Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 12:25   #3331
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ale ona droga !
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 13:07   #3332
Livi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hejcia kobietki
mam mały problemik farbowałam ostatnio włosy- powrót do brązu z blond- farba matrix loreala (wcześniej był blond uln a teraz jest mocha4m), mój naturalny to mysi brąz, pomogłybyście mi wybrać kolor zbliżony chociaż do mysiego brązu może jakiś popielaty brąz by się nadawał z tej serii czy intensywnie kryjące neutralne kolory, nie wiem sama... wiem że nie chce mieć ciepłego odcienia i jakie stężenie wybrać chce farbować w domu 3% (10 vol.), 6% (20 vol.), 9% (30 vol.) lub 12% (40 vol.)
dzięki
Livi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 20:51   #3333
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tyle kosztuje ten Elumen??
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 07:07   #3334
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ale chyba nie doczytałyście, dziewczyny
80zł kosztuje 200ml farby. Możliwe, żeby trzeba jej użyć nieco więcej, niż normalnej farby, ale moim zdaniem jest to ilość na co najmniej dwa farbowania. Do tego nie trzeba już oksydantu, więc cena końcowa jest pewnie podobna lub nieco tylko wyższa, niż Majirel.
Ja mam jeszcze zapas Majirela na co najmniej 3 koloryzacje, więc się na razie z Elumenem wstrzymam i w międzyczasie doedukuję
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:39   #3335
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Ale chyba nie doczytałyście, dziewczyny
80zł kosztuje 200ml farby. Możliwe, żeby trzeba jej użyć nieco więcej, niż normalnej farby, ale moim zdaniem jest to ilość na co najmniej dwa farbowania. Do tego nie trzeba już oksydantu, więc cena końcowa jest pewnie podobna lub nieco tylko wyższa, niż Majirel.
Ja mam jeszcze zapas Majirela na co najmniej 3 koloryzacje, więc się na razie z Elumenem wstrzymam i w międzyczasie doedukuję
ja mam dużo włosów i długie i np. Joico z tego, co pamiętam ma 75 ml, a potrzebuję 2 tub, cena jednej to jakieś 50 zł + oksydant, więc tak jak piszesz, cena Elumenu nie jest najwyższa
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:11   #3336
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Interesujący ten Elumen... 80zł za 200ml to w sumie faktycznie jeszcze nie jest tragedia. Ciekawe jak by wyszedł taki kolorek AB... Ja chciałam się kiedyś skusić na Top Chic ale w tym momencie, może lepiej wziąć Elumen... To i tak Goldwell...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:38   #3337
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a mnie nie kusi , przynajmniej na razie jest nie dla mnie, bo odcień jest trwalszy niż zwykłych farb, a ja jeszcze nie wiem w jakich kolorach mi lepiej

Jak wspomniałaś o top chic, Shade, to podsumuję mój z nim kontakt (prawie 8 tygodni temu: 1/2 7N + 1/2 8N + 1 cm 8AN), teraz jestem o jakieś 2/3 wątku mądrzejsza

- kolor na 3-mies. odrostach taki beżowo-ryży, ale to pewnie przez mój własny pigment, który ma takie ciepłe skrzywienie; reszta długości bez zmian w odcieniach złocistych - co jest jak najbardziej normalne (z tego co pamietam to wcześniejsze farby miały po kropce 0, 3 i 7)
- na początku siwki przebijają, tzn. załapały tak jasno, że przy reszcie włosów się odznaczają, w miarę spłukiwania farby mniej się to rzuca w oczy, do czasu gdy odrost stanie się chamsko widoczny, wtedy widać je nie tylko na świeżym odroście, ale też częściowo na tym poprzednim z pojedynczą warstwą farby, zaczęło to mi doskwierać po jakichś 6 tygodniach od farbowania - zaznaczam, podobne wrażenie miałam po poprzednim farbowaniu Kolestonem
- myślę, że kolor jakoś specjalnie się nie ocieplił, ale w międzyczasie parę razy używałam szamponu Silver Kallosa

