Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 182 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 17:42   #5431
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nikt mi nie może pom€c z tym rentgenem W internecie też nie mogę znależć
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 17:54   #5432
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
megipieknenogi - gdzie się chowasz cholero

Jestem,jestem .....ale tyle napitoliłyście podczas mojej nieobecnosci ,że teraz muszę to nadrobić
Wczoraj zjadłam na obiad pizzę teściowej a potem myślałam,że zejdę z tego świata TŻ mnie uratował Dał mi jakieś mikstury do wypicia i połozył do łóżka Myślicie ,że to był zamach na moją osobę Dzisiaj jadę do niej na imieniny to mam okazję się zrewanzować

[quote=dome;9353524]ROZMIAR : 27 ( facet ma dwa lata i takąąąąą stopęęę

Dome u was chyba same Yeti w rodzinie


Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Mam taki same odczucia jak ty.Jednak brakuje mi jakiegoś delikatnego pudru chociaszby po to aby kolor twarzy się zmienił ( jakieś wyjścia)Mimo że też jestem zadowolona z twarzy i spokojnie mogę chodzić tylko z błyszczkiem to jednak widzę że puder nadaje wyraz twarzy -taki aksamitny blask.Myślisz że bredzę?Mam ochotę na ten mineralny Loreala ale on ma tą mikę chyba,a ja już nie wiem czy rzeczywiście to destabilizuje czy nie,bo różnie się o tym mówi .To jak z naszym cos -na początku było inaczej.

Castrol daj sobie spokój z tym Lorealem.On nie jest w pełnu mineralny .Z mojego doświadczenia wiem,że najlepsze są jednak fluidy.Nawilżają skórę ,wyrównują koloryt skóry.Pudry sypkie wysuszają .Ty tylko moje odczucia.U was może być inaczej .


Madziusia życzę ci żebyś zawsze była taka szczęśliwa jak teraz Dopóki nie macie dzieci jesteś teraz najważniejsza !!!.....po Bogu oczywiście


Co do samochodów to ja mam duuuuuuuuuuuuży Uwielbiam go bo gdy jadę wszyscy mnie widzę i przepisy niekoniecznie mnie obowiązują
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:01   #5433
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Heloł-moja maska działa mimo że wczoraj nałożyłam tyci tyci to czoło mnie pali i przez to boli mnie łeb.Ale maska działa!Castrolku -na pewno to nie ma żadnego wpływu.Własnie dostałam nowy twój styl i jest tam artykuł o plamach polecają duzo róznych mazideł i napisali ze cosmelan dostał nagrode dermatologów !Ale to co pisza o filtrach to kpinaMegi-duży moze więcej

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-10-15 o 18:36
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:57   #5434
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale co z tm rentgenem czy tym promieniowaniem rentgenowskim na który mam iść, ma jakikolwiek wpływ na twarz cosmelanową:con fused:

Czy ktoś to wie?Może za pół roku mi twarz odpadnie?

a co piszą w Twoim Stylu o cos?Jest coś czego nie wiemy?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:59   #5435
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość


Co do samochodów to ja mam duuuuuuuuuuuuży Uwielbiam go bo gdy jadę wszyscy mnie widzę i przepisy niekoniecznie mnie obowiązują
Tez uwielbiam duze samochody,ale jak jezdze wozem TZ,to dostaje chyba malpiego rozumu i fantazja mnie ponosiWole zejsc nizej,do mojego brudaska,w nim nie czuje sie jak wladca drog.

Co tu tak cichutko:conf used:
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:02   #5436
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;9356516]Jestem,jestem .....ale tyle napitoliłyście podczas mojej nieobecnosci ,że teraz muszę to nadrobić
Wczoraj zjadłam na obiad pizzę teściowej a potem myślałam,że zejdę z tego świata TŻ mnie uratował Dał mi jakieś mikstury do wypicia i połozył do łóżka Myślicie ,że to był zamach na moją osobę Dzisiaj jadę do niej na imieniny to mam okazję się zrewanzować

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
ROZMIAR : 27 ( facet ma dwa lata i takąąąąą stopęęę

Dome u was chyba same Yeti w rodzinie





Castrol daj sobie spokój z tym Lorealem.On nie jest w pełnu mineralny .Z mojego doświadczenia wiem,że najlepsze są jednak fluidy.Nawilżają skórę ,wyrównują koloryt skóry.Pudry sypkie wysuszają .Ty tylko moje odczucia.U was może być inaczej .


