Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-09, 21:23   #2311
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
No to zamieszczam aktualne fotki - niestety, nie na "łyso", tylko z bazą, bo totalnie zapomniałam o zdjęciach
Jednak moje paznokcie ostatnio są w słabym stanie - strasznie się rozdwajają, i jak miałam je dłuższe to mi się łamały. No i do tego wszystkiego wczoraj lub dzień wcześniej na lewym kciuku zrobiła mi się jakby dziura w paznokciu trochę to wygląda jak dziura w drewnianym blacie, albo zadzior. Nie wiem nawet jak to określić
Musiałam je skrócić, na razie wyglądają tak jak na załącznikach (+próba hybrydy, pozalewałam skórki niesamowicie, ale będę próbować dalej ^^).
W sierpniu mam wesele siostry mojego chłopaka, także będę walczyć o odhodowanie pazurków, a z racji tego, że sesja się zbliża, to oleje pójdą w ruch 3x częściej niż do tej pory.


I od niedawna stosuję na noc mieszankę: olej konopny, oliwka hipp i olej rycynowy. Całkiem fajne ręce są po niej rano.
bardzo ładne zadbane paznokcie nie używałaś czasem czarnej odżywki Golden Rose Black Diamond? ja po niej miałam dziurę w paznokciu i zadziory na płytce (!)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zobaczę ten top sobie w Internecie

Oto moje mani(troszkę krzywo Ale uj)
nie widać, że krzywo, a paznokcie i dłonie tak boskie że jak narazie mój numer 1 ile bym dała za takie dłonie
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 21:38   #2312
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61550386]bardzo ładne zadbane paznokcie nie używałaś czasem czarnej odżywki Golden Rose Black Diamond? ja po niej miałam dziurę w paznokciu i zadziory na płytce (!)[/QUOTE]
O niee, czarna odżywka GR dla moich paznokci była super ^^ Zadzior na płytce zrobił się jak były goluśkie. Musiałam nim gdzieś zaryć, ale nie przypominam sobie żebym w cokolwiek uderzyła. I to jest najgorsze :/
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 22:48   #2313
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
O niee, czarna odżywka GR dla moich paznokci była super ^^ Zadzior na płytce zrobił się jak były goluśkie. Musiałam nim gdzieś zaryć, ale nie przypominam sobie żebym w cokolwiek uderzyła. I to jest najgorsze :/
zadziory i dziury robią się jak coś silnie wysusza paznokcie
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 07:08   #2314
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61536641]niee, Bamberka dla mnie za ciemna i jakaś taka świąteczna, nie na lato, chodziło mi o Forfiter (nr 533)

LUDZIE, JESTEM ZADOWOLONA WRESZCIE Z MOICH KCIUKÓW Czemu reszta paznokci nie może tak przyrosnąć? [/QUOTE]

A ja właśnie wolę ciemniejsze i bardziej nasycone kolory na paznokciach.
Fortifer też ładny.
Obczaiłam ten lakier Jak mus to mus i powiem Wam-bosssski. Czuję nieodpartą chęć na lakier holograficzny. Muszę iść na łowy, może w mojej okolicy znajdę jakieś.

Pamiętam Twoje paznokcie z początków olejowania i powiem jedno-teraz są cudowne, widać dużą poprawę i świetny przyrost.

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
No to zamieszczam aktualne fotki - niestety, nie na "łyso", tylko z bazą, bo totalnie zapomniałam o zdjęciach
Jednak moje paznokcie ostatnio są w słabym stanie - strasznie się rozdwajają, i jak miałam je dłuższe to mi się łamały. No i do tego wszystkiego wczoraj lub dzień wcześniej na lewym kciuku zrobiła mi się jakby dziura w paznokciu trochę to wygląda jak dziura w drewnianym blacie, albo zadzior. Nie wiem nawet jak to określić
Musiałam je skrócić, na razie wyglądają tak jak na załącznikach (+próba hybrydy, pozalewałam skórki niesamowicie, ale będę próbować dalej ^^).
W sierpniu mam wesele siostry mojego chłopaka, także będę walczyć o odhodowanie pazurków, a z racji tego, że sesja się zbliża, to oleje pójdą w ruch 3x częściej niż do tej pory.


