Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 17:08   #3031
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dwa wycyganione od Allegrowicza zdjęcia - chciałam obydwa, więc nie wzięłam żadnego
Myślałam, żeby kupić ten po prawej, jest taki bardziej stłumiony kolorystycznie. Nie wiem, czy nie były za ciemny dla mnie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 18:45   #3032
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
to jedne z tych rzeczy, których NIE MUSZĘ MIEĆ
Ja też sobie to powtarzam pewnie przetrwam, o ile kusicielki (Kate, Contax - do was piję ) nie zaczną go wychwalać na zbiorowym
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:31   #3033
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja też sobie to powtarzam pewnie przetrwam, o ile kusicielki (Kate, Contax - do was piję ) nie zaczną go wychwalać na zbiorowym
Aga tym razem nie bede Cie kusic

Bylam dzisiaj i je ogladalam i nie podobaja mi sie. W Polsce beda tylko dwa odcienie - rozu i brazu, w Sephorach dopiero w kwietniu - nie wiem na ile to prawda - ja je ogladalam w Galerii Centrum.
Ten kwiatek jest tylko na powierzchni rozu, pod spodem jest jednolity kolor; sa bardzo slabo napigmentowane, co wg mnie jest zaleta; maja malo drobinek. I w ogole wygladaja jakos nijako na skorze. Przerost formy nad trescia.

Za to fajne sa szachownice - ale byl tylko jeden kolor, odcienie rozu. Ale Ty Aga chyba taki juz masz :sool:

Tak czy siak wyleczylam sie z nich. Zreszta jakos nie przepadam za ich wyrobami. Zawsze jak na cos sie napale, to po konfrontacji z produktem jestem rozczarowana.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:54   #3034
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kratka miała do mnie dotrzeć gdzieś w październiku, ale ostatecznie nie dotarła - Pani sprzedawała towar, którego nie miała na stanie, a na dostawę miałabym czekac jakiś miesiąc chyba (o czym wogóle nie zostałam poinformowana, dopiero po napisaniu maila z pytaniem dlaczego tak długo). Jakoś nic mnie nie powaliło z nowości, frunie do mnie jeden błyszczyk Guerlaina z nowej kolekcji a tak poza tym to nic. Dziewczyny zachwycają się na zbiorowym brązerami, a mnie nie poruszyły - jedyne, co miały fajnegp, to pędzelek Diora nie tykam po tym, gdy ostatnio nadziałam się na wielkie, brokatowe drobiny, Chanel ma ciekawy ten cień, ale oczy rzadko kiedy cieniami maluję. Właściwie czekam tylko na nową kolekcję Deborah i chcę upolować softy - tylko tyle
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 19:57   #3035
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Aga - dzięki za zdjątka owych rózy, a jakie są nazwy kolorów.

Contax - tak myślałam, że w Polsce w perfumeriach będą tylko 2 odcienie, na niemieckich stronach też są 2: Peony i Posy, takie jak na A. Tylko że żaden z nich nie jest brążowy, oba są różowe, brązowy z tego co widziałam na stronie Klinika to Almond Blossom, chyba że ja już jakaś ślepa jestem. Contax - a Ty pamiętasz nazwy tych kolorów, które widziałaś?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 20:05   #3036
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aga - dzięki za zdjątka owych rózy, a jakie są nazwy kolorów.
01 - peony, 02 - posy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 20:32   #3037
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kratka miała do mnie dotrzeć gdzieś w październiku, ale ostatecznie nie dotarła - Pani sprzedawała towar, którego nie miała na stanie, a na dostawę miałabym czekac jakiś miesiąc chyba (o czym wogóle nie zostałam poinformowana, dopiero po napisaniu maila z pytaniem dlaczego tak długo). Jakoś nic mnie nie powaliło z nowości, frunie do mnie jeden błyszczyk Guerlaina z nowej kolekcji a tak poza tym to nic. Dziewczyny zachwycają się na zbiorowym brązerami, a mnie nie poruszyły - jedyne, co miały fajnegp, to pędzelek Diora nie tykam po tym, gdy ostatnio nadziałam się na wielkie, brokatowe drobiny, Chanel ma ciekawy ten cień, ale oczy rzadko kiedy cieniami maluję. Właściwie czekam tylko na nową kolekcję Deborah i chcę upolować softy - tylko tyle
Ale checa a wydawalo mi sie, ze go na Twoich fotach widzialam, ale widac cos mi sie pokrecilo.

