Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 20:54   #1
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Unhappy

Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!


Przeczytałam wiele wątków o podkładach, przeglądałam KWC i nadal nie wiem, jaki podkład byłby dla mnie odpowiedni, jestem już zdesperowana. Każdy podkład, jaki do tej pory miałam był pomyłką, więc proszę o pomoc.
Mam cerę mieszaną, świeci się w strefie T, trochę pryszczy , z którymi walczę - kwasy, przez to czasami się łuszczy, dlatego bardzo ciężko jest mi dobrać odpowiedni podkład. Chcę, aby podkład tuszował pryszcze, ale nie tworzył maski, ważne, aby nie podkreślał suchych skórek, na zmatowieniu aż tak mi nie zależy, bo zawsze mogę twarz przypudrować pudrem. Dobrze, aby podkład nie był za drogi [max50zł].
Miałam już takie podkłady jak Aera Teint Vichy, Maybelline Ever Fresh, Pure MakeUp, L'oreal Tru Match, Giordani Gold i ostatnia porażka Rimmel Stay Matt.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:15   #2
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Jeżeli nie zależy Ci tak bardzo na zmatowieniu twarzy to może spróbuj LRP Unifiance do cery suchej. Dobrze kryje ale bez maski i przede wszystkim nie podkreśla skórek. Wg producenta powinien nawilżać, ja co do tego mam wątpliwości ale na pewno nie wysusza więc będzie dobry dla cery łuszczącej się. Mimo konsystencji kremu bardzo ładnie się rozprowadza i wtapia w cerę i jest dość trwały. No i ma ładne kolorki, które ożywiają cerę. Jedyny minus to cena - 70zł, ale ja żadnego tak dobrego z tańszych nie znalazłam.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:33   #3
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Jest przeznaczony do skóry suchej więc nie wiem czy dla mnie byłby odpowiedni. Pewnie będę się po nim świeciła...Szkoda że nie można LRP dostać w normalnej drogerii, wtedy można byłoby wypróbować. A tak, w aptece nigdy nie mają próbek .
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:31   #4
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Dziewczyny, pomóżcie!
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:50   #5
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Polecam ci Max Factor Lasting Performance - tez mam cere mieszana i jak dla mnie jest super. Matuje naprawde dobrze, ale jesli chodzi o zatuszowanie pryszczy - coz, zaczerwienienia na pewno widac nie bedzie, ale nie ma takiego podkladu, ktory by ukryl wypukle grudki . Jeśli jednak chodzi o wyrownanie kolorytu cery, to powinnas byc zadowolona. Podklad nie jest zbyt tani w sklepie (ponad 50 zł), ale zawsze mozesz kupic na allegro. Powodzenia!
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:17   #6
gorąca_czekolada
Raczkowanie
 
Avatar gorąca_czekolada
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 240
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Również polecam Lasting Performance Max Factora
gorąca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 12:52   #7
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

W niektórych aptekach mają próbki. Co do Lasting Performance - trzeba uważać przy nakładaniu i używać dosłownie odrobinę, bo jak się weźmie trochę więcej to robi się maska. No i u mnie on podkreślał skórki. Cery suchej nie masz, ale piszesz, że się łuszczy od kwasów, więc ja bym zrezygnowała z jakiegokolwiek matującego czy ciężkiego podkładu (lasting performance dla mnie jest raczej ciężki), bo one wysuszają skórę. A od Unifiance nie będziesz się świeciła bardziej niż normalnie bez podkładu, a napisałaś, że na zmatowieniu Ci nie zależy.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 14:00   #8
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Właśnie myślę, że LP Max Factora może być za ciężki. Zastanawiam się nad LRP, który mi poleciłaś, ale trochę drogi jest...No, ale za jakość trzeba płacić.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:47   #9
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

To może spróbuj Colour Adapt z MF? Ja jestem wielką wielbicielką tego podkładu, bo nie podkreśla suchych partii skóry... Co do krycia, to ja nie bardzo mam problemy z pryszczami, ale jak już coś wyskoczy, to sam podkład nie ukryje do końca, trzeba jeszcze dołożyć korektor.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:42   #10
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

