Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-23, 16:15   #1291
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Kocham Pocztę Polską, dzisiaj np bez awizo nie chcieli mi wydać mojej paczki z YR mimo, że uwaga! jest za pobraniem...
Nie ma chyba osoby, która darzyłaby ją sympatią.
Nie chcieli wydać, mimo, że miałaś dowód osobisty i na Twoje nazwisko paczka? Może to jakaś nowa polityka, żeby paczki wysyłać dwa razy i dwa razy więcej kasy dla poczty.
Nie spotkałam się jeszcze z odmową a wiele razy słyszałam awantury klientów, że im listonosz nie zostawił awiza, panie "z okienka" nigdy nie miały problemu z wydaniem.
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:17   #1292
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Nie ma chyba osoby, która darzyłaby ją sympatią.
Nie chcieli wydać, mimo, że miałaś dowód osobisty i na Twoje nazwisko paczka? Może to jakaś nowa polityka, żeby paczki wysyłać dwa razy i dwa razy więcej kasy dla poczty.
Nie spotkałam się jeszcze z odmową a wiele razy słyszałam awantury klientów, że im listonosz nie zostawił awiza, panie "z okienka" nigdy nie miały problemu z wydaniem.
Pokazałam dowód, wszystko było tak jak trzeba... W ogóle jest wesoło bo w śledzeniu mam, ze paczki w ogóle nie przejął listonosz tylko od razu wystawiono "awizo widmo" To ja już wolę kurierów
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:29   #1293
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że większość to już specjalnie płaci z góry, żeby prezenty zniknęły i żeby jakaś rekompensata była.

Przecież było już pisane, że przy wpłacie z góry prezenty znikają.
Przy pobraniu prezenty nie znikają.

To dość mało skomplikowane.
Insynuujesz, że zapłaciłam z góry, bo liczę na jakąś rekompensatę?
To wyprowadzę Cię z błędu - płacę z góry, ponieważ jest to dla mnie jedyna dogodna forma zapłaty. Przeboleję, jeśli nie dostanę z tego powodu gratisu, a o żadną rekompensatę ubiegać się nie zamierzam.

Cytat:
Napisane przez m_anita Pokaż wiadomość
Pamiętajcie, że zawsze można wybrać pocztę polską zamiast kuriera i odebrać paczkę na poczcie i wtedy też zapłacić. Jest do dodatkowy problem, ale w tej chwili chyba stwarzacie sobie większy.
Wybieram spośród oferowanych opcję zapłaty i dostawy, która mi odpowiada, nie po to bynajmniej, żeby stwarzać sobie problemy. I tak, jest to dla mnie dodatkowy kłopot jeżdżenie na pocztę i wystawanie w kolejce. Mniejszym, a w zasadzie żadnym, będzie nie otrzymanie gratisowego produktu. Na razie jednak ograniczyłam się do napisania maila, co za dużo mnie nie kosztowało.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:40   #1294
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Kocham Pocztę Polską, dzisiaj np bez awizo nie chcieli mi wydać mojej paczki z YR mimo, że uwaga! jest za pobraniem...
Też lubię sympatycznego pana z Poczty i w większości zamawiam pocztą do pracy, ale czasami wolałabym odebrać paczkę na poczcie, kiedy akurat nie pracuję, albo nie chcę żeby ktoś wiedział,że zamówiłam n-tą paczkę z kosmetykami czy ciuchami w danym miesiącu (a wiecie, że np. na YR okazje się często zdarzają). Brakuje mi w sklepach takich jak YR, Sephora, Douglas czy C&A możliwości skorzystania z e-przesyłki PP.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 16:48   #1295
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W temacie poczty, to ponoć nasza PP ma zamiar otwierać paczkomaty:
http://www.pb.pl/3699524,58736,poczt...sne-paczkomaty


Dostałam dziś pakę, z kodem NIESPODZIANKA przypadło mi serum pod oczy 4ml Estee lauder ANR ( w buteleczce), jako niespodzianka z sensai - emulsion moist II 7ml. Zel bulberry w ładnym zafoliowanym kartoniku, nie wstyd byłoby komuś wręczyć na prezent- ja akurat nie lubię zapachu Body, ale i tak się cieszę z tej masy gratisów które dostałam
Trochę psuje mi humor, że wszystkie kosmetyki przyszły mocno nagrzane kilkoma godzinami w gorącym samochodzie- zawsze mam paranoję, że wysoka temperatura umniejszy ich działanie pielęgnacyjne i nie zamawiam nic w upały, ale przy tylu kodach do D. trudno się było opanować
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:00   #1296
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Insynuujesz, że zapłaciłam z góry, bo liczę na jakąś rekompensatę?
To wyprowadzę Cię z błędu - płacę z góry, ponieważ jest to dla mnie jedyna dogodna forma zapłaty. Przeboleję, jeśli nie dostanę z tego powodu gratisu, a o żadną rekompensatę ubiegać się nie zamierzam.