Co do nowosci to tez jestem mocno zdegustowana, nic mnie na kolana nie powalilo. Widzialm na zbiorowym Guerlainy i mizernie wygladaja. Chyba sobie kupie teraz dla odmiany teraccotte dla brunetek i juz. Aga, a jak Twoja dla blondynek sie sprawuje. Moja poszla w swiat, bo po jednym sezonie prawie juz nie bylo tych rozowych fragmnetow. Cieni tez na szczescie nie uzywam to i problemow mam mniej A widzisz zapomnialabym, korci mnie brazer Chanel i Sisleya. Ten ostatni jest tylko w jednym kolorze, ale na skorze wyglada piknie , tylko to nie nowosci tylko stala ich oferta.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Contax - tak myślałam, że w Polsce w perfumeriach będą tylko 2 odcienie, na niemieckich stronach też są 2: Peony i Posy, takie jak na A. Tylko że żaden z nich nie jest brążowy, oba są różowe, brązowy z tego co widziałam na stronie Klinika to Almond Blossom, chyba że ja już jakaś ślepa jestem. Contax - a Ty pamiętasz nazwy tych kolorów, które widziałaś?
Smoku wydaje mi sie, ze to te nazwy co podalas, ale na 100 % nie jestem pewna. Taka bylam rozami rozczarowana, ze w koncu ich obu dokladnie nie obejrzalam, ale jestem pewna ze jeden ma blizej do brazow niz rozy, bo jego wlasnie ogladalam. Dla wyjasnienia nie mowie tu o odciniach brazu w tradycyjnych pudrach brazujacych, tylko o delikatnych bezo - brazach, jakie sa w tradycyjnych rozach.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 20:53   #3038
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ale checa a wydawalo mi sie, ze go na Twoich fotach widzialam, ale widac cos mi sie pokrecilo.

Co do nowosci to tez jestem mocno zdegustowana, nic mnie na kolana nie powalilo. Widzialm na zbiorowym Guerlainy i mizernie wygladaja. Chyba sobie kupie teraz dla odmiany teraccotte dla brunetek i juz. Aga, a jak Twoja dla blondynek sie sprawuje. Moja poszla w swiat, bo po jednym sezonie prawie juz nie bylo tych rozowych fragmnetow. Cieni tez na szczescie nie uzywam to i problemow mam mniej A widzisz zapomnialabym, korci mnie brazer Chanel i Sisleya. Ten ostatni jest tylko w jednym kolorze, ale na skorze wyglada piknie , tylko to nie nowosci tylko stala ich oferta.
Jestem bardzo zadowolona - jest twarda, daje delikatny efekt i nie można zrobić sobie placków (vide: pokusiło mnie Joko chyba swoją serią orientalną, na policzkach tragedia) co przy mojej cięzkiej łapie jest bardzo przydatne aktualnie mam dwa brązery - terracottę i diora najjaśniejszy, narazie tyle mi starczy a zbędne kosmetyki mam zamiar puścić na allegro
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 21:55   #3039
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
/.../
Ten kwiatek jest tylko na powierzchni rozu, pod spodem jest jednolity kolor; sa bardzo slabo napigmentowane, co wg mnie jest zaleta; maja malo drobinek. I w ogole wygladaja jakos nijako na skorze. Przerost formy nad trescia.
Aaaaa...tego właśnie się obawiałam - dla mnie to oszukaństwo
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 22:21   #3040
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona - jest twarda, daje delikatny efekt i nie można zrobić sobie placków (vide: pokusiło mnie Joko chyba swoją serią orientalną, na policzkach tragedia) co przy mojej cięzkiej łapie jest bardzo przydatne aktualnie mam dwa brązery - terracottę i diora najjaśniejszy, narazie tyle mi starczy a zbędne kosmetyki mam zamiar puścić na allegro
To ja poproszę linka
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 22:46   #3041
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Angi, linka do czego? Terracotty? Na Allegro czy KWC?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-01, 23:42   #3042
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Angi, linka do czego? Terracotty? Na Allegro czy KWC?
Na Twoje allegro
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-01, 23:55   #3043
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

