Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 13:30   #1141
FallenAngel1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Neverland ^^
Wiadomości: 140
GG do FallenAngel1990
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A czy któraś z was farbowała włoski na kolor jasny złoty blond, piaskowy czy też jasny miodowy albo podchodzący pod taki kolor? Jeśli tak to której farby używałyście? Myślę nad farbowaniem i tak się zastanawiałam nad takimi kolorami
FallenAngel1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:32   #1142
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

czy ktos farbowal farba z delii jasnym ksiezycowym blondem ? czy jakos tak sie to nazywalo... bo chcilaabym zrobic taki popielaty odcien na moich rozjasnionych odrostach i reszcie wlosow. naprawde polecam profesjonalny rozjasniacz. cudowna platynka wychodzi! i niw niszczy wlowosw i bardzo szybko działa! wzielam na poczatku na chwile na gorze na odrosty, doslownie na jakies 5 czy 10 minut na to polozylam folie aluminiowa to spojrzalama biale byly po prostu ! jednak to w wiekszych ilosciach trzeba kupic ale oplaca sie z kims zlozyc a tym bardziej jesli regularnie farbujecie to sie przyda bo ostatnio kolezance schodzilam z czerni i ma teraz taki ladny jasnorudy kolor nie spodziewalam sie ze tak zadziała nawet na farbowanych wlosach i beda poniszczone, a jednak wlosy nadal w dobrej kondycji
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:48   #1143
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
a jaki masz obecnie kolor? ja wlasnie niedawno pasemkami wloski rozjaśniałam i kupilam garniera tez chce stonować włoski ale boje sie co mi wyjdzie juz nie wspomnę o kondycji włosów

wyszedl mi jasny.. az za(wczesniej mialam zolte wlosy po rozjasniaczu i Wellaton zniwelował żółć), wygladalam dziwnie bo mialam przy tym kolorze zbyt ciemna buzie..przed farbowaniem mialam ciapki na glowie czubek glowy zolty od rozjasniacza i reszta po pasemkach braz i w tych miejscach wyszedl jasny rudy,dlatego powrocilam do naturalnego koloru z farba Londa Sredni blond nr 16. bo moja walka o blond wlosy trwalaby zbyt dlugo, poza tym zaczelam cenic naturalnosc.

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2010-06-08 o 18:53
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:45   #1144
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kobietki,
powiedzcie ilu % utleniacz jest w farbie 542 szwarzkopf natural & easy – srebrzysty sredni popielaty blond
522 szwarzkopf natural & easy – srebrzysty jasny blond
532 perlowy jasny popielaty blond szwarzkopf natural & easy
oraz 8.1. jasny popielaty blond Wellaton

Czy farba szwarzkopf natural & easy w tych odcieniach mocno niszczy włosy?

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2010-06-09 o 14:47
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 17:28   #1145
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Kobietki,
powiedzcie ilu % utleniacz jest w farbie 542 szwarzkopf natural & easy – srebrzysty sredni popielaty blond
522 szwarzkopf natural & easy – srebrzysty jasny blond
532 perlowy jasny popielaty blond szwarzkopf natural & easy
oraz 8.1. jasny popielaty blond Wellaton

Czy farba szwarzkopf natural & easy w tych odcieniach mocno niszczy włosy?
ostatnio farbowałam 522 i mi w ogóle nie zniszczyła, bardzo przyjemna farbka a utleniacz to pewnie 9%
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 19:28   #1146
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Kobietki,
powiedzcie ilu % utleniacz jest w farbie 542 szwarzkopf natural & easy – srebrzysty sredni popielaty blond
522 szwarzkopf natural & easy – srebrzysty jasny blond
532 perlowy jasny popielaty blond szwarzkopf natural & easy
oraz 8.1. jasny popielaty blond Wellaton

