własny depilator laserowy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-10, 09:48   #901
Deboora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: własny depilator laserowy

Po przeanalizowaniu raz jeszcze daruję sobie ten depilator, fajnie, że laserowy nie IPL ale jednak nie. Depilacja, nawet Light Sheer w gabinecie to walka z wiatrakami, włosy tak czy siak w perspektywie czasu odrosną.
__________________
http://Prowital.pl
Deboora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 09:36   #902
rtdorotka
Przyczajenie
 
Avatar rtdorotka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, pytanie z innej beczki... jestem w ciąży i ubolewam nad tym, że nie mogę stosować mojego IPL czy znacie jakieś kokretne inf na temat stosowania tego w ciąży, bo ja znalazłam tylko że nie należy ze względu na to, że nie wiadomo jaki może być wpływ...
__________________
don't worry, be happy
rtdorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 12:57   #903
DOJRZALAJAKWINO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 48
Dot.: własny depilator laserowy

Miałam przyjemność testowania sprzętu z Philipsa i w chwili, gdy został mi przekazywany musiałam podpisywać oświadczenie, że na pewno nie jestem w ciąży. Wytłumaczono mi wówczas, że to także dlatego, że w ciąży łatwiej o poparzenia skóry a włosy stają się mocne i są trudniejsze do usunięcia.
__________________
Śmiej się - niech reszta świata zastanawia się dlaczego <3
DOJRZALAJAKWINO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 17:16   #904
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez rtdorotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie z innej beczki... jestem w ciąży i ubolewam nad tym, że nie mogę stosować mojego IPL czy znacie jakieś kokretne inf na temat stosowania tego w ciąży, bo ja znalazłam tylko że nie należy ze względu na to, że nie wiadomo jaki może być wpływ...
Dorota, to chyba wystarczający powód, nie sądzisz?
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:50   #905
rtdorotka
Przyczajenie
 
Avatar rtdorotka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Pokaż wiadomość
Dorota, to chyba wystarczający powód, nie sądzisz?
pewnie że tak sądzę, dlatego nie używam zastanawiam się tylko czy nie ma dokładniejszych informacji
__________________
don't worry, be happy
rtdorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:27   #906
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Mam pytanie do dziewczyn, które od jakiegoś czasu używają IPL - ja używam od 3 lat, nie bardzo regularnie, zazwyczaj od lutego do maja-czerwca co dwa tygodnie. I co zauważyłam, że baaaaaardzo dużo włosów już mi nie odrasta. Miałam mega mocne włosy nad kostkami tak do połowy łydki, od ostatniej depilacji laserem minęły już pół roku a tam nic nie odrasta! To znaczy odrasta kilka włosków, ale to jest jakieś 5%-10% tego co miałam na tych moich nieszczęsnych nogach wcześniej. Pytanie brzmi, czy któraś z Was też zauważyła taki długotrwały efekt?
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 14:44   #907
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które od jakiegoś czasu używają IPL - ja używam od 3 lat, nie bardzo regularnie, zazwyczaj od lutego do maja-czerwca co dwa tygodnie. I co zauważyłam, że baaaaaardzo dużo włosów już mi nie odrasta. Miałam mega mocne włosy nad kostkami tak do połowy łydki, od ostatniej depilacji laserem minęły już pół roku a tam nic nie odrasta! To znaczy odrasta kilka włosków, ale to jest jakieś 5%-10% tego co miałam na tych moich nieszczęsnych nogach wcześniej. Pytanie brzmi, czy któraś z Was też zauważyła taki długotrwały efekt?
ja też to zauważyłam, ja miałam Ipl w gabinecie, także dużo mniej włosów i wolniej rosną, nadal są , ale to duża wygoda jak jest ich mniej i mogę golić nogi co dwa tygodnie, to duży komfort. Wcześniej co dwa dni musiałam albo nawet codziennie.
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 08:04   #908
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Hej dziewczyny orientujecie się czy gdy naswietlamy się ipl można stosować retinoidy na inne powierzchnie skóry niz wykonujemy zabiegi ? Od lat stosuje epiduo na twarz i nic się nie dzieje po używaniu depilacji ipl, ale teraz chciałabym jeszcze stosować raz na jakiś czas Atrederm 0,025 na plecy i nie chcę rezygnować z ipl ... pomóżcie
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:38   #909
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Marcela_83 Pokaż wiadomość
ja też to zauważyłam, ja miałam Ipl w gabinecie, także dużo mniej włosów i wolniej rosną, nadal są , ale to duża wygoda jak jest ich mniej i mogę golić nogi co dwa tygodnie, to duży komfort. Wcześniej co dwa dni musiałam albo nawet codziennie.
A czyli jednak to ma taki wpływ Super! Zakupiłam swój epilator na allegro, w opisie stało, że dziewczyna sprzedaje, bo już nie potrzebuje, spełnił swoje zadanie i już go nie używa. Pomyślałam, że to ściema, ale rzeczywiście teraz widzę po sobie, że po kilku latach mogło się tak zdarzyć, że po prostu przestały jej odrastać te włoski
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:48   #910
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Pokaż wiadomość
A czyli jednak to ma taki wpływ Super! Zakupiłam swój epilator na allegro, w opisie stało, że dziewczyna sprzedaje, bo już nie potrzebuje, spełnił swoje zadanie i już go nie używa. Pomyślałam, że to ściema, ale rzeczywiście teraz widzę po sobie, że po kilku latach mogło się tak zdarzyć, że po prostu przestały jej odrastać te włoski
Nie podchodziłabym zbyt entuzjastycznie, mnie nawet od zwykłego wyrywania włosów depilatorem, rośnie znacznie mniej. Jednak pewnie gdybym przestała dokonywać zabiegów to z biegiem czasu wszystko by się zregenerowało. Obstawiam że po IPL też nie wszystkie cebulki zostają "zabite" i część z czasem się zregeneruje, więc jak już Gwiazdor mój prezent przyniesie, to go na pewno nie sprzedam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 14:22   #911
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nie podchodziłabym zbyt entuzjastycznie, mnie nawet od zwykłego wyrywania włosów depilatorem, rośnie znacznie mniej. Jednak pewnie gdybym przestała dokonywać zabiegów to z biegiem czasu wszystko by się zregenerowało. Obstawiam że po IPL też nie wszystkie cebulki zostają "zabite" i część z czasem się zregeneruje, więc jak już Gwiazdor mój prezent przyniesie, to go na pewno nie sprzedam.
O nie, ja swojego też nie mam zamiaru sprzedawać - jednak zaczyna się siódmy miesiąc od ostatniej wiosennej depilacji i masa włosów jeszcze nie zaczęła odrastać - po prostu nie spodziewałam się takiego efektu. Wiem, że jeśli nie będę powtarzać zabiegów co jakiś czas to prawdopodobnie odrosną mi wszystkie, ale postaram się do tego nie dopuścić