to jest niedozwolone
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 09:40   #3044
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona - jest twarda, daje delikatny efekt i nie można zrobić sobie placków (vide: pokusiło mnie Joko chyba swoją serią orientalną, na policzkach tragedia) co przy mojej cięzkiej łapie jest bardzo przydatne aktualnie mam dwa brązery - terracottę i diora najjaśniejszy, narazie tyle mi starczy a zbędne kosmetyki mam zamiar puścić na allegro
Właśnie za to lubię Guerlaina
Cała kolorówka jest tak robiona, że nawet osoby z ciężką ręką bez problemu poradzą sobie z apliakcją, bez obawy zrobienia z siebie przemalowanej lalki.

Ha, też mam obecnie tylko dwa brązery - oczywiście Guerlaina i kuleczki Nu Skin.
Inne brązery i pudry wszelakie bez większego żalu wydałam w świat Zostawiłam sobie kilka sztuk, tych co lubię najbardziej, czyli większość Gueraliana

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Aaaaa...tego właśnie się obawiałam - dla mnie to oszukaństwo
Kwiatek jest co prawda mocno wypudkły, ale podejrzewam, że szybko będzie się ścierał. tak jak piszesz oszustwo.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 10:00   #3045
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dawno nie zaglądałąm a tu fajna dyskusja o Allegro i kolorówce

Własnie przec chwilką dostałam jakieś oświadczenie z Sephory.

"Klub Sephora: Oświadczenie

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w niektórych miastach w Polsce na ulicach pojawiły się osoby reklamujące produkty, które rzekomo mają się pojawić w naszych perfumeriach i dodatkowo twierdzą, że są pracownikami Sephora.

Oświadczamy, że takie działania są niezgodne z prawem. Osoby te nielegalnie używają nazwy Sephora w swoich akwizycyjnych pracach, a Sephora Polska nie ma z tymi działaniami nic wspólnego.

Sieć Sephora, mająca 52 placówki handlowe w Polsce, oferuje w swoich perfumeriach tylko produkty dystrybuowane przez oficjalne przedstawicielstwa marek w Polsce oraz sama jest dystrybutorem wielu marek na wyłączność, które można kupić tylko w naszych perfumeriach.

Jeżeli będą mieli Państwo pytania dotyczące dystrybucji lub dostępności danego produkty w naszej sieci bardzo prosimy o kontakt pisemnie na adres:

Sephora Polska sp. z o.o.,
al. Jerozolimskie 92,
00-807 Warszawa

lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 022/ 319 52 00, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania"

Widziałyście jakichś podejrzanych osobników podszywających się na ulicy pod pracowników Sephory?

A w temacie obecnie posiadam tylko dwa brązery Estee Lauder Amber Bronze Sienna Earth i Guerlain Terracotta SunSet Celebration (wielki 30 g).
I to mi starczy chyba na wieki Różów nie używam, nie mam w tej chwili ani jednego, choć jakiś czas temu kusił mnie Burżujek Najlepiej jednak czuję się używając pudrów brązującvch właśnie zamiast różów.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 10:09   #3046
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Basiu w życiu nie widziałam nikogo podszywającego się pod pracowników Sephory.