LP cięzki? No nie wiem , nie zauwazylam, zeby dawal efekt maski, czy byl ciezki...
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 17:15   #11
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Poproś o próbki w drogerii i wtedy się przekonasz czy Ci odpowiada. Poza tym zaczerwienienia i krostki możesz zatuszować korektorem, a na to nałożyć lżejszy korektor lub puder, który zmatuje cerę. Poszukaj w archwium, podobnych wątków byo mnóstwo.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 18:29   #12
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

W drogerii jest bardzo duży wybór, dlatego najpierw chciałam wybrać przy pomocy bardziej doświadczonych wizażanek ze 3 podkłady, które potem mogłabym sprawdzić w drogerii.
U mnie korektor się jakoś nie sprawdza. Bo jak tuszuję takim antybakteryjnym to i tak widać pryszcza. Zresztą moim problemem są też cienie pod oczami i myślałam, że podkład mógłby je trochę zakryć.
Estello, czy mogłabyś polecić jakiś konkretny puder w kamieniu, który matowiłby skórę, ale żeby jej nadmiernie nie obciążał? Będę wdzięczna też za jakiś korektor, bo może nie mialam dobrego i w tym problem.
Przejrzałam inne wątki, ale nie znalazłam odpowiedzi, dlatego założyłam wątek.
I z góry bardzo dziękuję za pomoc!
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 18:47   #13
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

hello a ja napisze Ci co dzis kupilam bo jestem w tej chwili w niebo wzieta a wiec kupilam podkladzik Miss Sporty So Soft (jest tez w wersji So Fresh-matujacy) so soft jest nawilzajacy i antybakteryjny przeznaczony do cery normalnej badz suchej krycie ma porownywalne z Pure Make up (jak widze znasz) pieknie wyrownuje koloryt i nie widac go na twarzy wlasciwie (nie mialam tak fajnego podkladu) dopasowauje sie jakby do skory i co dla mnie cudowne dostalam cieply kolor bez odblasku rozowego, nie wchodzi w zmarszczki pory, mam go na buzi dopiero godzine ale jestem w pracy do 7.00 wiec przejdzie trening przypudrowalam buzie INGLOTem w kamieniu taki duet z nich zrobilam ale mowie buzka jest miekka nawilzona taka komfortowa mmm super puki co zobaczymy czy sie nie 'ulotni' a no i zaplacilam jedynie 9,90 ogolnie coraz bardziej podoba mi sie firma Miss sporty mam juz 3 genialne kosmetyki od nich a jeszcze dodam ze tez uzywalam roznych podkladow Pure MU, True Match, Wibo brilance, AA oceanic, Infaiallible (czy jak sie to pisze) takze troszke juz tez przetestowalam a cere mam chyba taka jak TY z ewentualnym swieceniem strefy T ale nie jest to duzy u mnie problem pozdrawiam
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:08   #14
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Cena rzeczywiście zachęcająca, ale oceny na KWC już nie. Hmmm...zobaczę, ale jeżeli rzeczywiście jest bardzo rzadki(tak przeczytałam w KWC) to pewnie tylko wyrównuje kolor skóry bez żadnego krycia.
smileofangel a jak się sprawuje puder z inglota? Dobrze matuje? A czy on jeszcze dodatkowo coś kryje czy tylko matuje? Bo ja szukam pudru, który by tylko matowił.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:48   #15
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

wiesz co do skórek to niestety chyba wiekszosc podkładow je troche podresla ja teraz uzywam gosha x-ceptional wear narazie lepszego nie mialam, podklady typu miss sporty to chyba jednak lepiej nie(ze mnie spływały i jakos nie kryły)... maxfactor LP tez jest nie najgorszy, colour adapt tez, wyprobuj rowniez true match L'oreala dla mnie te były najlepsze a mam chyba troche podobna cere do Ciebie. nie wiem jakie są podkłady Deborah ale mam tusz tej firmy i jest genialny a podobno sa ogolnie dobra marką, może warto zoaczyc.
pozdrawiam i powodzenia, napisz gdyby udało Ci sie cos znalezc

