Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 20:26   #4861
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ta choroba się jakoś nazywa?

Ja żelazka używam od święta, nawet nie wiem jaka to firma, ani jakie ma pomocne funkcje. W tej chwili to nawet nie wiem gdzie ono jest.
Tego lata miałam je w ręce dwa razy. Staram się kupować szmatki, których prasować nie trzeba.
choroba mówisz
u mnie poranne prasowanie to czynność tak naturalna, jak wlezienie pod prysznic i wybranie perfum
a prasowanie szmatek jest najfajniejsze
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Witaj siostro ja tez odkad pamietam wiekszosc ubran (poza bielizna osobista), posciel, reczniki itp. namietnie prasuje

nie tylko ja taka wariatka jestem

Co do Szapołowskiej - dziewczyny (i rodzynki, żeby nie było potem, że dyskryminacja ), może lepiej zakończyć tę dyskusję? Bo wydaje mi się, że nie zmierza ona do żadnego konsensusu, a zaraz nam się burza zrobi...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:27   #4862
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Od dwu dni Cristobal . Bardzo mnie dzis glowa boli.
W temacie aktorskim - cenię Grażynę Szapołowską jako aktorke; jest piekną kobietą. Zgadzam sie z Córką - wiele pań tak by chciało wygladać, gdy bedą w jej wieku.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:27   #4863
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie śledzę medialnych plotek, nie ekscytuję się życiem celebrities, nie oglądam ani programu "mamy cię" (nie wiem, co to jest), ani Wojewódzkiego (chyba, że jest u niego Passent, albo Urban - wówczas znajdę sobie na You Tubach), bo po cóż miałabym to robić?
Nie potrafię spojrzeć na nią z perspektywy, z jakiej widzicie ją Wy. Może dlatego odbieram ją inaczej.
Mnie wystarczy jej praca.
(...)
Nie widziałam tego programu.
To oczywiste, że jeśli ktoś idzie do takiego szmatławca, to raczej nie po to, żeby mądrze gadać, tylko po to, żeby iść w zawody w niesmacznym prowadzącym.

Dla mnie istnieje podstawowa róznica między aktorem, a autorytetem moralnym.
Jeśli aktorka, malarka, krawcowa, ekspedientka czy przedstawicielka jakiegokolwiek innego zawodu dobrze robi swoja robotę (i jeszcze do tego potrafi w wieku lat "...dziesięciu" wyglądać jak pani Grażyna) to mnie nic więcej nie obchodzi.

Najpierw ludzie oglądają głupawe programy, a potem są zdziwieni, że ludzie w nich zachowują się głupio. No przecież to właśnie ludzie chcą zobaczyć. Dlatego większy popyt mają wygłupy Kermita Wojewódzkiego, niż "Kropka nad I".
Sabbaciku drogi, khem khem, a kto swego czasu mnie przekonywał, że S. Johansson jest niefajna, ponieważ opowiada prowokujące teksty o starszych facetach i zachowuje się wyzywająco?

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Martwa ptaszyno, dziekowac po trzykroc myslalam, ze bardziej zdrozaly

Jam Warszawianka Wizazanka i przejde sie do nich osobiscie, tylko musze poczekac na 6 w totka, albo niespodziewany spadek po ciotce w stanach, ewentualnie sprobuje Lubego w lombardzie zastawic

Szkoda, ze cichaczem tak kupowalas, inaczej posluzylabym za umyslnego
Pomyślę nad tym za jakiś czas, przy Jaisalmer

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Martwa Papugo - ciesze się, że Twoja paczuszka dotarła. Zmarzniete perfumy z pewnością potrzebują rozgrzania. najlepiej ciepłem ludzkiego ciała...
O, koniecznie! (Jeszcze mi się nie zdarzyło przytulać flaszki z perfumami - do dzisiejszego popołudnia...)

