Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 15:22   #1441
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
aha dzięki bardzo
też tak myslałam, że jestem lato, ale oczy mam z zimy takie wyraźne i też najlepiej się czuję w popielu dzięki bardzo;* napisze efekty
niestety nie mam na chwilę obecną żadnego zdjęcia z odrostem ale jak teraz będę miała to zrobię zdjęcie i wkleję
a ja robię tą belle color 111 ale odrost wychodzi nieco rudawy masz na to jakąś radę?? bo kolor tej farby jest świetny i naprawdę mi pasuje;*


A czy masz jakas fotke na ktorej masz wloski pomalowane belle color? napalilam sie na ta farbe ale boje sie ze wyjda białe :|
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:26   #1442
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
A czy masz jakas fotke na ktorej masz wloski pomalowane belle color? napalilam sie na ta farbe ale boje sie ze wyjda białe :|
jesli moge sie wtrącic robilam bell colour... i tragedia wyszlo kurczkowo rudawy odrost... okropieństwo... teraz użylam brilance skadynawski blond... i super szczeze polecam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:36   #1443
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

cześć dziewczyny! Myślę nad zmianą koloru włosów, obecnie mam spraną czekoladę z prześwitami rudymi i moimi naturalnymi (mysimi) włosami, myję szamponem z rumiankiem żeby ten brzydki kolor szybko zszedł, no i myslę nad jakimś jasnym kolorkiem...co byście mi radziły jaką farbę i czy pokryje mi włosy? Mam ciemną oprawę oczu, piwne oczy i ciemniejszą karnację. Blond ciemny, jasny a może popielaty?
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:40   #1444
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jesli moge sie wtrącic robilam bell colour... i tragedia wyszlo kurczkowo rudawy odrost... okropieństwo... teraz użylam brilance skadynawski blond... i super szczeze polecam

A czy moglabys wstawic jakas wieksza i wyrazna fotke tego kolorku ?
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:42   #1445
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dilara ja się po prostu pasjonuję. Dlaczego mam innym nie pomóc skoro widzę jak sobie krzywdę kilka osób robi ? Poza tym to też podnosi moje doświadczenie zawodowe. Ja nie z tych co -zapłaciła za szkołę to nikomu juz nie doradzi bo wiedza kosztuje
No i mam wakacje, zaczyna się nuda więc mam czas siąść przed kompem bo ostatnie kilka mcy mało was czytałam. Korzystajcie póki jestem

dialara jak dasz zdjęcie odrostu przy świetle dziennym to ja ci powiem co jest nie tak. Ale odrost z przedziałkiem proszę. Bo coś mi tu nie gra...

Ewcia a jaką wodę ma belle color? 6 czy 9%? Ile ona tonów rozjaśnia? Na pudełku pisze.
ja bym na twoim miejscu kupiła małą wodę np. 12 % na jeden raz i położyła tylko na odrost, możesz ten jeden raz kogoś poprosić koleżanke czy mame i zobaczysz jak kolor wyjdzie, a nóż lepiej? Sama woda ci nie popali, już nie przesadzajcie laski, to nie rozjaśniacz.
juz daje zdjatka odrostow, robilam w swietle dziennym, przy 2 roznych oknach, na jednym jestem nieuczesana ale prosze pominac ten fakt hihihi - dawno juz swoich naturalnych wloskow nie widzialam, tylko odrosty, ktore na moje oko sa popielate, ale ja sie na tym nie znam, wiec moze ty blond bunny inaczej wszsytko okreslisz
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 15:55   #1446
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! Myślę nad zmianą koloru włosów, obecnie mam spraną czekoladę z prześwitami rudymi i moimi naturalnymi (mysimi) włosami, myję szamponem z rumiankiem żeby ten brzydki kolor szybko zszedł, no i myslę nad jakimś jasnym kolorkiem...co byście mi radziły jaką farbę i czy pokryje mi włosy? Mam ciemną oprawę oczu, piwne oczy i ciemniejszą karnację. Blond ciemny, jasny a może popielaty?
wklej jakieś zdjecie włosków.
a jesli chodzi o blondy... to na wlosach farbowanych na ciemne kolory jest je zrobić najtrudniej... chyba z tego co pamietam trzeba zrobić dekoloryzacje a potem dopiero coś kobinować z farbą...

