Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 16:37   #1231
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mi babcia poszła kupić ten zestw w aptece samo zdrowie czy jakoś tak.Ja u siebie tej apteki nie mam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 17:00   #1232
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No to cudne te składy czy niebo niedawno tutaj była rozmowa na temat tych kosmetyków i dziewczyny pisały,że wcale nie takie fajne te składy-że w sumie tylko mincel ma najlepszy skład
Mnie się podobają




Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dostalyscie w dozie te zestawy?
Nie, nie bylam nawet, bo sie skusilam na tą promocję w aubrey, za to wzielam udzial w konkursie polki.pl, może mi sie uda wygrać zestaw AA Eco
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:00   #1233
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć Dziewczyny
Odpowiedzi od Natuderm Botanics na razie nie ma - jak tylko napiszą, dam Wam znać
Ckin2u - dzięki za paczuszkę wysłałam Ci dziś niespodziankę

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja się z mydełkami w przyszłym tygodniu zapoznam, bo mam obiecaną wysyłkę w środę
Balsamy też kuszą, a jakże, ale chyba by mnie chłop z domu wyrzucił... najpierw pokończę to co mam "na stanie", a potem... małymi kroczkami... zapełnią się znowu półeczki
O, to nie tylko mój taki mało chętny na zapasy kosmetyczne w domu
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O! To napisz jak Ci się podobają
Ja wprawdzie mydeł na razie raczej nie zamówię, bo właśnie w piątek dostała ich kilka z Biolandera a w drodze jeszcze mydełka Tuli, ale na listę wpiszę jeśli u Ciebie się sprawdzą!!
A te balsamy okropnie mnie intrygują - nigdy nie miałam twardego balsamu.
Ja miałam twardy balsam z Lusha i był cudowny - świetne uczucie trzeć kostką po nodza, a tam zostaje taka mięciutka warstwa Na pewno zamówię te balsamy.. ale może bliżej wakacji Bo mnie chłop z domu wyrzuci i z Veą7 będziemy musiały razem czegoś szukać


Zamówiłam sobie parę rzeczy z tej promocji, co podała Paranoja, dzięki

I na koniec fotka moich małych eko-zakupów dzis: Masło do ciała Flos Lek Be Eco (jest w SP po 28 z kawałkiem) i balsam do ust Lip Smackers Natural melonowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d 005.jpg (150,3 KB, 49 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:04   #1234
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Odpowiedzi od Natuderm Botanics na razie nie ma - jak tylko napiszą, dam Wam znać
Ckin2u - dzięki za paczuszkę wysłałam Ci dziś niespodziankę


O, to nie tylko mój taki mało chętny na zapasy kosmetyczne w domu

Ja miałam twardy balsam z Lusha i był cudowny - świetne uczucie trzeć kostką po nodza, a tam zostaje taka mięciutka warstwa Na pewno zamówię te balsamy.. ale może bliżej wakacji Bo mnie chłop z domu wyrzuci i z Veą7 będziemy musiały razem czegoś szukać


Zamówiłam sobie parę rzeczy z tej promocji, co podała Paranoja, dzięki

I na koniec fotka moich małych eko-zakupów dzis: Masło do ciała Flos Lek Be Eco (jest w SP po 28 z kawałkiem) i balsam do ust Lip Smackers Natural melonowy
dopiero eraz doszla?

o dziekuje

ja chyba zamowie sobie ta biala glinke bo ona mi chyba pasowala bardziej... jesli ktos chce ta zielona to ja moge oddac... mam tez nektar i miod z Sanflore.. ja i tak tego nie zuzyje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:50   #1235
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
O, to nie tylko mój taki mało chętny na zapasy kosmetyczne w domu

Ja miałam twardy balsam z Lusha i był cudowny - świetne uczucie trzeć kostką po nodza, a tam zostaje taka mięciutka warstwa Na pewno zamówię te balsamy.. ale może bliżej wakacji Bo mnie chłop z domu wyrzuci i z Veą7 będziemy musiały razem czegoś szukać
No właśnie tak mi się wydawało, że to może być świetna zabawa z takim twardym balsamem
Hej dziewczyny, jakby co to zapraszam do mnie - mój chłop na razie nie marudzi (pewnie wszystko przede mną ) wyrzuci się garnki, talerze i inne zbędne rzeczy z kuchni to będzie miejsce na nasze zbiory!

