Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-08, 09:59   #151
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Ja też nie jestem do końca zadowolona z tych pędzli. Szczerze mówiąc, to często nakładam cienie zwykłą pacynką, bo nie widzę różnicy.
Zamówiłam 6 pędzli, z czego tylko 2 przyszły do mnie w plastikowych osłonkach. Dziewczyny na blogach mówiły, że wszystkie pędzle otrzymały w strunowych kosmetyczkach i tych osłonkach właśnie. Ja tylko dwa, czy to wynika z zaniedbania, czy z obniżenia standardów? Nie wiem.

Doszłam do wniosku, że te wszystkie peany na temat pędzli Zoeva są mocno przesadzone i wynikają głównie z tego, że blogerki dostają je za darmo w zamian za promocję. Już w trakcie wybierania i zamawiania pędzli strasznie mnie raziła na nachalna reklama, wszystkie dziewczyny piały i zachwycały się aż do przesady, ale jak widać jest to skuteczna strategia, bo skusiłam się na zakup, tak jak wiele innych dziewczyn.
Jeśli jeszcze kiedyś będę chciała sobie kupić jakieś pędzelki, raczej poszukam u polskich producentów.

Co do reklamacji wadliwych produktów - mówi Wam coś słowo "oszwabić" mające odpowiedniki we wszystkich słowiańskich językach?
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 19:27   #152
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Co do reklamacji wadliwych produktów - mówi Wam coś słowo "oszwabić" mające odpowiedniki we wszystkich słowiańskich językach?
Próbuję reklamować w sklepie Lady Makeup, który wycofał się ze sprzedaży Zoevy już jakiś czas temu. No i jak się spodziewałam problem, próbują mi wcisnąć, że wypadanie włosa nie od razu po pierwszym praniu, to skutek niewłaściwej pielęgnacji a nie wady produktu. Ciekawe, że inne moje pędzle, kilkuletnie, przy takim samym myciu i suszeniu, nadal świetnie się sprawują. Najbardziej mnie chyba wpienia próba zrobienia z klienta idioty.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 08:54   #153
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Hej który pędzel polecacie do zelowego linera? Najlepiej coś podobnego do pędzla Maybelline bo ścietym się nie pomaluję bo nie umiem.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:35   #154
Paula02828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Jaki cień do powiek dla niebieskich oczu ciemna blondynka (zoeva)

Witam drogie wizażanki,
Jak w temacie. Mam włosy ciemny blond i niebieskie oczy. Zastanawiam się nad tym, którą paletę cieni zamówić:
1. Zoeva naturally yours
czy
2. Zoeva rose golden.

Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam
Paula02828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 21:05   #155
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki cień do powiek dla niebieskich oczu ciemna blondynka (zoeva)

Cytat:
Napisane przez Paula02828 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki,
Jak w temacie. Mam włosy ciemny blond i niebieskie oczy. Zastanawiam się nad tym, którą paletę cieni zamówić:
1. Zoeva naturally yours
czy
2. Zoeva rose golden.

Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam
Obie palety są raczej ciepłe, tak więc przede wszystkim zastanów się, czy pasują Ci ciepłe, czy neutralne lub chłodne kolory. Do niebieskich oczu będą świetnie pasować zarówno brązy, jak i odcienie złoto-różowe.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 16:56   #156
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki cień do powiek dla niebieskich oczu ciemna blondynka (zoeva)

Cytat:
Napisane przez Paula02828 Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki,
Jak w temacie. Mam włosy ciemny blond i niebieskie oczy. Zastanawiam się nad tym, którą paletę cieni zamówić:
1. Zoeva naturally yours
czy
2. Zoeva rose golden.

Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam
O palety Zoeva popytaj w tym wątku.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 21:25   #157
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Od połowy lipca mam trzy pędzelki:

- 142 Concealer Buffer: idealny do mineralnego korektora pod oczy, włosie gęste, sprężyste, a przy tym jedwabiście miękkie. Nie drapie delikatnej skóry wokół oczu, a ponoć mięciutkie Hakuro czasem mnie kłują zastanawiam się, czy nie dokupić drugiego do nakładania cieni na duże powierzchnie. Mam z nim tylko jeden problem, przedwczoraj zauważyłam pęknięcie lakieru zaczynające się przy skuwce. Nie wiem skąd mogło się wziąć Reklamacja pewnie byłaby stratą czasu. Chyba powinnam zabezpieczyć je bezbarwnym lakierem, bo podczas mycia będzie się tam dostawać woda.

