krew z węzła chłonnego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 14:43   #1
mczaplicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

krew z węzła chłonnego


od jakiś 3 miesięcy mam powiększonego węzła chlonnego w pachwinie. Raz jest mniejszy raz większy, na początku był pewnien dyskomfort, tym bardziej że jest osadzony dość nisko, praktycznie miedzy kroczem a udem. Byłam z nim u ginekologa, myslalam ze mam jakas nadzerkę badz infekcje bakteryjną, obydwie rzeczy zostały wykluczone (było robione USG oraz wymaz z pochwy). Poszłam również na USG samego wezła chlonnego, nie stwierdzono nic groznego, wezeł był, ukrwiony, sam lekarz przyznał, że nisko umiejscowiony. Wezeł dalej nie znikał, poszłam do lekarza ogólnego, ktory dał mi skierowanie do poradnii onkologicznej. Dodatkowo przepisał środki przeciwzapalne. Nie pomogły zbytnio, chociaż wezeł się zmiejszył. Onkolog jedynie podotykał, powiedział, że wezeł jest mały, biopsii robił nie bedzie bo nie widzi podstaw, jego zdaniem, wezeł był spowodowany depilacją w tych miejscach.. Węzeł fakt faktem obcierał mi się bardzo o spodnie czy majtki, byl troche zaczerwieniony.
Dziś w pewnym momencie poczułam ukucie, gdy dotknelam wezeł palcem, okazało się że leci z niego krew. Troszeczkę krwi, zmieszanej z limfą, ewidentnie była jeszcze jakaś biała błonka, ale nie wyleciała. Zdezynfekowalam, miejsce zakleilam plastrem, teraz widać malą rankę i kawałek błonkiw kolorze lekko czerwonym.
Co mogło być przyczyną takiego krwawienia? Wezeł nie pomniejszył się zbytnio, nadal jest bardzo ukrwiony, widać takie grube żyłki.
mczaplicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-12 15:43:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.