Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 18:33   #2671
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez Prywatna Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mało inwazyjnie i w miare szybko zejsc z niedawno farbowanych na ciemno włosów do jasnych? Zawsze były rozjaśnane ale ostatnio poszłam do fryzjerki-specjalistkibo miałam ochote na jasny brąz, ale ona powiedziała, że mi się szybko wymyje i doradziła mi ciemny kolor, wręcz czarny. Efekt jest taki, że wyglądam jak czarna wdowa. W ogole sie czuje jakby z automatu przybylo mi lat Już nie wiem co robić??? Ta sma fryzjerka przy farbowaniu mowila, ze zejsc z tej farby bedzie mi latwo bo mam jasną podstawę? Prosze o ratunek..... Bo wygladam jak czarownica
No raczej tej fryzjerce nie wierz Marna miala wiedze, bo nawet ja nie bedac fryzjerka, wiem, ze ciemny kolor na rozjasnionych wlosach bedzie czarny. (ale to z wlasnych, niezbyt udanych eksperymentow heh) Ale nie radze nic kombinowac teraz, lepiej poczekaj, niech to zlezie z wlosow i wtedy dopiero mozesz myslec o zmianie, bo inaczej mozesz zniszczyc wlosy. Z tym szamponem oczyszczajacym dobry pomysl, poszukaj w forum, byly tu watki na temat zmywania farby naturalnymi metodami, jakies plukanki w cytrynie, rumianku i inne. Ja polecam smarowanie ich przed myciem nafta, zauwazylam, ze kolor wtedy lepiej schodzi, no i od razu je odzywiasz.
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 06:26   #2672
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
zmiana koloru

hej, mam farbowane trwałą włosy na kolor czarny od jakieś 20 lat. ostatnio chciałabym zamienić kolor na blond- konkretniej na mlecznoczekoladową barwę. mam długie włosy. chodzi o to że ja nie chcę obcinać włosów na 3 cm i potem farbować na mlecznoczekoladową barwę tylko normalnie całe moje długie włosy zafarbować. podobno jest taka garstka fryzjerów w Krakowie którzy opanowali taką sztukę i robią to. jestem z Krakowa, jak coś wiecie to piszcie. pozdrawiam.
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 08:59   #2673
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

atkka ma rację. Natłuszczanie włosów pomaga pozbyć się koloru. Najlepiej nasmarować je czymś tłustym i zawinąć w czepek. Może nakładaj olejek kokosowy? Jednocześnie zaczniesz pozbywać się koloru i nawilżysz włosy

... tylko nie używaj wazeliny, ani tego typu tłuszczów, bo się ich nie pozbędziesz z włosów O..O
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 09:59   #2674
WelcomeToMiami
Raczkowanie
 
Avatar WelcomeToMiami
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Miami
Wiadomości: 55
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez Prywatna Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mało inwazyjnie i w miare szybko zejsc z niedawno farbowanych na ciemno włosów do jasnych? Zawsze były rozjaśnane ale ostatnio poszłam do fryzjerki-specjalistkibo miałam ochote na jasny brąz, ale ona powiedziała, że mi się szybko wymyje i doradziła mi ciemny kolor, wręcz czarny. Efekt jest taki, że wyglądam jak czarna wdowa. W ogole sie czuje jakby z automatu przybylo mi lat Już nie wiem co robić??? Ta sma fryzjerka przy farbowaniu mowila, ze zejsc z tej farby bedzie mi latwo bo mam jasną podstawę? Prosze o ratunek..... Bo wygladam jak czarownica
Z własnego doświadczenia wiem że żadne mycie różnymi pierdami nie poskutkuje.
Miałam rozjaśnione włosy , i w sklepie z art. fryzjerskimi poleciła mi pani farbę jasny brąz , bo chciałam mieć lekki brąz , i wyszedł kruczoczarny kolor !!!!
aby się go pozbyć musiałam udać się na dekoloryzację , po której na początku nie byłam zadowolona bo tyle kasy a efekt nie taki - bo byłam lekkawo ruda , ale kolor zaczął sie zmywać i mam teraz włosy OK
więc jedyny sposób to dekoloryzacja , chyba że wolisz ściąć włosy :P
__________________
Welcome to Miami , bienvenido a Miami
WelcomeToMiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:49   #2675
kamisia-92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 14
Dot.: ZMiana koloru z ciemnego brązu na ciemny blond

