Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 22:05   #2011
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

dziewczyny mega prosba
moja kolezanka bardzo prosi o dobranie kolorku, ja typuje winged butter, golden tan(?) moze jakas ciemniejsza oliwke?
Kolezanka jest dosc ciemna, o wrecz srodziemnomorskiej karnacji , opalono- zoltej czego moze na fotce nie widac ale tak jest Na twarzy ma taki kolorek jak na zdjeciach pod oczkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewa.jpg (13,7 KB, 84 załadowań)
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-03-23 o 22:11
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:16   #2012
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, obserwuję temat: "olive fair a wersja prasowana". Wiem już, że to nie to samo, że jest za zielony i za jasny. Czy jednak ktoś odnalazł bardzo podobny odcień do olive fair sypanego? Czy ze względu na dużą siłę krycia trudno dobrać go do wielu odcieni buziaków olive fair'owych?

Kompletuję sobie kita za 32dolce.
planuję:
-pędzle:
Long Handled Kabuki - nie mam a opisywany jest długo
Flat Top Brush - mam, ale sądzę, że może się przydać np do drugiej kosmetyczki

Puff Jar - (powinni mi dać dwa?) łatwość transportu dla podkładu matte do pracy do poprawek przy rozprowadzaniu małym kabuczkiem

podkład: mój ukochany: Olive-Olive Fair (Matte)

puder: Sunlight Finishing Dust polecany (chyba) na wizażu (??)

primer: Start To Finish - Sunlight ( też polecany) (??)

Ale czy to zamówienie ma sens? Czy powinnam wziąć coś innego? Mam pędzle do oczu(kabuki) i różu oraz flatiego.

W poprzedniej promocji dostałam cytuje z opakowania: Rice powder sunlight. czy to jest STF sunlight??? Czy to to nakładacie jako primer na filtr? Jakoś nie kocham go miłością absolutną- nie czuję aby się ze mną łączył, pozostaje warstwa zewnętrzna, chyba nawet po DryFlo z mazidel.com czulam się lepiej...tylko jest za biała i nie wiem z czym ją mieszać.


Mam wątpliwości co do sensowności takiego zamówienia... A może powinnam jeszcze coś poczytać na temat?

Cera mieszana, filtr 50avene mineralny
Z góry dziękuję za pokierowanie dzieckiem we mgle....
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:16   #2013
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przepraszam dziewczyny ze tak wpadam ni z gruchy ni z pietruchy. Mam problem nie wiem jaki kolor podkladu mam brac . To bedzie moj pierwszy podklad mineralny. Wklejam foto, moze ktos mi pomoze
Na 1 swietlo dziennie, skora wyszla mi dosc blado.
N 2 foto widac ze mam zoltawy odcien skory, ale mam na twarzy puder matujacy i brazujacych kulek na policzki uzylam.
Na 3 foto mam zle dobrany odcien podkladu :/ revlon, widac ze twarz rozowa a szyja tez inna i chcialabym miec kolor cos jak moja szyja.
Twarz mam nieco bledsza niz reszta ciala, chcialabym to jakos wyrownac. Twarz jest bledsza bo jej nie opalam. Jedynie samoopalacz czasami dla wyrownania..
Pomocy dziewczyny nie chce znowu nie trafic z kolorem jak z tym nieszczesnym revlonem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0148a.jpg (30,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0131a.jpg (46,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bleble1.jpg (20,7 KB, 99 załadowań)
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:22   #2014
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny ze tak wpadam ni z gruchy ni z pietruchy. Mam problem nie wiem jaki kolor podkladu mam brac . To bedzie moj pierwszy podklad mineralny. Wklejam foto, moze ktos mi pomoze
Na 1 swietlo dziennie, skora wyszla mi dosc blado.
N 2 foto widac ze mam zoltawy odcien skory, ale mam na twarzy puder matujacy i brazujacych kulek na policzki uzylam.
Na 3 foto mam zle dobrany odcien podkladu :/ revlon, widac ze twarz rozowa a szyja tez inna i chcialabym miec kolor cos jak moja szyja.
Twarz mam nieco bledsza niz reszta ciala, chcialabym to jakos wyrownac. Twarz jest bledsza bo jej nie opalam. Jedynie samoopalacz czasami dla wyrownania..
Pomocy dziewczyny nie chce znowu nie trafic z kolorem jak z tym nieszczesnym revlonem..
Chyba łatwiej by było naszym ekspertkom, gdyby wszystkie 3 zdjęcia były bez makijażu.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:30   #2015
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dobra skoro ekspertki tak wola jutro postaram sie wrzucic foto bez makijazu dzisiaj juz nie ma sensu, postaram sie w swietle dziennym zrobic foto.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:30   #2016
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Hmmm, a ja ten pędzel dobrze wspominam. Inna rzecz, że bezkonkurencyjnie działał z podkładem mineralnym z Essence, który jest dość... ciekawy w konsystencji. Ale zanim dostałam pierwszy pędzel z EDM to ratowałam się tym i jakoś to szło.