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Pachnę Dzingiem, oczywiście. I z uporem maniaka próbuję znaleźć zapach, który spodoba mi się bardziej. Wącham, testuję, przerzuciłam już sporo próbek, w Sephorze potrafiłabym z zamkniętymi oczami ustawić flaszki na półkach, latam tam codziennie i co? I nic!!! Owszem, podoba mi się Cabaret, podobają mi się Perły, ale tylko podobają mi się, a Dzinga wielbię bezgranicznie, najchętniej zanurzyłabym się w nim cała, wypiła i w ogóle.
No odlot totalny, jakaś faza magiczna. Już zastanawiam się, czy nie fiksuję
Miałyście tak z jakimś zapachem?
Miałyśmy, z OI. Ciesz się. Dzing! przynajmniej nie jest wycofany ach, wzdech....

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Papugo! No to oblewamy
A nie mówiłam
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:40   #4864
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
kropko, a ja rozumiem można nie lubić nie zazdroszcząc ani grama
bardzo jestem ciekawa tej panny co tak się nią z mężem zachwycaliście, pokażesz?
No widzisz, niby takie proste, a jednak nie.
Wydawałoby się, że każdy rozumie różnicę w postrzeganiu innych, różne gusta, a tu się okazuje, że to nie tak, że to zawiść jest.
Mnie się podoba Susan Sarandon, dla mnie to kobieta stylowa i z klasą, wspaniała aktorka. Ale nie mogę chcieć wyglądać jak Susan, bo muszę podświadomie chcieć być jak Szapołowska, inaczej to zazdrość.
Ręce i nogi opadają...

Odszukałam... oto jeden z makijaży. Znalazłam ten, o którym niedawno była mowa, z ożywianiem buzi różem:
http://www.youtube.com/watch?v=5Scq9vRzGc8
Notabene facet też niczego sobie.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
choroba mówisz
u mnie poranne prasowanie to czynność tak naturalna, jak wlezienie pod prysznic i wybranie perfum
Rano? Znaczy o 6ej miałabym coś prasować?
Chylę czoła, kobieto.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Co do Szapołowskiej - dziewczyny (i rodzynki, żeby nie było potem, że dyskryminacja ), może lepiej zakończyć tę dyskusję? Bo wydaje mi się, że nie zmierza ona do żadnego konsensusu, a zaraz nam się burza zrobi...
A ja ciągle mam nadzieję, że zmierza do uznania czyichś racji, że się ktoś komuś może nie podobać i nie jest to ani gra, ani udawanie, ani zazdrość, ani zawiść, ani też przymus ze strony opętanej żony.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:51   #4865
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Odszukałam... oto jeden z makijaży. Znalazłam ten, o którym niedawno była mowa, z ożywianiem buzi różem:
http://www.youtube.com/watch?v=5Scq9vRzGc8
Notabene facet też niczego sobie.
Podobna do mojej kuzynki

A ten facet mógłby mi opowiadać o tych tam pędzelkach ze dwie godziny Szkoda, że geeeeej


Cytat:
Rano? Znaczy o 6ej miałabym coś prasować?
Chylę czoła, kobieto.
O to to to Rispekt Tulip
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:51   #4866
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Od dwu dni Cristobal . Bardzo mnie dzis glowa boli.
W temacie aktorskim - cenię Grażynę Szapołowską jako aktorke; jest piekną kobietą. Zgadzam sie z Córką - wiele pań tak by chciało wygladać, gdy bedą w jej wieku.
Myślę, że nie o sam wygląd się rozbiega a przede wszystkim o jej image i zachowanie Jak dwudziestoletnia napalona kocica, brrrr...

Powoli gubie się w tej dyskusji.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:52   #4867
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Chyba czegoś nie doczytałaś Sabbath.
Nie ona ma wzbudzać strach, a wylewająca się z niej seksualność. Młodzi mężczyźni, bez względu na to jakich gieroji by nie udawali, w większości uciekają przed takim obrazem w realu, gdzie pieprz rośnie.
Nie wiem, prawdę mówiąc, co wylewającego masz na myśli.
Nie wiem też, cóż ona musiała w tym programie zrobic, żeby zasłużyć sobie na taką krytykę.
Jeszcze trochę, a rzeczywiście znajdę i zobaczę...