Czy farba szwarzkopf natural & easy w tych odcieniach mocno niszczy włosy?
522 pewnie 9% bo razem z 520 to jedyne odcienie superrozjaśniające z tej serii. Reszta podejrzewam, że 6% ale mogę się mylić, niestety nigdzie nie podają tej informacji Co do tego czy mocno niszczą to chyba raczej nie, kilka dziewczyn tu używa 522 czyli rozjaśniającego odcienia i nikt się nie skarżył Także podejrzewam, że pozostałe tym bardziej nie powinny. Natomiast wellaton pewnie 9%.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:57   #1147
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jaką farbą stonuje ten kolor i rozjaśnie go ? chce uzyskać maksymalnie jasny kolor chłodny, moze byc od biedy żołć , bede uzywać szamponu fioletowego ale szampon nie usuwa rudości więc, jaka farba mi to rozjaśni? palette xxl czysta platyna da rade? a potem szampon, włosy świerzo po rozjaśnianiu rozjaśniaczem joanny.

robione zdjęcie w łazience, światło sztuczne wydaje sie bardzo rude, ale w świetle dziennym pewnie bedzie mniej rude wiec jutro dorzuce zdjecie jak jest pod slońce
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 22:38   #1148
wizaz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny, rok temu miałam rozjaśniane włosy pasemkami (mój naturalny kolor to brąz), po jakimś czasie pofarbowałam włosy farbą z Garniera - Color Naturals 111 i już przy niej zostałam. Miałam kolor identyczny jak na opakowaniu tej farby. Dwa miesiące temu postanowiłam zmienić kolor włosów na jasny brąz. Kolor wyszedł bardzo ładny ale stwierdziłam, że jednak lepiej mi w blondzie Po 2 miesiącach od farbowania w świetle sztucznym mam jasny złoty brąz, w świetle dziennym - karmelowy blond. Chciałabym wrócić do blondu ale średniego. Co powinnam zrobić? Czy rozjaśniacz jest konieczny? Może wystarczy sama blond farba? Jeśli tak to jakiej użyć? Np blondu z poziomu 9 lub 8 czy jednego z najjaśniejszych odcieni?

Edytowane przez wizaz20
Czas edycji: 2010-06-09 o 22:40
wizaz20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 00:55   #1149
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny, dziś farbowałam Castingiem świetlisty blond (kładzione na kolor włosów ze str. 32 -mój post)
Odrosty wpadają w rudy kolor i to widać jawnie
a pozostałych włosów prawie w ogóle nie wzięło, gdzieniegdzie jakieś przebłyski.
Piekła mnie głowa w trakcie farbowania, więc nie uważam, żeby casting był jakiś super lekki dla włosów.
Nie jestem zadowolona, bo kolor jest nierównomierny (niechby nawet wpadał w ten rudawy, a tu odrosty bardziej rudawe niż pozostałość)
No ale cóż niedługo idę do fryzjera to mi zrobi porządek z włoskami.
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:02   #1150
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej Dziewczyny
Probowalam przeczytac caly watek, ale troszke tego jest i nie mialam dosc czas by przeleciec caly, zatem jesli pytanie sie powtorzy no to przepraszam.
Mam takie do Was pytanko,
bo postanowilam uzyc farby tak na tym watku zachwalanej Wellaton - bardzo jasny popielaty blond 12/1,
jak rozrabiacie ta farbe?? tzn w jakich proporcjach ??

bo:
tubka-krem koloryzujacy ma 40ml,
buteleczka-emulsa aktywujaca ma 80 ml.
A napisane jest w ulotce by rozrobic w rownych ilosciach
to nie rozumiem po co dali ta emulsie aktywujaca 80 ml
Pozdrawiam wszystkie blondaski i z gory dziekuje za odpowiedz
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:33   #1151
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

rozrabiasz wszystko co jest, nie sugeruj się ulotką bo coś im się pomyliło albo inaczej rozumieją "takie same ilości" hehe
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 23:34   #1152
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

czy garnier color naturals 111 lub 100% color 101 zbiją mi żółto złoty kolor? a następnie szampon joanna fioletowy do blondu? zalezy mi na platynowym odcieniu, moze byc ciepły ale nie żólty
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 05:51   #1153
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
czy garnier color naturals 111 lub 100% color 101 zbiją mi żółto złoty kolor? a następnie szampon joanna fioletowy do blondu? zalezy mi na platynowym odcieniu, moze byc ciepły ale nie żólty
myślę, że 111 powienien zbic Ci żółto, ponieważ to odcień popielaty
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:40   #1154
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bardziej od garniera 100%? bo oba popielate. a ja aż świece, taka żarówka złota
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 07:39   #1155
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny mam wlosy rozjasniane pasemka, ale te pasemka o malo widoczne wyglada jakbym miala cala glowe ( pozniej wkleje fotke) cche zafarbowac cale wlosy poniewaz po pasemkach zawsze mam maly odrost tuz po wyjsciu od fryzjera a pozatym rozjasniacz xzniszczyl mi wlosy zastanaiwam sie nad farba LOREAL recital preference kolor sztokcholm z kolekcji diamond schine czy ktoras miala do czynienia z ta farba
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:32   #1156
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

