Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 19:01   #811
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jednak wybrałam blond inny niż zupelnie planowałam, mam nadzieje, że będzie dobrze i nie wyjdzie żołty wybrałam jeden odcień Garnier Color Naturals 9.13 - Bardzo Jasny Beżowy Blond no jestem bardzo ciekawa, ale farbować bedę dopiero w czwartek postaram się wkleić fotki przed i po farbowaniu
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:10   #812
funiaaa
Przyczajenie
 
Avatar funiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
GG do funiaaa
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam!!! prosze doradzcie mi jaka firma i kolorem mam rozjasnic odrosty a mam; brazowe ciemne; zeby wyszly mi jasny blad ,ktora farba tak mocno rozjasnia wlos ..z gory bardzo dziekuje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324362 Moja Zamianka
funiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:08   #813
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

funiaaa, odrosty w kolorze ciemny brąz są wg mnie nie do rozjaśnienia - jeśli chcesz użyć farby. Wyjdą ci albo rude, albo żółte, albo połączenie tych dwóch kolorów, albo - jeśli masz włosy trudne do rozjaśnienia to nic nie wyjdzie. Ratuje cię niestety tylko rozjaśniacz - przynajmniej moim zdaniem. Nawet te farby z poziomu powyżej 10 - superrozjaśniające - często nie radzą sobie z włosami w kolorze ciemny blond, a co dopiero brąz. Ale może ktoś ci jeszcze coś doradzi.

A ja mam pytanie - czy któraś z was używała farby Loreal Feria Preference odcień 10.2 - bardzo jasny perłowy blond??? Możecie napisać jak wam wyszło? Czy nie wychodzi żółty, jest podobny do próbnika, na jaki kolor kładłyście farbę, czy bardzo niszczy i czy wam włosy nie wypadały.....
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:59   #814
funiaaa
Przyczajenie
 
Avatar funiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
GG do funiaaa
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam!!! dzieki ...
z tego co wiem moje wlosy szybko sie rozjasniaja,dobrze lapia rozjasniacz i nie musze dlugo trzymac przynajmniej fryzjerka mi tak mowila ale chcialam sama w domu sprobowac a juz mam odrosty moze w chodzic lekko w zolc aby nie rude... prosze moze ktos juz rozjasnial super farba a jak nie to rozjasniaczem tylko jaki mam kupic prosze o odpowiedz ... dziekuje wam ....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324362 Moja Zamianka
funiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:10   #815
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam was dziewczyny!!!!!

Poszukuję pomocy mam włosy kakao odcien palette pomieszany delikatnie z rudy pomocy we wrześniu mam ślub i chce być blondynką da rade??? :conf used:

nie wiem po co farbowałam na te ciemne żałuje...

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

a co myślicie o tym rozjaśniaczu do pasemek joanny ta edycja na ciemne włosy
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:43   #816
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moja siostra go uzyła i strasznie popalił jej włosy.Ja kiedys z marketowych rozjasniaczy uzywałm londa arktyczny blond w takim niebieskim pudełku do całych włosów i byłam zadowolona ale zniknął z półek nie wiem czemu i teraz uzywam profesjonalnego rozjasniacza estetiq system z 12% oxydantem ale mozna uzyc nizszego w zaleznosci od włosków.Z rozjasniaczy joanna (bo kiedys tez sie skusiłam)nie byłam zadowolona -strasznie zrace wykruszały mi sie włosy po nim.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:50   #817
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Moja siostra go uzyła i strasznie popalił jej włosy.Ja kiedys z marketowych rozjasniaczy uzywałm londa arktyczny blond w takim niebieskim pudełku do całych włosów i byłam zadowolona ale zniknął z półek nie wiem czemu i teraz uzywam profesjonalnego rozjasniacza estetiq system z 12% oxydantem ale mozna uzyc nizszego w zaleznosci od włosków.Z rozjasniaczy joanna (bo kiedys tez sie skusiłam)nie byłam zadowolona -strasznie zrace wykruszały mi sie włosy po nim.
a na jaki kolor kładłaś tą londę? najpierw odorsty pozniej reszta? ile minut trzymałaś?? masz może fotke jak wyglądały włoski po koloryzacji tą farbką???
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 11:23   #818
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja jej uzywałam bardzo dawno temu i włoski z ciemnego naturalnego brazu rozjasniały sie bardzo mocno tak jak na opakowaniu tej farbki i trzymalam ją 50 minut tak jak w instrukcji pisało.Fotek nie mam niestety bo wtedy jeszcze cyfróeki nie miałam ale taki kolor byl jak na pudełku on zaraz po farbowaniu byl leciusienko zolty ale potem sie po kilku myciach robil jasniejszy i ta poswiata zolta znikala,ale tak jak mowie ja mam naturalne bardzo bardzo ciemno brazowe włosy.Moge Ci podpowiedziec ze jak masz farbowane na ciemno wlosy to schodz lepiej pasemkami i nie przejmuj sie jak kolor nie bedzie b. jasny bo po kazdym rozjasniaczu uzytym na farbowane na ciemno wloski wychodza rozne odcienie potem odczekaj miesiac i dorob wiecej pasemek i tak po trochu uzyskasz takie włosy jak na pudełku tylko musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo za pierwszym razem włosy napewno beda kolorowe ja to juz kilka razy przerabiałam i teraz juz postanowiłam byc wierna kolorowi blond
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:24   #819
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to ten rozjasniacz.....aha i jak juz po jakims czasie uzyskasz ładny odcien blondu to farbuj sam odrost i nie przeciągaj farbki na reszte włosów to sie nie poniszczą ja tak własnie robiłam i robie nadal tylko szkoda mi ze nie moge jej dostac w markecie nie wiem moze przez internet ale ten profesjonalny rozjasniacz ktorego uzywam jest taki sam jak ta londa jesli chodzi o stopien rozjasnienia i kondycje włosków.Powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (7,9 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez arzdąc
Czas edycji: 2009-04-24 o 11:30 Powód: dopisek
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:26   #820
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