Właśnie do mnie doszły mydełka tuli - wyglądają ślicznie!
Pierwsza fotka poniżej - wymieniam od góry, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: kawowy peeling, marchewka, czekolada, super tluste, glinka czerwona, węglowe, glika multani mitti. W środku niespodzianka, czyli mydełko dla alergików, którego nie zamawiałam - tak mnie rozbawiła podana na nim cena, że wkleiłam Wam zdjęcie tyłu mydełka (na załączonym rachunku cena była identyczna ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tuli.jpg (138,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tuli2.jpg (133,6 KB, 66 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:54   #1236
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ladne te mydelka.. one faktycznie taki fajne?
wszystkie do twarzy?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:06   #1237
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ja mialam dla alergikow - fajne. tylko szkoda ze nie ma zadnego zapachu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 19:18   #1238
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ladne te mydelka.. one faktycznie taki fajne?
wszystkie do twarzy?
Mam nadzieję ) bo zamierzam je testować na całym ciele - na twarzy też

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Czekoladowe tuli pachnie miętową czekoladą a węglowe mocno eukaliptusem czuć, ale całkiem przyjemnie. Kawowe - wiadomo taką smietankową kawą, delikatnie. Innych nie otwieralam jeszcze
Węglowe użyję dzis do paszczy - jak przeżyję to jutro opiszę wrażenia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:26   #1239
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ) bo zamierzam je testować na całym ciele - na twarzy też

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Czekoladowe tuli pachnie miętową czekoladą a węglowe mocno eukaliptusem czuć, ale całkiem przyjemnie. Kawowe - wiadomo taką smietankową kawą, delikatnie. Innych nie otwieralam jeszcze
Węglowe użyję dzis do paszczy - jak przeżyję to jutro opiszę wrażenia.
opisuj koniecznie!
Ale z Was kusicielki! Zamówiłam tą sól himalajską z natura24 i korektor pixie zobaczymy jak będą się sprawować
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:31   #1240
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie się podobają






To skoro Tobie się podobają to jestem spokojna
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
I na koniec fotka moich małych eko-zakupów dzis: Masło do ciała Flos Lek Be Eco (jest w SP po 28 z kawałkiem) i balsam do ust Lip Smackers Natural melonowy
Czy cena 28zł to cena regularna u nich?bez żadnych tych ich kart?
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ladne te mydelka.. one faktycznie taki fajne?
wszystkie do twarzy?
Też mam kilka i lubię je bardzo.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:43   #1241
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26969447]
Od 2009 roku na terenie UE obowiązuje zakaz sprzedaży gotowych kosmetyków testowanych na zwierzętach.
[/QUOTE]

no dobrze ale np. L'oreal testuje na zwierzętach a ich kosmetyki są sprzedawane w Polsce, czy to oznacza że nie testują tylko gotowych kosmetyków na zwierzętach?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A może któraś z Was miała korektor pixie lub rhea;> jak wrażenia?
jeśli chodzi o ich kamuflaże to ja mam żółty i próbkę różowego

różowy używam pod oczy do rozświetlania, ale jest dość dla mnie jasny więc używam go pod podkład, a na podkład i tak ląduje potem korektor by zakryć cienie i zasinienie (uroki cienkiej skóry....) - jestem całkiem zadowolona aczkolwiek tak jak z żółtym już coś zaczyna się z nim dziać, rozwarstwia się czy coś takiego ponieważ jakieś takie czerwone linie się w nim robią (ale nie zmieniło to w żaden sposób efektu końcowego po jego nałożeniu pod oczy)

żółty natomiast jest chyba nieco gorszy - nieco mniej napigmentowany, potrafi się rolować (albo nie współgry z niektórymi kremami na dzień), trochę się zciera po nałożeniu podkładu, ale jednak coś tam zakrywa (ja używam go na wszelakie zaczerwienienia i czerwonawe przebarwienia) i na pewno lepiej go użyć niż nie nakładać go wcale, ale nie wiem czy kiedyś go jeszcze kupię ponieważ mam wrażenie, że też mi się psuje (może to wina tego słoiczka, jest przezroczysty - choć z drugiej strony częściowo był już taki jak do mnie przyszedł) - nie jest taki 'miękki' jak różowy kamuflaż, no i po bokach słoiczka widać różnice - jakby część kamuflażu zaczynała mieć jaśniejszy żółty kolor (coś w tym stylu)