A tak w ogóle to u Was też już jest wiosna? W Warszawie od samego rana świeci słońce i jest ciepło. Od razu chce się żyć i wszystko wygląda inaczej
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 10:25   #3047
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to u Was też już jest wiosna? W Warszawie od samego rana świeci słońce i jest ciepło. Od razu chce się żyć i wszystko wygląda inaczej
Och, w Lublinie też. Cudowne słóńce i plusowa temperaturka, a w dodatku wczoraj popadało i dzisiaj nie ma już śniegu. Wiosna!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 11:04   #3048
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Och, w Lublinie też. Cudowne słóńce i plusowa temperaturka, a w dodatku wczoraj popadało i dzisiaj nie ma już śniegu. Wiosna!
Mam nadzieję, że wiosna już u nas zostanie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 13:47   #3049
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Widziałyście jakichś podejrzanych osobników podszywających się na ulicy pod pracowników Sephory?
Sephory to nie, ale Rossmanna - już od dawna pojawiają się tacy w różnych miastach, mając do sprzedania jakieś 2 rodzaje perfum, które rzekomo mają wkrótce być w sprzedaży w Rossmannie (i jakoś od roku jeszcze nie weszły do sprzedaży ). mają niezłą gadkę i wciskają te perfumy, niby atrakcyjnie obniżając cenę. na początku mówią, że chodzi tylko o Twoją opinię o tych zapachach, a jak już się zatrzymasz, to leci cała bajka.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 13:51   #3050
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Sephory to nie, ale Rossmanna - już od dawna pojawiają się tacy w różnych miastach, mając do sprzedania jakieś 2 rodzaje perfum, które rzekomo mają wkrótce być w sprzedaży w Rossmannie (i jakoś od roku jeszcze nie weszły do sprzedaży ). mają niezłą gadkę i wciskają te perfumy, niby atrakcyjnie obniżając cenę. na początku mówią, że chodzi tylko o Twoją opinię o tych zapachach, a jak już się zatrzymasz, to leci cała bajka.
jejciu, ale ja nie lubię takich naciągaczy...wrrr...
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 14:39   #3051
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to u Was też już jest wiosna? W Warszawie od samego rana świeci słońce i jest ciepło. Od razu chce się żyć i wszystko wygląda inaczej
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Och, w Lublinie też. Cudowne słóńce i plusowa temperaturka, a w dodatku wczoraj popadało i dzisiaj nie ma już śniegu. Wiosna!
szczęściary! u mnie od rana leje, a że musiałam isc na zakupy to z góry wiedziałam ze bedą nie udane, nie znoszę deszczu
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 14:41   #3052
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
szczęściary! u mnie od rana leje, a że musiałam isc na zakupy to z góry wiedziałam ze bedą nie udane, nie znoszę deszczu
mnie rano obudziło słoneczko, ale teraz też leje
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 14:49   #3053
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

widocznie od nas przyszło, w końcu nie daleko
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 15:15   #3054
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Sephory to nie, ale Rossmanna - już od dawna pojawiają się tacy w różnych miastach, mając do sprzedania jakieś 2 rodzaje perfum, które rzekomo mają wkrótce być w sprzedaży w Rossmannie (i jakoś od roku jeszcze nie weszły do sprzedaży ). mają niezłą gadkę i wciskają te perfumy, niby atrakcyjnie obniżając cenę. na początku mówią, że chodzi tylko o Twoją opinię o tych zapachach, a jak już się zatrzymasz, to leci cała bajka.
Mieszkam w centrum wrocławia i ciągle spotykam tych naciągaczy, już znam ich gadkę na pamięć prawie.

Może teraz zaczynają tez powoływac sie na sephorę....

edit: to mój "okrągły" 600 post
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 16:34   #3055
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Agatko, widocznie tak ale już jakby powoli się przejaśnia.

Evitko, gratuluję

a tu macie coś do poczytania na weekend
http://archiwum.wiz.pl/1997/97081700.asp
dla nas to nic nowego, ale fajnie napisane.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 18:34   #3056
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Sephory to nie, ale Rossmanna - już od dawna pojawiają się tacy w różnych miastach, mając do sprzedania jakieś 2 rodzaje perfum, które rzekomo mają wkrótce być w sprzedaży w Rossmannie (i jakoś od roku jeszcze nie weszły do sprzedaży ). mają niezłą gadkę i wciskają te perfumy, niby atrakcyjnie obniżając cenę. na początku mówią, że chodzi tylko o Twoją opinię o tych zapachach, a jak już się zatrzymasz, to leci cała bajka.
A to z takimi ja się też spotkałam przed CH Wileńska - też wciskali zapachy ludziom po rzekomo okazyjnych cenach jako produkty, które dopiero wchodzą na rynek, niby w promocji tylko, powoływali sie na jakąś inną firmę, nie pamiętam jaką, ale nie był to ani Rossman, ani Sephora.