trudno mi jest nawet porównać Top Chic z Wellą, bo to 1) inna tonacja i 2) nieco jaśniejszy poziom, poza tym to dopiero moje pierwsze świadome spieranie koloru
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-03-12 o 16:39
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 17:39   #3338
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja dzisiaj zrobiłam próbkę 8.11 Majirel na kosmyku moich karmelkowych rudzików i widzę, że jest chłodny ale bez przesady, czyli nie superszary. Ładnie "wytłukł" miedź i nie zrobił się zielony. Całe szczęście.
Chyba taki właśnie o jaki mi chodzi, o którym wspominała też Shade. Jak w moim poście 2997 na str 100 wątku.
Niestety jest ciutkę ciemniejszy od moich obecnych włosów. Hmm... Sama nie wiem...
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-03-12 o 17:41
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 21:49   #3339
matys-magda69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

pracowalam krotko na Elumen,oprocz polysku na wlosach niczym mnie nie ujal.zazwyczaj to co oficjalnie nie zawiera amoniaku samo w sobie ma duzo zlaaaaa

L_ka -troszke dziwna mieszanka
1/2 7N + 1/2 8N + 1 cm 8AN za duzo natury i dziwna gradacja koloru-tutaj omen omen z tej mieszanki nie wyjdzie nic chlodnego.

nanah-z jakiej czesci Belgii jestes?Swietny ten kolor!!!nie schodz o poziom nizej ,ta mieszanka jest dobra ,ktora zastosowalas.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Livi-polecalabym Ci sprobowac matrix color sync na 3%niekonieczne woda z teej samej firmy (zaraz dostane baty od fryzjerow)Leo jest dobra w miare gesta
Z mocca bym zrezygnowala bo to tonacja zimno-ciela lepiej uzyj mieszanki 30 ml 6A+20ml6n+10ml4A i woda 3%.To pozwoli Ci ochlodzic kolor i zejsc o 1 ton nizej.jesli chcesz drastycznie przyciemnic wlosy 6A zamien na 4A
__________________
matys-magda69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 01:21   #3340
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej.Widziałam tu gdzieś post,w którym któraś z foremek tłumaczyła oznaczenia w farbach Loreal Majirel,ale nie mogę go znaleźć.
Zastanawiam się nad odcieniem 8.3 ze złocistych i 7.24(opalizująco-miedziany)z brązów beżów zimnych-(Mimo,że zimny może wyjść ciepło?)
Czy któraś z Was mogłaby mi przybliżyć co oznaczają te cyferki(.3 i .24) i czy potem będę musiała walczyć z pomarańczowymi włosami, w przypadku tego "zimnego"odcienia?
Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-03-13 o 01:26
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:52   #3341
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

3- refleks złocisty
2-opal.
4-miedz
mielas to podane przy farbie
i nie sa ta zimne brazy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 08:28   #3342
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Matys-magda, bardzo dziękuję za odpowiedź Cieszę się, że podoba Ci się mój kolor i że uważasz, że trafiłam z mieszanką. W takim razie zostanę przy poziomie 6 z Majirela, mam nadzieję, że nie będzie się też jakoś tragicznie wymywał. Skoro mówisz, że ten Elumen to nic specjalnego, to nie ma co w takim razie kombinować Mieszkam natomiast w Leuven, we Flandrii.
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 13:15   #3343
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
3- refleks złocisty
2-opal.
4-miedz
mielas to podane przy farbie
i nie sa ta zimne brazy
Dziękuję za odpowiedź.
Nie mam opakowania farby w ręku,dlatego pytam;]

Teraz mam wielkim dylemat czy zafarbować na ciepłe rudawe czy zimne brązowe...
Który ładniejszy?;]