Madziusia życzę ci żebyś zawsze była taka szczęśliwa jak teraz Dopóki nie macie dzieci jesteś teraz najważniejsza !!!.....po Bogu oczywiście


Co do samochodów to ja mam duuuuuuuuuuuuży Uwielbiam go bo gdy jadę wszyscy mnie widzę i przepisy niekoniecznie mnie obowiązują

chyba masz rację ja nigdy nie używałam sypkich.Tylko teraz po cos wydawało mi się że sypkie tak nie zetrą filtrów,bo fluid jednak trzeba na buzi rozetrzeć,tak dotknąć tylko się nie da.

Ja jeszcze nic nie używam,ale zamieżam za jakiś czas i jakoś nie wyobrażam sobie tego kładzenia na filtry,tej techniki i czasu przed pracą na to poświęconego
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:41   #5437
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Chlopiec wie jak sie ustawic
To znaczy,ze zaczynasz sie "sypac",a to w naszym wypadku,dobry znak.

Ja zaczynam wariowac.Caly dzien ogladamy jedna bajke
MAM NADZIEJĘ, ŻE TO NIE THOMAS AND FRIENDS ... mnie ta bajka kojarzy się z brytyjskim horrorem

a ja dalej sie łuszcze, juz naookoło i ruszają się minimalne miejsca na czole i dekolcie
jednak, ponieważ koniecznie chciałam pewnie już na drugą dobę zrzucic skórę - to uzyłam durna cymbałka peelingujących płatków kosmetycznych ... niby ok, lekko czerowna a tu nagle, w momencie nałożenia cosm 2 :
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaa
tak mnie zaczeło piec, że wachlowałam się czym popadnie, łeb za okno wystawiłam, a na koniec suszarką i jej zimny powietrzem ratowałam my face Jedno jest pewne, nie będę ścierac moich fartuchów twarzowych niech sobie same odpadają.
Po 15 minutach pieczenie samoistnie ustało ... ale była masakra
buczka - no gdzie jesteś ? Rozumiem, że Ci okna myli,ale żeby aż tak się zmęczyc Mój Najmłodszy wołał Ciebie dzisiaj przy kolacji - więc kompletnie zbaraniałam... ja nie czytam na głos forum ... a On zawołał - buczacza...az mnie ciary przeszły
kamilia - Ty też nie wpadniesz nawet na moment
Iv - nawet Ty gdzieś polazłaś w pieruny
To ja tyle wybuliłam za dostep do nieswojego kompa- a Was brak
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 20:45   #5438
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domcia-nie wolnoscierać samo musi obleśc a propos butów moj 14 latek ma 45
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:52   #5439
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Domcia-nie wolnoscierać samo musi obleśc a propos butów moj 14 latek ma 45
I masz rację Kochanie ... ścieranie doprowadza do podrażnienia ... jestem głupi ciołek , ale już wiem ...
No to Twój chłopak jak struna bedzie
Moi też do niskich chyba sie nie będą zaliczac
Ty też uważaj z tą dodatkową aplikacją - dobrze

ale, ale ... co robic z tymi wiszącymi firanami ... na nie nakładac dalej po umyciu cosm2 ???? nie wszystko złazi podczas zmywania twarzy ... poza tym nawet jak myłam hypowrazliwą AVENKĄ - to juz mnie piekło