fryz5 myślę, że bardziej popielaty będzie garnier color naturals 111




Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam wlosy rozjasniane pasemka, ale te pasemka o malo widoczne wyglada jakbym miala cala glowe ( pozniej wkleje fotke) cche zafarbowac cale wlosy poniewaz po pasemkach zawsze mam maly odrost tuz po wyjsciu od fryzjera a pozatym rozjasniacz xzniszczyl mi wlosy zastanaiwam sie nad farba LOREAL recital preference kolor sztokcholm z kolekcji diamond schine czy ktoras miala do czynienia z ta farba
Tak ja farbuję tą farbą Kolor wychodzi b.ładny, zero żółtka czy popielu. Z tym, że nie jest to farba superrozjaśniająca i dlatego włosy nie wychodzą aż tak jasne jak na pudle. Ja mam odrost średni blond i łapie dobrze choć mogłaby jeszcze lepiej W każdym razie przynajmniej nie robi go żółtego czy też jasno rudego a po prostu minimalnie ciemniejszego od długości ale po kilku myciach praktycznie wszystko ładnie się wyrównuje. Ja,np po stockholmie zawsze robię sobie jeszcze kilka pasemek z wierzchu farbą n&e 522 dla rozświetlenia
Wklejam foto 1 po samym stockholmie a 2 po dorobionych pasemkach i kilku myciach ( jak pisałam kolor jaśnieje po paru myciach).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6887.jpg (38,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6041.jpg (35,6 KB, 37 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:51
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 12:27   #1157
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A ja jestem zla na Wellatona 12/1. Nalozylam na wlosy zlotawe i jakos efektu nie widze, oczekiwalam czegos innego. Nie mowiac o odroscie - byl na poziomie 7, myslalam ze ladnie wezmie a on jest zoltawy. Oczekiwalam jasniejszego koloru, poradzcie co dalej? Ten 522 moze ochlodzi??? Wieczoren wkleje zdjecia.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 13:24   #1158
Frysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Cytat:
Napisane przez FallenAngel1990 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was farbowała włoski na kolor jasny złoty blond, piaskowy czy też jasny miodowy albo podchodzący pod taki kolor? Jeśli tak to której farby używałyście? Myślę nad farbowaniem i tak się zastanawiałam nad takimi kolorami
Moja mam zawsze farbuje na taki kolor i uzywa farb wellatonu (zloty blond albo roza pustyni albo zlocisty piaskowiec). Wszystkie kolory te kolory sa w podobne..roznia sie troche odcieniem. ja tez kiedys wyprobowywalam je...ale obecnie odeszlam na rzecz bardzo jasnego blondu.

ps - ostrzegam dziewczyny przed palette de luxe - platynowy blond. Mimo iz farba niby jest z serii chlodnych blondow, to na moich wlosach wyszla jak intensywne zoltko!! wlosy owszem blyszczaly...ale ten kolor byl strasznie nie naturalny!! dopiero zniwelowalam ten odcien szamponem joanny do redukowania zoltego odcienia. I dobra rada - aby zniwelowac zolty odcien z wlosow... nalozcie na suche wlosy ten szampon..tak jakbycie nakladaly farbe...i po zasmarowaniu nalezy potrzymac to kilka minut. Najlepiej nie za dlugo, bo moze wyjsc wam fioletowy film na wlosach. po tych kilku minutach nalezy umyc glowe...a jezeli uznacie ze chcecie jeszcze zniwelowac ten odcien - to powtorzcei zabieg jeszcze raz. Mnie to uratowalo glowe..i dalo kolor, z ktorym nie wsytdze sie chodzic po ulicach.
Jesli zas chodzi o sama kondycje wlosow, to mi ta farba nie zniszczyla wogole wlosow. Jednakze polecam co najwyzej jako podklad pod kolor.