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-03-13 o 13:18
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:28   #3344
Livi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 7
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

matys-magda69 dzięki za poradę
Livi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:20   #3345
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Perwati nie pokazuj tu takich rudzielcow
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:33   #3346
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ale ja nie rozumiem jak można chcieć zimny,mysi brąz(mój naturalny).
Fe;p
Muszę się trochę 'ożywić' na wiosnę;]
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:43   #3347
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To nie ten wątek, Perwati My tu wszystkie chcemy zimny myszowaty jasny brąz, akysz z tą miedzią
Siłą rzeczy głosuję na kolor 8,1
nanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:44   #3348
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja tez! 8,1!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:12   #3349
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kupiłam ten rudy;]
Żywe kolory górą!
i już nie przeszkadzam;]
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 16:59   #3350
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Absolutnie 8.1
Ja mam teraz na głowie coś w stylu 8.31 i nie mogę się do tego przyzwyczaić. Nie podoba mi się i będę farbować na 8.11.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:20   #3351
agatka2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A czy któraś z Was słyszała o czymś takim ,,nalozenie czystej NIEBIESKIEJ farby 1:3 na utlaniaczu 1,9%. W zaleznosci od poziomu koloru mozna proporcje zmienic. Wychodzi idealny popiel, ktorego nie uzyskamy zadna farba" znalazłam to w tym wątku http://pretty.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=385449
może tu chodzi o niebieski mixton? ale podobno nie można jego samego nakładać na włosy. Czy może któraś z was ma doświadczenie w tym temacie ??????
agatka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:20   #3352
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam poszukiwaczy popielatego blondu! Należę raczej do mało aktywnych wizażanek, ale sytuacja na głowie jak u większości z Nas i wołanie o pomoc jest silniejsze niż paćkanie się i niszczenie włosów farbami drogeryjnymi.
Kontroluję ten wątek od dłuższego czasu i sporo się dowiedziałam i prosiłabym bardzo Nasze „BOŻYSZCZE” matys-magda69 lub innych znawców (chylę czoła) o sprawdzenie rozumowania i poradę co z moim włosami zrobić. Dodam, że miałam 4 lata pasemka(rozjaśniany blond/ciemny blond). Znudzona monotonią chciałam ujednolicić kolor na całość i oddałam się w ręce „specjalisty” który pracował na goldwell-u i machnął mi chyba na poziom 7. W świetle jarzeniówki nawet zalatywało popiołem, ale w naturalnym świetle obleśny sraczkowaty rudy.
1 lutego zafarbowałam sobie w domu włoski profesjonalnym Elgonem 7NC z oxydantem 6% i tu był błąd bo rozjaśniło i odrost i całe włosy do rudego i rozjaśniło i uwydatniło jeszcze bardziej moje stare pasemka. Teraz moja głowa prezentuje się jak na zdęciach i najwyższy czas coś z nimi począć, bo kolor jaki by nie był spłukany a odrost niemiłosierny.
Chciałabym najlepiej wrócić do naturalnego koloru(jak przedziałek-zawsze moje naturalne miały lekką poświatę rudego czego nienawidziłam), a jak nie to „chociaż „osiągnąć taki jak duże zdjęcie w poście Gosiuch90 #2932
Czy wellacolor touch 7.89 + 6.71 coś da?
Cytuję Matys-Magda69 dla Shade_23 „mieszanka30 ml8.71+30 ml7.89 rozprowadzamy sama farbe na wlosach przeczesujemy grzebieniem posniej podajemy odrobine goracej wody(aby skory nie poparzyc) malaksujemy na glowie trzymamy 20 min i nie splukujemy tylko suszymy wloski
nastepnie przechodzimy do farbowania właściwego”
Czy użyć 1.9% czy 4% i ile trzymać?
Nie wiem czy dla mnie nadał by się niebieski, foletowy czy czerwony toner, bo sama nie wiem czy moje włosy są zielone, żółte czy pomarańczowe?
Czy robić odbarwianie koloru jak sugerują na str. Elgonu? cytuję”ODBARWIANIE KOLORU -Zmieszać 100ml letniej wody z 20 ml szamponu i 20 ml rozjaśniacza np. White Bleach oraz 20 ml 3% wody utlenionej. Nałożyć na włosy, delikatnie wmasować a następnie spłukać”
Może Masz inne rady czy pomysły dla mnie? Jestem otwarta na wszelkie propozycje aby wrócić do mojej natury i pozbyć się tych dziadoskich wypłukanych pasemek! Z góry dziękuję i pozdrawiam poszukujących idealnego koloru
Zdjęcia robione w dzień przy oknie tylko 7 i 8 zdjęcie robione pod halogenem w łazience
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 09:02   #3353
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Witam poszukiwaczy popielatego blondu! Należę raczej do mało aktywnych wizażanek, ale sytuacja na głowie jak u większości z Nas i wołanie o pomoc jest silniejsze niż paćkanie się i niszczenie włosów farbami drogeryjnymi.
Kontroluję ten wątek od dłuższego czasu i sporo się dowiedziałam i prosiłabym bardzo Nasze „BOŻYSZCZE” matys-magda69 lub innych znawców (chylę czoła) o sprawdzenie rozumowania i poradę co z moim włosami zrobić. Dodam, że miałam 4 lata pasemka(rozjaśniany blond/ciemny blond). Znudzona monotonią chciałam ujednolicić kolor na całość i oddałam się w ręce „specjalisty” który pracował na goldwell-u i machnął mi chyba na poziom 7. W świetle jarzeniówki nawet zalatywało popiołem, ale w naturalnym świetle obleśny sraczkowaty rudy.
1 lutego zafarbowałam sobie w domu włoski profesjonalnym Elgonem 7NC z oxydantem 6% i tu był błąd bo rozjaśniło i odrost i całe włosy do rudego i rozjaśniło i uwydatniło jeszcze bardziej moje stare pasemka. Teraz moja głowa prezentuje się jak na zdęciach i najwyższy czas coś z nimi począć, bo kolor jaki by nie był spłukany a odrost niemiłosierny.
Chciałabym najlepiej wrócić do naturalnego koloru(jak przedziałek-zawsze moje naturalne miały lekką poświatę rudego czego nienawidziłam), a jak nie to „chociaż „osiągnąć taki jak duże zdjęcie w poście Gosiuch90 #2932
Czy wellacolor touch 7.89 + 6.71 coś da?
Cytuję Matys-Magda69 dla Shade_23 „mieszanka30 ml8.71+30 ml7.89 rozprowadzamy sama farbe na wlosach przeczesujemy grzebieniem posniej podajemy odrobine goracej wody(aby skory nie poparzyc) malaksujemy na glowie trzymamy 20 min i nie splukujemy tylko suszymy wloski
nastepnie przechodzimy do farbowania właściwego”
Czy użyć 1.9% czy 4% i ile trzymać?
Nie wiem czy dla mnie nadał by się niebieski, foletowy czy czerwony toner, bo sama nie wiem czy moje włosy są zielone, żółte czy pomarańczowe?
Czy robić odbarwianie koloru jak sugerują na str. Elgonu? cytuję”ODBARWIANIE KOLORU -Zmieszać 100ml letniej wody z 20 ml szamponu i 20 ml rozjaśniacza np. White Bleach oraz 20 ml 3% wody utlenionej. Nałożyć na włosy, delikatnie wmasować a następnie spłukać”
Może Masz inne rady czy pomysły dla mnie? Jestem otwarta na wszelkie propozycje aby wrócić do mojej natury i pozbyć się tych dziadoskich wypłukanych pasemek! Z góry dziękuję i pozdrawiam poszukujących idealnego koloru
Zdjęcia robione w dzień przy oknie tylko 7 i 8 zdjęcie robione pod halogenem w łazience
ale ja nie rozumiem - po co ty chesz ajkieś odbarwianie robić? skoro i tak fabujesz na ciemniejszy... a wodę 1,9 % użyć bo nie potrzebujesz rozjaśnienia, a ile trzymać bedzie napisane w ulotce
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 12:54   #3354
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja jestem pod wrażeniem FeriiB61. Rzeczywiście nie jest dostępny w Polsce. Śliczny jasny brązik.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 13:02   #3355
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A jakiego używasz oksydantu?
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 18:00   #3356
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kochane w was moja nadzieja. Błagam doradźcie mi coś.
Myślałam o powrocie do mojego mysiego/ciemnego blondu lub o zafarbowaniu się na jeszcze ciemniejszy kolor. Farbowałam się majirel 7,11 ale się wypłukało. Może taki kolorek?
http://www.kozaczek.pl/img/g/721.jpg
tylko co to jest? jak uzyskać taki kolor na moich włosach?
A może doradzicie coś innego co pasowałoby do mojego typu urody?
Bardzo bardzo bardzo proszę was o pomoc!!!!