BTW, Cathy, dostałaś przesyłkę?
ale ja też go używałam z podkładem essence kiedyś.. Sam podkład lubiłam nawet, pędzel mniej Dopiero teraz jednak, gdy "przesiadłam się" na moment z FT na kabuki Essence zobaczyłam taką różnicę .
A co do przesyłki- już smaruję PW
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:34   #2017
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
(...)W poprzedniej promocji dostałam cytuje z opakowania: Rice powder sunlight. czy to jest STF sunlight??? Czy to to nakładacie jako primer na filtr?(...)
To jest STF Rice, czyli wersja ryżowa. Osobiście jeszcze radziłabym zastanowić się i poczytać o Finishing Dust - nie każdemu pasuje efekt po nim (chociaż jak zawsze fanki zagorzałe też są). Może najpierw weź sampel na spróbowanie?

cytrynowa88 obstawiałabym dla Ciebie Golden Light i Golden Winnged Butter. Na pewno jeszcze coś z beży Ci dziewczyny doradzą, ale tu już się nie wymądrzam, bo beży nie znam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 22:36   #2018
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przypomnialo mi sie ze mam zdjecia bez makijazu jak bylam na wakacjach

edit: oo dziekuje za odpowiedz Frantic, zaraz sprawdze jakie to sa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1706aa.jpg (76,8 KB, 130 załadowań)
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek


Edytowane przez cytrynowa88
Czas edycji: 2009-03-23 o 22:38
cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:40   #2019
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Ja używałam dokładnie tych samych pędzli w tej samej kolejności i mam dokładnie odwrotne spostrzeżenia. Kabukim z essence w ogóle nie mogłam uzyskać porządnego krycia i sądziłąm, że minerały dają taki właśnie delikatny efekt. Kiedy pierwszy raz użyłam flat topa byłam w szoku, że taka różnica w kryciu wynika tylko z użytego pędzla. Flat topem uzyskuję naprawdę mocne krycie, co w moim przypdaku jest jak najbardziej porządane.
cóż, ja już kilka razy pisałam, że fanką flat topa nie jestem i raczej nie będę
używam go tylko, dlatego, że nie drapie inaczej nadal zostałabym przy essencowym kabuki, bo dla mnie jest lepszy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:57   #2020
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, a jakie ma wymiary kabuki i baby kabuki? mam flata, ale przydałby mi się jeszcze iiny, ale nie wiem którego brać: duży czy mały????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 23:03   #2021
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Wlasnie ktos na wspolnych zakupach próbuje skompletowac kita za 50$, wiec do dzieła
No właśnie cholera nie wiem sama.. już ze 30$ pójdzie na Mineral Hygienics.. tam są pędzle z sobola.. dlaczego ja jestem kobietą i nigdy nie umiem się zdecydować na to co chcę?!

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1159536 3]cóż, ja już kilka razy pisałam, że fanką flat topa nie jestem i raczej nie będę
używam go tylko, dlatego, że nie drapie inaczej nadal zostałabym przy essencowym kabuki, bo dla mnie jest lepszy [/quote]
Ja jestem fanką LHK .. jest super uniwersalny, nadaje się i do podkładu (mam wrażenie, że "zjada" mniej proszku), do pudru i do róży. Miękki, kochany mniam.
Flatuś też jest fajny, ale jednak LHK jest lepszym partnerem
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 23:52   #2022
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

zamawiam jutro kilka próbek na all u jednej sprzedawczyni. Zainteresowały mnie trzy produkty, o których sprzedawczyni pisze, że nadają się na primer. Są to secrete mika, silica powder i kaolin clay. Czy te produkty faktycznie nadają się na primer na początek zabawy z minerałami? Czy lepiej sprawdzą się na wykończenie?