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Podsumowując, Szapołowska nie podoba się mojemu chłopu w ogóle i sądzę, że ma do tego prawo, a obowiązku negowania czyjejkolwiek urody akurat nie ma. Naprawdę masz mnie za taką pustogłową lalę?
Nie wiem rzeczywiście, czy posłużenie się słowem "wasi" bylo dobrym pomysłem. Szczególnie, że nie chodziło mi o konkretne osoby, tylko o ogół. Dlatego jesli któraś odebrała to personalnie, - to była niezręczność z mojej strony. Przyznaję i proszę o wybaczenie.
Chodzi mi o wątki typu: "ona jest ładniejsza", w których przeznacza się do odstrzału gościa tylko dlatego, że przyznał swej dziewczynie, że jakąś inną uważa za ładniejszą. No to ja obawiam się, że gdyby mój oświadczył któregoś dnia, że jestem najpiękniejsza na świecie (czy nawet ładniejsza od Szapołowskiej) - chyba wysłałabym go do lekarza. Tylko nie wiem, czy do okulisty, czy psychiatry.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Nie wierzę, że wzięłaś mój wpis na ten temat poważnie?!
Ja już sama nie wiem, co biorę poważnie.
"Chopy" właśnie wniosły meble.

To znaczy przywiozły dwie godziny temu, kiedy zaczynałam pisać tę wiadomość.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Sabbath, niech Ci remont lekkim będzie
Oj, dzięki Truskawko Najsłodsza!
Niech będzie, bo na razie nie jest.


Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Nie przepadam za panią Szapałowska ,ale cenie za talent. Nie ogladałam programu Wojewódzkiego bo nie przepadam ,ale formuła programu jest oczywista prowokowac, i udalo sie -dowod nasza dyskusja.Podziwiam ja za to jek wyglada bo niestety w pewnym wieku wymaga to wysiłku, chciałabym tak wygladac.( Ile własciwie ona ma lat?).Nie doszukuje się wad aby jej umniejszyc ,raczej uwazam ,ze jest ona przykładem ,że warto o siebie dbac w kazdym wieku by wygladac atrakcyjnie .
Ot, mniej-więcej to zamierzałam napisać.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A ja znam Liz Taylor z ról, z bardzo dobrych ról !
Ja z nam z jednej bardzo dobrej roli. Znam też z paru, w których ładnie wyglądała.
Ale nawet jako osoba mało zainteresowana życiem pozafilmowym kojarzę jej zabawne małżeństwa, między innymi z kierowcą ciężarówki chyba, powtarzające się odwyki, nadmierną tuszę wylewającą się z nadmiernie obcisłych i kusych strojów, wybitnie tandetne upodobanie do błyskotek, fatalny gust etc.

Widziałam ostatnio zdjęcia Szapolowskiej na Onecie i... niczego takiego nie zauważyłam, plotki też do mnie nie dotarły. Może rzeczywiście coś przeoczyłam.


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Owszem praca, ale będąc osoba publiczną trzeba też umieć coś sobą reprezentować
Nie trzeba. Nie ma takiego musu. Orzechowski, który uważa, że kreacjonizm ma dwa tysiące lat tradycji tez jest osoba publiczną.

Nie wiem dlaczego uważa się ostatnimi czasy aktorów, czy piosenkarzy za jakieś szczególne autorytety. Aktor jest aktorem, bo potrafi grać. Muzyk muzykiem także nie dlatego, że pretenduje do Nobla z fizyki.
Jesli jakiś grajek, czy komediant jest przy tym także mądrym człowiekiem to dobrze, ale przecież to w żaden sposób nie wynika z jego zawodu.


Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Sabbath, nie dojdziemy za żadne skarby do porozumienia w tej kwestii.
Ano nie dojdziemy.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno - wielkorotnie przewijające się w dyskusji stwierdzenie "że dobrze się trzyma" - A ja na to: Nie ona jedna - Irena Jarocka też nie wygląda na swoje lata, Helena Vondrackova też nie, Izabela Trojanowska itd. więc Szapałowska nie jest osamotniona
No i dobrze!
Przecież fakt, że uszanuję urodę Szapołowskiej nie uwłacza tamtym.
Choć o Trojanowskiej od lat nie słyszałam.
Pamiętam, że jako dziewczyna była wyjątkową pięknością i równie wyjątkowym beztalenciem muzycznym.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Myślę, że odebrałaś to zbyt dosłownie, trochę za poważnie...