Jesli zas chodzi o faby blond, to slicznie wychodzil mi Wellaton Naturals - Czysty blond (takie zielone opakowania). niestety obecnie juz tylko w niektoch sklpeach mozna je spotkac jako resztke co im zostala, bo ogolnie to nie ma juz tych fabr na rynku. jakbycie jednak gzies spotkaly je...to naprawde goraco polecam, bo kolor wychodzi bardzo jasny blond i w dodatku bez zadnych zolci!!

na potwierdzenie wklejam zdjecia
nr 1 > moj kolor przed farbowaniem (i szczegolnie duze odrosty)
nr > zaraz po farbowaniu palette de luxe (niby platynowy blond)
nr 3 > kilka dni pozniej.. po niwelacji szamponem joanny.

Jak znajde gdzies stare zdjecia, to wrzuce wam jeszcze zdjecia po tym wellatonie naturals

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-11 o 19:31 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Frysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:32   #1159
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Frysia Pokaż wiadomość
na potwierdzenie wklejam zdjecia
nr 1 > moj kolor przed farbowaniem (i szczegolnie duze odrosty)
nr > zaraz po farbowaniu palette de luxe (niby platynowy blond)
nr 3 > kilka dni pozniej.. po niwelacji szamponem joanny.

Jak znajde gdzies stare zdjecia, to wrzuce wam jeszcze zdjecia po tym wellatonie naturals
Tzn masz na myśli palette naturals czysty blond tak? Szukałam namiętnie tej farby, nawet w małych osiedlowych sklepikach ale niestety już nie ma


Agatau88 no nie wiem bo ten 522 to w sumie nie jest aż taki chłodny odcień, ale wklej zdj bo jak masz żółtko to w sumie powinno wyjść
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-06-11 o 16:34
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 16:32   #1160
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
rozrabiasz wszystko co jest, nie sugeruj się ulotką bo coś im się pomyliło albo inaczej rozumieją "takie same ilości" hehe
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz bo poprostu zglupialam
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 09:03   #1161
Frysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tzn masz na myśli palette naturals czysty blond tak? Szukałam namiętnie tej farby, nawet w małych osiedlowych sklepikach ale niestety już nie ma


Agatau88 no nie wiem bo ten 522 to w sumie nie jest aż taki chłodny odcień, ale wklej zdj bo jak masz żółtko to w sumie powinno wyjść
Nie...dobrze napisalam. Mam na mysli WELLATON NATURALS (kolor czysty blond). Kiedys byla taka seria wellatonu i nawet mieli fajne kolorki...nie weim czemu ja wycofali. Napewno skojarzysz jak zobaczysz zdjecie opakowania (wklejam ponizej).
Frysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:48   #1162
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Frysia Pokaż wiadomość
Nie...dobrze napisalam. Mam na mysli WELLATON NATURALS (kolor czysty blond). Kiedys byla taka seria wellatonu i nawet mieli fajne kolorki...nie weim czemu ja wycofali. Napewno skojarzysz jak zobaczysz zdjecie opakowania (wklejam ponizej).
hmm to niestety takiej farby w ogóle nie widziałam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:01   #1163
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Od ok. 4 lat robię sobie pasemka , ale teraz postanowiłam pomalować całe włosy na popielaty blond . Tylko nie mam pojęcia jaką farbą pomalować no i czy wcześniej może jakiś rozjaśniacz na odrosty nałożyć a później dopiero farbę . Załączam zdjęcia moich włosów no i widać ciemny odrost .
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 15:11   #1164
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
fryz5 myślę, że bardziej popielaty będzie garnier color naturals 111






Tak ja farbuję tą farbą Kolor wychodzi b.ładny, zero żółtka czy popielu. Z tym, że nie jest to farba superrozjaśniająca i dlatego włosy nie wychodzą aż tak jasne jak na pudle. Ja mam odrost średni blond i łapie dobrze choć mogłaby jeszcze lepiej W każdym razie przynajmniej nie robi go żółtego czy też jasno rudego a po prostu minimalnie ciemniejszego od długości ale po kilku myciach praktycznie wszystko ładnie się wyrównuje. Ja,np po stockholmie zawsze robię sobie jeszcze kilka pasemek z wierzchu farbą n&e 522 dla rozświetlenia
Wklejam foto 1 po samym stockholmie a 2 po dorobionych pasemkach i kilku myciach ( jak pisałam kolor jaśnieje po paru myciach).
Kochana Twoje wloski jak zwykle zachwycaja.Pozdrawiam