arzdąc dziękuję ślicznie
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 13:24   #821
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Najlepsza farba blond to Loreal Recital Preference odcień Stokholm - właśnie zrobiłam i jest fajnie - nawet nie czekam, tak jak zawsze, że umyję parę razy włosy, zastosuję fioletowe szampony, płukanik, itp. to odcień przestanie być taki sztuczny - po raz pierwszy od dawna moje włosy nie są przerażająco żółte, tylko naturalnie wyglądają. Farba jest super!!!!
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 11:01   #822
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tak jak obiecałam wklejam fotki przed farbowaniem i po
wyszlo trochę inaczej niż planowałam odrosty wyszły rudo-żółte reszta ok chociaż inne są niż odrosty, ale nie rzuca się bardzo w oczy, następnym razem wezmę jasniejszy kolor może będzie dobrze, teraz bawię się szamponem Joanny zmywającym zółty odcień i będę dążyć do ładnego kolorku
uzywałam Garnier color naturals- beżowy blond
zdjęcia słabej jakości trochę, bo trudno się robi samej no i wiadomo w każdym świetle inaczej, np moje włosy przed farbowaniem nie były takie zółte i odwrotnie po farbowaniu w świetle nie są takie platynowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3355.jpg (132,9 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3430.jpg (154,3 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3427.jpg (150,5 KB, 407 załadowań)
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 12:49   #823
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Najlepsze farby BLOND

arzdąc a czy na ten rozjaśniacz później nakładasz jeszcze jakąś farbę jasną z konkretnym kolorem?Bo pewnie ten rozjaśniacz szybko żółknie na włosach a mi zależy na chłodnym odcieniu blond
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 16:22   #824
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