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czy cena 28zł to cena regularna u nich?bez żadnych tych ich kart?
wprawdzie pytanie nie do mnie, ale odpowiem

ta cena to nie jest cena regularna, a pomniejszona o 20% (obecnie w SP wraz z kartą jest obniżka 20-procentowa na wszystkie kosmetyki z serii beECO Flos Leka)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 20:11   #1242
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja miałam twardy balsam z Lusha i był cudowny - świetne uczucie trzeć kostką po nodza, a tam zostaje taka mięciutka warstwa Na pewno zamówię te balsamy.. ale może bliżej wakacji Bo mnie chłop z domu wyrzuci i z Veą7 będziemy musiały razem czegoś szukać
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No właśnie tak mi się wydawało, że to może być świetna zabawa z takim twardym balsamem
Hej dziewczyny, jakby co to zapraszam do mnie - mój chłop na razie nie marudzi (pewnie wszystko przede mną ) wyrzuci się garnki, talerze i inne zbędne rzeczy z kuchni to będzie miejsce na nasze zbiory!
Heh, no to sama nie jestem
Jakby co to ja (rodzice dokładniej mam działkę rekreacyjną nad jeziorem Dominickim - na lato jak znalazł A na zimę najedziemy Anulę

A w temacie... ślubny zapytał co to są te mazidła, bo właśnie przelew zobaczył... no to się musiałam troszkę pogimnastykować, coby jakoś to przyjął
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:18   #1243
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Troszke się ostatnio nie odzywałam ale czytałam wszystko

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, to glinka biala kaolinowa w formie pasty, rozrobiona w wodzie z dodatkiem zielonej i ekstraktu z lotosa.
Korah dziękuje za odpowiedź A mogłabyś mi powiedzieć jak Ty myjesz buzie glinką? To jest taka glinka w proszku czy właśnie w paście? Zielona, biała? Chce spróbować ale nigdy tego nie robiłam i nie znam się na tym A jak myślisz przesadą byłoby gdybym codziennie myła twarz glinką a do tego robiła maseczkę 2 razy w tygodniu a może wystarczyłoby raz? Miałabym do wyboru sproszkowaną glinke białą, różową, marokańską. Bo myślałam nad takim odtruciem mojej skóry ale nie chce przedobrzyć..

I miałabym do Ciebie jeszcze jedną ogromną prośbę, aż mi głupio Gdybyś miała chwilke, spojrzałabyś na skład tego kosmetyku? Twoja opinia to dla mnie rzecz święta
Skład: Woda, Cetearyl Alkohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzd Silk, Argania Spinoza Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pearl Powder, Maris Sal, Panthenol, Methylchloroisonthiazolin e, Mthyllisothiazoline, Perfum, Cytral, Citronellol, Limonene, Linalol.

Więcej chemii czy natury?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26744050]Ja poszperam w necie potem, to wam znajdę dobre źródło oleju kokosowego organicznego, bo mi was szkoda normalnie.

A powiem ci, że ja mam jeszcze z tej serii z nagietkiem lotion do ciała (który używam głównie na buzię i ręce) i on dopiero bosko pachnie.


edit: kokosy:
- http://www.bogutyn.pl/go/_info/?id=2...bea7e396847e20
- http://www.bogutynmlyn.pl/go/_info/r...id=2737&item=4
- http://www.shea.pl/?160,olej-kokosow...organiczny-40g
- http://pukka.pl/?182,olej-kokosowy-(i-tloczenie)
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Olej kokosowy nie pozbawiony zapachu oferuje firma 'Dr.Goerg', do kupienia w 'natura24'. Jest on w przeciwieństwie do większości olejów nierafinowanych tloczony ze świeżego miąższu kokosa, a nie z suszonej kopry.
Nierafinowane oleje nie pozbawione zapachu produkuje takze polska firma Efavit. Warto, bo jest najtanszy na rynku w swojej klasie, ale z kopry.
Godny uwagi jest też: 'Coconut oil of life'
paranoja i Korah dziękuje Wam bardzo za podsunięcie paru propozycji oleju kokosowego, będę o nich pamiętała

