do kosmetyczki na 100?% nie bedzie mi się chialo chodzić
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:16   #708
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Ale pincetą znacznie lepiej usuną wlosek z cebulą, tym bardziej, że depilator nie chwyci tak cienkich i krótkich włosków. ja to juz od ok.7 lat praktykuje A depilatorem jestem w stanie usunąć włoski tylko z nóg.
Fakt, pinceta ma swoje zalety. Wierz mi jednak, siedem lat to nic, większych problemów nie zobaczysz, a potem sama dostrzeżesz nie wiedzieć kiedy, że na "pincetowanie" poświęcasz coraz więcej czasu, musisz robić to codziennie, a włoski są coraz grubsze i jest ich coraz więcej. Sądzę, że to dlatego tak szybko odrasta ci wąsik. Dzisiejszymi depilatorami z łatwością można złapać nawet krótki włos. A jeśli jest jeszcze cienki, to tym lepiej. Zwłaszcza na twarzy. Bo tu z grubszymi i króciutkimi może sobie nie bardzo poradzić. Można użyć nawet takiego do innych części ciała. Wierz mi, wiem, co piszę. Mam swoje doświadczenia.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:17   #709
bjum
Przyczajenie
 
Avatar bjum
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja jestem kompletnie załamana. Wczoraj przeglądam się dokładnie w lustrze i co widzę? Mam włoski na brodzie?! Nie wiem zupełnie skąd one się tam wzięły! Czemu nagle one się wszędzie pojawiają? 16, 5 to chyba wiek, w którym się kończy dojrzewać, a nie zaczyna?! Jeszcze to koło pępka można zignorować, ale na twarzy?
bjum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 15:18   #710
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Ja rozumiem,ale tak sie pytam przyszłościowo gdybym zdecydowała się na laser i poźniej gdyby mi zostały pojedyncze włoski- to czy można je wyrywać pinceta lub depilatorem bo na wosk do kosmetyczki na 100?% nie bedzie mi się chialo chodzić
Radzę ci szczerze depilator elektryczny, a nie pincetę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 15:26   #711
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez bjum Pokaż wiadomość
A ja jestem kompletnie załamana. Wczoraj przeglądam się dokładnie w lustrze i co widzę? Mam włoski na brodzie?! Nie wiem zupełnie skąd one się tam wzięły! Czemu nagle one się wszędzie pojawiają? 16, 5 to chyba wiek, w którym się kończy dojrzewać, a nie zaczyna?! Jeszcze to koło pępka można zignorować, ale na twarzy?
Zbadaj koniecznie poziom hormonów. Niestety właśsnie w takim wieku możesz miec coraz więcej włosków. Jesli już są, to trzeba na to lekarskiej rady. Choć, prawdę mówiąc, może być tak, że powiedzą ci, iż to jest genetyczne po prostu. Trzeba jednak iść do lekarza. Nie chcę cię straszyć, ale jestem sporo starsza od ciebie i tak jak w twoim przypadku zaczął się mój problem. Okazał się wprawdzie nie hormonalny, ale bardzo dał mi popalić. Nie dopuść, żeby włosków było coraz więcej. Najpierw sprawdź poziom hormonów, a potem zadecyduj o rodzaju depilacji. Bo jeśli to zaburzenia hormonalne, to laser niewiele da.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:19   #712
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Fakt, pinceta ma swoje zalety. Wierz mi jednak, siedem lat to nic, większych problemów nie zobaczysz, a potem sama dostrzeżesz nie wiedzieć kiedy, że na "pincetowanie" poświęcasz coraz więcej czasu, musisz robić to codziennie, a włoski są coraz grubsze i jest ich coraz więcej. Sądzę, że to dlatego tak szybko odrasta ci wąsik. Dzisiejszymi depilatorami z łatwością można złapać nawet krótki włos. A jeśli jest jeszcze cienki, to tym lepiej. Zwłaszcza na twarzy. Bo tu z grubszymi i króciutkimi może sobie nie bardzo poradzić. Można użyć nawet takiego do innych części ciała. Wierz mi, wiem, co piszę. Mam swoje doświadczenia.
Przecież depilator to nic innego jak szereg pincet, po prostu w krótszym czasie wyrywa wiecej włoskow...Na nogach tez musze co 3 dni depilowac, bo zawsze coś odrośnie.
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 16:27   #713
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Przecież depilator to nic innego jak szereg pincet, po prostu w krótszym czasie wyrywa wiecej włoskow...Na nogach tez musze co 3 dni depilowac, bo zawsze coś odrośnie.
Teoretycznie tak, ale depilator to przeciez maszyna działająca z określoną siłą. Pincetą nie uszkodzisz cebulki, skubiesz tylko, a depilatorem masz na to duże szanse. Ale trzeba na to cierpliwości i czasu. Ciągle ci wyrasta? Bo wyrywasz włosy w różnym czasie. To takie pertuum mobile. Laser zdecydowanie wydłuża czas między odrastaniem włosów. Oczywiście, przed jego rozpoczeciem nie należy przez 2-4 tygodnie wgóle wyrywac włosów.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 17:02   #714
beatadrozdowska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam mozecie mi polecic gabinety w lodzi w ktorych wykonywana jest depilacja laserowa . Chciala bym usunac wloski z twarzy ma Hirsutyzm i zaczelo mi to dokuczac wyrywalam sobie peseta ale caly czas odrastaja slyszalam ze wystarczy pare zabiegow laserwm i wloski nie odrastaja ??
__________________
KOTEK1983
beatadrozdowska11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 20:17   #715
