Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-22, 20:41   #721
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie ma PI w KWC i nie będzie bo to limitowanka z 2006
Polecam jesli nie odrzuca Cię data kolor jest śliczny, taki chłodny platynowy beż, pięknie nabłyszcza

Aha, rozumiem, no tak. A ja szukam, przeszukuję, a tu gips.
Dziękuję Aguś. Mam go od dawna na liście "must have" i już wiem że go kupię.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a ja mogę ?
talc - isononyl isononanoate - zinc stearate - silica - nylon 12 - dimethicone - butyrospermum parkii (shea butter) unsaponifiables - zea mays (corn) starch - pentaerythrityl -tetraisostearate - octyl - dodecyl lactate - octyldodecyl stearoyl stearate - caprylyl glycol - isopropyl isostearate - soybean glycerides - pca - hexylene glycol - trimethylsiloxysilicate - phenoxyethanol - +/- mica - titanium dioxide (ci 77891) - iron oxides (ci 77491, ci 77499) - yellow 5 lake (ci 19140) - red 30 lake (cu 73360) - carmine ------ i dalej już same kolory z numerami
Kochana, super. Dziękuję Ci ślicznie.
Wrzucę jeszcze ten skład na Biochemię żeby Dziewczyny spojrzały.

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:46   #722
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Po wypowiedziach Serenite, że kremy Lancoma sa super zamówiłam krem recharge skin nuit na Truskawie. Używałam go od 8 marca, skończył mi sie przedwczoraj i potwierdzam że jest super -rano twarz jest mięciutka, rozjasniona poprostu super. Leci tez do mnie błyszczyk Lancoma Dangerously Pink-jak potestuje to napiszę.
Używam też kremu na dzień Clarinsa multi-active i szczerze mówiąc jest to mój najlepszy krem jaki dotad używałam. Super sprawuje sie pod podkładem (oczywiscie kupiłam go po przeczytaniu wypowiedzi zadowolonych wizażanek, dziękuję Wam bardzo ) Zamówiłam sobie też multi-active na noc ale UC Bytom trzyma mi go juz 2 tydzień Jeśli nie będę z niego zadowolona , to wrócę do Lancoma recharge skin nuit.
Tak sie czasami zastanawiam jak ja mogłam żyć bez wizażu i Truskawy. W lutym tego roku miałam przymusowe 2 miesiace w domu z powodu złamanego palca w nodze. Jak to dobrze czasami sobie coś złamać i odkryć Was razem z Truskawą

Cieszę się, że Ci się spodobał, bo to mój ulubiony kremik na noc Wizaż już niejedną z nas uchronił od przypadkowych zakupów ale też wiele z nas dzięki Wizażowi właśnie straciło kontrolę nad swoimi zakupami kosmetycznymi (vide: Serenite)


Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Serenite, może nie masz buzi aż tak podatnej na zapychanie. Oby było tak podobnie z Laurą.
To prawda, mam imieniny w sobotę ale jakoś tak wyszło że od wczoraj zaczęli do mnie przychodzić goście (niektórzy wyjeżdżają i stąd te imieniny takie rozciągnięte w czasie). Jak widać, na wizażu podobnie.
Dziękuję pięknie za życzenia. Bardzo mi miło.
JESTEŚCIE PRZEMILI, PRZESYMPATYCZNI.

Niestety mam buzię podatną na zapychanie i teraz się tej mojej Laury trochę przestraszyłam Czy znacie może skład Shimmerów Diora? One też takie przyjazne dla skóry?

To miło tak obchodzić imieniny przez kilka dni O moich imieninach nierzadko wszyscy zapominają Taki urok imienin w Wigilię

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
oczywiscie, ze do Ciebie ekspercie a z innej serii w tej kolorystyce?



dzieki Ci ogromne, ze przed perla mnei uchronilas... kurcze szukam czegos fajnego w takim bezyku, lub ewentualnie takim przezroczystym bladym rozu z blyskiem, moze byc opalizujacy, jakies mini drobineczki w zdrowej ilosci moga byc (byle nie brokat i nie perla). Jakies pomysly... ?