martaj145 wybacz, że pytam ale nie szkoda ci już włosów? Masz bardzo szeroki przedziałek i widać twoja różową skórę, nie wiem... może to efekt zdjęcia, bo moim zdaniem wyglądają na bardzo zmęczone i wołają o pomoc? może jestem w błędzie ?
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 07:48   #825
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
arzdąc a czy na ten rozjaśniacz później nakładasz jeszcze jakąś farbę jasną z konkretnym kolorem?Bo pewnie ten rozjaśniacz szybko żółknie na włosach a mi zależy na chłodnym odcieniu blond
Wczwsniej nakładałam ale raczej tak z ciekawosci zeby sobie odcienie zmieniac a z rozjasniaczem w moim przypadku jest tak ze on jest lekko zółty tylko po farbowaniu odrostów a po 2 - 3 myciach jasnieje i przybiera ładny odcien blondu mnie bardzo podobaja sie jasne popielate odcienie i kupiłam sobie kilka dni temu płukanke niebieska celia i jestem zadowolona teraz myłam włosy a ona andal sie trzyma tylko lekko sie spłukała z tym ze ja ja ostroznie dawkowałam bo producent pisze 2 do 8 nakretek na litr wody a ja dałam 1 nakretke na pół litra i odcien jest ok.Trzeba tylko uzwazac bo jak sa koncowki zniszczone to one bardziej chłoną i mogą wyjsc niebieskie zamiast popielatych ale to moze tez ciekawie wyglądac
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 08:48   #826
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lolita76548 Pokaż wiadomość
martaj145 wybacz, że pytam ale nie szkoda ci już włosów? Masz bardzo szeroki przedziałek i widać twoja różową skórę, nie wiem... może to efekt zdjęcia, bo moim zdaniem wyglądają na bardzo zmęczone i wołają o pomoc? może jestem w błędzie ?
tak masz rację mam zniszczone wlosy i zmęczone farbowaniem bo cały czas coś z nimi robię, jednak odrosty mnie przerażają dlatego farbuje poza tym nie lubię swojego naturalnego ciemnego blondu wolę jaśniejsze. Z kolorem skóry głowy miałam właściwie tak zawsze nawet jak nie farbowałam, nie wiem czemu na razie używam różnych odżywek i je jakoś dokarmiam
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:03   #827
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez fisch1 Pokaż wiadomość
Najlepsza farba blond to Loreal Recital Preference odcień Stokholm
Ja dziś kupiłam Hollywood ;-) Jutro pokaże
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:33   #828
IsThisLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam was dziewczyny wypowiem się tu pierwszy raz, bo mam pytanie. Przeczytałam parę waszych postów i postanowiłam napisać. Mam zamiar zafarbować włosy poraz pierwszy sama i chciałabym poprosić w związku z tym o radę. Mój naturalny kolor to ciemny blond, farbowałam kiedyś włosy na kasztanowy kolor, ale on już prawie całkowicie zszedł. Chciałabym spróbować z blondem, lecz marzy mi się naturalnie wyglądający kolor, nie jakiś rudy czy żółty, czy mogłbyście mi polecić jakąś farbę? Poniżej zamieszczam zdjęcia, pierwsze wykonane jest w słońcu, z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP7353.jpg (22,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7380.jpg (18,8 KB, 188 załadowań)
__________________
Mój Okularnik <3
IsThisLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:05   #829
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez IsThisLove Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny wypowiem się tu pierwszy raz, bo mam pytanie. Przeczytałam parę waszych postów i postanowiłam napisać. Mam zamiar zafarbować włosy poraz pierwszy sama i chciałabym poprosić w związku z tym o radę. Mój naturalny kolor to ciemny blond, farbowałam kiedyś włosy na kasztanowy kolor, ale on już prawie całkowicie zszedł. Chciałabym spróbować z blondem, lecz marzy mi się naturalnie wyglądający kolor, nie jakiś rudy czy żółty, czy mogłbyście mi polecić jakąś farbę? Poniżej zamieszczam zdjęcia, pierwsze wykonane jest w słońcu, z góry dziękuję za pomoc
Loreal Recital Preference lub garnier popielaty blond nie szkoda ci twoich włosów ;> masz bardzo ładne włosy!Ja bym może tylko dodała im blasku farbą garnier nutrise 7
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 12:41   #830
*A*N*I*A*
Przyczajenie
 
Avatar *A*N*I*A*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam,
Także mam pytanie.
Tydzień temu byłam u fryzjera- robiłam balejaż na b.ciemnych włosach-farbowanych od 5 lat(balejaż tylko jednym kolorem, tzn rozjaśniaczem)
Wyszły żółte pasemka, które z resztą ciemnych pasemek nie wygląda zbyt ładnie.
Chciałabym się poradzić co sądzicie o tym, jakbym teraz na te włosy położyła sama w domu jakąś farbę popielaty blond??czy rozjaśniło by mi to te żółte pasemka, a jednocześnie troche rozjaśniło te ciemne??
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie naszego dnia...
*A*N*I*A* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:03   #831
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jaka farba wyjdzie taki kolor ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cassie-Scerbo-as-Brooke,-No_1198111025.jpg (44,9 KB, 275 załadowań)
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:42   #832
IsThisLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lolita76548 Pokaż wiadomość
Loreal Recital Preference lub garnier popielaty blond nie szkoda ci twoich włosów ;> masz bardzo ładne włosy!Ja bym może tylko dodała im blasku farbą garnier nutrise 7
hmm no nie szkoda, bo mi się nie podobają, dziwny ten kolor, jakiś taki nieokreśony jest, a raczej był :P i dziękuję za radę ale niestety się nie przydała już, ale wykorzystam może kiedyś, bo właśnie chwilkę temu zafarbowałam się na karmelkowy pozdrawiam
__________________
Mój Okularnik <3
IsThisLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:16   #833
*A*N*I*A*
Przyczajenie
 