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
A czy moglabys wstawic jakas wieksza i wyrazna fotke tego kolorku ?

zdjecie robione z lampą
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=417025
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:21   #1447
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

W internecie nie widze tej farbki, to byl specjlny blond jakis z fioletowym barwnikiem W tej chwili nie mam dobrego zdjecia, wieczorem zrobie lepsze to wkleje. Trzymalam nie tyle co trzeba, a krocej, troszkę mi wyrownalo. Tak czy siak juz czekam na odrosty i nie kombinuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 18:21   #1448
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny zamieszczam swoja fotke (bez makijazuuuu) i pytam jaki odcien blondu dla mnie bo jak dla mnie to wybor jest za duzy - gdybym miala do wyboru 2 odcienie to przynajmniej nie mialabym tyle watpliwosci, ale jest za duze tego w sklepach: perlowe, popielate, bezowe, ciemne, jasne blondy, opalizujace....

blond bunny - w poprzednim poscie umiescilam fotki odrostow, zebys swoim fachowym okiem mogla ocenic te moje odrosty - czy sa popielate, czy moze nie-popielate
i teraz widzac moja twarzyczke prosze doradz mi kolorek wloskow, jak rowniez prosze o to samo inne wizazanki

jak ktos ma jakis pomysl odnosnie makijazu to tez prosze o rade - bo od lat maluje sie tak samo bezowe cienie, lekki podklad, maskara, roz
pozdrawiam i dziekuje za rady
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:54   #1449
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dilara - ja bym Cię widziała w jakimś ciepłym średnim blondzie, ważne żeby nie był za jasny. Masz śliczne ciemne oczy i urocze piegi ładnie wyglądałabyś jakbyś swoje włoski jakoś lekko pokręciła, w takie fale...

http://1.bp.blogspot.com/_Q0GTBT8HzC...aki_blonde.jpg
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:59   #1450
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dilara - ja bym Cię widziała w jakimś ciepłym średnim blondzie, ważne żeby nie był za jasny. Masz śliczne ciemne oczy i urocze piegi ładnie wyglądałabyś jakbyś swoje włoski jakoś lekko pokręciła, w takie fale...

http://1.bp.blogspot.com/_Q0GTBT8HzC...aki_blonde.jpg
slicznie, slicznie
a kolorek konkretnie jakis? bo tych odcieni, firm i wogole, to jest tyle ze zaczela mnie dzis glowa bolec jak wyszlam z rossmana
niedlugo robie wiecej pasemek, ale nie chce wyjsc z bialymi wlosami, wiec na te rozjasniane pasemka bede kladla jakis kolorek tylko nie wiem jaki konkretnie
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:49   #1451
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kurcze no nie wstawię zdjec bo z lampą nie wychodzą. Jutro wstawie. Farba to Alfaparf PP02. blond bunny - robiłam z wodą 6%. Trochę wyrownalo tak jak pisalam. Ogolnie nie wiedzialam ze Alfaparf ma takie platynowe kolorki

Dziewczyny Wy podejrzewam nie macie takiego problemu jak okreslenie swojego typu urody jak ja. Mnie kazdy okresla inaczej. Jakbym wkleiła swoje zdjecie to na pewno kazda z Was powiedzialaby cos innego.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 19:52   #1452
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytanko o farbowanie

do Ewela9, wyjdzie jak najbardziej, ale tylko farbą profesjonalną - nie wiem co masz na myśli słoneczny blond - wybierz kolor NR. FARBY a ja doradzę ci jak położy i z jaką wodą ITD
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:54   #1453
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Ja chcę znowu blond! Help!

Dziewczyny, ale odwaliłam... Co jeden kolor to lepszy... Naturalnie jestem dość jasną blondynką i coś mnie podkusiło żeby ufarbować włosy najpierw na rudo, a później lekko przygasić to miedzianym odcieniem... I teraz chciałabym wrócić do blondu, ale jak to zrobić żeby nie wyszła jajecznica na głowie i ten rudy pigment nie przebijał? Byłam u fryzjerki i póki co położyła mi taki popielaty odcień żeby właśnie przygasił tą rudość, ale to niewiele dało czyli kasa w błoto... Co mam zrobić? Help!
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:58   #1454
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dilara no ty jesteś taka trochę pomieszana Włoski masz średni/ciemny mysi blond z popielatym połyskiem a tak to jesteś ewidentnie ciepła.
ja cię widzę raczej w ciepłych kolorkach ale popielate też będą ok bo takie masz naturalne, więc masz pole wyboru szerokie. Odnosnie makijażu dla ciebie to:
-pudry: beże, porcelana, brzoskwinia
-róże: morela, brzoskwinia,orzechowy brąz
-cienie do powiek: wanilia, brzoskwinia,ciepły róż, zieleń,złota, miedzi, brązy,
-pomadki: pastele, łososie,brzoskwinie, ciepła czerwień ceglasta, koralowa, pomarańczowa