I od niedawna stosuję na noc mieszankę: olej konopny, oliwka hipp i olej rycynowy. Całkiem fajne ręce są po niej rano.
Masz ładne paznokcie, pasuje Ci ten okrągły kształt.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Oto moje mani(troszkę krzywo Ale uj)
Jakie krzywo? Ja nic krzywego nie widzę.
Masz cudowne dłonie i paznokcie, zazdroszczę Ci takich.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 13:29   #2315
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Patrzac na wasze pazurki demotywuje sie..
Swietna robota dziewczyny za jakis czas ja pochwale sie moimi (no kiedys musi sie udac!)

Pazurki mialy kapiel olejowa, stopy tez chlona olejek bede musiala pomalowac pazurki u stop, bo bardzo nie lubie chodzoc w sandalkach w stopach ktore sie zle reprezentuja..
W pracy kolezanka ma tak okropnie pezystrzyzone paznokcie, wyglada to oblesnie po prostu, i do tego zgrubienia... nie wiem, ja lubie popatrzec na zadbane stopy, i nie chce straszyc swoimi. Jak nie czuje sie pewnie z ich stanem to chowam w trampki albo chociaz baleriny... Owszem, mam miejsca gdzie grubieje mi naskorek i ciezko mi z tym walczyc z powodu anatomii stop, ale mam to tak ogarniete, ze na pierwszy plan sie nie rzuca. Tez tak macie? ...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 16:21   #2316
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoje paznokcie z początków olejowania i powiem jedno-teraz są cudowne, widać dużą poprawę i świetny przyrost.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:23   #2317
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Patrzac na wasze pazurki demotywuje sie..
Swietna robota dziewczyny za jakis czas ja pochwale sie moimi (no kiedys musi sie udac!)

Pazurki mialy kapiel olejowa, stopy tez chlona olejek bede musiala pomalowac pazurki u stop, bo bardzo nie lubie chodzoc w sandalkach w stopach ktore sie zle reprezentuja..
W pracy kolezanka ma tak okropnie pezystrzyzone paznokcie, wyglada to oblesnie po prostu, i do tego zgrubienia... nie wiem, ja lubie popatrzec na zadbane stopy, i nie chce straszyc swoimi. Jak nie czuje sie pewnie z ich stanem to chowam w trampki albo chociaz baleriny... Owszem, mam miejsca gdzie grubieje mi naskorek i ciezko mi z tym walczyc z powodu anatomii stop, ale mam to tak ogarniete, ze na pierwszy plan sie nie rzuca. Tez tak macie? ...
Ja mam najgorzej na dużym palcu z boku. Jak próbuje to usunąć tarka czy szklanym pilnikiem to już mnie boli a zgrubienie jest dalej. Ostatnio użyłam maści na odciski i nie dała temu rady
Wczoraj zrobiłam nowe hybrydy. Jak ogarnę skórki przy robieniu paznokci to jest ok. A po tygodniu to aż wstyd ręce pokazać Rosną i wchodzą na paznokcie, są mocno widoczne. Czy samo olejowanie pomoże, czy może coś jeszcze z nimi robić?
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 19:42   #2318
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Ja mam najgorzej na dużym palcu z boku. Jak próbuje to usunąć tarka czy szklanym pilnikiem to już mnie boli a zgrubienie jest dalej. Ostatnio użyłam maści na odciski i nie dała temu rady
Wczoraj zrobiłam nowe hybrydy. Jak ogarnę skórki przy robieniu paznokci to jest ok. A po tygodniu to aż wstyd ręce pokazać Rosną i wchodzą na paznokcie, są mocno widoczne. Czy samo olejowanie pomoże, czy może coś jeszcze z nimi robić?
Sprobuj kremu pilarix, jest swietny. Ja mam takie na czwartym paluszku zgrubienie, walczylam z nim dlugo masciami i plynami... i nic. Na nowo. Wiec uzywam tego kremu zluszczajacego tak codziennie albo co 2 dzien i nie narasta naskorek bardziej i stopniowo sie zgrubienie zmniejsza, jest malo widoczne a cale stopy sa naprawde bardzo gladkie i milusie

Mi samo olejowanie pomaga, ale mi skorki tez minimalnie narastaja, wiec nie wiem
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2016-06-10 o 19:44
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:59   #2319
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

ja dziś walnęłam sobie taki wakacyjny różyk




dziewczyny tak mnie MEGASTRASZNIEBARDZO kusi do kwadratów.... a mam łopatkującą płytkę, raz je miałam i nie wypaliło, spiłowałam po paru godzinach.... ryzykować?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:35   #2320
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ale rooooooz
Ja tam bym sprobowala. Najwyzej spilujesz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:50   #2321
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