A co zamówiłaś u Gwiazdora?
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 16:17   #912
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Pokaż wiadomość
O nie, ja swojego też nie mam zamiaru sprzedawać - jednak zaczyna się siódmy miesiąc od ostatniej wiosennej depilacji i masa włosów jeszcze nie zaczęła odrastać - po prostu nie spodziewałam się takiego efektu. Wiem, że jeśli nie będę powtarzać zabiegów co jakiś czas to prawdopodobnie odrosną mi wszystkie, ale postaram się do tego nie dopuścić

A co zamówiłaś u Gwiazdora?
Jak robiłam pachy w gabinecie, ale laserem a nie ipl, to włosy tak po pół roku odrastały.
Zdecydowałam wybrać tańszy czyli remingtona, brałam pod uwagę jeszcze philipsa.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:03   #913
dempek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Witam drogie panie
Z tej strony facet zupełnie zielony w tych kwestiach.Planuje dla zony zakupić depilator laserowy.Wybór padł na firmę Remington

Początkowo pomyślałem ze zakupie model IPL 6250
http://allegro.pl/depilator-laserowy...817222051.html

Potem jednak zacząłem czytać o nasadkach na twarz i już obstawiałem za modelem IPL 6500 I-Light Pro jak widzę ma on nasadke na twarz.
https://mediamarkt.pl/agd-male/depil...00-i-light-pro

No i myślę to jest to ten wyższy model wybieram.I tu zonk znowu czytam ze wyższy model ma dodatkowa nasadkę na bikini.Mam rozumieć ze w/w modelem 6500 depilacja bikini jest niemożliwa ? Jednocześnie czytałem opinie na stronach sklepowych i kobiety pisały o gładkim bikini przy modelu 6500.

Gdyby jakaś pomocna osoba wytłumaczyła mi tą sprawę bikini oraz napisała co warto brać i czym się różnią te modele poza wielkości pola bo to zauważyłem .Nie ukrywam ze najbardziej biorę pod uwagę model 6500.

Edytowane przez dempek
Czas edycji: 2015-12-09 o 13:29
dempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:28   #914
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Te modele to jest to samo, różnica polega na ilości dodatkowych nakładek. Chyba tu na wizażu w innym wątku dziewczyny pisały że spokojnie można bikini to zwykłą nakładką robić i ogólnie że szkoda pieniędzy na te dodatkowe nakładki, a ten najtańszy model najbardziej się kalkuluje kupić.
Przeszukam zasubskrybowane wątki i dam namiar na ten wątek, choć może to na tym było napisane.

