OCM - Metoda czyszczenia olejem - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 14:39   #1651
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

szare_0 Nie no, nie pisałam, że używam brudnego ręcznika tylko, że mnie męczy dość codzienne pranie, bo wieczorem jestem już bardzo zmęczona. Póki co ścierałam największy brud z makijażu papierowym ręcznikiem, a potem przecierałam tym z mikrofibry. Bałam się że tej czerni potem nie dopiorę ręcznie.
Chyba sobie kupie jakiś tani ręczniczek na zmianę, gdyby nie chciało mi się kiedyś prać.
Swoją drogą póki co stosowałam OCM z pięć razy i jestem zadowolona. Żadnego zapychania, żadnych nowych syfów (no może jeden, ale przyzwyczaiłam się że czasem coś wyskoczy). Odpukać, mam nadzieje że tak pozostanie. Używam rycyny i oliwy z oliwek, mieszam na oko ale staram się, żeby było te 20-30 procent rycynowego.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:13   #1652
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
można też zmieszać w przezroczystej zaznaczając na boku markerem linie. Np. zaznaczam 10 cm jako 100 %, 2 cm na rycynę- 20% i resztę uzupełniam orzechowym
Całkiem sprytny Twój sposób
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:33   #1653
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

moja sciereczka juz po pierwszym przylozeniu do twarzy jest brudna od podkladu i pudru, ostatnio zaczelam ja prac bialym jeleniem juz w czasie ocm czyli po pierwszym przylozeniu do twarzy, piore i kontunuuje, czy moge tak?
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:37   #1654
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Pokaż wiadomość
moja sciereczka juz po pierwszym przylozeniu do twarzy jest brudna od podkladu i pudru, ostatnio zaczelam ja prac bialym jeleniem juz w czasie ocm czyli po pierwszym przylozeniu do twarzy, piore i kontunuuje, czy moge tak?
Też tak robię i też tym mydłem, bo po kilkukrotnym przyłożeniu olej nie jest całkowicie zdjęty z twarzy, a szmatka ma pełno plam, więc piorę, bo nie chce ponownie nakładać np. tuszu
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:53   #1655
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

czy ten olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ya.html&next=1 nadaje się do tej metody?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:59   #1656
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
czy ten olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ya.html&next=1 nadaje się do tej metody?
Tak
Tylko daj mniej rycynowego niż byś dawała normalnie, bo on już ją ma w składzie.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 20:06   #1657
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

tak, mam zamiar kupić ręczniczek czy coś w tym stylu, tylko chwilowo żal mi porządnego ręcznika od kompletu , żeby go za mocno nie zabrudzić. Jak gdzieś w najbliższych dniach dorwę to kupię
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 04:59   #1658
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
można też zmieszać w przezroczystej zaznaczając na boku markerem linie. Np. zaznaczam 10 cm jako 100 %, 2 cm na rycynę- 20% i resztę uzupełniam orzechowym
Bardzo fajny patent

Ja kupilam sobie 50 sztuk bialych reczniczkow, ktore uzywa sie do mycia aut w takim sklepie cos jak Makro. Ja mieszkam w USA.
Ja np. w ogle troche inaczej robie ta metode bo klade ten olej zmywam wacikami brod az wacik bedzie czysty, a potem wlaze do wanny i myje buzie 100% black soap w plynie, splukuje ciepladosc woda. Potem wycieram papierowym recznikiem i na koniec ochlapuje zimna i pryskam woda rozana. Narazie mi to robi. Mam duzy tradzik miejscowy i ta metoda mi pomaga.

Czy nie jest tak, ze olej oliwkowy nie jest dobry na tradzik czy tlusta skore bo zapycha ?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:00   #1659
Gee Gee
Przyczajenie
 
Avatar Gee Gee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

tak się zastanawiam - na ile starcza np. 100 ml mieszanki? i jak długo w ogóle można przechowywać takie oleje...? tzn. po jakim czasie się psują? ciekawi mnie ten aspekt
Gee Gee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:15   #1660
szare_0
Raczkowanie
 
Avatar szare_0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 150
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam - na ile starcza np. 100 ml mieszanki? i jak długo w ogóle można przechowywać takie oleje...? tzn. po jakim czasie się psują? ciekawi mnie ten aspekt
Ja zrobiłam sobie aż 130 ml! OCM robię 5 dni, dziś będzie 6. Wiele mi oleju nie ubyło, ale też nie daję bardzo dużo na twarz, nie tak żeby się aż lało czy coś. Poza tym po zabiegu parę kropel wmasowuję w twarz.