To i ja się pochwalę paznokciami
Tylko nie patrzcie na tragiczne skórki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465584595993.jpg (39,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465584609298.jpg (74,2 KB, 40 załadowań)
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 20:51   #2322
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Bardzo ladne paznokcie! I kolor swietny, ten jasny
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:56   #2323
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61587071]

dziewczyny tak mnie MEGASTRASZNIEBARDZO kusi do kwadratów.... a mam łopatkującą płytkę, raz je miałam i nie wypaliło, spiłowałam po paru godzinach.... ryzykować? [/QUOTE]
W pierwszym poście nie widzę takiej informacji, a że często wspominacie o tym terminie to ośmielę się spytać - co to łopatkująca się płytka? Domyślam się, że o coś związanego z kształtem chodzi?

W ogóle nieśmiało wyszłam z cienia podczytywacza więc tylko się przywitam i zmykam Kiedyś Wam wrzucę przed i po, póki co moje przed jest tak tragiczne, że wstydzę się je gdziekolwiek pokazać. Przez rok zmagałam się z zastrzałami i zdążyły mi wyrządzić niezłe kuku, w tym odklejenie się płytki do połowy różowej części paznokcia, ropa pod paznokciem co skutkowało dziurą w nim i praktycznie odstawaniem paznokcia (w pewnym momencie widziałam prawie macierz jak patrzyłam "do środka" paznokcia, teraz już odrasta ale nadal jest biały do połowy), zdeformowaną płytką i wyrastaniem zdrowego paznokcia pod zniekształconym co spowodowało jego złamaniem się jakieś 2mm od macierzy
Olejuję co najmniej raz dziennie mieszanką olejku Babydream fur mama z końską dawką olejku z drzewa herbacianego
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:24   #2324
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Bardzo ladne paznokcie! I kolor swietny, ten jasny
Dziękuję to Pink Smile z Semilaca. Kształt chyba jeszcze nie jest do końca taki jakbym chciała.
To jeszcze pozwolę sobie pokazać poprzedni kształt (mam tylko zdjęcia pomalowanych). Poza skórkami wkurza mnie to, że każdy paznokieć ma inny kształt. Na pomalowanych nie widać bo piłuje wszystkie tak samo, ale naturalne to każdy ma inaczej tę białą cześć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465586557860.jpg (51,0 KB, 67 załadowań)
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:28   #2325
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Dziękuję to Pink Smile z Semilaca. Kształt chyba jeszcze nie jest do końca taki jakbym chciała.
To jeszcze pozwolę sobie pokazać poprzedni kształt (mam tylko zdjęcia pomalowanych). Poza skórkami wkurza mnie to, że każdy paznokieć ma inny kształt. Na pomalowanych nie widać bo piłuje wszystkie tak samo, ale naturalne to każdy ma inaczej tę białą cześć.

dużo lepiej pasuje ci obecny kształt czyli zaokrąglony i cudne kolorki te różowe. no i masz taką fajną wąską płytkę
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 21:31   #2326
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61590671]dużo lepiej pasuje ci obecny kształt czyli zaokrąglony i cudne kolorki te różowe. no i masz taką fajną wąską płytkę [/QUOTE]

Spiłowana jest trochę bokami
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 09:21   #2327
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę paznokciami
Tylko nie patrzcie na tragiczne skórki
Śliczne paznokcie, o wiele lepiej Ci w zaokrąglonych. Ja tragicznych skórek nie widzę. No i urocze ta kolory lakierów.

Na trzech paznokciach pęka mi płytka na końcówkach, na środku, macie może pojęcie od czego to?
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 09:36   #2328
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Moje krociutenkie, może dosłownie max 2 tyg stosuje kurację olejkami i odzywkami ale rozdwajaja sie dużo mniej. Grzech mój taki mały że wiecznie coś znajdę do spilowania. wczoraj po kąpieli rycynowym natarlam, strasznie gesty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465630544743.jpg (40,0 KB, 75 załadowań)
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 09:57   #2329
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Moje krociutenkie, może dosłownie max 2 tyg stosuje kurację olejkami i odzywkami ale rozdwajaja sie dużo mniej. Grzech mój taki mały że wiecznie coś znajdę do spilowania. wczoraj po kąpieli rycynowym natarlam, strasznie gesty.
Olej rycynowy najlepiej zmieszaj z jakims innym, bo moze wysuszac