Edit:
Poczytaj ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792347
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2015-12-07 o 10:33
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:21   #915
dempek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Te modele to jest to samo, różnica polega na ilości dodatkowych nakładek. Chyba tu na wizażu w innym wątku dziewczyny pisały że spokojnie można bikini to zwykłą nakładką robić i ogólnie że szkoda pieniędzy na te dodatkowe nakładki, a ten najtańszy model najbardziej się kalkuluje kupić.
Przeszukam zasubskrybowane wątki i dam namiar na ten wątek, choć może to na tym było napisane.

Edit:
Poczytaj ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=792347
Na początek dziękuje dobra kobieto za pomoc
Asiu orientujesz sie może czy opcja gwarancji przedłożonej do 3 lat jeszcze jest aktualna w przypadku zakupu produktu teraz ? Infolinia remingtona milczy

Co do depilacji już wszystko wiem nie potrzeba nakładek

Lecz jeszcze troche jestem przykręcony od tego czytania tematu który podesłałaś

Wybór padł na 6250 dokładnie ten
http://www.oleole.pl/depilatory/remi...9.00&cr=0#raty

Mam rozumieć że on nie ma wymiennych lamp ?
dempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:12   #916
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, czy któraś z Was stosuje/stosowała Iluminage?
Niedawno wszedł do sephory jeden ich model, który łączy RF i IPL i poważnie zastanawiam się nad kupnem
springrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 07:27   #917
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez dempek Pokaż wiadomość
Na początek dziękuje dobra kobieto za pomoc
Asiu orientujesz sie może czy opcja gwarancji przedłożonej do 3 lat jeszcze jest aktualna w przypadku zakupu produktu teraz ? Infolinia remingtona milczy

Co do depilacji już wszystko wiem nie potrzeba nakładek

Lecz jeszcze troche jestem przykręcony od tego czytania tematu który podesłałaś

Wybór padł na 6250 dokładnie ten
http://www.oleole.pl/depilatory/remi...9.00&cr=0#raty

Mam rozumieć że on nie ma wymiennych lamp ?
Z gwarancją nie mam pojęcia, dwa lata rękojmi mi wystarczy.

Zgadza się z lampami, w obydwu firmach lampa jest jednorazowa, ale przy tej ilości błysków wystarczy na dosyć długo, tym bardziej że włosy powinny coraz rzadziej rosnąć.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:18   #918
dempek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Z gwarancją nie mam pojęcia, dwa lata rękojmi mi wystarczy.

Zgadza się z lampami, w obydwu firmach lampa jest jednorazowa, ale przy tej ilości błysków wystarczy na dosyć długo, tym bardziej że włosy powinny coraz rzadziej rosnąć.
Czyli już wszystko wiem dzięki wam co do gwarancji dodatkowy rok (3 lata) można dostać rejestrując sprzęt na stronie producenta.

Przed chwilą złożyłem zamówienie wiec już tylko czekać

Dzieki jeszcze raz Asiu Pozdrawiam
dempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:42   #919
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Proszę. Cieszę się że pomogłam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 15:45   #920
maoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 26
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć,
Też przymierzam się do zakupu remingtona i zastanawia mnie jedynie kwestia tej niezużywalnej lampy. Jako, że jak na drodze, tak i do marketingowców powinna obowiązywać zasada ograniczonego zaufania, to śmiem podejrzewać, że może ona nie być taka wieczna. Ale może w razie gdyby coś się z nią stało, można dokupić inną i wymienić? Może urządzenie jest kompatybilne z lampami do tych urządzeń remingtona z wymiennymi lampami?
maoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 17:46   #921
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: własny depilator laserowy

Nie da się wymienić. Nie wiem jak to jest ze sprzętem który rozwali się na gwarancji, może dają nowy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 11:57   #922
maoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 26
Dot.: własny depilator laserowy

Dzięki za informację.
Kiedy żarówka zużyje się w trakcie gwarancji, to nie ma problemu. Gorzej jak po 4-5 latach padnie. Wtedy cały sprzęt do wyrzucenia? Może jakiś sprytny macher umiałby coś z tym zrobić
Ja swój depilator mam od 8 lat i raz był w naprawie. Gdyby nie wrastające włosy, kochałabym go do końca swoich dni, ale... chyba czas pomyśleć o zmianie metody.
Ani maszynki ani depilator nie są dla mnie dobre. Mam nadzieję, że ipl to dla mnie wybawienie.
maoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 00:30   #923
Tomaszynka
Raczkowanie
 
Avatar Tomaszynka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 77
Dot.: Depilator Laserowy Rio Lahr-2

Cytat:
Napisane przez Deboora Pokaż wiadomość
Ja decyduję się jednak na laser, odkładam IPL na bok. Laserowe depilatory są droższe ale wąską dedykowaną wiązką światła ok. 800 nm uderzają w źródło czyli melaninę w mieszku włosowym, w odróżnieniu od IPL które ma szeroki zakres widma. Wydaje mi się, że dzięki temu są skuteczniejsze.