pamelka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziekuje wam morelle i gremlinka za odpowiedzi;* nie sądzę, żebym zdecydowała się na depilator, czy pensetę, bo depilatora się boję, i jestem pewna, że po pensecie będę mieć gęstsze włoski. Jednak tego kremu mogę spróbować. Lecz niektórzy mówią, że nie we wszystkich przypadkach działa i czasami ma skutki uboczne np. "zabarwia na rudo". Co o tym sądzicie?
pamelka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 10:24   #716
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez pamelka999 Pokaż wiadomość
Dziekuje wam morelle i gremlinka za odpowiedzi;* nie sądzę, żebym zdecydowała się na depilator, czy pensetę, bo depilatora się boję, i jestem pewna, że po pensecie będę mieć gęstsze włoski. Jednak tego kremu mogę spróbować. Lecz niektórzy mówią, że nie we wszystkich przypadkach działa i czasami ma skutki uboczne np. "zabarwia na rudo". Co o tym sądzicie?
Niestety nie stosowalam żadnych kremów wiec nie mam doświadczenia. Ale raczej bym się nie zdecydowała na takie specyfiki, przywiazana jestem do pincetki, może i często musze wyrywać włoski jednak nie zauważyłam by szybciej mi odrastały przez pincete. Wiadomo, że z wiekiem włoski na twarzy staja sie mocniejsze no ale cóż, taki los każdej babci że się staje dziadkiem ;]. Nizej masz linki do forum na temat wąsika, coś tam kiedyś wyczytałam o kremach wiec może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ilacja+laserem
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ilacja+laserem
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 06:45   #717
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
Niestety nie stosowalam żadnych kremów wiec nie mam doświadczenia. Ale raczej bym się nie zdecydowała na takie specyfiki, przywiazana jestem do pincetki, może i często musze wyrywać włoski jednak nie zauważyłam by szybciej mi odrastały przez pincete. Wiadomo, że z wiekiem włoski na twarzy staja sie mocniejsze no ale cóż, taki los każdej babci że się staje dziadkiem ;]. Nizej masz linki do forum na temat wąsika, coś tam kiedyś wyczytałam o kremach wiec może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ilacja+laserem
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ilacja+laserem
Większość z nas Gremlinko to wcale nie babcie. Ja też nie. I wcale nie jest naszym losem, aby przemienić się w dziadków. Można tego uniknąć.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:10   #718
gremlinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Większość z nas Gremlinko to wcale nie babcie. Ja też nie. I wcale nie jest naszym losem, aby przemienić się w dziadków. Można tego uniknąć.
W okresie menopauzy troche zmienia sie gospodarka hormonalna kobiety, tzn jest więcej androgenów w stosunku do estrogenów i stad te męskie owłosienie na twarzy. I tutaj wloski nie mają nic wspolnego z pinceta, depilatorem itp. Włoski z którymi my- młode kobiety, walczymy to praktycznie meszek, a w starszym wieku włoski stają sie grubsze i mocniejsze,ale nie od pincety. Jednak warto znaleźć taka metode by przyhamować wzrost meszku, wedlug mnie te zwykłe sposoby w zaden konkretny sposob nie zatrzymają wzrostu włosków. Tutaj cos wiecej może zdziałac jedynie laser, który faktycznie osłabi włoski.
gremlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 19:29   #719
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez gremlinka Pokaż wiadomość
W okresie menopauzy troche zmienia sie gospodarka hormonalna kobiety, tzn jest więcej androgenów w stosunku do estrogenów i stad te męskie owłosienie na twarzy. I tutaj wloski nie mają nic wspolnego z pinceta, depilatorem itp. Włoski z którymi my- młode kobiety, walczymy to praktycznie meszek, a w starszym wieku włoski stają sie grubsze i mocniejsze,ale nie od pincety. Jednak warto znaleźć taka metode by przyhamować wzrost meszku, wedlug mnie te zwykłe sposoby w zaden konkretny sposob nie zatrzymają wzrostu włosków. Tutaj cos wiecej może zdziałac jedynie laser, który faktycznie osłabi włoski.
Myślę, że prawda leży gdzieś pośrodku jak to zwykle bywa. Nie wszystkie młode kobiety mają meszek, ale wręcz mocne włosy na głowie i gdzie indziej. Nie wszystkie kobiety w okresie menopauzy mają też wysyp włosków na twarzy. Poza tym, działa też czynnik genetyczny - włos włosowi nierówny. To bardzo indywidualna sprawa. Ale ciekawa jestem dalszych spostrzeżen na temat sposobów wyrywania niechcianych włosków.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 19:57   #720
PlumSykes
Przyczajenie
 
Avatar PlumSykes
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

3-4 strony wcześniej opisałam wrażenia zaraz po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pach w gabinecie BONA DEA w Krakowie.
Dzisiaj od zabiegu minęło ponad 2 tygodnie a ja mam prawie całkiem gładkie pachy.
Nie goliłam ich od tygodnia i nic tam nie wyrasta. Naprawdę jestem bardzo zadowolona i na 100%
pójdę na kolejny zabieg, żeby już całkiem pozbyć się włosków (tym razem na pewno wezmę znieczulenie).
Zastanawiam się też, czy nie iść w listopadzie na pierwszy zabieg na bikini...
PlumSykes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.