przepraszam teraz zauwazylam,ze true match juz sprawdzałas
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:34   #16
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Dzięki Milko!
Właśnie nad Goshem się zastanawiałam. I koniecznie muszę go wypróbować.
A używasz jakiegoś pudru w kamieniu, bo chciałam kupić sobie jakiś do zmatowienia twarzy, tylko ciężko wybrać.
Zastanawiam się nad Pudrem prasowanym matującym Paul'a Sagane, Creme Puff Maxa Factora, Lumene Skin Couture Powder,
Joko Exclusive Compact Powder i Celią.
I już sama nie wiem .
Kto pomoże???
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:45   #17
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Ja bym kupiłam Lumene.

Ale to trochę ze względów sentymentalnych, bo to był pierwszy kosmetyk kolorowy, jaki miałam
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 22:54   #18
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

wiesz aktualnie uzywam skrobi do zmatowienia buzi kiedys mialam isadory puder i byl strasznie fajny i strasznie drogi ale polecam tez puder sephory, oba mialam w kamieniu.jak mi sie cos przypomni jeszcze to napisze
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 23:45   #19
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Cena rzeczywiście zachęcająca, ale oceny na KWC już nie. Hmmm...zobaczę, ale jeżeli rzeczywiście jest bardzo rzadki(tak przeczytałam w KWC) to pewnie tylko wyrównuje kolor skóry bez żadnego krycia.
smileofangel a jak się sprawuje puder z inglota? Dobrze matuje? A czy on jeszcze dodatkowo coś kryje czy tylko matuje? Bo ja szukam pudru, który by tylko matowił.
owszem jest dosc zadki; pisalam opinie ale mi pc padl w trakcie :/ co do tego ze dziewczyny pisza, ze sie roluje to kwestia zgrania z kremem, z moim kremem jedne podklady sie roluja inne nie, ten nakladam palcami i wklepuje leciutko albo pedzlem i wetdy na bank bedzie mocniejsze krycie, minelo 7h jak mam na twarzy podklad MS i puder Inglot i ani tyci nie blyszcze, cere jest jaka byla jestem bardzo zadowolona, co do pudru Inglota to to raczej kryjacy kosmetyk wiadomo nie bardzo jak to z pudrami ale jednak i bardzo fajnie matuje ale jak chcesz nie kryjacy to nic innego jak kupic transparentny puder wydaje mi sie ze w tym ukladzie sa tylko sypkie ja mam ados sypki wlasnie transparentny nie daje ani tyci koloru tylo wykancza makijaz kosztowal jakies 7zł
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 08:16   #20
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Podpinam sie pod wątek, bo tez szukam podkładu ktory na dlugo matuje, tzn. mam cere mieszana bez wiekszych niespodzianek, na kryciu mi nie zalezy, tylko zeby wyrownywal kolorek i matowal. Myslalam o Pure make-up albo DMM, ale nie wiem jakie kolorki, bo mam ciemna karnacje, a dotychcczas wszystkie byly za jasne, jedyny kolor jaki mi pasuje to Oriflame-podklad co cery suchej i normalnej kolor cinamonne. Czekam na porady!
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 08:59   #21
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Na Twoim miejscu wypróbowałabym skrobię albo MF Cream Puff albo TrueMatch w kamieniu L'oreala albo jakis sypki puder. Z korektorów : ART Deco kamuflaż, Dermacol albo Inglot w tubce.
Wczoraj dostałam próbki Lasting Performance i Color Adpat MF, dziś będę testowac jeden z nich. Poproś o próbkę Revlon Colorstay Natural - ładnie kryje i nie tworzy maski na twarzy, mnie nieźle matowił, a mam problemy z błyszczącą skórą; w ciągu dnia robię poprawki i nakładam warstwę pudru na twarz.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 15:00   #22
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Max Factor Colour Adapt - nie kryje wprawdzie dobrze, wiec korektor jest niezbędny. Jest natomiast lekki i nie czuć go na twarzy. Świetnie nadaje się też do partii lekko wysuszonych bo nie podkreśla suchych skórek.
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:26   #23
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