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
I na koniec fotka moich małych eko-zakupów dzis: Masło do ciała Flos Lek Be Eco (jest w SP po 28 z kawałkiem) i balsam do ust Lip Smackers Natural melonowy
kotwilka powiesz mi jak Ci się sprawuje to masełko Już dawno miałam go w rączkach ale jeszcze się nie skusiłam a jestem baardzo ciekawa Bo składowo jest chyba ok

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Robiłam sobie ostatnio maseczkę z glinki różowej i muszę powiedzieć, że baardzo mi się podobał efekt. Skóra nawilżona, ale jednocześnie dobrze oczyszczona, uspokojona i gładka. W przypadku glinki białej nie ma takiego efektu oczyszczenia, przynajmniej ja nie zauważyłam. Za to świetnie się sprawdza do nawilżania.
Klolcia.. dobrze wiedzieć Dzięki za podzielenie się swoimi wrażeniami o glince różowej i białej.. bardzo na to czekałam Już do mnie jadą glineczki, powinny być jutro Teraz wiem, kiedy będę którą stosować

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Heh, no to sama nie jestem
Jakby co to ja (rodzice dokładniej mam działkę rekreacyjną nad jeziorem Dominickim - na lato jak znalazł A na zimę najedziemy Anulę

A w temacie... ślubny zapytał co to są te mazidła, bo właśnie przelew zobaczył... no to się musiałam troszkę pogimnastykować, coby jakoś to przyjął
jesteście rewelacyjne

Edit: Na tej stronce też są promocje Aubrey http://www.sklepnaturalny.pl/wszystk...ocje?limit=all, nie aż tak duże ale nie są chyba związane z krótką datą ważności a przynajmniej nie zauważyłam żeby coś takiego pisało.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-05-17 o 21:33
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:59   #1244
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Czekoladowe tuli pachnie miętową czekoladą a węglowe mocno eukaliptusem czuć, ale całkiem przyjemnie.
Węglowe użyję dzis do paszczy - jak przeżyję to jutro opiszę wrażenia.

przeżyjesz, przeżyjesz faktycznie ten zapach węglowego to taki z deka eukaliptus - ja używam od tygodnia 2x dziennie do paszczy i śmigam cała i zdrowa zdaj relację mydlaną prędko, czekamy
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:14   #1245
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczynki! Wy tu gadu-gadu o wszystkim, a zdjęć ze zbiorami jak na lekarstwo Postanowiłam Was zmobilizować wklejając mój aktualny stan pielęgnacji ekologicznej - wynika z niego, że najbardziej walczę z trądzikiem i ze zmarszczkami - wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć
Zdjęcie 1:
- mydło argimiel Cattier do skóry normalnej i mieszanej
- peeling do ciała flos lek be eco
- żel pod prysznic alverde
- szampon mleczko mango Lavera
- odżywka do włosów Alterra
Zdjęcie 2:
- glinka zielona Argile Verte
- peeling do twarzy na bazie glinki białej Cattier
- dwufazowy płyn do demakijażu Absolute Organic
- ampułki anti-aging alverde
- dezodorant Crystal Essence
Zdjęcie 3:
- samoopalacz do twarzy i ciała Lavera
- mleczko do demakijażu Equavie
- krem do rąk Absolute Organic
- krem na dzień SPF 15 Living Nature
- krem na trądzik Sanoflore
- krem pod oczy i na szyję flos lek be eco
- maseczka do twarzy nawilżające Vegetable Garden
Zdjęcie 4:
- olejek z drzewa herbacianego 100%
- krem pod oczy różany Cattier
- balsam do ust L'occitane
- serum z wit.C 20% Nu Fountain
- olejek rycynowy
- miętowy balsam do ust dr hauschka
- waniliowy sztyft do ust Lip Smacker
- serum Lemon Biochemia Urody
- liftingujące serum do twarzy alverde
- żel aloesowy z olejkiem manuka na wypryski Living Nature
- balsam do ust Figs & Rouge
- balsam do ust Dr Lipp