Ja nie kojarzę takiego w tej chwili, ale pomyślę
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:53   #723
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość


Niestety mam buzię podatną na zapychanie i teraz się tej mojej Laury trochę przestraszyłam Czy znacie może skład Shimmerów Diora? One też takie przyjazne dla skóry?

To miło tak obchodzić imieniny przez kilka dni O moich imieninach nierzadko wszyscy zapominają Taki urok imienin w Wigilię

Psia łapka.

Ewo - widzę że mamy nauczkę na przyszłość żeby nie kupować kosmetyków pod wpływem impulsu ale najpierw rozeznać się w składzie.
Przyznam się że zrobiłam tak jedynie z szachownicą przez zakupem. Coś mnie tknęło. Resztę z kolorówki kupowałam raczej pod wpływem pozytywnych opinii a i owczego pędu - jak na przykładzie Lancome JT. Tego jednak się spodziewałam - od razu wiedzieliśmy że to limitowanka, że rok produkcji będzie 2005.

Już wiem że Laura dla mnie odpada a naprawdę miałam na nią wielką ochotę. Uchroniło mnie to...

A co imienin, to w poznańskiem mawiają: "dekada trwa".
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:55   #724
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziewczyny - a co z miką, na drugim miejscu w składzie brazera ?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:59   #725
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Giga, koniecznie daj znac jak dojdzie i jak wrazenia, bo szukam wlasnie podkladu dla tlusciocha i nie moge sie zdecydowac...
Guarana, jak to jest z tymi kolorami ? Ewentualnie potrzebowalabym takiego hmm sredniego ale w kierunku jasniejszego, niz ciemneijszego Z lancome mam np beige diaphane a z clinique neutral. Moze cos Ci przychodzi na mysl, jezeli chodzi o kolorek dla mnie?
Ja niestety mialam tylko dwa kolory 3 outdoor beige - dla mnie ciut za rjasny oraz nr 6 auburne - dla mnie idealny szczgolnie kiedy cialko nabiera latem brazowego kolorku Nie moge sprawdzic "na zywo" pozostalych kolorow, bo ta seria nie byla i nie jest dostepna w Polsce, ale mysle, ze kolory powinny byc zbliżone do Ideal Matte (dla mnie jest porażką zupełną), ktory jest dostepny w polskich perfumeriach.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:03   #726
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Serenite - ja będe pamietała o twoich imieninach
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:05   #727
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja niestety mialam tylko dwa kolory 3 outdoor beige - dla mnie ciut za rjasny oraz nr 6 auburne - dla mnie idealny szczgolnie kiedy cialko nabiera latem brazowego kolorku Nie moge sprawdzic "na zywo" pozostalych kolorow, bo ta seria nie byla i nie jest dostepna w Polsce, ale mysle, ze kolory powinny byc zbliżone do Ideal Matte (dla mnie jest porażką zupełną), ktory jest dostepny w polskich perfumeriach.
dziekuje jestem zatem zmuszona wybrac sie do arkadii i obadac kolorki a bylam tam wczoraj...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 21:07   #728
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Uff, to cieszę się naprawdę z tym podkładem Guarana to dzięki tobie, to Ty mi go poleciłaś, łącznie z wyborem odpowiedniego odcienia
Mam nadzieję, że będzisz zadowolona tak jak ja
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:09   #729
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Psia łapka.

Ewo - widzę że mamy nauczkę na przyszłość żeby nie kupować kosmetyków pod wpływem impulsu ale najpierw rozeznać się w składzie.
Przyznam się że zrobiłam tak jedynie z szachownicą przez zakupem. Coś mnie tknęło. Resztę z kolorówki kupowałam raczej pod wpływem pozytywnych opinii a i owczego pędu - jak na przykładzie Lancome JT. Tego jednak się spodziewałam - od razu wiedzieliśmy że to limitowanka, że rok produkcji będzie 2005.

Już wiem że Laura dla mnie odpada a naprawdę miałam na nią wielką ochotę. Uchroniło mnie to...