No to witam wszystkie odradzały mi robienie czegos samemu ale jednak podjełam sie tego iiiiii... pewnego dnia przyszła do mnie kumpela i ona własnie przeszła z czerwieni na jasny blondzik pytam jak to zrobiła ona na to ze uzyłą dekoloryzatora i po zabiegu nałozyła farbe w wybranym kolorze Udałam sie wiec do sklepu fryzjerskiego w moim miescie i kupiłam aktywator 9% i dekoloryzator. Nałożyłam mieszanka na głowe i wygladało nei najładniej troche sie przestraszyłam. Ale wczesniej postanowiłam kupic porządną farbe i kupiłam L'oreak Paris recital preferance zapłaciłam za nią dość dużo bo 24zł ale sie opłacało! razem wydałam około 35zł a efekt bardzo zadowalający. kolor wyszedł jak na opakowaniu a do farby dołaczona jest odzywka do 6-krotnego zastosowania włosy sa mieciutjue i jestem zadowolona z efektu! nigdy nie kupujcie farb z palette ciezko było to zdekoloryzowac a na odrostach miałam nałożoną farbe z garniera ktora nałozyłam juz z 2-3 tygodnie temu i ją zdekoloryzowało od razu że w tym miejsu moje wlosy wygladało jak u piskalaka dalej miały kolor mandarynki. Na szczescie jezeli uzyje sie porzadnej farby jakiej uzyłam ja pokrywa ona slicznie i jednolicie. Jezeli chodzi o dekoloryzacje i pozniejsze farbowanie to naprawde radze kupic drozsza farbe zeby potewm nie załowac. Ponizej daje fotki pierwsza przed zabiegiem druga w trakcie po dekolorozycji trzecia po pofarbowaniu na chciany kolor pozdrawiam mam nadzieje ze komus pomoge tym czego nauczyłam sie na samej sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (33,3 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (20,9 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (60,4 KB, 300 załadowań)
kamisia-92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 11:52   #2676
kamisia-92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 14
Dot.: ZMiana koloru z ciemnego brązu na ciemny blond

chciałam jeszcze zaznaczyc ze ja dekoloryzator trzyjmałam tylko 20 minut na opakowaniu pisało że od 30-45 ale ja nei chciałam jasnego blądu
kamisia-92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 12:54   #2677
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: ZMiana koloru z ciemnego brązu na ciemny blond

kamisia-92 jak byś potrzymała dłużej to raczej jasnego blondu byś nie uzyskała a kurczaka na głowie wiem bo moja mama trzymała długo i miała marchewkowe-żółte cudo na głowie a mi się podobałaś w ciemniejszych
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 14:17   #2678
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

znam ten problem. Przez jakieś 1,5 roku malowałam włosy farbą w kolorze ciemnego brązu. Potem zapragnęłam odmiany, tzn znów wrócić do swoich jaśniejszych włosków. Nie było to jednak takie proste. Pierwsze co zrobiłam to poszłam do fryzjerki. Ona słysząc jakiej farby używałam wiedziała już co ją czeka, bo miała już wiele klientek z takim problemem jak ja. Nie wiem czego ona używała, ale działało. Nie powiem, że było łatwo. Używała różnych specyfików, ale nadal farba zostawiała po sobie ślady. Jednak nie były one już tak widoczne. Co jakiś czas chodziłam do niej, a ona nakładała mi o toń jaśniejszą farbę. Po ok roku (miałam długie włosy na których ciemny pigment bardzo długo się utrzymuje) doszłam do wymarzonego koloru. Zyczę Tobie mnóstwo cierpliwości. Ale wszystkie zabiegi rób przemyślanie, bo możesz je nad to zniszczyć.
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:44   #2679
kamisia-92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 14
Dot.: ZMiana koloru z ciemnego brązu na ciemny blond

odtrzymałabym jasny blond gdybym potrzymała 45 minut ale tego nie chciałam ja osobiscie wole siebie jasniejszych i kazdy mowi ze lepiej bo w tamtych wygladałam blado na zdjeciu tego niestety nie widac i zaznacze ze zdjecie w srodku jest po dekoloryzacji a dopiero trzecie zdjeice jest po zmianie koloru.Pozdrawiam
kamisia-92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 15:50   #2680
foxxy
Raczkowanie
 