Chciałam tylko powiedzieć, że jednak są faceci nieczuli na wdzięki Pani Szapałowskiej i to stwierdzenie jakoś tak mi pasowało.
Ależ Myszko - z tym nikt, ale to nikt nie polemizuje.
sa faceci nieczuli na wałki Marylin Monroe, są faceci nieczuli na paróweczki Angeliny Jolie, są faceci nieczuli na rzeźbę Demi Moore. A ja, jako esteta doceniam wszystkie powyższe.


Boję się, że cała ta dyskusja jest z mojej strony mocno niedopracowana (niedomyślana i niedoformułowana) - między jednym pudłem, a drugim nie jestem w stanie skupić się wystarczająco.
"Pomyślę o tym jutro."

Pachnę Duel - potrzebuję energii i powietrza w tych kłębach pyłu i kurzu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 20:57   #4868
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

A ja dzis pachne Ambra Etro. Po dwoch dniach nienoszenia niczego, ubralam sie w ambre - dosc odwaznie jak na stan tuz po zatruciu zoladkowym Ale czulam sie w tym zapachu swietnie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:09   #4869
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Podobna do mojej kuzynki

A ten facet mógłby mi opowiadać o tych tam pędzelkach ze dwie godziny Szkoda, że geeeeej
A co, też mu się Szapołowska nie podoba?

Fajny jest, mógłby mi książkę telefoniczną czytać nawet.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Myślę, że nie o sam wygląd się rozbiega a przede wszystkim o jej image i zachowanie Jak dwudziestoletnia napalona kocica, brrrr...

Powoli gubie się w tej dyskusji.
za zrozumienie o czym my tu pierdzielimy od dwóch dni.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem, prawdę mówiąc, co wylewającego masz na myśli.
Nie wiem też, cóż ona musiała w tym programie zrobic, żeby zasłużyć sobie na taką krytykę.
Nic i wszystko, czyli to co zawsze. Po prostu była.

Ps. Właśnie mi ojciec podpowiedział... Na wczasach, w sanatoriach itp. na takie panie panowie mówią: rycząca pięćdziesiątka.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę, a rzeczywiście znajdę i zobaczę...
Nie szukaj. Ktoś musi być za.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem rzeczywiście, czy posłużenie się słowem "wasi" bylo dobrym pomysłem. Szczególnie, że nie chodziło mi o konkretne osoby, tylko o ogół. Dlatego jesli któraś odebrała to personalnie, - to była niezręczność z mojej strony. Przyznaję i proszę o wybaczenie.
Chodzi mi o wątki typu: "ona jest ładniejsza", w których przeznacza się do odstrzału gościa tylko dlatego, że przyznał swej dziewczynie, że jakąś inną uważa za ładniejszą. No to ja obawiam się, że gdyby mój oświadczył któregoś dnia, że jestem najpiękniejsza na świecie (czy nawet ładniejsza od Szapołowskiej) - chyba wysłałabym go do lekarza. Tylko nie wiem, czy do okulisty, czy psychiatry.
Jeśli pokażesz mi taki wątek z moim udziałem (w kontekście jw.) stawiam Ci piwo do końca życia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:11   #4870
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Odszukałam... oto jeden z makijaży. Znalazłam ten, o którym niedawno była mowa, z ożywianiem buzi różem:
http://www.youtube.com/watch?v=5Scq9vRzGc8
Notabene facet też niczego sobie.
Dziewczyna przepiękna! Ależ ma niesamowite rysy twarzy. Chciałabym w 1/10 tak wyglądać w makijażu, jak ona bez
Właśnie oglądnęłam, jak facet robi smokey eyes -
Cytat:
Rano? Znaczy o 6ej miałabym coś prasować?
Chylę czoła, kobieto.
no pewnie, 6 rano mi niestraszna (jeśli idzie o prasowanie rzecz jasna )

Cytat:

A ja ciągle mam nadzieję, że zmierza do uznania czyichś racji, że się ktoś komuś może nie podobać i nie jest to ani gra, ani udawanie, ani zazdrość, ani zawiść, ani też przymus ze strony opętanej żony.
a chyba, że tak