W załączniku aktualna ja (na zdjęciu grupowym - czarownica)
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 19:04   #3357
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ale ja nie rozumiem - po co ty chesz ajkieś odbarwianie robić? skoro i tak fabujesz na ciemniejszy... a wodę 1,9 % użyć bo nie potrzebujesz rozjaśnienia, a ile trzymać bedzie napisane w ulotce
viki1988-Odbarwianie myślałam, że potrzebne będzie do wyrównania koloru z pasemkami? i żeby równo włosy mogły łapać nowy kolor.
A co do wody złapie 1,9%? nie będzie się szybko wypłukiwać, czy może lepiej 3% lub4%? Czytałam(do tamtam), że 7.1 czy 6.1 czarów nie zrobi na rudych więc pytanie o farbę i kolor nadal aktualne. No i jak nakładać, żeby ujednolicić kolor z pasemkami i odrostem? (przeciągnąć najpierw pasemka a po jakimś czasie na całość, a dopiero na końcu odrost?) Dziękuję bardzo za odwet
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 21:17   #3358
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja ide w sobote do fryzjera... chcialam sama zrobić , ale ślub za pasem i boje sie ze cos nie tak nałoże... zdam relacje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:08   #3359
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
viki1988-Odbarwianie myślałam, że potrzebne będzie do wyrównania koloru z pasemkami? i żeby równo włosy mogły łapać nowy kolor.
A co do wody złapie 1,9%? nie będzie się szybko wypłukiwać, czy może lepiej 3% lub4%? Czytałam(do tamtam), że 7.1 czy 6.1 czarów nie zrobi na rudych więc pytanie o farbę i kolor nadal aktualne. No i jak nakładać, żeby ujednolicić kolor z pasemkami i odrostem? (przeciągnąć najpierw pasemka a po jakimś czasie na całość, a dopiero na końcu odrost?) Dziękuję bardzo za odwet
color touch bedzie sie wypłukiwał bo to szampon koloryzujący, jeśli chcesz czegoś trwałego to powinnaś użyć kolestonu np.7.71 + mixton 0.88 i z wyższą wodą, a na zdjęciach ja nie bardzo pasemka widzę, wydaje mi sie ze przy tak niewielkiej różnicy koloru nie ma co kombinować tylko normalnie na całość farbę położyć