Wg mnie lepiej spilwoac, niz ma pozniej zadrzec sie pol paznokcia ( ja tak mam...)
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 09:58   #2330
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Ja mam najgorzej na dużym palcu z boku. Jak próbuje to usunąć tarka czy szklanym pilnikiem to już mnie boli a zgrubienie jest dalej. Ostatnio użyłam maści na odciski i nie dała temu rady
Wczoraj zrobiłam nowe hybrydy. Jak ogarnę skórki przy robieniu paznokci to jest ok. A po tygodniu to aż wstyd ręce pokazać Rosną i wchodzą na paznokcie, są mocno widoczne. Czy samo olejowanie pomoże, czy może coś jeszcze z nimi robić?
Polecam wybrać się do podologa Usunie i doradzi co robić aby tego uniknąć.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 10:02   #2331
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Olej rycynowy najlepiej zmieszaj z jakims innym, bo moze wysuszac

Wg mnie lepiej spilwoac, niz ma pozniej zadrzec sie pol paznokcia ( ja tak mam...)
Nawet z tym lnianym mogę wymieszac?
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 10:05   #2332
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Nawet z tym lnianym mogę wymieszac?
Jasne, nswet powiem, ze milion razy lepiej
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 10:07   #2333
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Bo kupiłam butelkę 100 ml i sporo miejsca w niej.jest to może bezposrednio do rycynowego wleje ten lniany. Mam.jeszcze lopianowy tylko z olejkow. Też mogę wlac? I trochę soku z cytryny? To chyba będzie fajna mieszanka.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 10:16   #2334
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Bo kupiłam butelkę 100 ml i sporo miejsca w niej.jest to może bezposrednio do rycynowego wleje ten lniany. Mam.jeszcze lopianowy tylko z olejkow. Też mogę wlac? I trochę soku z cytryny? To chyba będzie fajna mieszanka.
Z sokiem bym uwazala, bo moze Ci sie szybko w mieszance popsuc. Zamiast soku z cytryny kup olejek eteryczny cytrynowy i dolej killa kropel. I oczywiscie, z drzewa herbacianego
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 10:32   #2335
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;61553656]zadziory i dziury robią się jak coś silnie wysusza paznokcie[/QUOTE]
A to może by i pasowało, bo na zajęciach często myłam dezynfekowałam ręce, i nie miałam jak używać kremu. A przez ostatnie 2 tygodnie były golusieńkie jak nudysta w parku.

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Masz ładne paznokcie, pasuje Ci ten okrągły kształt.
Dzięki Tęsknię za moimi "szponami", będę nad nimi pracować teraz
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 11:33   #2336
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A ten herbaciany olejem gdzie kupie?
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 11:35   #2337
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
A ten herbaciany olejem gdzie kupie?
w aptece
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 12:28   #2338
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Muszę znów w doz zamowic z odbiorem osobistym.: ) polecacie coś jeszcze z apteki na pazurki?
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 14:55   #2339
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Moje krociutenkie, może dosłownie max 2 tyg stosuje kurację olejkami i odzywkami ale rozdwajaja sie dużo mniej. Grzech mój taki mały że wiecznie coś znajdę do spilowania. wczoraj po kąpieli rycynowym natarlam, strasznie gesty.
Jak przyrosną to będą fantastyczne.

Kup koniecznie olejek rycynowy i z drzewa herbacianego-są super na przyrost, ale trzeba też na nie uważać, aby nie wysuszyć paznokci(ja raz wysuszyłam swoje olejkiem rycynowym).

Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat odżywki keratynowej w kapsułkach Gal i rybek z olejem z wiesiołka tej samej firmy-jeśli chodzi o specyfiki apteczne na paznokcie, to one są na mojej zakupowej liście, więc może i Ty się na nie skuś?
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 15:38   #2340
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Haruhi_ Pokaż wiadomość
Jak przyrosną to będą fantastyczne.

Kup koniecznie olejek rycynowy i z drzewa herbacianego-są super na przyrost, ale trzeba też na nie uważać, aby nie wysuszyć paznokci(ja raz wysuszyłam swoje olejkiem rycynowym).

Ja słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat odżywki keratynowej w kapsułkach Gal i rybek z olejem z wiesiołka tej samej firmy-jeśli chodzi o specyfiki apteczne na paznokcie, to one są na mojej zakupowej liście, więc może i Ty się na nie skuś?
Muszę zapisać i kupię.
Na razie to nawet im nie daje przyrosnac. a kształt. Chyba będę okragle robic

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Co do.rycynowego, dolalam doo niego.oleju lnianego, trochę olejku jojoba i slonecznikowego i trochę lopianowego.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Dobrze że tylko raz nalozylam łysy rycynowy. <Uffff>
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.