Przy okazji zapytam kotwilkę jak się sprawuje masło do ciała flos lek, bo chciałabym je kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1732.jpg (120,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1734.jpg (121,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1737.jpg (110,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1738.jpg (128,8 KB, 101 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:21   #1246
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Właśnie do mnie doszły mydełka tuli - wyglądają ślicznie!
Pierwsza fotka poniżej - wymieniam od góry, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: kawowy peeling, marchewka, czekolada, super tluste, glinka czerwona, węglowe, glika multani mitti. W środku niespodzianka, czyli mydełko dla alergików, którego nie zamawiałam - tak mnie rozbawiła podana na nim cena, że wkleiłam Wam zdjęcie tyłu mydełka (na załączonym rachunku cena była identyczna ).
Ale ślicznie wyglądają! Daj znać co myślisz o nich jak już wypróbujesz
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:23   #1247
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
no dobrze ale np. L'oreal testuje na zwierzętach a ich kosmetyki są sprzedawane w Polsce, czy to oznacza że nie testują tylko gotowych kosmetyków na zwierzętach?
Skąd masz informację, że testuje?

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Wy tu gadu-gadu o wszystkim, a zdjęć ze zbiorami jak na lekarstwo
Figs & Rouge - jak skończę te 7 balsamów do ust, które teraz mam, to na pewno sobie kupię, tę wersję ze słodkim geranium.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 22:55   #1248
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26982348]Figs & Rouge - jak skończę te 7 balsamów do ust, które teraz mam, to na pewno sobie kupię, tę wersję ze słodkim geranium.[/QUOTE]
Widzę, że koleżanka też lubuje się w balsamach do ust Biały Figs & Rouge jest jednym z moich faworytów, lekko tłusty i przyjemnie chłodzi miętą
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 23:00   #1249
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
no dobrze ale np. L'oreal testuje na zwierzętach a ich kosmetyki są sprzedawane w Polsce, czy to oznacza że nie testują tylko gotowych kosmetyków na zwierzętach?
Przepraszam za minutowy offtop

Tak, dokładnie to to znaczy. Kwestie w jaki sposób firmy oczywiście testujące na zwierzętach takie jak L Oreal (testujące chociażby wg oficjalnej listy testujących na zwierzętach firm Pety) onchodzą prawo UE wyjaśniałam na wątku o Bezpiecznych Firmach - zapraszam na wątek jeśli jesteś zainteresowana, tylko się nie przeraź toczącą się dyskusją, normalnie to jest bardzo przyjazny wątek. Poza tym ta kwestia jest regulowana dyrektywą, a okres na imprementację dyrektywy chyba nawet jeszcze nie minął, zdaje się że ostatecznie ta kwestia ma być zamknięta w 2013).

Wracając do tematu głównego, to ja też mam nowy zakup (balsam do ust firmy EOS, w 95% organic), postaram się wkleić zdjęcie później

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-05-17 o 23:06
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 23:05   #1250
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Wy tu gadu-gadu o wszystkim, a zdjęć ze zbiorami jak na lekarstwo Postanowiłam Was zmobilizować wklejając mój aktualny stan pielęgnacji ekologicznej - wynika z niego, że najbardziej walczę z trądzikiem i ze zmarszczkami - wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć
Zdjęcie 1:
- mydło argimiel Cattier do skóry normalnej i mieszanej
- peeling do ciała flos lek be eco
- żel pod prysznic alverde
- szampon mleczko mango Lavera
- odżywka do włosów Alterra
Zdjęcie 2:
- glinka zielona Argile Verte
- peeling do twarzy na bazie glinki białej Cattier
- dwufazowy płyn do demakijażu Absolute Organic
- ampułki anti-aging alverde
- dezodorant Crystal Essence
Zdjęcie 3:
- samoopalacz do twarzy i ciała Lavera
- mleczko do demakijażu Equavie
- krem do rąk Absolute Organic
- krem na dzień SPF 15 Living Nature
- krem na trądzik Sanoflore
- krem pod oczy i na szyję flos lek be eco
- maseczka do twarzy nawilżające Vegetable Garden
Zdjęcie 4:
- olejek z drzewa herbacianego 100%
- krem pod oczy różany Cattier
- balsam do ust L'occitane
- serum z wit.C 20% Nu Fountain
- olejek rycynowy
- miętowy balsam do ust dr hauschka
- waniliowy sztyft do ust Lip Smacker
- serum Lemon Biochemia Urody
- liftingujące serum do twarzy alverde
- żel aloesowy z olejkiem manuka na wypryski Living Nature
- balsam do ust Figs & Rouge
- balsam do ust Dr Lipp