A co imienin, to w poznańskiem mawiają: "dekada trwa".
Na pewno super byłoby przed każdym zakupem poznać skład kosmetyku. Niewątpliwie mogłabym uniknąć nieprzyjemnych objawów jakie pojawiają się na mojej skórze po uzyciu niektórych z nich (wielu niestety ) Jest tylko jeden problem- kompletnie się na tym nie znam
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:16   #730
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Serenite - ja będe pamietała o twoich imieninach
Ewuniu, ucałuj swojego Błażejka jutro od cioci Asi (bo dzisiaj już pewnie smacznie śpi).

Ja też. Będziemy świętować Twoje imieniny już na dwa dni przed, bo potem to nawał pracy itd...

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Na pewno super byłoby przed każdym zakupem poznać skład kosmetyku. Niewątpliwie mogłabym uniknąć nieprzyjemnych objawów jakie pojawiają się na mojej skórze po uzyciu niektórych z nich (wielu niestety ) Jest tylko jeden problem- kompletnie się na tym nie znam
Ja tak znam się na tym pi razy drzwi choć sporo czasu siedziałam na BK i dużo czytałam o składach itd. I długo walczyłam o mój aktualny stan cery dlatego nie chcę tego zapaskudzić bo wiem jak ciężko było mi to osiągnąć.

Ewo, zawsze można poprosić Dziewczyny z Biochemii o pomoc przy analizie składu.

Dobranoc Dziewczęta i Kamisio

Jutro do pracy, więc zmykam już.

Ktoś musi pracować, żeby odpoczywać mógł ktoś. Ja odpoczywałam na dni pierwszo - trzecio majowe. Teraz pora na innych.

Pa,pa. Do juterka.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:21   #731
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Serenite - ja będe pamietała o twoich imieninach

Ja o Twoich również nie zapomnę


Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ewuniu, ucałuj swojego Błażejka jutro od cioci Asi (bo dzisiaj już pewnie smacznie śpi).

Ja też. Będziemy świętować Twoje imieniny już na dwa dni przed, bo potem to nawał pracy itd...



Ja tak znam się na tym pi razy drzwi choć sporo czasu siedziałam na BK i dużo czytałam o składach itd. I długo walczyłam o mój aktualny stan cery dlatego nie chcę tego zapaskudzić bo wiem jak ciężko było mi to osiągnąć.

Ewo, zawsze można poprosić Dziewczyny z Biochemii o pomoc przy analizie składu.

Dobranoc Dziewczęta i Kamisio

Jutro do pracy, więc zmykam już.

Ktoś musi pracować, żeby odpoczywać mógł ktoś. Ja odpoczywałam na dni pierwszo - trzecio majowe. Teraz pora na innych.

Pa,pa. Do juterka.
Pewnie tak, ale wcześniej musiałabym się zorientować, co mi szkodzi...
pa pa
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 21:23   #732
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
dziekuje jestem zatem zmuszona wybrac sie do arkadii i obadac kolorki a bylam tam wczoraj...
Malutki spacerek Ci nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość


Dobranoc Dziewczęta i Kamisio

Jutro do pracy, więc zmykam już.

Pa,pa. Do juterka.
Dobranocki.
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:29   #733
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Aha, rozumiem, no tak. A ja szukam, przeszukuję, a tu gips.
Dziękuję Aguś. Mam go od dawna na liście "must have" i już wiem że go kupię.



Kochana, super. Dziękuję Ci ślicznie.
Wrzucę jeszcze ten skład na Biochemię żeby Dziewczyny spojrzały.

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ewuniu, ucałuj swojego Błażejka jutro od cioci Asi (bo dzisiaj już pewnie smacznie śpi).

Ja też. Będziemy świętować Twoje imieniny już na dwa dni przed, bo potem to nawał pracy itd...



Ja tak znam się na tym pi razy drzwi choć sporo czasu siedziałam na BK i dużo czytałam o składach itd. I długo walczyłam o mój aktualny stan cery dlatego nie chcę tego zapaskudzić bo wiem jak ciężko było mi to osiągnąć.