... idę po millerka
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:52   #5440
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
MAM NADZIEJĘ, ŻE TO NIE THOMAS AND FRIENDS ... mnie ta bajka kojarzy się z brytyjskim horrorem
My jestesmy na etapie Rorri-ego,samochodu wyscigowego.Bajka po szwedzkuMaly tylko bil i bil.Kiedy ja sie doczekam jego polskiegoWszyst kie sprawy zalatwia ze mna po szwedzkuMama kom,mama titta(patrz).Tragedia.Pol ski jest dla niego za trudny i juz sobie zycie ulatwia leniuch maly.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-15 o 20:53 Powód: lit.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:58   #5441
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hm ja się dużo wazelinowałam więc na tłustej gębie to się rolowało
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 20:59   #5442
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez robotna100 Pokaż wiadomość
Masima ten wasik nie wyszedl mi na dobre jest nadal czerwone i wyglada to tak jak wyrwana skora jedna wielka rana nie wiem co ja mam zrobic , boje sie ze to juz tak zostanie przezywam horror
posmarowalam to cosmelanem moze sie szybciej zregeneruje
teraz widze ze skora jest za delikatna na takie zabiegi
bo jestem teraz bez skory nad gorna warga

Dziewczyny moze jest jakas kobieta ktora miala ten problem i wie co mam zrobic
co mnie napadlo zeby sie pozbyc waskíka ale jestem glupek
Miałam ci poradzić LRP Cicaplast, to przyśpiesza regenerację skóry i zalecane jest przez lekarzy, ale widzę że byłaś już u lekarza i też ci to już polecił.
Co ci przyszło do głowy żeby to robić, po cosmelanie przeciez skóra taka wrażliwa jest bardzo, łatwo sie uszkadza, stosuj ten Cicaplast bo ci moga blizny zostać tak mi powiedziała dermatolog, w żadnym wypadku na te rany cosmelanu nie aplikuj, przecież to kwasy, żadnego gojenia nie przyśpieszy, wręcz odwrotnie !

Anturium będziesz po cosmelanie to uwierzysz w sam tusz i błyszczyk. Zobaczysz, będziesz tak cudna że nie beziesz chciała niczym tego przykrywać. Zresztą to takie wytchnienie po tych półgodzinnych makijażach sprzed maski, że chcer żeby to jak najdłużej trwało.

Casi dawaj nazwę tego filtra ! Obiecałaś mi dziś.

Dome dzięki za info, też nic nie wskórałaś. Mnie też w Mesoestetic meilowo zignorowali. Do Ivonki sie odezwali ale tylko tyle ze adresu nie dadzą i żeby kupiła sobie w Polsce i im dała spokój. Niech się wypchają.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:12   #5443
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:28   #5444
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Ale
ale ...co
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:32   #5445
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nuda mało aktywne dziś nasze laski nic nie piszą o gołych cyckach ani o pałach...pod łóżkiem .A mnie boli łeb
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:39   #5446
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Nuda mało aktywne dziś nasze laski nic nie piszą o gołych cyckach ani o pałach...pod łóżkiem .A mnie boli łeb
całuję Ciebie z czułością nieziemska w Twoje czołko.. polecam relpax ( jesli to migrena ), albo dobry sex - na migrenę najlepszy
I spadam, albo inaczej jestem wykopywana ... bo NIuniek chce spac, a to szelma, jakbym Mu pozwoliła ogladac kretyńską animke "włatca móch" to by siedział do 23.00
dobranoc Kochane
idę śnic o moim TŻ i serwisowanym laptopku
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:47   #5447
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Łyknęłam już cinię ale otym replaxie nie słyszałam.Sex odpada bo mam okres.Też Cię całuję Domuś-na dobranoc i słodkich snów życzę
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:18   #5448
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Łyknęłam już cinię ale otym replaxie nie słyszałam.Sex odpada bo mam okres.Też Cię całuję Domuś-na dobranoc i słodkich snów życzę
chyba mnie nie lubicie ,idę spać z niewiedzą co z tym rentgenem
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:35   #5449
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ane i Sagusia sie ino ostaly
domciu,a niech dziecko sobie powola buczusie,moze mnie wolal jak dzisiaj w poslizg wpadlam,sliskie liscie na drodze sa gorsze od sniegu i to byl jakby moj aniol stroz,bo nic sie nie stalo
castrolek mnie sie wydaje,ze promienie rentgenowskie nie przyjazne na gebe z sklonnosciami do plam,ale sral to pies,bo zdrowie wazniejsze od plam ,Takze idz na rentgena
guzik prawda,ane juz poszla,ale Masimcia przyszla

