łysienie androgenowe mężczyzn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 10:02   #1
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88

łysienie androgenowe mężczyzn


Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Postanowiłem się tu zalogować gdyż na innych forach ciężko o tak konkretne odpowiedzi na temat ogólnego wyglądu( żałosne docinki i nabijanie postów to już w intrenecie niestety standard). Mam nadzieje że tu będzie inaczej. Muszę także przyznać ze głupio się czuje pisząc post na forum które w panelu hasło „ pierwsza strona kobiecości”, ale cóż… mam nadziej ze nie będę dyskryminowany.
Przejdźmy do rzecz. Otóż ostatnio udałem się do dermatologa z problemem wypadania włosów. Urocza Pani poinformowała mnie że to łysienie androgenowe i że da się to leczyć tylko jednym sposobem. Mianowicie jedząc co dzień jedna tabletkę propecia i tak przez całe życie lub do momentu do którego chcę mieć czuprynkę . Niby wszystko ok, ale jedno opakowanie tego leku kosztuje 180 zł i starcza maksymalnie na miesiąc L jestem załamany, nie stać mnie na takie leki. Mam 22 lata i już bardzo rzadkie włoski na głowie L może ktoś z tu obecnych zna jakiś tańszy preparat chociaż spowolniający tą chorobę??? Nie chodzi mi tu o witaminy typu Skrzypovita czy też cynk bo to raczej nie pomaga. Może jakiś szampon chociaż na pobudzenie cebulek, lub zapobiegający ich miniaturyzacji.
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 10:27   #2
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

przejdz się do apteki i spytaj o tansze odpowiedniki tego leku. Niejednokrotnie tak jest ze w o wiele tanszych odpowiednikach jest jednakowy skład ale produkcja jest innej firmy.
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:40   #3
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Właśnie wróciłem z apteki w której zostałem zszokowany.Zapytałem o tańszy odpowiedni, owszem jest ale w dawce 5 razy większej i jest stosowany w przypadku przerostu prostaty. Dermatolog wspominał coś że mógłbym kupić taki lek i dzielić go na 4 części. Zszokowało mnie to co powiedziała farmaceutka, która następnie wydrukowała mi ulotkę od producenta leku propecia z której jasno wynika że lek może mieć działa nie pożądane w postaci zwiększonego libido, problemy z potencją czy też ból jąder (było tam jeszcze kilka działań nie pożądanych ale reszty nie pamiętam). Dziwi mnie to że dermatolog tłumacząc chorobę mówił ze ma to związek z prostatą ale na moje pytanie "czy ten lek ma jakieś działania niepożądane" Pani dermatolożka odpowiedziała ze spokojem że "nie". Jak to możliwe ze nie informuje się pacjenta o takich rzeczach. To skandal
Na recepcie miałem również preparat loxon, który wykupiłem. Przeczytałem dobre recenzje na jego temat na forach więc postanowiłem spróbować. Brakuje mi tylko jakieś dobrego szamponu
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:46   #4
Yonia12
Raczkowanie
 
Avatar Yonia12
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 86
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

No cóż - nie ma leku bez działań niepożądanych.. Pani dermatolog albo o tym nie wiedziała, albo te działania niepożądane występują bardzo rzadko... Tak zy inaczej: loxon to dobry środek. Co do szamponu - ja bym Ci radziła jakiś delikatny lub ewentualnie ziołowy ze skrzypem. o chyba, ze chcesz poszaleć i kupić se Vichy dercos, ale szczerze trzeba by poszukać opinii czy to działa czy nie.
__________________
Jestem Mamą po krakowsku
Blog: http://9-miesiecy.blogspot.com/

KONKURS: http://9-miesiecy.blogspot.com/2013/06/konkurs-miosc-od-pierwszej-yzeczki.html
Yonia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 19:02   #5
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