Avatar foxxy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 40
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Hej. Polecam Ci Effasor Loreala. Kupisz go w hurtowni fryzjerskiej (kosztuje ok 10zl) Jest to taki proszek , który rozrabiasz z gorącą wodą i nakładasz na włosy. Rozjaśnia wlosy o jakies 2 tony delikatnie i nie niszczy włosów tak bardzo jak rozjasniacz czy dekoloryzacja. Sama uzylam go po nieudanym farbowaniu castingiem (mial byc jasny braz wyszedl czarny;])
foxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 22:45   #2681
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez WelcomeToMiami Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia wiem że żadne mycie różnymi pierdami nie poskutkuje.
Miałam rozjaśnione włosy , i w sklepie z art. fryzjerskimi poleciła mi pani farbę jasny brąz , bo chciałam mieć lekki brąz , i wyszedł kruczoczarny kolor !!!!
aby się go pozbyć musiałam udać się na dekoloryzację , po której na początku nie byłam zadowolona bo tyle kasy a efekt nie taki - bo byłam lekkawo ruda , ale kolor zaczął sie zmywać i mam teraz włosy OK
więc jedyny sposób to dekoloryzacja , chyba że wolisz ściąć włosy :P
To oczywiste, ze po tych naturalnych zabiegach nie staniesz sie platynowa blondynka, ale dekoloryzacja jest dla wlosow ciezka i mysle, ze warto chociaz sprobowac, bo nie na tym nie stracisz i koszt tez nieduzy. Dekoloryzacja to ostatecznosc i zawsze jest na nia czas. Piszesz, ze robilas wlosy niedawno, wiec troche cierpliwosci, smaruj ta nafta, rob plukanki cytrynowe, rumiankowe i stosuj szampon przeciwlupiezowy. Napewno rozjasnia sie o ton lub dwa. Wiadomo, ze nie od razu, ale ze dwa, trzy tygodnie i powinno byc ok. Prywatna- nie kombinuj z wlosami, ostatecznie lepiej miec ciemniejsze ale zdrowe i ladne niz jasne i poniszczone, a jak je juz rozjasnialas wczesniej, to napewno sie znisza. Pozdrawiam
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 11:35   #2682
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 581
Dot.: zmiana koloru

Nie wiem,jak jest w krakowie,ale ja nie mieszkam w wielkim miescie,a znalazlam fryzjerke,ktora mi wlosy farbowane na czarno od 3 lat rozjasnila i jest ok,po prostu trzymala mi rozjasniacz na glowie tak dlugo,az dostalam oczekiwanego efektu i tak trzy razy,po pasemkach..na calosc od razu to ci odradzam,bo jak pojdziesz na pasemka to nawet jak wyjdzie gdzieniegdzie dziwny kolor,to zgubi sie we wlosach i da efekt ladnego balejazu,a potem mozesz kontynuowac rozjasnianie,ale od razu na calosc,jak ci powychodza jakies plamy to bedzie kiepsko;/ no i jak masz wlosy farbowane na czarno to zadna farba ci nie chwyci,trzeba rozjasniaczem,utlniaczme, dekoloryzatorem czy jak to sie tam zwie...
jagodka1802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 23:31   #2683
WelcomeToMiami
Raczkowanie
 
Avatar WelcomeToMiami
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Miami
Wiadomości: 55
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
To oczywiste, ze po tych naturalnych zabiegach nie staniesz sie platynowa blondynka, ale dekoloryzacja jest dla wlosow ciezka i mysle, ze warto chociaz sprobowac, bo nie na tym nie stracisz i koszt tez nieduzy. Dekoloryzacja to ostatecznosc i zawsze jest na nia czas. Piszesz, ze robilas wlosy niedawno, wiec troche cierpliwosci, smaruj ta nafta, rob plukanki cytrynowe, rumiankowe i stosuj szampon przeciwlupiezowy. Napewno rozjasnia sie o ton lub dwa. Wiadomo, ze nie od razu, ale ze dwa, trzy tygodnie i powinno byc ok. Prywatna- nie kombinuj z wlosami, ostatecznie lepiej miec ciemniejsze ale zdrowe i ladne niz jasne i poniszczone, a jak je juz rozjasnialas wczesniej, to napewno sie znisza. Pozdrawiam
Mi dekkoloryzacja nie zniszczyła włosów
__________________
Welcome to Miami , bienvenido a Miami
WelcomeToMiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 23:48   #2684
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez WelcomeToMiami Pokaż wiadomość
Mi dekkoloryzacja nie zniszczyła włosów
Mi tez, ale moze to nie bylo dekoloryzacja z prawdziwego zdarzenia (choc na pudelku Joanny bylo napisane, ze to dekoloryzator ) wydaje mi sie jednak, ze byl dosc delikatny, a wlosy ucierpialy mniej niz przy farbowaniu na braz zwykla farba Garniera ..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 12:09   #2685
ruk1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Chce znowu byc blondynką! Tylko czy mogę? Pomóżcie