Znalazłam taką wypowiedz pastereczki i nie wiem co mam myśleć:
,,secrete- to nie sama mika ( zreszta sama mika to nie nadaje sie na primer) co więcej to nie primer tylko transparentne wykonczenie dla tlustych cer już po nałożeniu podkladu, lub bez podkladu tylko dla polepszenia wrazenia, mówiąc w skrócie.,,

Szukam i szukam info o tych primerach ale przeplatają się głównie nazwy gotowych kosmetyków, a tych na razie nie chciałabym kupować
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 07:13   #2023
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja plułam, plułam aż kupilam na Allegro za jedyne 29+przesyłka. Jak widzę jak się sprawuje, to myślę, że dałabym i więcej, gdybym musiała :P To jest teraz mój cień powszedni: moje kolory, nakładam 2 maźnięciami palca w półśnie, a wygląda jak mega dopracowany makijaż. Nie wiem, jak dotąd mogłam się bez niego obejść- ta paletka jest idealna gdy nie mam czasu na zabawę pędzlami i kolorami. A różem miźnę się od czasu do czasu- daje zaskakująco ładny efekt na mojej żółto-oliwkowej bladej twarzy.

.
poszperam w takim razie na allegro, dzięki za informację - mnie wtedy powstrzymało to że mam wszystkie te cienie w proszku

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
a planujesz? bo tak z 10 cieni za 12$...kusi mnie
właśnie się waham (nad tym zestawem i braniem dużych podkładów też), do 31 marca mam czas, gdybym się zdecydowała dam Ci znać...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 07:18   #2024
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
okej więc linen odpada najjaśniejszy golden chyba będzie już za jasny, nigdy też nie kupowałam najjaśniejszych kolorów podkładów. Golden light i fawn dopisuję do listy. Brakuje mi jeszcze dwóch kolorów, bo jeden dzisiaj zamówię na all



Z tego co pamiętam Buff był dla mnie odrobinę za jasny, ale głowy nie dam sobie uciąć, że tak faktycznie było
może spróbuj olive sweet almond - ja uzywam fawn - ale sweet almond też może być / troszkę ciemniejszy i mniej żółty a bardziej ziemisty ale ok.

aha i używam krzemionki ( silica ) zresztą za namową Pastereczki - bo ładnie wygładza skórę i jestem zadowolona.

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-03-24 o 07:22 Powód: komentarz
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 07:43   #2025
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
zamawiam jutro kilka próbek na all u jednej sprzedawczyni. Zainteresowały mnie trzy produkty, o których sprzedawczyni pisze, że nadają się na primer. Są to secrete mika, silica powder i kaolin clay. Czy te produkty faktycznie nadają się na primer na początek zabawy z minerałami? Czy lepiej sprawdzą się na wykończenie?

Znalazłam taką wypowiedz pastereczki i nie wiem co mam myśleć:
,,secrete- to nie sama mika ( zreszta sama mika to nie nadaje sie na primer) co więcej to nie primer tylko transparentne wykonczenie dla tlustych cer już po nałożeniu podkladu, lub bez podkladu tylko dla polepszenia wrazenia, mówiąc w skrócie.,,