Ewo, zawsze można poprosić Dziewczyny z Biochemii o pomoc przy analizie składu.

Dobranoc Dziewczęta i Kamisio

Jutro do pracy, więc zmykam już.

Ktoś musi pracować, żeby odpoczywać mógł ktoś. Ja odpoczywałam na dni pierwszo - trzecio majowe. Teraz pora na innych.

Pa,pa. Do juterka.
Dobranoc Asiu!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:29   #734
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Malutki spacerek Ci nie zaszkodzi
nie zaszkodzi a chyba wrecz pomoze, bo chyba przytylam (dobrze, ze mam zel biothermu ) od tego siedzenia przed truskawka tylko ryzykowne takie spacery moga byc dla portfela chociaz jak wszystko wydam, to nei bede jadla i problem przytycia bedzie rozwiazany i to w jaki przyjemny sposob
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 22:02   #735
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
to chyba jeszcze gorszy albo porównywalny cóż widać taki urok tych kosmetyków

przepraszam nulka za odebranie nadzieji co do szachownicy
ehh Kamisio, nadal mam jeszcze nadzieje ze Laura mi nie zaszkodzi... w razie czego, znasz jeszcze jakies inne zamienniki procz szachownicy? z metalicznym polyskiem

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Nie martw się, przyślemy Ci kanapki
jestescie Kochane prawdziwa grupa wsparcia

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
faktycznie, szachownica ma tez syf wiecie, nie używałam jej jakiś czas bo wróciłam do kulek Glazel (Talc, Mica, Parafinum Liquidum, Nulon-12, Magnesium, Myristate, Octyldodecyl, Stenoroll Steanate, Aluminium Starch Octanylsuccinate, PPG-2, Mirystyl, Ether Propionate, Butylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, CI77091, CI 77491, CI 77492 ) ale w czasie gdy stosowałam szachownicę miałam wysyp który zrzuciłam na leki hormonalne
agabil1, co to za kulki Glazel o ktorych piszesz?? nigdy nie slyszalam o tej firmie, mozesz cos napisac wiecej? czy daja efekt podobny do szachownicy/Laury ??

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
nie zaszkodzi a chyba wrecz pomoze, bo chyba przytylam (dobrze, ze mam zel biothermu ) od tego siedzenia przed truskawka tylko ryzykowne takie spacery moga byc dla portfela chociaz jak wszystko wydam, to nei bede jadla i problem przytycia bedzie rozwiazany i to w jaki przyjemny sposob
hihih, tez tak mysle ze moze Tru pomoze mi schudnac przed latem
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 22:14   #736
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hihih, tez tak mysle ze moze Tru pomoze mi schudnac przed latem
fajnie bedzie nas wiecej uzaleznieniu truskawkowemu mowimy TAK!
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 22:33   #737
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądam katalog Avonu - lato. I rzeczywiście są, cienie podwójne, na mokro/sucho, nieźle wyglądają, 24,90 (cena regularna 34,90) [zaczynają się cenić ]. Są 4 kolory, niebieskości, zielenie, śliwka/róż i czekolada/złoto. Chyba się skuszę, skoro takie dobe
tylko ze nie są mocno kryjace

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Kamisio- przypomniało mi sie ze pytałes o bazę kryolanu- ja jestem z niej zadowolona, uzywam jej od dawna....do kryolanu trzeba się w sumie przyzwyczaic jak do Fatala
no ten niby tez aspiruje do bycia teatralnym efektem
a co dokładnie w niej ci nie odpowiada ?
Ja też lubie kryolan, ale tą baze to im wypominałem przez rok ważyło mi sie to ustrojstwo, a cien sie plackował, widać przyzwyczaiłem sie juz do Art Deco