Mnie martwi ,ze ivusia tak dlugo nie ma Az glupio

Jak nie piszecie ,to tez sobie spac pojde
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-15 o 22:46 Powód: bo nie zrozumiale napisalam
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 22:48   #5450
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ane i Sagusia sie ino ostaly
domciu,a niech dziecko sobie powola buczusie,moze mnie wolal jak dzisiaj w poslizg wpadlam,sliskie liscie na drodze sa gorsze od sniegu i to byl jakby moj aniol stroz,bo nic sie nie stalo
castrolek mnie sie wydaje,ze promienie rentgenowskie nie przyjazne na gebe z sklonnosciami do plam,ale sral to pies,bo zdrowie wazniejsze od plam ,Takze idz na rentgena
guzik prawda,ane juz poszla,ale Masimcia przyszla

Mnie martwi ,ze ivusia tak dlugo nie ma Az glupio

Jak nie piszecie ,to tez sobie spac pojde

Ty moja jedyna ostojo



A może na mordę jaką folię
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:52   #5451
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ane i Sagusia sie ino ostaly
domciu,a niech dziecko sobie powola buczusie,moze mnie wolal jak dzisiaj w poslizg wpadlam,sliskie liscie na drodze sa gorsze od sniegu i to byl jakby moj aniol stroz,bo nic sie nie stalo
castrolek mnie sie wydaje,ze promienie rentgenowskie nie przyjazne na gebe z sklonnosciami do plam,ale sral to pies,bo zdrowie wazniejsze od plam ,Takze idz na rentgena
guzik prawda,ane juz poszla,ale Masimcia przyszla

Mnie martwi ,ze ivusia tak dlugo nie ma Az glupio

Jak nie piszecie ,to tez sobie spac pojde
Buczuś wstajesz rano a okna lśnią- cud miód,a firanki wyprane?

Dlaczego myślisz że rentgen=plamy.Co robić co robić
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:59   #5452
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kontrola!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Ja tylko patrze czy WY przypadkiem po kryjomu cos piszecie
Firanek castrolku nie mam,nie ma sensu za duzo okien i kto to bedzie prac
nie przejmuj sie rentgenem,wiecej czasu siedzisz przed komp.,a tez promieniuje Rentgen to sekunda i juz!
Teraz lece spac,pa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 23:46   #5453
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hej Pieknym Licom,
Nie odzywałam się dłuzszą chwilę i widzę że poszlam w zapomnienie Ale moze choć cien pamięci w jakiejś główce pozostal - to ja Bucik - Kozaczek!!! faktycznie naprodukowanych stron, aż miło, dzisiaj w każdej wolnej chwili próbowałam nadrobić co mnie omineło. Ależ tego było!!! ja nie nadążam za Wami, bo z kompa w domu grzecznościowo od dziecka pożyczam, więc opcja - kiedy lekcje w szkole, a lbo teraz późnym wieczorem. Ale jak wrócę do pracy, to zobaczę, czy da radę wbić się na te strone

Ubawiłam sie niesamowicie z Waszych przygód - jakby tak film z tego zrobić to ręczę, że pokonałybyście Lejdis i Nic śmiesznego

Madziusia777 - gratuluję powaznych życiowych kroków! ... Ale pewna jesteś na 100%, tak??? A o pogodzie, to już gadałam z "Górą" - zalatwione! (podobno deszcz to też pogoda, ale tego CI nie życzę) Szkoda tylko że fotek sukni, butów nie widzę
Cześć Siedemnastko Listopadowa!!!

Widzę, że "obierających" się jest więcej
Dome, Ivonako - jak postepy? jakieś efekty specjalne?
U mnie już mija 5 dni - nadal zero buraka, oblaziłam jedynie w niedzielę i w poniedziałek jak piskosz, ale tylko okolice nosa ust i broda, plus lekko czółko między brwiami. Reszta zatwardziale się nie daje. Teraz jak myje buzię, to czuje jak mi się wałkuje martwy naskórek z całej buzi a propos zwisów, to najgorszy był poniedziałek, a ja musiałam wyjśc z domu do lekarza. jak rozmawiałam z Panią Doktor, to kontem oka widziałam jak kawalek skory zwisa mi z nosa, a że Pani Dr była tak blisko mnie, chyba z 1m ode mnie, to tak się zestresowalam, że zamiast słuchac co do mnie mówi, to zastanawiałam się czy ona ten płat też widzi i czy zastanawia się co mi dolega Ale teraz buzia jest świeższa, wygląda ladnie i dystansu 2m i dalej nie widać specjalnie, więc mogę iść między ludzi A co do rodzajów kremu to ja też mam kupiony w USA, ale produkcja w barcelonie. kolor kawa z mlekiem, w miarę jasna, konsystencja kremowa, łatwo się rozprowadza. Tylko ja nie trzymam w lodowce.