Szukam i szukam info o tych primerach ale przeplatają się głównie nazwy gotowych kosmetyków, a tych na razie nie chciałabym kupować
Krzemionkę (silica) bierz bez wahania -nadaje się i na wierzch i pod spód że tak powiem ja dodałam też kiedyś do podkładu żeby go rozjaśnić i łądnie wyszło, dodatkowo nadał lekkości (w przenośni i dosłownie)
Mika - to już trudniejsza sprawa - z tego co wiem często sprzedaje się miki zaprawione czymś, pokryte silikonami albo jakimiś tlenkami - co ma poprawić jej rozmaite właściwości, dodatkowo miki moga byc bardziej błyszczące, mniej błyszczące, prawei matowe, mogą tez mieć różny stopień krycia etc.. - cięzko wyczuc do czego akurat ta konkretna się będzie nadawać...- może spróbuj dopytać o źrodło tej miki i wtedy tam doczytać...
Kaolin clay (glinka)- ja chyba zużyje do maseczek na mokro bo sobie nie radze z tym akurat składnikiem, na pewno nie zaryzykowałam bym go solo kłaść na buzię - możesz jednak spokojnie dodawać do primerów aby zwiększyć ich właściwości matujące (u mnie jednak nie działalo, mam tlusto-mieszana cerę ale jakoś się nie lubimy i już)
Jeżeli to początek Twojej znajomości z minerałami zakupiłabym mimo wszystko STF Rice z EDM najbardziej uniwersalny i ewentualnie możesz wtedy do niego dodawać te rozmaite składniki
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:33   #2026
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obserwuję temat: "olive fair a wersja prasowana". Wiem już, że to nie to samo, że jest za zielony i za jasny. Czy jednak ktoś odnalazł bardzo podobny odcień do olive fair sypanego? Czy ze względu na dużą siłę krycia trudno dobrać go do wielu odcieni buziaków olive fair'owych?
Fair Yellow ja używam olive fair i linen na zmianę i fair yellow PP jest akurat...
tu masz swatch linen i Fair Yellow PP i Olive fair PP
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1235669047

tylko już się martwię co na lato...
__________________


Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2009-03-24 o 08:34
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:27   #2027
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

tranqil babe Twoja koleżanka taka oliwkowa mi się wydaje, ale neistety nie znam się na tych kolorach.
cytrynowa88 Frantic chyba ma racje z Goldenami, ale ja zamiast beży raczej w kategorię Warm bym uderzyła. Beże będą za neutralne, a niektóre potrafią mieć nutkę różu. Wiem, bo używam
Sunprince
baby kabuki nie mam, ale LHK jest mniej więcej wielkości flata Ja go uwielbiam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:14   #2028
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
tranqil babe Twoja koleżanka taka oliwkowa mi się wydaje, ale neistety nie znam się na tych kolorach.
cytrynowa88 Frantic chyba ma racje z Goldenami, ale ja zamiast beży raczej w kategorię Warm bym uderzyła. Beże będą za neutralne, a niektóre potrafią mieć nutkę różu. Wiem, bo używam
Sunprince baby kabuki nie mam, ale LHK jest mniej więcej wielkości flata Ja go uwielbiam