Chyba jednak poczekam az mi odrosną. Jakoś to przeboleje. Mojemu mężczyźnie sie podobam w cimnych. Nie bede niszczyła tak włosów. A znacie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby włosy dobrze odżywić i żeby szybciej rosły?
ruk1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 13:06   #2686
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Chce znowu byc blondynką! Tylko czy mogę? Pomóżcie

oj, skądś to znam moja historia sprzed 2 lat, tyle że ja pofarbowałam sobie włosy na ciemno sama.Efekt?Prawie czarne włosy, a po kilku myciach smętne, "sprane" kosmyki.
Pewnego dnia powiedziałam KONIEC, wybrałam sie do dobrego salonu.Fryzjerka proponowała mi stopniowe zejście do jasnych- tzn pasemka, i czekanie w nieskończoność.
Uparłam sie na ściąganie koloru i nie żałuje.Położyła mi potem farbę, wprawdzie nie jasny blond, taki jaki mialam wcześniej, ale kolor i tak wyszedł śliczny, "cynamonowy", błyszczący, o taki:[img=http://img148.imageshack.us/img148/5641/img0897qu9.th.jpg]
Odczekałam troszke, robiłam coraz wiecej jasnych pasemek i tym sposobem mam dzisiaj swoje piękne, jasne włoski. Trochę były zniszczone, ale wystarczy odpowiednia pielęgnacja i już.
Włosy są na prawde mocne i potrafią wiele przetrwać, wystarczy trafić na dobry salon i doświadczoną fryzjerkę powodzenia!
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 18:34   #2687
Tusiczka
Przyczajenie
 
Avatar Tusiczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: SOS dla Czarnowłosych

ja farbowałam włosy na czarny przez około 3 lata i chciałam po tym czas ściągnąć kolor do ciemnego blondu , fryzjer powiedział ,że owszem można ale będzie to dość długo trwało bo najodpowiedniejszą metodą jest ściąganie pasmami .
Z tym ,że przechodziła bym przez wszystkie możliwe kolory ;p
i się z tym wstrzymałam ,ale kiedyś w sumie miałam dość i na w sumie już teraz moje szczęście miałam rozjaśniacz bodajże joanny , który rozjaśnia o 6-8 tonów no i nałożyłam na włosy i po pół godziny faktycznie czarnych włosów w żadnym miejscu nie miałam ;p
za to u czubka głowy białe;p dalej żółte pomarańczowe brąż itp.
ale w zasadzie skończyło się dobrze całośc zafarbowałam 'dzikim kasztanem' i skończyła się na tym ,że mam dość jasny brąz wpadający w rudy ;p
z tym ,że włosy faktycznie sie troche zniszczyły ;/
Tusiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 07:52   #2688
monisia2802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Question Powrót do naturalnego koloru włosów.

Witam,
mam pewien mały problem, a mianowicie: od jakiegoś czasu zachciało mi się farbowania włosów na brązowy kolor. Farbowałam. Pewnego razu zmieniłam farbę do włosów, której zawsze używałam. Wybrałam ładny odcień z Palette. Pofarbowałam. Włosy wyszły mi prawie czarne. Były refleksy brązu, ale włosy są czarne. Chciałabym wrócić do swojego koloru włosów- rudego lub do nawet tego brązowego, to przecież zawsze łatwiej wrócić do wyjściowych włosów. Chciałabym użyć dekoloryzatora, ale w warunkach domowych, bo na fryzjerskie mnie nie stać... Czy użycie tego specyfiku jest konieczne? Czy jest bezpieczne? Jak wygląda taki zabieg? Nie chcę rozjaśniać włosów.

Moje włosy są chyba troszeczkę osłabione. Nie wiem. Zawsze na czas szkoły zaczynaja mi wypadać, ale nie przekraczaja 100 włosów dziennie.