Przy okazji zapytam kotwilkę jak się sprawuje masło do ciała flos lek, bo chciałabym je kupić
Ładny zbiór
Gdzie można znaleźć skład tego kremu na trądzik Sanoflore?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 23:28   #1251
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Wracając do tematu głównego, to ja też mam nowy zakup (balsam do ust firmy EOS, w 95% organic), postaram się wkleić zdjęcie później
Oj, czytałam o nim notke na blogu Oglądałam też z nim filmiki na youtube.. I jejkuuu mam taką straszną ochotę go spróbować (zwłaszcza mandarynke ), że lepiej nie mówić.. Ciekawe czy można go kupić gdzieś w Polsce..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 23:36   #1252
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Widzę, że koleżanka też lubuje się w balsamach do ust Biały Figs & Rouge jest jednym z moich faworytów, lekko tłusty i przyjemnie chłodzi miętą
To ja nie lubię tego efektu chłodzenia, zdecydowanie wolę takie, które tego nie mają. A ile w Polsce kosztuje balsam z Figs&Rouge?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 00:24   #1253
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Odpowiedzi od Natuderm Botanics na razie nie ma - jak tylko napiszą, dam Wam znać

Zamówiłam sobie parę rzeczy z tej promocji, co podała Paranoja, dzięki

I na koniec fotka moich małych eko-zakupów dzis: Masło do ciała Flos Lek Be Eco (jest w SP po 28 z kawałkiem) i balsam do ust Lip Smackers Natural melonowy

Czekamy cierpliwie

Ja też

A jak pachnie to maselko?

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Korah dziękuje za odpowiedź A mogłabyś mi powiedzieć jak Ty myjesz buzie glinką? To jest taka glinka w proszku czy właśnie w paście? Zielona, biała? Chce spróbować ale nigdy tego nie robiłam i nie znam się na tym A jak myślisz przesadą byłoby gdybym codziennie myła twarz glinką a do tego robiła maseczkę 2 razy w tygodniu a może wystarczyłoby raz? Miałabym do wyboru sproszkowaną glinke białą, różową, marokańską. Bo myślałam nad takim odtruciem mojej skóry ale nie chce przedobrzyć..

I miałabym do Ciebie jeszcze jedną ogromną prośbę, aż mi głupio Gdybyś miała chwilke, spojrzałabyś na skład tego kosmetyku? Twoja opinia to dla mnie rzecz święta
Skład: Woda, Cetearyl Alkohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzd Silk, Argania Spinoza Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pearl Powder, Maris Sal, Panthenol, Methylchloroisonthiazolin e, Mthyllisothiazoline, Perfum, Cytral, Citronellol, Limonene, Linalol.

Więcej chemii czy natury?

To jest glinka w paście, używam jej tak jak żelu do mycia, nakladam, masuje i splukuję, potem jeszcze przemywam twarz mydlem, lub micelem, bo po glince cera ma taki ziemisty odcień, glinka zielona ma intensywny kolor i trzeba uwazać, żeby resztki nie zostaly we wlosach u nasady czola i w uszach, ale latwo się splukuje. To dokladnie ta sama, którą pokazala powyzej Sicilia, taka żólta tuba duża. Polecam tez bialą ziemie wulkaniczną Logony, to glinka kaolinowa zmieszana zieloną. Jeśli chodzi o glinki w proszku to są one dośc uciążliwe, brudzą, pylą, ogólnie lepszy rozrobiony już gotowiec. A proszki sa dobre do eksperymentów, mieszania papek z róznymi olejami, żelami, hydrolatami itp, chociaż taką gotową pastę też można podrasować. Co do czestotliwości stosowania, to rób jak uwazasz, ja używam codziennie i już nie potrzebuje robić dodatkowo maseczki z niej.

Piękny sklad, a co to jest? Szkoda że naznaczony dwoma brzydkimi konserwantami i perfumowany, ale poza tym nie ma się o co przyczepić.


