Problemy z suchą skórą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 10:58   #1
antidotum00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2

Problemy z suchą skórą


Witam

Mam 19 lat i problem z suchą skórą, zwłaszcza zima i latem staje się ona szorstka, skłonna do podrażnień i wyprysków, stosuje kremy tłuste w mroźne dni, w upalne - nawilżające, ale problem nie znika, dowiedziałam się niedawno że może to być objaw atopowego zapalenia skóry, co robić?
antidotum00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:26   #2
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Problemy z suchą skórą

Cytat:
Napisane przez antidotum00 Pokaż wiadomość
Witam

Mam 19 lat i problem z suchą skórą, zwłaszcza zima i latem staje się ona szorstka, skłonna do podrażnień i wyprysków, stosuje kremy tłuste w mroźne dni, w upalne - nawilżające, ale problem nie znika, dowiedziałam się niedawno że może to być objaw atopowego zapalenia skóry, co robić?

miałam kilka miesiecy temu podobny problem. dostałam nowy lek na tradzik i na jednym policzku zrobiło mi sie jakieś świństwo, tj. sucha skóra, szorstka, takie skóreczki, które próbowałam zedrzeć (ale nie radze) zadzwoniłam wtedy do mojej pani dermatolog i powiedziała, zebym kupiła sobie emolium krem, rzeczywiście zadziałało. po 3-4 dniach po stosowaniu kilka razy dziennie miałam normalną skóre. od tamtej pory stosuje zawsze kiedy pojawiają sie najmniejsze 'skóreczki'. także zdecydowanie polecam
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.