BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 12:56   #1
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148

BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu


Przegladam forum od tygodnia i juz mnie glowa peka
Czy tak trudno sie zdecydowac na dobre kosmetyki ? TAK

Szukam utrwalaczy makijazu : fixujacych
* dobrej bazy
wspolgrajacej z
* dobrym podkladem
* do tego na koniec pudru

Zeby to wszystko nie splynelo mi ztwarzy i nie wysuszylo ja zbyt.
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 13:21   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

Przede wszystkim utrwalacz Kryolan

A co do dobrego podkładu, pudru i bazy, to kłania się KWC A najlepiej samemu w sklepie brać próbasy i testować

Nawet nie napisałaś jaką masz cerę, żeby nie wysuszyło... ale to za mało, z resztą każdemu pasuje co innego Nie napisałaś nic o budżecie...

Co ja mogę polecić:
- puder - HM MUFE lub Les Violettes Guerlain
- baza - Guerlain Meteoryty lub Smashboxowe bazy
- podkład - Helena Rubinstein Color Clone, MUFE Velvet+, EL DoubleWear... sporo tego
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:46   #3
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

Każdemu pasuje co innego, każdy musi sam znaleźć. Gdyby to było takie proste, to chyba każdy by łatwo znalazł sobie idealny podkład i puder... Nikt Ci nie pomoże ot tak... ja w swoim życiu miałam tyle podkładów, że to już się w setkach liczy i żaden nie spełnił moich wymagań w 100% , mimo, że nie są aż tak wygórowane. W tej chwili mam w szafce ok.40 podkładów i o żadnym z nich nie mogę powiedzieć, że to moje absolutne KWC, każdy ma jakąś wadę ;/

Nie napisałaś ani jaką masz cerę, ani czy coś Ciebie zapycha/jesteś uczulona, jakich już próbowałaś, jaki masz odcień skóry, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten zakup, czy ściąganie produktów z innego kraju wchodzi w grę, czy kupno przez internet (z Polski) wchodzi w grę, a jeśli musisz kupić stacjonarnie to jakie sklepy masz w swoim mieście... Nie mam doprawdy pojęcia jak Ci pomóc.

W dodatku jest wątek, w którym dziewczyny pomagają dobrać podkład, nie potrzeba osobnego wątku, w dodatku o tak idiotycznym i długim tytule.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 15:06   #4
patricia13
Wtajemniczenie
 
Avatar patricia13
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 312
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

spraw sobie touche eclat ysl
__________________
nawrócony zakupoholizm w ramach odkurzonej kobiecości
patricia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:10   #5
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

Czytając temat wątku pomyślałam - pewnie wizażystka kompletuje swój kuferek. Spodziewałam się, że masz do kupienia co najmniej "naście" kosmietyków. A okazuje się, że to tylko baza, podkład i puder. Nie wiem od czego mogła by tu pękać głowa? W zasadzie to nawet nie zadałaś konkretnego pytania. A skoro szukasz to szukając cierpliwie na pewno coś znajdziesz, wybierz się do jakiejś drogerii po próbki, poczytaj KWC albo określ czego dokładnie potrzebujesz, bo każda z nas jest inna i możliwe, że każda doradzi Ci coś innego, zwłaszcza, że tak jak dziewczyny wspomniały, nie wiemy jaką masz cerę, oczekiwania (oprócz niespłynięcia z twarzy, ale tego żadne kosmetyki dobrej jakości nie powinny robić), a także jaki masz budżet.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:30   #6
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

palina_malina

Co do spływania to jakość kosmetyków nie zawsze to gwarantuje. Jeśli ktoś ma tłustą skórę to i tak będą spływać po jakimś czasie i tak... Ciężko jest znaleźć produkt, który nie spłynie z tłustej i przy okazji nie wysuszy. Ale nie wiemy, jaką skórę ma autorka wątku.

Syreno, jeżeli chcesz czegoś używać codziennie to warto w połowie dnia zmyć i jeszcze raz nałożyć makijaż zamiast zapychać cerę mocno utrwalającymi kosmetykami. Ale sprecyzowanie po co Ci te kosmetyki też by się przydało, bo jeśli np. na ślub/studniówkę/większe gale/do sesji to możemy Ci polecić mocniejsze kosmetyki, które na co dzień mogłyby wyrządzić Twojej cerze krzywdę a stosowane okazjonalnie nie zaszkodzą, wtedy trwałość byłaby naprawdę mocna...



Ja ze swojej strony polecę (ogólnie na razie, bo nie podałaś wielu aspektów) kosmetyki długo się trzymające:

puder:
-Anew Avon
-My Secret loose powder
-kryolan sypki, matujący
-puder bambusowy ze sklepu internetowego Biochemia Urody
-puder matujący ze sklepu internetowego zagranicznego Adorned with Grace Minerals

podkłady:
-podkład mineralny Adorned with Grace Minerals
-bb cream missha perfect cover (np. z ebay'a)
-healthy mix serum bourjois
-mi się długo trzyma Pharmaceris F z apteki, ale trzeba go mocno przysypać pudrem matującym

bazy:
-monistat (znowu ebay)
-silikonowa baza dax


Ja nie używam nigdy baz, bo to już dla mojej cery za dużo, poza tym często zapychają...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:36   #7
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

Syreno - a wiesz że jest KWC?
Tam możesz wysortować produkty po najwyższych ocenach - będziesz mogła przeczytać opinię wielu osób.

Mnie boli głowa od kolejnych wątków, na które odpowiedź znajduje się w KWC.

Mam takie pytanie - czy jak Ci napiszę tu, że masz kupić taki a taki produkt to go kupisz bo napisałam w tym wątku? Bo ja chyba wolałabym zajrzeć na KWC.

Używanie wszystkich możliwości tego portalu na prawdę nie boli.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 22:00   #8
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: BOLI MNIE GŁOWA -musze zakupic pelen asortyment dobrych kosmetykow do makijazu

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mnie boli głowa od kolejnych wątków, na które odpowiedź znajduje się w KWC.
Mnie dziwi, że nikt tych wątków nie skleja w jeden... straszny bałagan się przez to robi i potem ktoś wpisuje w wyszukiwarkę hasło podkład i ma 100 wątków śmieciowych do przejrzenia I co i zakłada kolejny, bo nie chce mu się tych 100 przeglądać
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.