- 223 Petit Eye Blender: używam do dolnej powieki, nie ma się do czego przyczepić

- 322 Brow Line: trzeba się przyzwyczaić do jego rozmiaru. Maluje się nim wygodnie, o ile brwi są ok i chce się je tylko podkreślić. Jeśli we włoskach są akurat jakieś prześwity, to tym pędzelkiem nie da się ich precyzyjnie uzupełnić.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 22:31   #158
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Zgadzam się, że ten pędzelek do brwi nie należy do precyzyjnych i z tego względu średnio za nim przepadam, częściej sięgam po Hakuro H85. I zgodzę się też z tym, że Hakuro nie są nieskazitelnie miękkie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 23:45   #159
lil_lily
Przyczajenie
 
Avatar lil_lily
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Hej dziewczyny .
Szukam pędzla do eyelinera z wygiętą skuwką. Polecacie zoeva 315? Jest dostatecznie sztywny? Po kilku praniach nie zaczyna odstawac mu włosie na wszystkie strony? Zastanawiam się jeszcze nad hakuro 790, ale totalnie nie mam porównania. Z góry dzięki za odpowiedź )
lil_lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 08:55   #160
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Witam.
Mam pytanie zastanawiam sie nad pedzlem do pudru ktory lepszy 101 czy 106.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 15:32   #161
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie zastanawiam sie nad pedzlem do pudru ktory lepszy 101 czy 106.?
Może ja coś pomogę.. Posiadam pędzel 106
Jest dość puchaty - bardziej do omiatania pudrem niż do wklepywania albo jak inaczej mówią- gruntowania ;-) Stosowałam go również do nakładania bronzera, aby ocieplić twarz, podbić opaleniznę. Nie da się nim np. wymodelować twarzy tj pędzlem 101, który ma wyostrzony czubek.
106 jest syntetyczna i zawsze można popróbować nim też mokrych produktów Natomiast 101 to włosie naturalne i z tego względu nadaje się do sypkich/suchych produktów. Mam inne pędzle Zoevy z naturalnego włosia i na pewno mogę potwierdzić, że jest super miękki
Zależy już do czego chcesz używać tego pędzla. Jeżeli ma być bardziej wielozadaniowy to chyba 101 będzie lepsza -Do pudru, różu, konturowania, rozświetlacza.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 18:22   #162
Florence999
Raczkowanie
 
Avatar Florence999
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 60
Dot.: Zoeva- palety cieni

Mam Naturally Yours i En Taupe. Obie uwielbiam:lov e:! Ostatnio zresztą robiłam o nich recenzję i prezentowałam makijaż. Jak Wam się sprawdza Cocoa Blend?
Florence999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 21:32   #163
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Może ja coś pomogę.. Posiadam pędzel 106
Jest dość puchaty - bardziej do omiatania pudrem niż do wklepywania albo jak inaczej mówią- gruntowania ;-) Stosowałam go również do nakładania bronzera, aby ocieplić twarz, podbić opaleniznę. Nie da się nim np. wymodelować twarzy tj pędzlem 101, który ma wyostrzony czubek.
106 jest syntetyczna i zawsze można popróbować nim też mokrych produktów Natomiast 101 to włosie naturalne i z tego względu nadaje się do sypkich/suchych produktów. Mam inne pędzle Zoevy z naturalnego włosia i na pewno mogę potwierdzić, że jest super miękki
Zależy już do czego chcesz używać tego pędzla. Jeżeli ma być bardziej wielozadaniowy to chyba 101 będzie lepsza -Do pudru, różu, konturowania, rozświetlacza.
Dziekuje ci bardzo o to mi chodzilo
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 13:25   #164
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Zoeva- palety cieni

Cytat:
Napisane przez Florence999 Pokaż wiadomość
Mam Naturally Yours i En Taupe. Obie uwielbiam:lov e:! Ostatnio zresztą robiłam o nich recenzję i prezentowałam makijaż. Jak Wam się sprawdza Cocoa Blend?
Ja mam cocoa blend i uwielbiam można spokojnie wykonać cały makijaż oczu tylko tą paletą Przed jej zakupem nie sądziłam, że jakakolwiek paleta może pobić naturally yours, a tej się udało