Sądzę, że na długo mi wystarczy. Też mam wątpliwości co do trwałości, ale nie zauważyłam niczego niepokojącego. Zawsze przed użyciem lekko wstrząsam. trzymam w ciemnym i chłodnym miejscu.
szare_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:42   #1661
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Po paru dniach stosowania OCM z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego mam pierwszy miły efekt - wczoraj TŻ stwierdził, że buzia mi się rozpromieniła i wyglądam jakoś świeżej

nie wyobrażam sobie wieczoru bez OCM
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 16:47   #1662
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam - na ile starcza np. 100 ml mieszanki? i jak długo w ogóle można przechowywać takie oleje...? tzn. po jakim czasie się psują? ciekawi mnie ten aspekt
Mi 30 ml wystarcza na tydzień - codziennie wieczorem myję twarz i dekolt + rano jak mam chwilę to stosuję ocm na samą twarz

Cytat:
Napisane przez santi santi Pokaż wiadomość
Po paru dniach stosowania OCM z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego mam pierwszy miły efekt - wczoraj TŻ stwierdził, że buzia mi się rozpromieniła i wyglądam jakoś świeżej

nie wyobrażam sobie wieczoru bez OCM
W piątek miną mi trzy tygodnie z ocm i chyba jestem w fazie oczyszczania - niestety wyskoczyło mi kilka grudek w okolicach brody i skroni, ale cera jest dobrze nawilżona i taka świetlista Też nawet nie myślę o porzuceniu ocm

Edytowane przez Lili99
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:53
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 17:48   #1663
kometahalleya
Raczkowanie
 
Avatar kometahalleya
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Ta metoda to świetne rozwiązanie moich problemów z cerą.
Szczerze się przyznam, że nie zawsze mam czas dokładnie zmyć makijać - a czasem - gdy pracuje całą noc - wcale go nie zmywam. Moja szara cera z popękanymi naczynkami to przeszłość - teraz owszem, są naczynka, ale skóra promienieje, jest napięta i cudownie gładka!
Moja mieszanka to 20% oleju rycynowego, 70% oliwy z oliwek i 10% oleju arganowego z domieszką kilku kropel olejku z róży. Zapach - nieziemski!
Ja nakładam olej na twarz, masuję i wchodzę pod prysznic. Po prysznicu i nagrzaniu skóry z olejem przykładam ciepłą szmatkę z mikrofibry (2-3 razy w zależności od potrzeby) a później kilka razy zimną. Myję szmatkę po każdym użyciu w szarym mydle i prasuje.
Olej jeszcze mnie nie zatkał, a czasem nawet mam tak suchą skóre po myciu, że krem jest niezbędny
Dodam, że jestem strasznym wrażliwcem i naczynkowcem. Ta metoda to cudo! dziękuję dziewczyny za ten wątek!
__________________
"Success is never final, failure is never fatal: it's courage that counts." Winston Churchill

kobieta kobiecie kobieco
kometahalleya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 18:49   #1664
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Gee Gee Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam - na ile starcza np. 100 ml mieszanki? i jak długo w ogóle można przechowywać takie oleje...? tzn. po jakim czasie się psują? ciekawi mnie ten aspekt
To zależy jak zmywasz np. makijaz mieszanką, ja kładę czasem 2 razy oleje, kilka razy na oczy....różne te ilości idą.
Mieszankę do OCM koniecznie w szklanej butelce, z ciemnym szkłem i nie w pobliżu promieni słonecznych - przetrwa do 3 tygodni!! A ciemną butelkę masz na pewno po oleju rycynowym ;-)

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: robicie ocm też w dni, w które nie macie make upu?
Też, ale już rzadziej niż w przypadku codziennego nakładania makijażu.