Wybieram spośród oferowanych opcję zapłaty i dostawy, która mi odpowiada, nie po to bynajmniej, żeby stwarzać sobie problemy. I tak, jest to dla mnie dodatkowy kłopot jeżdżenie na pocztę i wystawanie w kolejce. Mniejszym, a w zasadzie żadnym, będzie nie otrzymanie gratisowego produktu. Na razie jednak ograniczyłam się do napisania maila, co za dużo mnie nie kosztowało.
OlaM, nawet się nie tłumacz. Masz prawo wybrać taką formę zapłaty jaka Ci pasuje, a firma ma obowiązek wywiązać się z umowy. Poza tym nikt nie każe Sephorze rekompensować braków w sposób inny niż dosłanie brakującego gratisu, to oni sami wychodzą z inną propozycją.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 17:16   #1297
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dokladnie kazdy wybiera taka opcjr jak mu pasuje, ja nawet nie zwrocilam uwagi ze jest opcja pp i nastepnym razem ja napewno zaznacze rzrcz jasna nie za pobraniem bo ja nigdzie latac potem nie mam zamiaru tym bardziej ze moja poczta do 15 czynna.
Ja wole pp listonosz zawsze wie gdzie jechac i komu zostawic a kurierzy dzwonia 5 tys razy, jechac im sie pod dom nie chce tylko musze wychodzic po nich.
W D jest opcja pp czy tylko kurier?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 19:00   #1298
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

dziewczyny mam w koszyku dkny pure verbena i rose, które kliknąć dodam, że lubię i używam teraz be delicious (zielone), jimmy choo, czy to coś podobnego?
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 19:46   #1299
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mosumi Pokaż wiadomość
Skusiłaś mnie i złożyłam zamówienie Trochę dziwne jest dla mnie to, że bardziej opłaca się zamówić 3x15 ml niż jedno 30 ml, ale tym lepiej dla mnie. Jak te mini zapachy zostaną trochę dłużej w esklepie, to chyba zdecyduję się jeszcze na klasyczne Pure.
Po raz kolejny z zamówienia zniknął mi mini żel do demakijażu. Już napisałam maila z reklamacją, ale nie wiem czy go rozpatrzą przed wysyłką. Jak nie, to trudno, najwyżej nie wypróbuję...
Ano bardziej, pewnie dlatego to limitowanka
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:03   #1300
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

A mi przysłali jedną próbkę Antheliosa, więc nie wiem dlaczego tak dziwnie wrzucają
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:39   #1301
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A mi przysłali jedną próbkę Antheliosa, więc nie wiem dlaczego tak dziwnie wrzucają
Ja dostałam 2 na siebie i 2 tż
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 21:52   #1302
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja wczoraj też skorzystałam z mojego kuponu na te 40 zł, zakupiłam balsam Biothermu i .......ani jednej próbki, zero. To była moja ostatnio wizyta w tym D. na szczęście we Wrocławiu jest ich jeszcze kilka. I tak jak nigdy nie narzekałam na próbki z D tak teraz hmmm ręce mi opadły.
jeśli można to się zapytam, skąd macie kupony? :p ja kiedyś po założeniu karty dostałam zniżkę, ale było to ileś%, już nie pamiętam dokładnie.

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co to za odżywka przyjdzie do testów W regulaminie organizator wycenił jej wartość na 5zł
hahah, ja to samo pomyślałam, taaki wieelki test, a odżywka za całe 5 zł

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
I ja się załapałam na odżywkę:-D To moja druga po teście Playboya wygrana:-D a biorę udział w każdym praktycznie teście od roku:-P
też często biorę udział w konkursach, raz przyszedł do mnie płyn micelarny z Dermedic. Coś mi się mignęło, że wędruje do mnie Cetaphil, ale teraz wyników nie ma i w końcu nie wiem

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mi się też nie udało. A szkoda bo ciekawi mnie seria Hydrain3 a po masakrze jaką mi zrobił krem Hydrain2 w ciemno nie kupię.
Miałam całkiem niedawno serum z Hydrain3, efekt był tylko podczas stosowania ale całkiem fajne, kupię na teraz na lato bo miał bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłaniał. Na promocjach nie jest drogi, moim zdaniem warto wypróbować