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
mnie rano obudziło słoneczko, ale teraz też leje
U mnie to samo, do południa śliczne słońce, a po 15 zaczęło lać
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 21:11   #3057
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga tym razem nie bede Cie kusic

Bylam dzisiaj i je ogladalam i nie podobaja mi sie. W Polsce beda tylko dwa odcienie - rozu i brazu, w Sephorach dopiero w kwietniu - nie wiem na ile to prawda - ja je ogladalam w Galerii Centrum.
Ten kwiatek jest tylko na powierzchni rozu, pod spodem jest jednolity kolor; sa bardzo slabo napigmentowane, co wg mnie jest zaleta; maja malo drobinek. I w ogole wygladaja jakos nijako na skorze. Przerost formy nad trescia.
Kasiu, nie orientujesz się, które to kolory, z nazw? Mnie bardziej się podoba Posy, ale skoro mówisz róż, to wygląda bardziej na Peony. Chyba czeka mnie kolejny zakup w ciemno.
Z Twojego opisu to one mi się podobają, to że są słabo napigmentowane. Ja mam ciężką rękę do różu i potrafię sobie wymalować rumieńce, że hej!


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Mieszkam w centrum wrocławia i ciągle spotykam tych naciągaczy, już znam ich gadkę na pamięć prawie.

Może teraz zaczynają tez powoływac sie na sephorę....
Najczęściej spotykam ich na Oławskiej, zazwyczaj zaczynają rozmowę od: "Cześć, jesteś z Wrocławia?" A jakie to ma znaczenie, jak się chce wcisnąć perfumy?

Co do Terracotty dla blondynek: widziałam ją w atrakcyjnej cenie, chyba kupię sobie na zapas.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 21:20   #3058
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Kasiu, nie orientujesz się, które to kolory, z nazw? Mnie bardziej się podoba Posy, ale skoro mówisz róż, to wygląda bardziej na Peony. Chyba czeka mnie kolejny zakup w ciemno.
Z Twojego opisu to one mi się podobają, to że są słabo napigmentowane. Ja mam ciężką rękę do różu i potrafię sobie wymalować rumieńce, że hej!
Nie powiem Ci, ktory kolor mozna przypisac danej nazwie. Wczoraj nie zdazylam im sie dokladnie przyjrzec, a dzisiaj znowu nie mialam czasu, bo polecialam polowac na campery. Zreszta polowanie bylo wielce owocne ku rozpaczy mojego stanu finansowego. Jutro, albo w poniedzialalek bede w Arkadii to moge spradzic, ktory jest ktory?

Cytat:
Napisane przez margaretka02
Co do Terracotty dla blondynek: widziałam ją w atrakcyjnej cenie, chyba kupię sobie na zapas.
Gdzie, jesli mozna spytac sa takie okazje i po ile?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 21:26   #3059
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny, wkleiłam zdjęcia tych róży w odpowiedzi podalam Smokowi który numer/nazwa fotki odpowiada któremu kolorowi.
Jeszcze a'propos brazerów, bardzo podoba mi się ten róż Givenchy http://www.beautyfly.pl/product_info...ducts_id=24521
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 21:40   #3060
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie powiem Ci, ktory kolor mozna przypisac danej nazwie. Wczoraj nie zdazylam im sie dokladnie przyjrzec, a dzisiaj znowu nie mialam czasu, bo polecialam polowac na campery. Zreszta polowanie bylo wielce owocne ku rozpaczy mojego stanu finansowego. Jutro, albo w poniedzialalek bede w Arkadii to moge spradzic, ktory jest ktory?



Gdzie, jesli mozna spytac sa takie okazje i po ile?

Jakbyś mogła sprawdzić, jakie kolory są dostępne, to będę bardzo wdzięczna

Campery?

Truskawa, po ok 112 zł


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wkleiłam zdjęcia tych róży w odpowiedzi podalam Smokowi który numer/nazwa fotki odpowiada któremu kolorowi.
Jeszcze a'propos brazerów, bardzo podoba mi się ten róż Givenchy http://www.beautyfly.pl/product_info...ducts_id=24521

Widziałam Twój post Aga, ale mnie chodziło o to, które z 4 kolorów są dostępne w Polsce
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.