Alfaparf ma dużo ładnych kolorków na palecie ale dosyć niewiernie wychodzą w rzeczywistości. To link do nich ale nie widzę twojego kolorku.
http://www.allegro.pl/item1057885983...osow_60ml.html

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:03
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:08   #1455
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wiem, nie ma tego kolorku na palecie bunny a jak wkleje zdjecie powiesz mi jakim typem jestem?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:09   #1456
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny widze ze wy tu swietnie sie znacie na tych farbach do blind wlosow wiec zapytam otóż obecnie wlosy mam jasne ale rozjasniane pasemkami tylko ze tych pasemek mam duzo wiec wyglada jakbym miala cala glowe rozjasniona wlosy roznia sie tylko o ton dwa, najgorsze sa odrosty gdyz jak to z pasemkami tuz po wyjsciu od fryzjera mam minimaly odrost a po 2 tygodniach 1 cm, dodatkowo ok rozjasniacza bardzo krusza mi sie wlosy i strecza taka male, zastanawiam sie czy nie lepiej klasc farbe zamiast rozjasniacz, powiedzicie czy po farbie tez tak krusza sie wlosy?? bede wdzieczna za odpwiedz
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:18   #1457
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dobra wklejam bunny moze cos podpowiesz chyba jestem lato ale nie jestem pewna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:18   #1458
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dilara no ty jesteś taka trochę pomieszana Włoski masz średni/ciemny mysi blond z popielatym połyskiem a tak to jesteś ewidentnie ciepła.
ja cię widzę raczej w ciepłych kolorkach ale popielate też będą ok bo takie masz naturalne, więc masz pole wyboru szerokie. Odnosnie makijażu dla ciebie to:
-pudry: beże, porcelana, brzoskwinia
-róże: morela, brzoskwinia,orzechowy brąz
-cienie do powiek: wanilia, brzoskwinia,ciepły róż, zieleń,złota, miedzi, brązy,
-pomadki: pastele, łososie,brzoskwinie, ciepła czerwień ceglasta, koralowa, pomarańczowa

Alfaparf ma dużo ładnych kolorków na palecie ale dosyć niewiernie wychodzą w rzeczywistości. To link do nich ale nie widzę twojego kolorku.
http://www.allegro.pl/item1057885983...osow_60ml.html
hihihi mowilam Ci ze jestem pomieszana tak jak i w zyciu wiec zadna nowosc w sumie wiem na pewno ze zaden zloty odcien mi nie pasuje bo kiedys daaaawno pofarbowalam sobie na taki, wyszedl wlasnie taki zloty kolor i bylo mi okropnie nasteonego dnia zaraz farbowalam na braz i tak juz zostalo
to moze na sam poczatek bedzie najlepiej jak dam jakis naturalny blond cio? ani cieply, ani zimny.... wie moze ktos jakie naturalne blondy wychodza ladnie? wellaton? loreal? joanna? londa? proosze o propozycje
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:26   #1459
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
hihihi mowilam Ci ze jestem pomieszana tak jak i w zyciu wiec zadna nowosc w sumie wiem na pewno ze zaden zloty odcien mi nie pasuje bo kiedys daaaawno pofarbowalam sobie na taki, wyszedl wlasnie taki zloty kolor i bylo mi okropnie nasteonego dnia zaraz farbowalam na braz i tak juz zostalo
to moze na sam poczatek bedzie najlepiej jak dam jakis naturalny blond cio? ani cieply, ani zimny.... wie moze ktos jakie naturalne blondy wychodza ladnie? wellaton? loreal? joanna? londa? proosze o propozycje
Mogę tylko wtrącić, że ładne naturalne blondy wychodzą po lorealu, bez żółtka Mam na myśli ten loreal preference les blondissimes 01, tutaj kilka dziewczyn z tego co pamiętam używało i moja koleżanka też używa i ma zawsze śliczny słoneczny blond a odrost naturalny taki średni blond (mysi).
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 20:34   #1460
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mogę tylko wtrącić, że ładne naturalne blondy wychodzą po lorealu, bez żółtka Mam na myśli ten loreal preference les blondissimes 01, tutaj kilka dziewczyn z tego co pamiętam używało i moja koleżanka też używa i ma zawsze śliczny słoneczny blond a odrost naturalny taki średni blond (mysi).
super, no walsnie zalezy mi na tym aby nie wygladac jak kurczak, wiec jak wychodzi fajny naturalny blond, to wlasnie o taki mi chodzi
bo po zrobieniu pasemek nie chcialabym ich zostawic bialych, bo wygladalabym jak przyglup wiec na te rozjasnione bede musiala cos polozyc
a nie mam doswiadczenia w blondach wiec kazda rada jest cenna
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:34   #1461
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ponawiam pytanie! Chciałabym żebyście poleciły mi farbę blond rozjaśniającą, która pokryje mi (chociaż częściowo) ten rudawy pigment... <prosi>
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:46   #1462
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bunny, słońce. A powiedz mi dlaczego beż zawsze jest zaliczany do odcieni chłodniejszych i na opakowaniach tez jest chłodny skoro zawiera złoty pigment?.. Ale teraz juz wiem i od beżu będe się trzymac z daleka