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi za każdym razem czyści koszyk z gratisów po opłaceniu;/
a mi nie, mam wszystko ok przy płaceniu z góry
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:02   #1303
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
jeśli można to się zapytam, skąd macie kupony? :p ja kiedyś po założeniu karty dostałam zniżkę, ale było to ileś%, już nie pamiętam dokładnie.

a mi nie, mam wszystko ok przy płaceniu z góry
Po zebraniu 450 pkt. na Koncie, Uczestnik Programu otrzymuje drogą pocztową w terminie 30 dni, bon rabatowy o wartości 40 zł.

Ja też zawsze wszystko opłacam z góry
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 22:14   #1304
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Po zebraniu 450 pkt. na Koncie, Uczestnik Programu otrzymuje drogą pocztową w terminie 30 dni, bon rabatowy o wartości 40 zł.
to ja chyba muszę zbadać sprawę nie skojarzyłam, że o to chodzi, dziękuję
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 10:12   #1305
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczyny dostałyście te odzywki do testowania? tez mi wyświetla , że się załapałam ale nic nie dostałam
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 10:38   #1306
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja zazwyczaj opłacam z góry małe zamówienia, bo nie zawsze mam w domu gotówkę. A tak, mam pewność, że dostanę przesyłkę bez problemów.
I nigdy mi prezenty żadne nie znikały.

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałyście te odzywki do testowania? tez mi wyświetla , że się załapałam ale nic nie dostałam
Jeszcze nie dostałam. Może dopiero wysłali. To dość duża partia przesyłek jest, więc nie ma się, co dziwić
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 11:49   #1307
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Dziewczyny czy działa aktualnie jakiś kod zniżkowy do Douglasa, np. 10%?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 11:56   #1308
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
dziewczyny czy działa aktualnie jakiś kod zniżkowy do douglasa, np. 10%?
payback992
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 12:01   #1309
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
payback992
Bardzo Ci dziękuję
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 12:02   #1310
NailsUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 50
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy działa aktualnie jakiś kod zniżkowy do Douglasa, np. 10%?
Wczoraj wchodziły:
NIESPODZIANKA
MAMA ( wchodzi kosmetyczka Collistar)
RET3 (kosmetyczka + collistar)
BURBERRY1 (żel)
BEAUTY (Clarins)
PAYBACK992 (-10%)
GIFT82
NailsUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 12:25   #1311
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

a ktos dostal juz ta "niespodzianke" ?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 12:42   #1312
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
a ktos dostal juz ta "niespodzianke" ?
Dziękuję
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 13:38   #1313
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
a ktos dostal juz ta "niespodzianke" ?
za niespodziankę wchodzą różne rzeczy od gumki do włosów po kosmetyki kilkumililitrowe mini maskary itp
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 13:46   #1314
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Powinni zmienić próbki w Sephorze Dorzucić jakieś fajne, świeże, letnie zapachy I jakąś maskarę, obowiązkowo! Znudziły mi się już te które są.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 13:52   #1315
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Powinni zmienić próbki w Sephorze Dorzucić jakieś fajne, świeże, letnie zapachy I jakąś maskarę, obowiązkowo! Znudziły mi się już te które są.
dokładnie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:02   #1316
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
za niespodziankę wchodzą różne rzeczy od gumki do włosów po kosmetyki kilkumililitrowe mini maskary itp
hahahaha
Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Powinni zmienić próbki w Sephorze Dorzucić jakieś fajne, świeże, letnie zapachy I jakąś maskarę, obowiązkowo! Znudziły mi się już te które są.
dokladnie!


ostatnio Tz robil duze zakupy dla mnie w dougim i dostal tylko jedna probke zapachu ;/
masakra;/
ja kupowalam estee lauderka w sephorze i dostalaam dwie probki mydla z clinique ;/
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:05   #1317
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Ja dostalam niespodzianke z Estee Lauder, krem pod oczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 14:51   #1318
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja dostalam niespodzianke z Estee Lauder, krem pod oczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super prezent
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 22:16   #1319
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja dostalam niespodzianke z Estee Lauder, krem pod oczy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Do mnie wczoraj jako niespodzianka przyszła miniatura 15ml kremu Clinique Repairwear uplifting.
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 22:21   #1320
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

no to tez super
ja bym chciala cos pod oczy.. bo nie mam

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.