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Wy tu gadu-gadu o wszystkim, a zdjęć ze zbiorami jak na lekarstwo Postanowiłam Was zmobilizować wklejając mój aktualny stan pielęgnacji ekologicznej - wynika z niego, że najbardziej walczę z trądzikiem i ze zmarszczkami - wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć
Zdjęcie 1:
- mydło argimiel Cattier do skóry normalnej i mieszanej
- peeling do ciała flos lek be eco
- żel pod prysznic alverde
- szampon mleczko mango Lavera
- odżywka do włosów Alterra
Zdjęcie 2:
- glinka zielona Argile Verte
- peeling do twarzy na bazie glinki białej Cattier
- dwufazowy płyn do demakijażu Absolute Organic
- ampułki anti-aging alverde
- dezodorant Crystal Essence
Zdjęcie 3:
- samoopalacz do twarzy i ciała Lavera
- mleczko do demakijażu Equavie
- krem do rąk Absolute Organic
- krem na dzień SPF 15 Living Nature
- krem na trądzik Sanoflore
- krem pod oczy i na szyję flos lek be eco
- maseczka do twarzy nawilżające Vegetable Garden
Zdjęcie 4:
- olejek z drzewa herbacianego 100%
- krem pod oczy różany Cattier
- balsam do ust L'occitane
- serum z wit.C 20% Nu Fountain
- olejek rycynowy
- miętowy balsam do ust dr hauschka
- waniliowy sztyft do ust Lip Smacker
- serum Lemon Biochemia Urody
- liftingujące serum do twarzy alverde
- żel aloesowy z olejkiem manuka na wypryski Living Nature
- balsam do ust Figs & Rouge
- balsam do ust Dr Lipp

Przy okazji zapytam kotwilkę jak się sprawuje masło do ciała flos lek, bo chciałabym je kupić

Jakie jest to serum alverde?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 00:32   #1254
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Ładny zbiór
Gdzie można znaleźć skład tego kremu na trądzik Sanoflore?

"SANOFLORE EMULSION FRAÎCHE ANTI-IMPERFECTIONS



Lekki, nietłusty krem o delikatnym cytrynowym zapachu można stosować codziennie w celu zwalczania niedoskonałości. Nawilża, matuje i zwęża pory. Opracowany, aby każdego dnia przynosić ulgę i przywracać równowagę skóry. Ma poprawić jakość sebum, a nie je likwidować (cokolwiek to znaczy...).

Cena: ok. 50 zł/50 ml

Skład: Aqua (water), mentha piperita leaf water (peppermint leaf water), alcohol, dicaprylyl carbonate, octyldodecanol, glycerin, silica, glyceryl stearate citrate, behenyl behenate, arachydyl alcohol, cetearyl alcohol, behenyl alcohol, arginine, salicylic acid, capryloyl glycine, arachidyl glucoside, potassium sorbate, parfum (fragrance), xanthan gum, linalool, limonene, sodium phytate, cymbopogon flexuosus oil, citral rosmarinus officinalis leaf oil (rosemary leaf oil), citronellol, geraniol, satureia montana oil, eugenol, cymbopogon nardus oil (citronella oil), eugenia caryophyllus flower oil (clove flower oil), nepeta cataria oil, origanum heracleoticum flower oil, thymus vulgaris oil, thyme flower (leaf oil), melissa officinalis leaf oil, citric acid, tocopherol, alcohol."

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-05-18 o 00:34
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 02:50   #1255
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;26982348]Skąd masz informację, że testuje?
[/QUOTE]

chyba we wszystkich 'miejscach' na których pisze się/mówi o firmach testujących na zwierzętach pada "L'Oreal" i to że są oni szczególnie 'be'

poza tym jakby nie mówić na opakowaniach ich kosmetyków na próżno szukać znaczku czy informacji o nie testowaniu na zwierzętach
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:18   #1256
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

skad najlepiej zamowic np glinke biala Logony(ziemia wulkaniczna) zeby moc liczyc na probki ) ? np na ten podklad o ktrym pisaliscie ze jest ok
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:26   #1257
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
skad najlepiej zamowic np glinke biala Logony(ziemia wulkaniczna) zeby moc liczyc na probki ) ? np na ten podklad o ktrym pisaliscie ze jest ok