Cytat:
Napisane przez Kot Kotkowaty Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie - czy używać kremy/toniki na twarz po OCM ? Wiem, że zdania są podzielone i temat wałkowany wszerz i wzdłuż, ale to chyba zależy od potrzeb?
Po prostu nie wyobrażam sobie nie nałożyć kremu, tym bardziej pod oczy chłodzącego, bo pracuję cały dzień przed komputerem i moje oczy są tak zmęczone, że musze ten krem nałożyć np. dzisiaj wieczorem umyłam twarz metodą OCM i czułam, że jest ściągnięta, a oleju rycynowego było tylko 10 %, więc to nie kwestia tego, że w mieszance jest go za dużo i wysusza. Ja niestety mam skórę lekko mieszaną, bardziej suchą, ale również mocno naczynkową, więc te mrozy które teraz mamy tak mi masakrują buzię, że nie daje rady :<.
Ktoś wcześniej napisał, że używając kremów/toników nie daje się skórze odpocząć przez tą całą chemię i sama nie wiem, bo w sumie nie używam sklepowych produktów tylko hydrolatów i kremów robionych samemu, mój aktualny na noc to mleczko pszczele, kwas hialuronowy, masło shea, olej kokosowy, alantoina i d-panthenol. Myślicie, że mogę używać tego kremu po OCM na noc?
Jesli nie stosujesz typowych drogeryjnych kosmetyków, śmiało możesz po OCM nakładać i tonik i krem. A skóra jest ściągnięta u więszkości z nas, i nie zawsze ma na to wpływ ilość oleju rycynowego.

Tego kremu na noc możesz spokojnie użyć!
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 02:18   #1665
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Ja czytalam, ze oleje zimnotloczone, nierafirowane bez zadnych dodanych shitow moga stac 3-6 mcy. W zaciemnionym miejscu daleko od ciepla. sprawdzilam na oleju do smazenia spozywczym i on ma jakies cuda tam dodane i moze stac mi do 2013r., ale juz oliwa z oliwek extra virgin tylko do pazdziernika 2012r.
Na olejku rycynowym napewno jest jakas data waznosci.
A tutaj jest watek o olejach to kto chce wiedziec na 100% jak to z tym jest to moze poczytac https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325904
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:08   #1666
Gee Gee
Przyczajenie
 
Avatar Gee Gee
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Dziękuję za odpowiedzi, jestem teraz spokojniejsza Nie maluję się, więc na pewno będę zużywać oleje wolniej... Zobaczymy, póki co mam jeszcze mydełko Alep
Gee Gee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:38   #1667
mtc55
Raczkowanie
 
Avatar mtc55
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Stosuję OCM od około tygodnia, zaczęłam tuż przed "trudnymi dniami" (zawsze mam wtedy rewolucję na twarzy - wyskakują mi wypryski) i o dziwo prawie żadnych nie miałam. Używałam rycyna+orzech włoski (ok. 20% rycyny), 2 dni temu zmieniłam na rycyna+sezam. Zaczęły mi pojawiać się pryszcze, skóra wokół jest zaczerwieniona - coś się dzieje :/ Teraz pytanie: czy moja twarz się oczyszcza? Czy sezam mi nie służy? Heh - lubię sezam ze wzgl na zapach szkoda mi z niego rezygnować. Czy po 2 dniach można powiedzieć że mi nie służy?

Używam 2x dziennie OCM - wieczorem nakładam na twarz, idę pod prysznic i pod koniec prysznicu 2-3 razy przykładam ciepłą mikrofibrę, na koniec zimną. Rano nakładam olej, masuję i przykładam ściereczkę j.w. Zawsze mam skórę delikatnie ściągniętą (ściereczkę przykładam, nie trę, mam skórę mieszaną).
__________________
Zapuszczam włosy
Start 16.01.2012 36 cm
36-40-44-48-49-50-51-52-53-54-55...

Mój blog włosowy

[ross_i]943706[/ross_i]
mtc55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 19:28   #1668
oolivia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

.

Edytowane przez oolivia
Czas edycji: 2012-03-10 o 14:29
oolivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 20:31   #1669
oolivia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

.