Dzis równiez i ja ogłaszam, ze przepraszam sie z LHK Jest swietny, takze do nakładania podkładu na sucho, jestem bardziej zadowolona niz z flata.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:34   #2029
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
tranqil babe Twoja koleżanka taka oliwkowa mi się wydaje, ale neistety nie znam się na tych kolorach.
tak tez mysle o jakiejs oliwce ale mocno zoltej ale nie mam pojecia jaka bo ja tylko na jasnych kolorkach sie znam Dziewczyny poradzcie cos jeszcze, zdjecie na samej gorze stronyplissss
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 10:41   #2030
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Ja tam wielką miłością obdażyłam oby dwa LHK do nakładania primera i podkładu wykończeniowego, Flatty do podkładu na sucho. Do tego skunksik do różu i naprawdę nie mam się do czego przyczepić Trzyma spokojnie 10h bez żadnych poprawek, zakryte jest wszystko co trzeba i twarz się nie świeci Primer mam tylko kiepski więc STF muszę zamówić i mam nadzieję, że będzie idealnie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:26   #2031
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dzis równiez i ja ogłaszam, ze przepraszam sie z LHK Jest swietny, takze do nakładania podkładu na sucho, jestem bardziej zadowolona niz z flata.
o tak tak mr, Long jest najlepszy z pędzli EDM
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:39   #2032
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
tak tez mysle o jakiejs oliwce ale mocno zoltej ale nie mam pojecia jaka bo ja tylko na jasnych kolorkach sie znam Dziewczyny poradzcie cos jeszcze, zdjecie na samej gorze stronyplissss
ja bym proponowała olive golden medium
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:47   #2033
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A co mysliscie o olive medium dla mnie? albo olive sandy albo wlasnie ten o ktorym juz byla mowac golden winged butter?
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:20   #2034
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Muszę Wam powiedzieć, że po pierwszych testach EDM-owych podkładów, jestem rozczarowana, zdecydowanie lepiej plasują się te Buff'd-a, choć te znów wysuszają mi skórę. Chyba nie wystarczy przetestować dwóch firm
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:12   #2035
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Sunprince [/B]baby kabuki nie mam, ale LHK jest mniej więcej wielkości flata Ja go uwielbiam
ale ja o to nie pytałam
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:27   #2036
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A do mnie dotarł Flat Top WhiteInnocent - Dziś jeszcze raz poczytam wskazówki, jak nakładać, pooglądam filmiki i jutro będę się próbować nim "ostemplowywać"
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:42   #2037
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
A co mysliscie o olive medium dla mnie? albo olive sandy albo wlasnie ten o ktorym juz byla mowac golden winged butter?
Moim zdaniem Olive Medium i Sandy Olive będą dla Ciebie za ciemne. Ty się chyba kierujesz zdjęciami ze strony EDM, a to błąd. Poszukaj swatchy w necie, nie wiem czy na naszym forum znajdziesz takie ciemne odcienie, na YT używają ich ciemne Azjatki. Nawet te jasne Azjatki często biorą Light Olive i ten ewentualnie bym dla Ciebie widziała z tej kategorii. Ale i tak uważam, że powinnaś celować w Golden Light i Golden Winged Butter. Poszukaj w wątku o makijażach mineralnych zdjęć Cathy - według mnie macie podobny odcień cery, dlatego tak się upieram przy Golden Light.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:46   #2038
judytkap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witajcie, widzę że jest tu sporo zorientowanych osób jesli chodzi o EDM. Potrzebuję małej rady i byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mi odpowiedział. - Mam jasną -może nawet bardzo- karnacje ale nie jest to kolor w odcieniiu różu tylko bardziej wpadający w żółty. Podkład Revlon Colorstay odcień Ivory jest dla mnie za różowy, szukam czegoś z EDM co byloby muśnięte żółcią. Upatrzyłam na stronie producenta kolor
Buff Fair Neutral i nie wiem czy byłby odpowiedni.
Prosiłabym o radę - i w miarę możliwości o podpowiedz odcienia
Z góry serdecznie dziękuję
judytkap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:03   #2039
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny mega prosba
moja kolezanka bardzo prosi o dobranie kolorku, ja typuje winged butter, golden tan(?) moze jakas ciemniejsza oliwke?
Kolezanka jest dosc ciemna, o wrecz srodziemnomorskiej karnacji , opalono- zoltej czego moze na fotce nie widac ale tak jest Na twarzy ma taki kolorek jak na zdjeciach pod oczkami.
olive light, warm medium beige , beige light tan- tak bym radzila i powtorke z zamawiania ewentualnie jak bedzie wiadomo ktory kierunek skoro zdjecia nie do konca sa dobre
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:04   #2040
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez judytkap Pokaż wiadomość
Witajcie, widzę że jest tu sporo zorientowanych osób jesli chodzi o EDM. Potrzebuję małej rady i byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mi odpowiedział. - Mam jasną -może nawet bardzo- karnacje ale nie jest to kolor w odcieniiu różu tylko bardziej wpadający w żółty. Podkład Revlon Colorstay odcień Ivory jest dla mnie za różowy, szukam czegoś z EDM co byloby muśnięte żółcią. Upatrzyłam na stronie producenta kolor
Buff Fair Neutral i nie wiem czy byłby odpowiedni.
Prosiłabym o radę - i w miarę możliwości o podpowiedz odcienia
Z góry serdecznie dziękuję
Fair neutral co prawda nie mialam ale Ivory, Linen, Perfect, Fairly Light neutral tak i one sa raczej takie szaro-neutralne jedynie Linen z jasnych ma kropelkę żółci (mozesz go sprobowac, jest dosc jasny)
Sproboj moze raczej Sandy Fair z kategorii Beige
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-24 o 16:13
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.