Dziś kolor jest zupełnie inny. Zawsze tak mam że na drugi dzien się poprawia. Nie jest taki rudy, tylko bardziej chłodny. Generalnie jestem nawet zadowolona. Co prawda odrost jest bardziej żółtozłoty, ale myśle że szampon poradzi z tym sobie za 2 mycia. Zreszta reszta włosów z chłodnego szybko mi się spierze do barwy odrostu.

A następnym razem jakis opalek będzie albo perełka. dziękuję ślicznie!:cmo k:Bałam się zawse opalizującego, bo ktoś na forum przekonywał, żę na rudawy to nie działa, tylko na żółty, choc mnie szampon fioletowy z rudego po dekolororze wypłukał do fajnego chłodnego blondu. No, ale moze cos nakręciłam. Spróbuje na pewno. Za miesiąc, jak dohoduję się ładnego odrostu.

Wrzucam zdjęcie, żeby nie było, że jest tak źle. Niewyraźne, bo ciemny dzien, u nas leje, ale odcien widac, a o to mi chodzi.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:40
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:49   #1463
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia m - wkleilam swoje zdjecia na tej stronie, Ty sie znasz, moze powiesz mi jakim typem urody jestem

edit: chłodne masz wloski, nawet bardzo! Ja nie widze wogole rudego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:57   #1464
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia a jaką wodę ma belle color? 6 czy 9%? Ile ona tonów rozjaśnia? Na pudełku pisze.
ja bym na twoim miejscu kupiła małą wodę np. 12 % na jeden raz i położyła tylko na odrost, możesz ten jeden raz kogoś poprosić koleżanke czy mame i zobaczysz jak kolor wyjdzie, a nóż lepiej? Sama woda ci nie popali, już nie przesadzajcie laski, to nie rozjaśniacz.
nie jest napisane o ile tonów rozjaśnia i jaką ma wodę, ale podejrzewam, że 9, ale nie wiem, a jest do włosów jasny blond po ciemny blond i jasny szatyn do szatyna-to najciemniejsze na jakie można położyc;*
ale tamjest napisane, że to jest farba tylko na 20 minut, a w instrukcji jest napisane 30-35;*

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
A czy masz jakas fotke na ktorej masz wloski pomalowane belle color? napalilam sie na ta farbe ale boje sie ze wyjda białe :|
na 43 str. w ostatnim poście wkleiłam zdjęcia po belle color 111;* na początku wychodzi siwo, ale już po pierwszym myciu siwy się wypłukuje do ładnego popielu ze srebrnym połyskiem;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:05   #1465
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau88, jesteś 100% latem. Na pierwszym zdjęciu masz ciepły odcien szminki i to się gryzie, a chłodnych barwach rozkwitasz.

No na zdjęciu wyszły strasznie chłodno, ale na żywo są chyba odrobinkę bardziej żółtozłote. W sumie sama sie teraz zdziwiłam. Ale w łazience to mam rude.. a w pokoju dziecka zawsze zielone. Musze zrobic zdjęcie na dworze.