Edytowane przez oolivia
Czas edycji: 2012-03-10 o 14:29
oolivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 21:16   #1670
Rotis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez mtc55 Pokaż wiadomość
Stosuję OCM od około tygodnia, zaczęłam tuż przed "trudnymi dniami" (zawsze mam wtedy rewolucję na twarzy - wyskakują mi wypryski) i o dziwo prawie żadnych nie miałam. Używałam rycyna+orzech włoski (ok. 20% rycyny), 2 dni temu zmieniłam na rycyna+sezam. Zaczęły mi pojawiać się pryszcze, skóra wokół jest zaczerwieniona - coś się dzieje :/ Teraz pytanie: czy moja twarz się oczyszcza? Czy sezam mi nie służy? Heh - lubię sezam ze wzgl na zapach szkoda mi z niego rezygnować. Czy po 2 dniach można powiedzieć że mi nie służy?
Ja używam stałej mieszanki już prawie dwa miesiące a i tak pojawiło mi się kilka wyprysków przed okresem - ale o wiele, wiele mniej niż przed stosowaniem OCM. Chociaż błyskawicznie się goją po rycynie to chyba tak po prostu już będę mieć, wydaje mi się że taka jest skłonność mojego organizmu do oczyszczania skóry przez wysyp przed menstruacją.
Moim zdaniem powinnaś przynajmniej ze dwa tygodnie stosować jedną mieszankę, żeby zauważyć efekty OCM i przyczyny wysypu. Jeśli będzie Cię obsypywać nadal (po 2 tygodniach), to odstaw sezam i użyj lżejszego olejku - np. awokado. I nie rezygnuj z metody, moim zdaniem warto trochę poeksperymentować. Moja cera w życiu nie była taka gładka, rozjaśniona i jednolita - wszystko mi się wyrównało, blizny po trądziku (nie miałam ich wiele, ale były) się rozjaśniają, po prostu jestem w szoku jaka to tania i skuteczna i przede wszystkim zdrowa metoda. Żele do mycia twarzy już powyrzucałam.
Teraz czekam na nowa dostawę olejków, zamówiłam z pestek malin, z pestek granatu i arganowy - drogo wyszło, ale wiele sobie obiecuję po tej mieszance. A po OCM będę używac tylko serum nawilżającego - kremy - takie sklepowe - też mi nie podchodzą.

Co do ścierek, to kupcie sobie dziewczyny kilkanaście sztuk - szkoda czasu na pranie tego mydłem, wrzucam do pralki razem z białym i piorę - wszystko schodzi.
Rotis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 23:31   #1671
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Kupiłam ściereczkę z mikrofibry - faktycznie ślicznie oczyszcza, ale jakoś w ogóle nie łapie temperatury Jak ją odcisnę to jest praktycznie całkiem zimna. Za bardzo wyciskam?
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 23:36   #1672
kometahalleya
Raczkowanie
 
Avatar kometahalleya
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Kupiłam ściereczkę z mikrofibry - faktycznie ślicznie oczyszcza, ale jakoś w ogóle nie łapie temperatury Jak ją odcisnę to jest praktycznie całkiem zimna. Za bardzo wyciskam?
Ściereczki z mikrofibry są dobre ja zwykle wyciskam pod prysznicem gorącej wody - jak trzymasz w zaciśniętej pięści, to ciepło nie ucieka a ściereczka nie namaka.
__________________
"Success is never final, failure is never fatal: it's courage that counts." Winston Churchill

kobieta kobiecie kobieco
kometahalleya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 06:20   #1673
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Polecam przed dokonaniem wyboru oleju poczytac troche o nich np. tutaj http://www.macierz.org.pl/artykuly/z...kosmetyka.html
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:47   #1674
XoXJuSsStYnKaXoX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 70
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Dziewczynki Kochane OCM stosuję od 3 dni. Mam cerę tłusta trądzikową więc używam proporcji 30% olej rycynowy i 70% oliwki BD niebieskiej.
Używam także co drugi dzień na wieczór toniku z kwasami z BU i buzia mi sie trochę za bardzo przesuszyła Czy to znaczy żeby zmienić proporcje mieszanki?
XoXJuSsStYnKaXoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:01   #1675
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez XoXJuSsStYnKaXoX Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochane OCM stosuję od 3 dni. Mam cerę tłusta trądzikową więc używam proporcji 30% olej rycynowy i 70% oliwki BD niebieskiej.
Używam także co drugi dzień na wieczór toniku z kwasami z BU i buzia mi sie trochę za bardzo przesuszyła Czy to znaczy żeby zmienić proporcje mieszanki?

Albo używać kremu na dzień intensywnie nawilżającego
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:19   #1676
XoXJuSsStYnKaXoX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 70
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość

Albo używać kremu na dzień intensywnie nawilżającego
Używam Nivea anti-spot przeciw niedoskonałościom, ale mam wrażenie że jest za słaby a nie chce z drugiej strony stosować czegos tłustego bo mnie zaraz zapcha a nie wiem czy ten mnie nawet nie zaycha:/
XoXJuSsStYnKaXoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:30   #1677
oolivia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

.

Edytowane przez oolivia
Czas edycji: 2012-03-10 o 14:29
oolivia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:34   #1678
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

a właśnie jeszccze kolejne pytanie debiutantki- mogę to też na dekolt nakładać?
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:03   #1679
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

A dlaczego miałabyś nie móc?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:20   #1680
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
a właśnie jeszccze kolejne pytanie debiutantki- mogę to też na dekolt nakładać?
Ja nakładam Miałam na dekoldzie kilka zaskórników i dzięki ocm wszystkich się pozbyłam
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 12:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.