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
a, ze skorzystam z okazji i zapytam: czy one sa kryjace? i czy wszystkie maja duzo drobinek? jaki smaczek? mysle nad tym
http://oth.strawberrynet.com/product...75761&goChar=L
321 jest piekny prawie przezroczysty na ustach tylko sie pieknie iskrzy, identyczne drobinki tylko w przezroczystym błyszczyku sa w 021

opalizujący na rózowo jest 322, ale on nie jest cielisty tylko taki coś jak kisiel truskawkowy, kolor troche podobny do JT 31

ten co podałaś w linku jest na ustach przezroczysty z bardzo delikatna perłowa poświatą

kilka opalizujacych kolorków jest tez z nowej rózanej kolekcji, ale nie ma ich na tru, w koloekcji wiosennej L.U.C.I był tez transparentny biały opalizujący na różowo ale nie pamietam jaki miał numer

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
dziewczyny - a co z miką, na drugim miejscu w składzie brazera ?
mika to minerał, nieszkodliwa jest
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 22:47   #738
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
pedzel wlosie ma mieciusienkie bardzo (rewelacja) i jak juz wyjmie sie go z opakowania, to troszke sie rozklada. jak dla mnie spokojnie sie do bambusa nadaje. wypedzlowalam sie dzis (podkreslam, ze delikatnie) i wszystko bylo ok, chociaz jestem zlota bo udalo mi sie dopiero troche tego zlota naruszyc. Licze, ze pod nim bedzie ladny braz Postaram sie dzis zrobic zdjecia i pokazac porownanie wielkosciowe
Dziękuję za odpowiedź, o to mi chodziło - jak mięciutki to bioręA zdjęcie super, pędzel wygląda przy bambusie słodko(taka kruszynka
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 23:05   #739
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kamisio, a co sadzisz o tym kolorku rozu:

http://eu.strawberrynet.com/productD...48116&goChar=A

nie wiem tylko czy to nie za chlodny odcien dla mnie, bo mam raczej ciepla karnacje prosze spojrz na niego i doradz, z gory dziekuje
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 23:11   #740
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Kamisio, a co sadzisz o tym kolorku rozu:

http://eu.strawberrynet.com/productD...48116&goChar=A

nie wiem tylko czy to nie za chlodny odcien dla mnie, bo mam raczej ciepla karnacje prosze spojrz na niego i doradz, z gory dziekuje
wydaje mi sie troche siny, nie wiem jakoś nie przekonuje mnie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 23:21   #741
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość

Ja też lubie kryolan, ale tą baze to im wypominałem przez rok ważyło mi sie to ustrojstwo, a cien sie plackował, widać przyzwyczaiłem sie juz do Art Deco

mika to minerał, nieszkodliwa jest
uff- uspokoiłeś mnie
ja nie mialam z kryolanem żadnych przebojów...moze tez jestem przyzwyczajona poprostu
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 23:23   #742
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

jakie śliczne opakowania świecidełek ma anna sui miodzio....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 23:26   #743
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
321 jest piekny prawie przezroczysty na ustach tylko sie pieknie iskrzy, identyczne drobinki tylko w przezroczystym błyszczyku sa w 021

opalizujący na rózowo jest 322, ale on nie jest cielisty tylko taki coś jak kisiel truskawkowy, kolor troche podobny do JT 31

ten co podałaś w linku jest na ustach przezroczysty z bardzo delikatna perłowa poświatą

kilka opalizujacych kolorków jest tez z nowej rózanej kolekcji, ale nie ma ich na tru, w koloekcji wiosennej L.U.C.I był tez transparentny biały opalizujący na różowo ale nie pamietam jaki miał numer
Kamisio, slicznie dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz ale nie powiem, zebys mi ulatwil zadanie, bo teraz podobaja mi sie dwa blyszczyki wiecej i doszlam do wniosku, ze poza bezem potrzebuje chyba kisiel truskawkowy