Proszę o radę.

Dziękuję.
monisia2802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 14:31   #2689
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów.

Dekoloryzowanie samemu w domu jest ryzykowne. Najlepiej byłoby iść do fryzjera chociaż i po takiej wizycie nie wszyscy są zadowoleni.

Nie wytrzymasz z tym ciemnym brązem aż troche się spierze?
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 15:46   #2690
monisia2802
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów.

Mogłabym wytrzymać, gdyby to się chciało sprać. Trzyma się moich włosów ta farba jak cholerka, za przeproszeniem.
monisia2802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 15:49   #2691
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosów.

Dzieki szamponom przeciwlupiezowym kolor sie o wiele szybciej zmywa. Uzywanie dekoloryzatora w domu odradzam.
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 19:09   #2692
Edziulka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Ciemne farbowane włosy.. czy staną się blond?

Witam nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie w innych tematach więc dlatego założyłam ten wątek.
Zwracam się do Was ponieważ mam problem jeśli chodzi o mój kolor włosów. Naturalnie jestem ciemną blondynką ale postanowiłam się zafarbować na ciemny kolor, potem następny raz i tak dalej. Ale teraz tęsknie za moimi naturalnymi włoskami i chce znów być ciemną blondynką np. poprzez zafarbowanie włosów na jasny kolor. Farbowałam się zazwyczaj na ciemny brąz co dawało mi jeszcze ciemniejszy efekt, czasami fiolet a nawet prawie czarny. Obecnie farba mi już schodzi ale teraz został mi na włosach kolor prawie że rudy przeplatany lekko z brązem. Czy jeśli teraz zafarbuje się na blond czy uzyskam zamierzony efekt? Jeśli nie jakie są domowe sposoby by zdjąć stara farbę? Lub ile kosztuje taka wizyta u fryzjerki jeśli ma mi zdjąć starą farbę o ile to możliwe. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Edziulka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-09, 21:00   #2693
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej!Niedługo chchiałabym sie przefarbować na taki kolor jaki ma Maria Wiktoria Wałęsa.Kasztan jest to bodajże.Czy moze któraś z wizażanek polecic mi dobrą farbe która daje taki efekt jak na zdjęciu?Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kasztan.jpg (48,7 KB, 63 załadowań)
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 09:01   #2694
krecik1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
dekoloryzacja włosów czarnych na brąz lub rudy

Witam,
chciałabym uzyskać informacje odnośnie wpływu dekoloryzacji na włosy. Mam cienkie włosy, ale nie są zniszczone. Od 3 lat farbuję włosy. Obecnie mam czarne i chciałabym zmienić ten kolor na czekoladowy, a później na rudy. Wiem , że ten proces będzie musiał trochę potrwać i nie uzyskam rudego od razu. Interesuje mnie fakt czy mogę sama zrobić sobie dekoloryzacje w domu czy lepiej udać się do fryzjerki? Sama farbuje sobie włosy i nie ukrywam, że bardzo o nie dbam. Jednak nie chce czekać aż włosy mi odrosną bo żadna z nas nie lubi chodzić z odrostami Chciałabym się dowiedzieć jaki środek do dekoloryzacji powinnam kupić jakich odżywek później używać i czy włosy po takiej dekoloryzacji nie będą zniszczone? Niepokoi mnie fakt, że od pewnego czasu zauważyłam, że wypadają mi włosy ( od zawsze mi wypadały w dużych ilościach) ale teraz chyba z cebulkami (na końcówce włosa widać jaśniejszy odcień ) , jednak nie zauważyłam, żeby włosy mi się przerzedziły...być może jest to spowodowane tym, że przedłużyłam włosy i po zdjęciu micro ringów (kwiecień) trochę ich wypadło, jednak po 2 m-cach wszystko wróciło do normy. Codziennie również prostuje włosy gdyż bardzo się puszą, a niestety mieszkam w Szkocji, więc nie wyobrażam sobie wyjścia z domu z "szopą" na głowie tym bardziej ze pogoda powoduję to , że bez prostowania puszą się i falują jeszcze mocniej!! Tak naprawdę nie wiem co mam zrobić...czy decydować się na dekoloryzacje czy nie. jedno wiem na pewno - nie chce być czarna do końca życia Mój naturalny odcień to jasny brąz ...
czekam na wasze opinie pozdrawiam
Magda
krecik1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 09:30   #2695
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: dekoloryzacja włosów czarnych na brąz lub rudy

