Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 11:46   #1
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14

Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze


Niech ktos mi pomoze bo juz nie moge z tym zyc:/:/ Juz mam to 6 lat i nie wiem co z tym zrobic. Z gory dzieki za podpowidzi
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:58   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

Wrzuć w wyszukiwarkę to jest ciągle wałkowany temat, ponadto od siebie polecam Acne derm
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:17   #3
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

dzieki wielkie a co pomoglo ci to acne drem?? wiem ze jest walkowane ale takie dobrrego sposobu jeszcze tu nie znalazlem
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 13:36   #4
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70607
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:03   #5
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Talking Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

Cytat:
Napisane przez marcel86
dzieki wielkie a co pomoglo ci to acne drem?? wiem ze jest walkowane ale takie dobrrego sposobu jeszcze tu nie znalazlem

O Kasia podrzuciła Ci link, a mnie pomaga właśnie na niespodzianki, niestety mam ponad 28 lat i one się pojawiają - a , że wystrzegam się tego aby je usuwać to kupiłam acne derm i np po dwóch dniach stosowania (tylko na noc) wyprysk prawie że znikł.
Tak na dobrą sprawę napisz coś więcej o Twoich problemach bo nic nie wiadomo , jaką masz cerę, wiek itd.Bo może będzie potrzebna wizyta u dermatologa????
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:30   #6
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

Marcel86 - a probowalas mieszanki, która poleca Daisydee w poscie o zaskornikach? Przeczytaj ten temat i sprobuj tego...ja dzisiaj zaczelam stosowac ta miksturę i juz czuję, ze mi pomaga... Moje pryszcze staly się mniej wypukle.
A jesli to Ci nie pomoze to polecam tonik Benzacne stosowany wraz z roztworem Davercin Mi to w duzym stopniu pomagalo,ale to tylko wtedy jak tradzik nie jest wielki...
Jesli masz tradzik na calej twarzy i zadne masci Ci nie pomagaja wybierz sie najlepiej do dermatologa. Popros o antywbiotykk. Zaproponuj Unidox. Jest hyba najbezpieczniejszy z dostepnych antybiotykow na tradzik... I pomaga... Oczywiscie nie mozna go dlugo stosowac, ale 3 opakowania na 3 miesiace spokojnie

Pozdrawiam
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 23:36   #7
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

mam 19 lat pryszcze chyba od 5 6 lat ale nigdy tym sie zbytnio nie pzejmowalem bo nie bylo az ich tak wiele ale to wogole nie chce znikac wiec probuje od roku roznych zelow oczyszczajacych i maseczek ale nic nie pomaga. Wiec dzis poszeklem do deramtologa i przypisal mi to TETRALYSAL i KLINDACIN T dobre to jest?? bo zaczynam od dzis zwalczyc to ochyctwo
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 18:28   #8
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

Bralam Tertalysal Jest chyba mocniejszy niz Unidox i na pewno drozszy Pomaga, ale na ile to tez zalezy od organizmu. Mi pomogl tylko na 2-3 tygodnie. Jak go bralam - cera ok, jak przestalam pryszcze stopniowo znowu sie pojawialy. Zmienilam go na Unidox i jestem z niego bardzij zadowolona. Ale sprobuj Na Ciebie moze dobrze zadziala. Moja przyjaciolka wziela 2 opakowania tetralysalu + stosowala Aknemycin w zelu i pryszczy nie ma Kazdy organizm inaczej reaguje Zycze powodzenia! Trzymam kciuki zeby Ci pomogło
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 10:11   #9
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