Myślę, że jakościowo czekoladka jest lepsza od naturalnej
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 14:57   #165
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Zoeva- palety cieni

Jak dla mnie te palety są przereklamowane. Kupiłam jakiś czas temu Smoky zachęcona ochami i achami na youtube. Kolory fajne, ładnie podkreślają niebieską tęczówkę, nadają się na dzień i na wieczór, nie blakną. W zestawie są 2 cienie połyskujące, reszta to maty. Opakowanie ładne, niestety bez lusterka.
U mnie cienie się nie sprawdziły. Miały być trwałe, a na bazie nie wytrzymują nawet 7 godzin. Zbierają się w załamaniu, nie nadają się do tłustej powieki. O wiele lepiej spisują mi się cienie z Makeup Revolution. Fakt, że kolor blaknie w ciągu dnia, ale przynajmniej nie zbierają się tak szybko w załamaniu.
Kolejnej palety nie kupię.
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 17:28   #166
clairmoon
Przyczajenie
 
Avatar clairmoon
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Hej dziewczyny

może któraś by mogła mnie oświecić co do napisów na trzonkach - odkupiłam od osoby prywatnej mało używany komplet Pink Elements, od 1,5 roku używam kompletu Rose Golden Luxury Set zakupiony w sklepie internetowym (100% oryginalne) i porównując pędzle zauważyłam, że wygrawerowane napisy na zestawie Pink Elements są strasznie płytkie, w pierwszym momencie myślałam, że to zwykłe naklejone napisy Przejeżdżając palcem po obu trzonkach czuć różnice, na Rose Golden czcionka jest też troszeczkę grubsza. I nie wiem czy spowodowane jest to po prostu spadkiem jakości i tylko szukam dziury w całym czy może nacięłam się... na podróbki (tak tak, Chinczyki do Zoevy też się już dobrały) chcąc naiwnie zaoszczędzić. Chociaż porównując jakość włosia i wykonanie nie mogę się do niczego przyczepić.

Któraś ma pędzle z wiarygodnych źródeł i ma porównanie? Może to normalne, że nowsze pędzle są tak teraz wykonywane? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź

ImageUploadedByWizaz Forum1447172219.732744.jpg

ImageUploadedByWizaz Forum1447172281.778843.jpg
clairmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 23:58   #167
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Odświeżam wątek

Przede wszystkim zastanawia mnie jedno, czy na tych matowych trzonkach jest opcja, ze napisy się ścierają? Na różne opinie się natknęłam i już sama nie wiem czy to normalne? Choć akurat przyznam, że ściera mi się z pędzla, który luzem fruwa po kosmetyczce.

Druga rzecz, ma ktoś już nowe paletki z serii Spectrum? Ja na razie się wstrzymałam, bo mam za dużo cieni Kuszą mnie prędzej róże, choć one chyba są dość duże, no i cena jak "starej" paletki.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:55   #168
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Przede wszystkim zastanawia mnie jedno, czy na tych matowych trzonkach jest opcja, ze napisy się ścierają? Na różne opinie się natknęłam i już sama nie wiem czy to normalne? Choć akurat przyznam, że ściera mi się z pędzla, który luzem fruwa po kosmetyczce.

Druga rzecz, ma ktoś już nowe paletki z serii Spectrum? Ja na razie się wstrzymałam, bo mam za dużo cieni Kuszą mnie prędzej róże, choć one chyba są dość duże, no i cena jak "starej" paletki.