Acha i ktoras z Was pytała o cene itd. ja zaplaciłam za set (Cosm 1, Cosm 2, HV) 990pln razem z przesyłka. Ale żeby się za bardzo nie cieszyć, ze okazja mi się trafiła, to przechwycili na cle i dowalili jeszcze 218pln opłaty I teraz zastanawiam się jaki sens jest sprowadzac kosmetyk z USA, ktory wyprodukowany był w Europie???:conf used: może znacie jakieś punkty na naszym kontynencie (Hiszpania byłaby najlepsza), gdzie mozna byłoby nabyć Cosm2 w przyzwoitej cenie, i bez cła jako wartości dodanej? (bo z pewnością będę musiała dokupić)
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 23:58   #5454
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś - czy jak mi wysłałaś "przyjaciela" i ja potwierdziłam (chyba mi wyszło , nie wiem), to czy Ty automatycznie też masz mnie w kontaktach? A jak Ty wysyłałaś to ? I czy masz oprócz avatara jakies fotki? bo przy twoim profilu ja nic nie widzę Chciałam bardzo zobaczyc te naszą Madziunie co ślub bierze, i Jej stroje, to takie fajne przeżycie, widze że wszystkie tym żyłyście w ostatnich dniachDoradz mi proszę co i jak z tymi opcjami, bo ja taki zielony Benneton jestem
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 00:06   #5455
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Spokojnych snów Cosmelaniątka...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 00:07   #5456
MKozaczka
Raczkowanie
 
Avatar MKozaczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 63
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witaj Robotna w klubie do ktorego i ja się wkupuję
Ale Cię urządzili z tym wąsikiem! Jak żadne kosmetyki nie pomogą, to proponuję zarządzić bal przebierańców na te sobotnie urodziny, a Ty w stroju np. Chaplina - doklejasz wąsy i po sprawie, nikt się nie zorientuje
MKozaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 07:10   #5457
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry
Przywitac sie tylko wpadlam i musze uciekac,dziecko obudzic:z iewam:Ale tu u mnie dzisiaj ciemno

Buziaki dla Wszystkich
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:12   #5458
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kozaczku jak Ty mozesz taaak pisac!!!Myslimy tez o Tobie!!! Jestes swiezo pocosmelowana to nas interesuje Twoja gebusia.
Ja kupilam cosmelan na ebayu z Portugali.Moze trzeba czesciej popatrzec na aukcje i dorwac sprzedawce.Napisac mail prywatnie,a noz widelec
Kozaczek jestesmy przyjaciolkami.Wszystko dobrze zrobilas
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:32   #5459
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi zono!!! Jestem dzisiaj na wagarach
Jak mi wczoraj okna umyli ,to az jasno sie zrobilo.A jak jasno to az wszystko widac dokladniej.POSTANOWIALM dzisiaj sprzatac.Ooo w radiu leci VIVA LA VIDA.Alez mnie natchnelo do sprzatania,musze to wykorzystac,bo rzadko mam takie napady
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:33   #5460
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

hej Pięknoty. wczoraj ratowałam moją kumpelę, co ją małż zostawił my tu o tych naszych cosmelańskich problemach a ona taki ZONK.
dzisiaj u mnie brzydki dzień, ale ja się cieszę, że słońce nie świeci, bo to tylko się poci twarz i się robią te acne zapychacze. Miłego dzionka wam życzę i do usłyszenia potem gwiazdeczki.
Buczuś a to specjalnie dla ciebie moja lekarko profesorko
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.