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ja ide w sobote do fryzjera... chcialam sama zrobić , ale ślub za pasem i boje sie ze cos nie tak nałoże... zdam relacje
heh ja też do fryzjera idę ale w przyszłym tyg mam nadzieje ze mi nie zrobi na głowie jakiegoś badziewia bo raz już tak miałam - kolor spłukał się do mahoniu ale tera zidę do innego fryzjera
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:45   #3360
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam wszystkich!
To mój pierwszy post. Przeczytałam spory kawałek początku ale wymiękłam już
Próbowałam odnaleźć gdzieś w necie majirel kolor 4,11 ale chyba został wycofany bo nigdzie go nie ma...
Obecnie mam na głowie dość ciemny brąz, z rudą poświatą oczywiście
Marzę o średnim chłodnym brązie albo chociaż ciemnym chłodnym brązie na początek
Zastanawiałam sie z majirel nad kolorem 5,11 ale obawiam się, że jak się wypłuka to może być różnica pomiędzy odrostem a farbowanymi włosami ( wcześniej używałam farby l'oreal excellence 4 - brąz lub 3 - ciemny brąz. Obie z efektem prawie identycznym tj. prawie czarny na początku, brązowy po ok 2 tygodniach).
Zastanawiałam się jeszcze nad kolorkiem 2,10 ale nie wiem czy nie będzie za ciemny . Wydaje mi się, że ten 4,11 był pomiędzy 5,11 a 2,10. A może zmieszać te dwa razem?
Pomóżcie...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.