Dziewczyny zapomnialam dodac ze jak juz wczesniej wspominalam przebywam teraz w niemczech i wiecie co? Pojawily sie tu nowe farbki i pewnie nie dlugo dojda do pl. a mianowicie sayos czy jakos tak to z tej seri szamponow,lakierow i pianek.Bardzo ladne maja odcienie.Hmmm bede myslec czy ich nie uzyc przy kolejnym farbowaniu bo tu nie maja mojej ukochanej farbki N&Y 522 schwarzkopa.No nic na szczescie dosc czesto jestem w pl to bede mogla sie zaopatrywac jesli nie podejdzie mi ta Sayos.A dodam ze cena tez przystepna cos okolo 3,5 euro co daje okolo 14 zl.Zdam relacje jak juz sie pomyluje.pokaze Wam jak wygladaja.Snowhitee 9-5 jest ladna perlowa.http://www.syoss.de/index.php?id=116
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-06-12 o 15:38
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 18:51   #1165
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana Twoje wloski jak zwykle zachwycaja.Pozdrawiam

Dziewczyny zapomnialam dodac ze jak juz wczesniej wspominalam przebywam teraz w niemczech i wiecie co? Pojawily sie tu nowe farbki i pewnie nie dlugo dojda do pl. a mianowicie sayos czy jakos tak to z tej seri szamponow,lakierow i pianek.Bardzo ladne maja odcienie.Hmmm bede myslec czy ich nie uzyc przy kolejnym farbowaniu bo tu nie maja mojej ukochanej farbki N&Y 522 schwarzkopa.No nic na szczescie dosc czesto jestem w pl to bede mogla sie zaopatrywac jesli nie podejdzie mi ta Sayos.A dodam ze cena tez przystepna cos okolo 3,5 euro co daje okolo 14 zl.Zdam relacje jak juz sie pomyluje.pokaze Wam jak wygladaja.Snowhitee 9-5 jest ladna perlowa.http://www.syoss.de/index.php?id=116
O matko zakochałam się w tym kolorze Wydaje się być idealny To ja czekam z niecierpliwością aż u nas się pojawią i koniecznie daj znać jakbyś przypadkiem wypróbowała którąś
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:19   #1166
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ojej! ten syoss 9-5 jest boski kolor! o ile tonów rozjaśnia? te farby z amoniakiem są? numer 5-1jest jak mój naturalny. Oby te farby były w pl szybko,widze ze pojawily sie maski syoss w pojemniczkach od niedawna, miejmy nadzieje ze te farby tez niedługo będą
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:26   #1167
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny chce pofarbować włosy Wellatonem 12/1 który już kupiłam...
Chce zapytać czy dobrze robię jeśli moje włosy wyglądają tak. To zdjęcia widać tez odrosty... Ogólnie te ciemne pasemka są jaśniejsze.
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:43   #1168
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny szukam "zamiennika" castinga słoneczny miód 8304 bo chyba go wycofali myslalam nad recital preference 8.3 , myslicie ze bedzie podobny?

I wydawało mi sie ze recital preference to normalna farba nie szampon a gdzies na innym watku czytalam ze komus sie wyplukal
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:06   #1169
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce pofarbować włosy Wellatonem 12/1 który już kupiłam...
Chce zapytać czy dobrze robię jeśli moje włosy wyglądają tak. To zdjęcia widać tez odrosty... Ogólnie te ciemne pasemka są jaśniejsze.
Uwazam, ze te ciemne pasma sa za ciemne pod te farbe. Mysle, ze efekt cie nie zadowoli.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 22:06   #1170
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a farba się nie może wypłukać/zmyć?
mi się z mojego jasnego blondu ciemniejsze farby zmywają w 3 tyg. mimo że to farby a nie szampony
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.