Ja dzisiaj zamówiłam cienie z paletki Cool Spectrum oraz róże Coral
Jak dojdą z Mintishopu to mogę fotki cyknąć
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 01:08   #169
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamówiłam cienie z paletki Cool Spectrum oraz róże Coral
Jak dojdą z Mintishopu to mogę fotki cyknąć

Dokładnie to co mnie kusi fotki i opinia - to przede wszystkim.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 15:45   #170
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jaki cień do powiek dla niebieskich oczu ciemna blondynka (zoeva)

Czy któraś z Was ma może obydwie palety - Naturally Yours i En Taupe i może je jakoś podsumować, która lepsza? A może ktoś się chce pozbyć?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 16:04   #171
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki cień do powiek dla niebieskich oczu ciemna blondynka (zoeva)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może obydwie palety - Naturally Yours i En Taupe i może je jakoś podsumować, która lepsza? A może ktoś się chce pozbyć?
Zalezy do jakiego makijazu chcesz na codzien naturally yours jest lepsza wydaje mi sie korzystniejsza.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 11:25   #172
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może obydwie palety - Naturally Yours i En Taupe i może je jakoś podsumować, która lepsza? A może ktoś się chce pozbyć?
Ja swoją En Taupe dostanę z wymianki w przyszłym tygodniu Ponoć jest słabiej napigmentowana, ogólnie co swatch to inaczej wygląda. Ale z tego wynika, że ona po prostu ma niejednoznaczne kolory.

W tym wypadku, jakby to miałaby być jedyna Twoja paleta w posiadaniu, a zakładam, że nie to powiedziałabym, że Naturally Yours. To jest taka całkowicie podstawowa paletka, a En Taupe wydaje się czymś takim dodatkowym, mam nadzieję, że z efektem WOW (się okaże ).

Ja na razie miłością największą kocham Cocoa Blend. Ta paletka nie ma ani jednego słabego punktu
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 20:46   #173
eska093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 17
ZOEVA - pędzle

Cześć dziewczyny,

bardzo potrzebuję rady odnośnie pędzli marki Zoeva. Wszędzie, gdzie czytam - wizażystki i makijażystki naprawdę zachwalają sobie tę markę.
Zdecydowałam się i ja na kupno właśnie tych pędzli. Jestem jednak osobą, która dopiero co wkracza w świat makijaży i tak naprawdę nie wiem dokładnie, które pędzle marki ZOEVA wybrać i kupić.
Czy mogłybyście mi pomóc wybrać taki niezbędnik pędzli tej marki?

Dziękuję z góry!
eska093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 09:55   #174
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: ZOEVA - pędzle

Cytat:
Napisane przez eska093 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

bardzo potrzebuję rady odnośnie pędzli marki Zoeva. Wszędzie, gdzie czytam - wizażystki i makijażystki naprawdę zachwalają sobie tę markę.
Zdecydowałam się i ja na kupno właśnie tych pędzli. Jestem jednak osobą, która dopiero co wkracza w świat makijaży i tak naprawdę nie wiem dokładnie, które pędzle marki ZOEVA wybrać i kupić.
Czy mogłybyście mi pomóc wybrać taki niezbędnik pędzli tej marki?

Dziękuję z góry!
Zapraszam do lektury tego wątku.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 10:00   #175
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: ZOEVA - pędzle

Cytat:
Napisane przez eska093 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

bardzo potrzebuję rady odnośnie pędzli marki Zoeva. Wszędzie, gdzie czytam - wizażystki i makijażystki naprawdę zachwalają sobie tę markę.
Zdecydowałam się i ja na kupno właśnie tych pędzli. Jestem jednak osobą, która dopiero co wkracza w świat makijaży i tak naprawdę nie wiem dokładnie, które pędzle marki ZOEVA wybrać i kupić.
Czy mogłybyście mi pomóc wybrać taki niezbędnik pędzli tej marki?

Dziękuję z góry!
Napewno na poczatek jakis plaski,do blendowania,podkladu i rozu tylko wtedy nie oplaca sie kupowac osobno tylko lepiej w zestawie.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 12:15   #176
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Do zainteresowanych - wkleiłam na szybko zdjęcia paletki Cool Spectrum i rózy Coral Spectrum na moim Instagramie jakby co
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 12:41   #177
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Do zainteresowanych - wkleiłam na szybko zdjęcia paletki Cool Spectrum i rózy Coral Spectrum na moim Instagramie jakby co
Taki sam nick masz.?
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 12:45   #178
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Taki sam nick masz.?
Nie, nie, mam insta w podpisie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 13:21   #179
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Nie, nie, mam insta w podpisie
Ooook
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 00:07   #180
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Rozważam: pink spectrum czy coral spectrum...

Z jednej strony ostatnio używam bardziej "cielistych", a z drugiej uwielbiam róż.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-11 14:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.