bardzo dobry, ale drozszy jest Revlon Colorstay NaturalStay (opakowanie z pomka), a ostatnio jestem pod wrazeniem Golden Rose nawilżająco matującego (zapłaciłam 9,9zl). Revlon w sklepie ok65zl, ale są promocje i na allegro jest duzo taniej. Suche mijesca: krem nawilzajacy, a po wchlonieciu podklad wklepujemy, ale nie rozcieramy i nie pudrujemy mocno. Swietnie matuje i nie podkresla suchych oartii u mnie skorbie i co najwazniejsze nie zmienia koloru podkladu.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:56   #24
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

ja polecam podkład X Ceptional Wear Gosha - jest boski do cery mieszanej i puder Gosha Loose Powder z jedwabiem kolor transparentny. Razem stanowią idealny duet buźka jest śliczna przez cały dzien
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:52   #25
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

Cytat:
Napisane przez Fronka Pokaż wiadomość
W niektórych aptekach mają próbki. Co do Lasting Performance - trzeba uważać przy nakładaniu i używać dosłownie odrobinę, bo jak się weźmie trochę więcej to robi się maska. No i u mnie on podkreślał skórki. Cery suchej nie masz, ale piszesz, że się łuszczy od kwasów, więc ja bym zrezygnowała z jakiegokolwiek matującego czy ciężkiego podkładu (lasting performance dla mnie jest raczej ciężki), bo one wysuszają skórę. A od Unifiance nie będziesz się świeciła bardziej niż normalnie bez podkładu, a napisałaś, że na zmatowieniu Ci nie zależy.
tak, zgadzam sie, że Lastin Performance jest trudny w obsłudze tzn na dobrze nawilżone cerze sprawuje sie bez większych zarzutów.Jeśli jednak moja buzia jest przesuszona, natychmiast podkresla suchość skóry. No i odcienie!Latem byłam zadowolona z Soft Beige(chyba najjaśniejszego, beżowego odcienia)jednak latem jest jak dla mnie za cieżki,a zimą ten odcień zdecydowanie za ciemny.

La Roche Posay ma jeden świetny podkład: Lisage Optique. Miałam kilkanaście próbek tego podkładu i musże przyznać, że byłam bardzo zadowolona z niego. Podkład w widoczny sposób wygładza skórę, ale nie matuje jej tak do końca wieć nie daje efektu maski. Kryje bardzo ładnie, ale wymaga raczej przypudrowania, bo jak mówiłam nie matuje. Ale za to w połaczniu z odrobiną pudru sypkiego trzyma sie na twarzy bardzo długo.

Byłam też zadowolona z Revlon Colorstay Natural.No ale kosztuje ok 70 zł.

A z tańszych podkładów mam absolutnego faworyta. Ma jeden jedyny minus: trudno go dostac. Podkład długotrwały DIADEM. Mocne krycie, matowy efekt(mam cerę bez problemów wieć ja go nie pudruję)i to, że pozostaje na twarzy przez cały dzień. Kosztuje 29-31 zł.Ma bogatą gamę kolorystyczną(zauważyłam, ze odcienie z numerkami nieparzystymi są ciele, a numerki parzyste to odcienie chłodne). Więc jeśli uda Ci sie gdzieś trafić na ten podkład to wyprubuj
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 11:46   #26
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pomocy, nieznośna cera...czy istnieje dla niej podkład?!

podpinam sie, bo nie chce zakladac nowego watku.
mam pytanko.

planuje kupic krem matujaco-normalizujacy Bioderma Sebium, tylko nie wiem jaki odcien wybrac. jasny czy ciemny.
mam skore jasna, porcelanowa i przebarwienie z odcieniem pomaranczowym (hormonalne pod ustami).
czy mial ktos ten ciemny kolor?? jaki on jest?
czy jest podobny do tego nowego z nivea podklad+krem??
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.