E no to bardzo sie ciesze ze to pomaga oby mi tez to przynioslo skutki juz widze lekka poprawe po 2 dniach tylko chyba zaoladek mi wysjada oze bede musial pozniej jechac na przeczyszczenie czy sa jakies inne srodki? Pozdro
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:49   #10
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

ja uzywałam od jakis 7lat wszelkie maści i antybiotyki ktore mi zapisywała pani dermatolog.. musze powiedziec że tylko wydawałam pieniądze na te świństwa.. zawsze pomagały tylko chwilowo potem wszystko wychodziło... pomogły mi tabletki hormonalne które zapisał mi ginekolog Diane 25 ,są one typowe na trądzik i musze poweidzeć że jestem z nich bardzo zadowolona...
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:51   #11
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

o kurcze ...nie zauważyłam że jesteś chłopakiem ...psam..to te tabletki raczej tobie nie pomogą
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 17:20   #12
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

czemu maja mi nie pomoc ja bardzo bym tego chcial ale po 3 dniach roznicy zbytniej nie widze a watroba jak watroba nieraz sie odzywa a czy broway mozna pic jak ise to bierze bo ja wczoraj troche chlusnalem
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 22:26   #13
pyska69
Raczkowanie
 
Avatar pyska69
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 112
GG do pyska69
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

Hahahhahaha ja tez myslalam, ze jestes dziewczynka A jak nie to posluchaj - moj koega z klasy mial okropna buzie...normalnie jak tredowaty. Pryszcz na pryszczu i to takie wielkie czrwone:/ w koncu zaczal brac wlasnie teralysal i mu stopniowo przechodzi...wiec na chlopakow inaczej dziala Macie mocniejsze organizmy wiec polecam sprobowac
__________________
Kochaj, Szalej, Nie pytaj co dalej
pyska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:26   #14
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

a dziekuje bardzo za porade ja biore juz 4 czy 5 dni i roznicy nie widze:/ ale co on do tego jeszcze barl bo ja myje rano i wieczor mydlem siarkowym przemywam twarz woda gotowana a po tym smaruje sie klindacinem T i po 10 15 minutach kremem zwyklym nivea?? a na wieczor 2 tabletki tego tetralysalem?? czy dobrze ja to robie??
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 15:05   #15
cashmere_kaschka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

dla Kobiet tez najbardziej polecam diane - biore juz ponad 6 miesiece. pierwsze 3-4 miesiace byly lekkim koszmarkiem, bo wszystkie stare pryszcze i wagry mi wychodzily. ale teraz jest po prostu super - oczywiscie pojawiaja sie jakies male krostki, ale to normalne i trzeba z tym zyc. jedna krostka w miesiacu, to nie tragedia przeciez
do kolegi z problemem pryszczy:
moj brat rodzony (20 lat) ma straszne problemy, nie tylko z cera. wychodza mu wielkie gule i krosty na plecach, klacie i szyi. u dermatologa leczy sie juz 5 lat i w tym czasie wyprobobowal wszystko - antybiotyki, mascie, kremy, kosmetyczki itd. jedyna rada, w 100% skuteczna to roaccutane. moj brat bierze to juz drugi raz. za pierwszym razem efekt byl fantastyczny - wszystko sie zagoilo i zeszlo, nic nowego sie nie pojawialo - cud! ale po kilku miesiacach problem wrocil. od marca bierze z powrotem ten lek i znowu dzieja sie cuda
promlemem przy tej kuracji jest przede wszytkim cena. w polsce dodatkowo przykra sprawa, bo kartery aptekowe narzucaja koszmarne ceny, nawet jak sie targujesz, niewiele zdzialasz. ja sprowadzilam ten lek z austrii po ludzkiej cenie i cala kuracja 6-miesieczna wyniosla ok. 1000euro. z tym, ze moj brat przy masie 100kg bierze 2 tabletki dziennie.
druga sprawa to brak doswiadczenia i obawy lekarzy - oni nie chca przepisywac tej kuracji, bo sie boja. a jesli juz sie decyduja, to nie potrafia sensownie rozpisac dawek.
cashmere_kaschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 00:49   #16
marcel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre porady aby zniszczeyc pryszcze

tyle kasy to ja az nie mam:/
marcel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.