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O to to to Rispekt Tulip


Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Powoli gubie się w tej dyskusji.
Nie Ty jedna

Idę spać, a co, jutro mam (nareszcie!!) wolny dzień.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:15   #4871
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
za zrozumienie o czym my tu pierdzielimy od dwóch dni.
To już dwa dni pirdzielimy o Szapołowskiej?? Pora kończyć, szkoda czasu
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 21:15   #4872
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Przez cały dzień Idole. A teraz na nadgarstki zawitała Padparadscha.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:17   #4873
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziewczyna przepiękna! Ależ ma niesamowite rysy twarzy. Chciałabym w 1/10 tak wyglądać w makijażu, jak ona bez
Ach...

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Właśnie oglądnęłam, jak facet robi smokey eyes -
A ten zachwyt to nam makijażem, techniką, modelką czy malującym?
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
no pewnie, 6 rano mi niestraszna (jeśli idzie o prasowanie rzecz jasna )
Zaczynam się Ciebie bać.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Idę spać, a co, jutro mam (nareszcie!!) wolny dzień.
Obiecujemy, że ofiar w ludziach nie będzie.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
To już dwa dni pirdzielimy o Szapołowskiej?? Pora kończyć, szkoda czasu
Co racja, to racja.
______________________

A tam jest jeszcze malowanko brązującym pudrem. I na którymś filmiku facet puszcza oczko - mniam.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:19   #4874
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Khy- milo Cie widziec
Twoja opinia zachecila mnie do ponownych testow Elle (- to "ciacho" rzadzi )
Btw- uwielbiam czytac Twoje recenzje

----------------------------------
To byl pracowity dzien- pachnialam Dzongkha
Katt , Ja tez sie ciesze, ze wrocilam .
Zaraz zabieram sie za odpisywanie na maile .

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Coz, moge sie tylko podpisac... Musze przetestowac Elle .
khy, "ciacho" powalilo mnie na kolana
Juz to nieraz pisalam- uwielbiam cie czytac, widac, ze kochasz zapachy
Mariolasl . Kocham, kocham (i dlatego ciagle jestem zbankrutowana ;-))) ).

Elle to najlepiej calosciowo, imprezowo i w zimny dzien - swietny ogrzewacz .

A ciacho bylo takie, ze normalnie inaczej go nie mozna nazwac, ech... (Elle to naprawde piorunujacy zapach ).

Katt, Mariolasl, ja tez uwielbiam wasze recenzje (tylko Katt musi zaczac znowu pisac, zebym je mogla dalej uwielbiac ;PP).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:19   #4875
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
To już dwa dni pirdzielimy o Szapołowskiej?? Pora kończyć, szkoda czasu :)
Też tak myślę, sądzę, że wszystko co najważniejsze w tym temacie zostało już powiedziane


W temacie - zasypiam dzisiaj z Coco Mademoiselle EdP (i wiecie co Wam powiem ? - To mój obowiązkowy zakup na wiosnę )
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:19   #4876
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie trzeba. Nie ma takiego musu. Orzechowski, który uważa, że kreacjonizm ma dwa tysiące lat tradycji tez jest osoba publiczną.
Nie wiem dlaczego uważa się ostatnimi czasy aktorów, czy piosenkarzy za jakieś szczególne autorytety. Aktor jest aktorem, bo potrafi grać. Muzyk muzykiem także nie dlatego, że pretenduje do Nobla z fizyki.
Jesli jakiś grajek, czy komediant jest przy tym także mądrym człowiekiem to dobrze, ale przecież to w żaden sposób nie wynika z jego zawodu.
Z tym się całkowicie zgadzam No, ale chyba nie o autorytety tu chodzi tym razem...
A Szapołowska w sumie mnie ani ziębi, ani grzeje, TV nie oglądam, więc jej popisy u Wojewódzkiego mnie ominęły. Wojewódzkiego nie trawię znacznie bardziej

Sabbath, życzę szybkiego końca remontu!