Kosmetyki-natury.eu
Ale trzeba popytać, czy mają w ogóle próbki tego podkladu, takze u innych, gdzie jest taniej, najtaniej to chyba jest na bionatura.pl, chociaż zorientuj się jeszcze jak jest z przesylką, bo na k-n.eu to chyba jest darmowa.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:31   #1258
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

moje ostatnie eko kosmetyczne zakupy to plyn micelarny Living Nature

niestety chyba juz go nie kupie - przeszkadza mi zapach to raz, jest taki bardzo chcemiczny, po drugie na twarzy zostawia taka lepkosc co tez mi przeszkadza, no i chyba wysypalo mnie po nim zaskornikami.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:34   #1259
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No właśnie tak mi się wydawało, że to może być świetna zabawa z takim twardym balsamem
Hej dziewczyny, jakby co to zapraszam do mnie - mój chłop na razie nie marudzi (pewnie wszystko przede mną ) wyrzuci się garnki, talerze i inne zbędne rzeczy z kuchni to będzie miejsce na nasze zbiory!

Właśnie do mnie doszły mydełka tuli - wyglądają ślicznie!
Pierwsza fotka poniżej - wymieniam od góry, zgodnie z ruchem wskazówek zegara: kawowy peeling, marchewka, czekolada, super tluste, glinka czerwona, węglowe, glika multani mitti. W środku niespodzianka, czyli mydełko dla alergików, którego nie zamawiałam - tak mnie rozbawiła podana na nim cena, że wkleiłam Wam zdjęcie tyłu mydełka (na załączonym rachunku cena była identyczna ).


Heh, fajna cena tego dla alergików
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:09   #1260
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dziewczynki! Wy tu gadu-gadu o wszystkim, a zdjęć ze zbiorami jak na lekarstwo Postanowiłam Was zmobilizować wklejając mój aktualny stan pielęgnacji ekologicznej - wynika z niego, że najbardziej walczę z trądzikiem i ze zmarszczkami - wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć
Zdjęcie 1:
- peeling do ciała flos lek be eco - jak sie sprawuje?
- szampon mleczko mango Lavera - nie obciąża włosów?
Zdjęcie 2:
- dwufazowy płyn do demakijażu Absolute Organic - na to mam od dawna mam straszna ochotę kupiłaś przez internet, bo ja tylko tam widziałam tą firmę?
Zdjęcie 3:
- krem do rąk Absolute Organic - na to tez mam chrapkę
- krem na trądzik Sanoflore - jak sie wchłania? matuje?
- krem pod oczy i na szyję flos lek be eco - nie znam ale chętnie poznam
- maseczka do twarzy nawilżające Vegetable Garden - j.w.
Ale fajne rzeczy nabyłaś!! Można oczy nacieszyć
Byłabym wdzięczna za opinie na temat zaznaczonych na czerwono cudeniek
Sicilia mam tez do Ciebie dodatkowe pytanie o krem Sanoflore - orzeźwiający krem przeciw niedoskonałościom. Czy możesz napisac czy nadaje się do cery mieszanej na dzień, czy dobrze się wchłania i matuje jak podano w opisie? Bardzo mi się spodobał ten krem i przymierzam się do zakupu. Chciałabym go stosować na dzień, pod makijaż.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Dziewczynki, no więc tak jak wczoraj obiecałam, wieczorem przetestowałam mydło węglowe Tuli.
Poszłam na całość - umyłam nim twarz, zostawiłam na twarzy na 3 minutki w formie maseczki i wyszorowałam też całe ciało (na stronie podali, że nadaje się tez do higieny intymnej, więc to też sprawdziłam, choć pełna obaw ).
Moim zdaniem mydełko jest naprawdę świetne! Oczywiście to opinia na podstawie pierwszego uzycia - jesli po dłuższym stosowaniu zmienię zdanie to uprzejmie Wam doniosę
Ładnie zmyło makijaż, pozostawione na twarzy na parę minutek nie szczypało, nie piekło. Miałam jedną troszke paskudzącą się na twarzy poozstałość po tzw. zimnie (na brodzie, żeby było śmiesznej), która zawsze po wieczornym myciu twarzy trochę namiękała i wyglądała kiepsko - po mydełku węglowym była sucha i nie rozpaskudziła się Twarz była oczyszczona i bardzo gładka, ale nie był aściągnięta i napięta - może nie miałam wrażenia nawilżenia jakbym przed momentem nałożyła krem (bez przesady!), ale skóra na twarzy nie była przesuszona i była taka.... jak to ująć...bardziej mięsista?
Innym częściom ciała (tym bardziej wrażliwym też) nie wyrządziło żadnych szkód
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.