Acha, bunny, obejrzałam ten opal z majirela i on jest jak na mój gust ewidentnie rudy.. ten 9.22 z Twojego linku. Odcien z brązów też opalizujący, równiez jest rudawy.. czy te palety przekłąmuja?
http://www.allegro.pl/item1090403656...arba_krem.html
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:12   #1466
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia dziekujezapomnialam dodac ze oczy mam praktycznie czarne, no może ciemno brazowe i opalam sie na czerwono. A kolory - raczej chłodne (błekit, niebieski). Czasem w lecie mam piegi. I rumiana cera Na zdjeciach akurat jestem troszke opalona, ale na codzien blado - rozowa

Ten 9,22 jest chłodny na pewno. On ma odcien (poblask) fioletowy (opalizuajcy-jak sie myle poprawcie mnie)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:24   #1467
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jak dla mnie jestes lato- opalsz sie na czerwono, ale potem ta opalenizna troszke pewnie żółknie. A piegi ma niejedno lato. Typ urody na pewno chłodny, ale nie lodowaty jak zima. A do wiosny i jesieni bardzo Ci daleko

Dla mnie ten kolor 9,22 jest jakis rudobrązowy. Zupełnie mi nie odpowiada. Ale znalazłam własnie wymarzony:
Farba Schwarzkopf Natural & Easy 532 Perłowy Jasny Popielaty Blond
Na pudle wygląda fantastycznie. Ciekawe tylko jak rozjaśnia.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:35   #1468
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia - tak zołknie ale po kilku dniach juz brazowieje piegow akurat mam mało.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:50   #1469
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia już ci mówię jak to jest z beżami. W profesjonalnych paletach mają oznaczenia po kropce 32 czyli złoty pigment+ fioletowy. Dlatego wychodzą chłodniej niż ciepłe a cieplej niż zimne, takie pośrednie są. Trzeba jednak na nie uważać bo jednym wychodzą chłodno innym ciepło- np. tobie. Jak we włosie jest rudy to złoty pigment go podkreśli.
Generalnie na rudy kolor trzeba farbkę z niebieskim, czyli perłę, ale najczęściej farbki zawierają i fiolet i niebieski, więc loteria.
Zeby zgasić kurczakową żółć trzeba dać fioletowy a więc opalizujący.
Żeby usunąć zieleń dajemy czerwony toner albo mixton do farby.
Ten n&e jest bardzo ładny, sama kiedyś się do niego przymierzałam ale za ciemny mi się zdawał. Ale myślę że dwa tonu da radę wyciągnąć więc tobie by odpowiadał. Ja niestety potrzebuję 4-5 tonów do ulubionego kolorku.
Palety na allegro przekłamują bo w złym świetle są fotografowane. Ja podałam to za przykład, jak by się już decydować to trzeba pójść do hurtowni i obadać kolor na żywo.

Agata tak jestes ewidentnym latem , mysia ma rację.

ACHA! Ciekawie ma sie ostatnio sytuacja na rynku z popielami. Dawniej zawierały zielony i srebrny barwnik, a dziś daje się nieraz niebieski czy fiolet i stąd nieraz po koloryzacji klientka staje się siwogłową Na popiele trzeba najbardziej uważać, bo każda firma inaczej wychodzi.

psyhe rudy naprawdę trudno jest usunąć, podobnie jak czerwień i uwierz że nawet kilka farbowań tego barwnika ci nie usunie tak hop siup. To będzie trwało nawet pół roku. Nie mówiąc że nie znam fryzjerki która by się podjęła kłaść blond jasny lud średni na rudy lub czerwienie.

mirynka jak ci się włosy od rozjaśniacza kruszą to albo za dużo razy ten rozjaśniacz był kładziony albo źle je pielęgnujesz. jak dbasz o włosy?
każda farba, nawet z dodatkiem rozjaśniacza mniej niszczy włosy niż goły rozjaśniacz tego możesz być pewna.

dilara średnie blondy ładne są prawie z każdej firmy, zależy jaki byś chciała. Popatrz po paletach co wklejałam i pomyśl jaki kolor ci się podoba, wtedy coś doradzimy. Ja nie mówię że masz mieć złoty blond, bo taki mało komu pasuje zupełnie jak całkiem popielaty aż siwy. Ale brąz złoty czy beżowy by ci pasował.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-24 o 09:04
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:53   #1470
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dlatego (wiem, że źle robię) chciałabym sama coś wykombinować... W sumie kolor jest trochę jaśniejszy tylko zdjęcie przekłamane...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.