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, o to mi chodziło - jak mięciutki to bioręA zdjęcie super, pędzel wygląda przy bambusie słodko(taka kruszynka
Sluszna decyzja wyjmowalam go drzaca reka ale jak tylko go dotknelam, to to, ze taki maly jest przestalo miec znaczenie
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 06:48   #744
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cześć Dziewczyny i Kamisio
Ja już kikam z pracy. Wstać z łóżka rano nie mogłam. Pogoda nadal bez zmian - pada, zimno i sennie.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ehh Kamisio, nadal mam jeszcze nadzieje ze Laura mi nie zaszkodzi... w razie czego, znasz jeszcze jakies inne zamienniki procz szachownicy? z metalicznym polyskiem


agabil1, co to za kulki Glazel o ktorych piszesz?? nigdy nie slyszalam o tej firmie, mozesz cos napisac wiecej? czy daja efekt podobny do szachownicy/Laury ??
Kamisio - podłączam się do pytania Nulki - co oprócz szachownicy i Laury daje metaliczny połysk?
Co sądzisz o Estee Lauder, Platinum Illuminator?

Hexxanka odpowiedziała na moje pytanie odnośnie PI EL i dokonała analizy składu:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=495


A tu odpowiedziała na pytanie Agusi o Laurę:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=494

Hexx - wielkie dzięki.

Nulko (Agusia wyjechała dlatego pozwalam sobie odpowiedzieć) - o kosmetykach Glazel jest osobny wątek, zaraz go poszukam i wkleję.
To ta firma:
http://www.glazel.pl/

Proszę link
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=glazel
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 07:51   #745
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Powiedzcie mi prosze jakich składnikow nalezy unikac w kosmetykach do twarzy a jakie sa bardzo przydatne....bo gdy bede latac po sklepach dobierac krem i potem go szukac na tru to mysle ze nie tylko mi ta informacja sie przyda.....tylko ze potrzebuje odpowiedzi od kogos kto troszeczke sie zna..
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 08:22   #746
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Koko19 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi prosze jakich składnikow nalezy unikac w kosmetykach do twarzy a jakie sa bardzo przydatne....bo gdy bede latac po sklepach dobierac krem i potem go szukac na tru to mysle ze nie tylko mi ta informacja sie przyda.....tylko ze potrzebuje odpowiedzi od kogos kto troszeczke sie zna..
Koko, temat jest bardzo obszerny, poświęcony mu jest cały dział Wizażu "Biochemia kosmetyczna", ja mimo dni tam spędzonych na czytaniu, nie jestem w stanie go streścić, a wiedzy jest naprawdę ogrom, szukaj pod kątem własciwości Twojej cery.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 09:02   #747
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Coś cicho dzisiaj tu u nas.
Dumam właśnie nad kolejnym kosmetykiem

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9561#9561

Kupiłabym, ale zastanawiam się, czy nie mylę go z Terracota Blush & Sun. Czy jest on jeszcze dostępny w Sephorze? Czy może pełnić rolę różu? Czy to bardziej brązer, czy rozświetlacz? Jeśli ma któraś/Kamisio wiedzę na ten temat, proszę podzielić się nią ze mną.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 09:06   #748
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

HURRRA, HURRRRA przyszło właśnie moje pierwsze zamówienie!!!!!! Cętkowana Helenka. Świeżak absolutny - 26 luty 2008
Dziękuję Wam pięknie Truskaweczki za pomoc
A teraz czekam na kolejne paczuszki, mam nadzieję, że tez dojdą bez przymusowego postoju w UC
Ależ jestem szczęśliwa!!!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 09:20   #749
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dostałam właśnie skamielinki JT i pędzel EL (ten o którym m-habibi pisała wczoraj)
Jesli któraś się waha, to pędzel brać! Cudowny jest! Absolutnie!
Ja mam taki sephorowy, mini kabuki, i powiem szczerze, ze jest gorszy od tego EL, a i droższy (i bez etui)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 09:26   #750
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie skamielinki JT i pędzel EL (ten o którym m-habibi pisała wczoraj)
Jesli któraś się waha, to pędzel brać! Cudowny jest! Absolutnie!
Ja mam taki sephorowy, mini kabuki, i powiem szczerze, ze jest gorszy od tego EL, a i droższy (i bez etui)
Alkapone, czy mogłabyś mi wrzucić linka do tego boskiego pędzla. Wprawdzie nie mam kasy, ale jak sobie kupię te wszystkie kulki i sypkie róże jokowe, to może byłby jak znalazł
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.