A pachnę sobie - po całodziennym DV - Smokiem, naturalnie

Smutno mi jest w sumie, ale układam sobie rózne rzeczy w głowie, czytam jedną niegłupią książkę i staram się wziąć w garść. Poprawa jest o tyle, że nie ryczę dzisiaj jak wczoraj Myślę o powrocie do zarzuconego pisania, o czymś, co było ważne dla mnie samej... Mam nadzieję, że faceci zaczną mnie wkrótce obchodzić tyle, co zeszłoroczny śnieg. Oby.
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:21   #4877
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
A teraz na nadgarstki zawitała Padparadscha.
A nasza gdańska Padparadasza już się zbliża, wielkimi krokami, ale kiedy przyjdzie
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:21   #4878
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5838522]
Kiedy widzę kobietę po czterdziestce, pięćdziesiątce , czy dalej, która zachowuję się tak, jakby była przekonana ,że może przespać się z każdym facetem i że on będzie nią zachwycony , to mam odruch…..

Większość kobiet boi się starzenia, ja nie należę do wyjątków, ale czy zaprzeczanie faktom zatrzyma czas, usunie zmarszczki, wygładzi uda, chyba nie. Nawet najbardziej zadbana kobieta o nienagannej figurze nie powinna udawać,że ma dwadzieścia, czy trzydzieści lat mniej, bo w ten sposób się ośmiesza. [/quote]

Co do pierwszego akapitu - to żenujące w każdym wieku. Mam też "odruch..." kiedy widzę takie nastolatki i moje rówieśniczki.

Co do drugiego: faceci częściej chyba zachowują się w ten sposób. W moich oczach oni też się ośmieszają.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Oj, dzięki Truskawko Najsłodsza!
Niech będzie, bo na razie nie jest.
Ty to masz zdrowie Nie dość, że remont, to jeszcze Ci się chce na temat Szapołowskiej dyskutować...

Wyżej wspomnianą kojarzę tylko i wyłącznie z roli Telimeny w "Panu Tadeuszu" Uważam, że pasowała do tej roli idealnie. Odnośnie urody - kompletnie nie mój typ. Ja tam wolę Lily Cole, Devon Aoki i Christinę Ricci. I odstające uszy Tanyi Dziachilevej. Szapołowska taka... normalna jakaś

Jak to jest, że doskonale zdajemy sobie sprawę, że dyskusja na temat urody bądź jej braku w przypadku zapachów nie ma najmniejszego sensu (ani mi się śni przekonywać kogokolwiek, że Opium to arcydzieło, a nie smrodek dla starszych pań), a w tym przypadku nie umiemy się zdobyć na odrobinę dystansu?...

Pokój i Perfumy! To jest naprawdę kompletnie nieważna sprawa...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:21   #4879
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
W temacie - zasypiam dzisiaj z Coco Mademoiselle EdP (i wiecie co Wam powiem ? - To mój obowiązkowy zakup na wiosnę )
Mój też. Tylko nie wiem czy do wiosny wytrzymam.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 21:27   #4880
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mój też. Tylko nie wiem czy do wiosny wytrzymam.


Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja chyba też nie...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:28   #4881
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Przez cały dzień Idole. A teraz na nadgarstki zawitała Padparadscha.
Ja mam Idole na nadgarstku ( Contax ) i właśnie sobie przypominam jaki jest cudny. Będzie mój w nastepnej kolejności


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A nasza gdańska Padparadasza już się zbliża, wielkimi krokami, ale kiedy przyjdzie
No... kiedy Na mikołaja dojdzie???
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:29   #4882
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A ten zachwyt to nam makijażem, techniką, modelką czy malującym?
wszystkim globalnie
wziął, machnął ołówkiem po oczach, a efekt niesamowity
chociaż facet tak do końca w moim typie nie jest, to cakiem niezły, nie powiem
Cytat:
Zaczynam się Ciebie bać.


Cytat:
Obiecujemy, że ofiar w ludziach nie będzie.
Dobra, to w takim razie spokojnie mogę się zbierać do spania (chociaż nie wiem czy zasnę o tak wczesnej godzinie...)

(tuuulip! wyłącz wreszcie ten cholerny komputer!)