radze ci isc do fryzjera. schodzenie z czarnego koloru to proces dlugi i bardzo meczacy dla wlosow, lepiej samemu nie ryzykowac
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:33   #2696
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: dekoloryzacja włosów czarnych na brąz lub rudy

czesc!
mam pytanie nie wiem czy dobrze trafilam ale mam nadzieje ze ktos mi cos poradzi. Otoz od jakiegos roku...i dwoch ,tzrch miesiecy farbuje wlosy na granatowa czern..kolor mi sie troche znudzil i postanowilam cos z tym zrobic. Podoba mi sie kolor gleboki burgund http://www.istore.com.pl/prods/434148.jpg . Czy ten odcien zlapie na moich czarnych wlosach czy bedzie konieczna dekoloryzacja?
z gory dziekuje za odpowiedz
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 09:22   #2697
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: Chce znowu byc blondynką! Tylko czy mogę? Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Iza8 Pokaż wiadomość
oj, skądś to znam moja historia sprzed 2 lat, tyle że ja pofarbowałam sobie włosy na ciemno sama.Efekt?Prawie czarne włosy, a po kilku myciach smętne, "sprane" kosmyki.
Pewnego dnia powiedziałam KONIEC, wybrałam sie do dobrego salonu.Fryzjerka proponowała mi stopniowe zejście do jasnych- tzn pasemka, i czekanie w nieskończoność.
Uparłam sie na ściąganie koloru i nie żałuje.Położyła mi potem farbę, wprawdzie nie jasny blond, taki jaki mialam wcześniej, ale kolor i tak wyszedł śliczny, "cynamonowy", błyszczący, o taki:[img=http://img148.imageshack.us/img148/5641/img0897qu9.th.jpg]
Odczekałam troszke, robiłam coraz wiecej jasnych pasemek i tym sposobem mam dzisiaj swoje piękne, jasne włoski. Trochę były zniszczone, ale wystarczy odpowiednia pielęgnacja i już.
Włosy są na prawde mocne i potrafią wiele przetrwać, wystarczy trafić na dobry salon i doświadczoną fryzjerkę powodzenia!
śliczne włoski..! i wyglądają na bardzo zdrowe.. ile czekałaś na kolejne farbowanie..?
a czy po dekoloryzacji kolor nie zmywa sie szybciej..?

p.s. ja już byłam u fryzjera.. nałożyły mi trochę jasnych pasemek.. trochę i na moją odpowiedzialność.. na szczęście się nie popaliły i wyglądam dużo lepiej, choć to i tak nie taki kolor jakbym sobie wymarzyła.. do tego boję sie odrostów bo nie mam już jednego koloru tylko kilka.. ale teraz skupiam się na regeneracji..
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 17:00   #2698
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wątki na temat dekoloryzacji/rozjasniania farbowanych wlosow połaczone ze zbiorczym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:07   #2699
Iza8
Raczkowanie
 
Avatar Iza8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Chce znowu byc blondynką! Tylko czy mogę? Pomóżcie

irminek dziękuję za komplement ja byłam bardzo niecierpliwa i już po miesiącu pobiegłam robić te pasemka, chociaż fryzjerka poleciła mi odczekać przynajmiej dwa.
A żeby kolor bardzo się zmył to nie zauważyłam, ale podkreślam że miałam położoną profesjonalną farbę w bardzo dobrym salonie wiec to chyba nie było bez znaczenia
Iza8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 00:04   #2700
julqa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej. Jakiś miesiąc temu pofarbowałam sobie włosy, z mojego naturalnego koloru ciemny blond wyszedł brązowo-rudy. Kolor był okropny, dlatego nastepnego dnia kupiłam krem koloryzujący Loreal Casting do 28 myć. Kolor wyszedł ładny czarno-brązowy, ale minął miesiąc i kolor zmył sie w jakimś stopniu. Obecnie zaczyna zbliżać się do tego okropnego brązowo-rudego. Może któraś z Was miała już podobny problem i mogłaby mi doradzić czy po dekoloryzacji będe miała swoj naturalny kolor albo chociaż zbliżony?? Jestem załamana bo nie chcę mieć rudych włosów.. Co mam zrobić?? Lepsza jest dekoloryzacja u fryzjera?? Czy w mojej sytuacji mogę zrobić to sama??
julqa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.