Avatar *A*N*I*A*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Jaka farba wyjdzie taki kolor ??
nie wiem jaką, ale też bym chciała się dowiedzieć
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie naszego dnia...
*A*N*I*A* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:35   #834
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *A*N*I*A* Pokaż wiadomość
nie wiem jaką, ale też bym chciała się dowiedzieć
Ja juz kilka lat odpowiedzi szukam ;/
Raz farbowalam kolezance i wyszedl taki kolor (zdjecie daje)
,a potem jakos dziwnie ta farba znikneła ze sklepow

Mysle nad Safira blask ksiezyca ,albo wellaton 12/o
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondzik.jpg (13,5 KB, 206 załadowań)
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 07:27   #835
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja natomiast po latach prób i błędów w końcu znalazłam. Wella Koleston, z serii rich naturals, odcień 10/38 bodajże (a może 83...?), jasny złocisty rozświetlony blond. Używam z wodą 6% i, o dziwo, o szoku, radzi sobie z odrostami śpiewająco, a mam naturalne myszowate blond, na oko średni, które zazwyczaj rozjaśniają się na jajo. I nie dość, że łapie odrosty, to jeszcze wyrównuje kolor na rozjaśnionej całości i NIE SPIERA SIĘ z przetrawionych końcówek! Jestem w ciężkim szoku, bo włosy są cudownie błyszczące, gładkie i nawet suche, zazwyczaj plączące się końce nagle odżyły... Dawno nie farbowałam całości, bojąc się drastycznych zniszczeń i tak udręczonych włosów, ale musiałam wyrównać kolor, bo słoneczny blond przy skórze i białe końce jakoś średnio mi się podobają, ale efekt przeszedł wszelkie oczekiwania. I chociaż zakup welli daje lekko po kieszeni (czy to na allegro, gdzie musiałabym kupić z 5 tubek, żeby wyjść na plus, czy w hurtowni fryzjerskiej za jakieś 38zł) to jednak warto, tym bardziej, że w moim przypadku tubka=2 koloryzacje. Stan i kolor moich włosów po miesiącu od ostatniego farbowania w niczym nie przypomina żałosnego białawego sianka po Garnier Naturals 111.:w inko:
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:13   #836
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny wiecie czym rozcienczyc 12% wode by otrzymac 9%..??
Zwykłą wodą czy może destylowaną czy jeszcze w inny sposób?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 19:28   #837
kassia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć dziewczyny
Mam pytanko: farbowałam włoski farbą loreal excell 10 kolor bardzo jasny lodowy blond, niestety wyszedł mi kolor nijaki tak mocno ciemny blond lub jaśniutki brąz, jaką farbą rozjaśnić włosy aby nie były o zgrozo zółte? z góry dzięki za odpowiedz
kassia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 07:15   #838
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny a co powiecie na to ja gdzies na jakims forum przeczytałam cos takiego zeby ochłodzic pożółkłe blond włosy nalezy zwykłą czarną farbę wymieszac z pół litra wody i wypłukac tym włosy podobno mają nabrać pieknego zimnego blond odcienia.Ja sie boje tego sposobu wypróbowac a co Wy o tym sądzicie?
ja kiedyś właśnie tak zrobiłam-czyli moje lekko żółtawe po rozjaśnieniu włosy spłukałam wodą wymieszaną właśnie z czarną farbą do włosów-dodam, że mocno ją rozcieńczyłam-włosy wyszły NIEBIESKIE!!!byłam zrozpaczona-jedynym ratunkiem okazało się przemalowanie tego niebieskiego koszmarku na czarno...pamiętam, że wtedy pierwszy raz płakałam z powodu włosów
patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 07:37   #839
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O kurcze dobrze ze tego nie wyprobowalam znalazlam wreszcie płukanke ktora dobrze dziala na moje włoski z celii niebieską.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 09:10   #840
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jak dla mnie, dobra jest też płukanka z firmy delia-ta srebrna, tylko też trzeba uważać, bo jak sie jej doda za dużo to włosy wychodzą fioletowe...
patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.