(źle ze mną - tam po lewej stronie pojawia się okienko z reklamą Quelle - zamiast "poduszka do karmienia" przeczytałam "poduszka do duszenia" i pierwsza myśl - no całkiem logiczne, poduszką na wszystkich filmach duszą )
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:33   #4883
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Katt , Ja tez sie ciesze, ze wrocilam .
Zaraz zabieram sie za odpisywanie na maile .



Mariolasl . Kocham, kocham (i dlatego ciagle jestem zbankrutowana ;-))) ).

Elle to najlepiej calosciowo, imprezowo i w zimny dzien - swietny ogrzewacz .

A ciacho bylo takie, ze normalnie inaczej go nie mozna nazwac, ech... (Elle to naprawde piorunujacy zapach ).

Katt, Mariolasl, ja tez uwielbiam wasze recenzje (tylko Katt musi zaczac znowu pisac, zebym je mogla dalej uwielbiac ;PP).
Khy - az sie zawstydzilam
(- odnosnie pisania- juz wspominalam Ci, czym spowodowane sa moje "opory" )

A Elle jutro przetestuje globalnie

Tulip- spokojnej nocy
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:33   #4884
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ja też chyba zaraz pójdę spać
Jutro ważny dzien mnie czeka - mam znów technical interview i chciałabym maksymalnie dobrze wypaść (choć to przez telefon)
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:36   #4885
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kropko, ja tam nie wiem jakie zdanie na temat Szapołowskiej ma ten facet Widzę i czuję, że on woli facetów

W załączniku moja śliczna kuzynka Dagmara (ładniejsza nawet od tego dziewczęcia z filmiku instruktażowego ) - zamierzam ją wylansować póki młoda ta cholernica ma taką śliczną cerę bez PS ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00478.JPG (65,9 KB, 51 załadowań)
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:36   #4886
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Spakowana jestem w 2/3 walizki bo reszte musze dopchać. EC spoczywa na dnie w swojej trumience. Jade rano pociągiem i mam zamiar wparować do pijalni czekolady Wedla z walizką perfum. No prawie pełną.

Pachne Celine Oriental Summer i brakuje mi slońca. Tęskno mi i szukam nowego zapachu. Jakiegoś zmyslowego otulacza i klejucha i przylepy zarazem.

Pozdrawiam wszystkich czwartkowych KOTspirantów. Do zobaczyska
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:37   #4887
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
ta cholernica ma taką śliczną cerę bez PS ...
nie to jest niemożliwe!
ja też chce
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:39   #4888
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Tulipanku ha,ha , ha idz moze już spac , dodz. 24 zbliża sie duszenie może byc poduszkowe
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:39   #4889
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość


Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja chyba też nie...
To ja już wiem... Ja rozgrzeszę Ciebie, a Ty mnie. I będzie git.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
(źle ze mną - tam po lewej stronie pojawia się okienko z reklamą Quelle - zamiast "poduszka do karmienia" przeczytałam "poduszka do duszenia" i pierwsza myśl - no całkiem logiczne, poduszką na wszystkich filmach duszą )
Jak bym miała dziś gdzieś w pobliżu Ciebie spać, to bym Ci wszystkie poduszki zabrała. Niepokojące masz skojarzenia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:43   #4890
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość


Jak to jest, że doskonale zdajemy sobie sprawę, że dyskusja na temat urody bądź jej braku w przypadku zapachów nie ma najmniejszego sensu (ani mi się śni przekonywać kogokolwiek, że Opium to arcydzieło, a nie smrodek dla starszych pań)
No nie wiem, nie wiem, ja straszliwie cierpię, jak ktoś któregoś z moich ukochanych zapachów nazwie takim sobie... Cierpię, zwijam się węwnętrznie, żołądek skręca mi się we frędzelek... Ach, co za męka.
Nie boli mnie nawet tak bardzo, jak zapachu nienawidzą, lub nazywają babcinym, Wtedy myślę "dobra nasza, tak trzymać"
Ale jak to jest w oczach innych takie sobie pachnidełko...
Ale potem szybko sobie przypominam, że ... zostanie "więcej dla mnie", zapach będę nosiłą tylko ja, stanie się przez to eksluzywny... no po prostu rosnę wtedy w oczach
Neonko, hasło KOTspirant aktualne.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.