Depilator Laserowy Rio Lahr-2

Co do cen to są wysokie ale znalazłam markowy depilator laserowy na Grouponie za 400 zł. Jego wadą jest niewielkie pole robocze - zaledwie 3x3 mm. Przyjdzie celować w pojedyncze włoski, roboty na wiele godzin ale cena wynagradza. Z opisu wynika także że żywotność źródła lasera jest nielimitowana, żadne tam 40.000 strzelań itp.

Wklejam fotke:


Za jakiś czas, pewnie miesiąc czy dwa, może odezwę się zdać relację z korzyścią dla potomnych

Deboora i jak sytuacja wygląda? Również zastanawiam się nad zakupem z groupona: https://www.groupon.pl/deals/gg-ttt-...planet-sp-k-63 , ale chciałabym poznać jakieś opinie. Jeśli miałabyś chwilę coś skrobnąć, byłabym wdzięczna.
__________________
‎Marzyć bez limitów, kodeksu i bez wstydu. ♥
Tomaszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:58   #924
magdasoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: depilator laserowy my me elos

witam,kupilam My me elos rok temu wloski usunelam bez problemu na nogach i pod paszkami teraz chetnie podziele sie opiniami ze do tego sprzetu trzeba wytrwalosci a musze przyznac ze juz nie raz watpilam w jego dzialanie.Gdy go zakupilam chcialam zeby wloski zniknely po kilku razach ,czasami brak mi bylo juz cierpliwosci ale w koncu jestem zadowolona.Pamietajcie ze mnie tak naprawde pierwsze wloski juz nie odrastaly pompol roku i coraz rzadziej uzywalam sprzet,naprawde polecam.
magdasoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 20:58   #925
Ktosia79
Raczkowanie
 
Avatar Ktosia79
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 450
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny - przymierzam się też do zakupu i czytam.. i nie wiem co wybrać. Mam jasną karnację, ciemne włoski w wielu miejscach, nie zależy mi na urządzeniu bezprzewodowym tylko na w miarę częstszym "świętym spokoju" w depilacji..i chyba skuszę się na Remingtona. Rio przeraża mnie przebitką cenową...
Mam nadzieję, że jak "prześpię" się z tym tematem, to mnie olśni ostatecznie...
__________________
...zapomninając o tym, co za mną, PĘDZĘ ku wyznaczonej mecie
Ktosia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:34   #926
eFFuNieCzka
Raczkowanie
 
Avatar eFFuNieCzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: własny depilator laserowy

Hej dziewczyny,
a co myślicie o Babylissie?
Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem Remingtona albo Babylissa, bo są jednak cenowo bardziej konkurencyjne w stosunku do Phillipsa.
eFFuNieCzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:39   #927
gemini02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Twiggy22,
A mogłabyś podesłać ten link? Zastanawiam się nad kupnem właśnie takiej używanej lampy. I jeszcze pytanie: na jak długo/jakie powierzchnie ciała wystarcza jedna taka kaseta wymienna?

Edytowane przez gemini02
Czas edycji: 2016-03-02 o 19:44
gemini02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 22:26   #928
gemini02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Twiggy22 Pokaż wiadomość
Ja mam silk'n pro, kupiłam używany sprzęt i u mnie chodzi już drugi rok bez zarzutów. Ma większą powierzchnię rażenia włosów niż ten o którym piszesz, więc obie nogi z kolanami i okolice bikini zajmują mi około 20-30 min w miesiącu. Ja polecam ten własnie depilator. Mam też namiar na tańsze lampy do różnych laserów w UK, wysyłają za darmo na całą europę, więc jak coś to mogę podesłać link.

Co do strefy bikini to tam również sprawdził się świetnie. Bikini jest prawie bez włosów, na nogach zostały tylko te jasne - ale dosłownie kilka, dobiłam je depilatorem i mam zamiar mieć "gołe" lato
Coś mi nie wyszło z cytowaniem tekstu w poprzednim wpisie :/

Jeśli można, to poprosiłabym o link z tymi tańszymi lampami. Dużo zdążyłaś już zużyć takich lamp? Zastanawiam się, czy bardziej opłaca się kupić używany laser i wymieniać co jakiś czas lampy, czy kupić droższy z (w teorii) niezużywalną żarówką....
gemini02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 10:14   #929
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny czy któraśz Was ma ten z babyliss?? Jestem ciekawa waszych opinii.
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 14:22   #930
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: własny depilator laserowy

Słuchajcie, a czy depilujecie laserem bikini głebokie? Niby nie można, ale pytam jak to wygląda w praktyce?
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.