No jednak nie da sie wyeliminować skutków ubocznych .. a w tym przypadku są niestety dla mężczyzny ze tak powiem dość mocno nieprzyjemne.
Co do szamponów - to naprawdę ciężka sprawa .. tak naprawdę jeden szampon działa na jednego a na drugiego już niestety nie. Z dawnych czasów pamiętam ze znajomy próbował naprawdę wielu szamponów ... z Dermeny, z Revity, z Vichy i tak naprawdę żadne nie pomogły. Kuracja trwała naprawdę bardzo długo ale przestrzegał wszystkiego - diety, łykał tabletki, robił sobie maseczki .. i pamiętam że bardzo sie cieszył z efektów.
Będzie dobrze .. tylko bądz konsekwentny.
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .

Edytowane przez barefootangel
Czas edycji: 2011-03-30 o 19:04
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:37   #6
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Do tej pory miałem DURCAY Sabal bo chciałem zeby wlosy przestały mi się przetłuszczać ale chyba zmienię go bo to nie jest chyba najlepszy wybór.
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:43   #7
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Masz rację, to nie jest zbyt dobry pomysł.. Zmień na szampon który pomoże włosom się od środka wzmocnić...
I pamiętaj o mądrej diecie ..
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 19:00   #8
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

I tak nie wieże w jakieś cuda, tak czy siak w końcu będę łysy, szkoda tylko że to już w tak młodym wieku Hmm a co do tego noxolu to dostałem wiadomość na priv od jakiegoś osobnika ze nie byłby on dobrym rozwiązaniem bo włosy i tak będą wypadały. No tak będą wypadały ale przynajmniej będą rosły nowe o ile dobrze to rozumiem . Nie przejmował bym sie tym problemem gdybym na łyso jakoś wyglądał, a wyglądam dość kiepsko zwłaszcza że mam bliznę nad samym czołem ehhh..
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:20   #9
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Spróbuj Deremna szampon zapobiegajacy wypadaniu włosów.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 17:44   #10
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Aj nie martw się. z Pewnościa nei wygladasz az tak tragicznie - na pewno inaczej.

Szampon nie spowoduje ze zaczną nagle wyrastac Ci nowe włosy ale pomoże utrzymać dobry stan tych włosów które jeszcze masz na swojej główce. Wzmocni je . a pamiętaj ze włos który wypada ( podczas łysienia) jest za kazdym razem cieńszy i krótszy. Pocieszeniem jest chyba tylko to że po 30-estce łysienie się spowalnia a czasami zatrzymuje .
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:25   #11
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Spróbuj Deremna szampon zapobiegajacy wypadaniu włosów.
szampony tego typu są dobre gdy włosy wypadają np. z braku witamin, a nie z powodu genów

barefootangel gdybym pokazał fote pewnie pomyślała byś ze zgłupiałem i że mam pełno włosów ale zdjęcia kłamią
Co do leku Noxol użyłem raz i wiecej nie użyje. Miałem po nim straszny bol głowy i dziwne odczucia w klatce piersiowej.

Edytowane przez konrad88
Czas edycji: 2011-04-01 o 21:35
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 10:09   #12
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

a masz juz miejsca na głowie gdzie włosków nie ma? Np. kąty czołowe czy na ciemieniu?
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 17:50   #13
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Na kątach czołowych nie mam. Reszta baśki jeszcze trochę owłosiona
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:58   #14
barefootangel
Raczkowanie
 
Avatar barefootangel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

no to nie jest az tak tragicznie pewnie czoło sie dośc mocno zarysowało, co ?;>
Moze przeslesz zdj.? Jesli oczywiscie możesz...chciałabym zobaczyc jak to wygląda. ;]
__________________
czuję jak kusisz me zmysły .
barefootangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 08:37   #15
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Fitness Hair Priority Male-czy ktoś stosował???
Znalazłam taki produkt na zagranicznej stronie. Myślę, że to najlepszy skład o jakim czytałam. Co o tym myślicie? W Polsce jeszcze nie spotkałam się z czymś takim. Tematem interesuję się w trosce o mojego mężczyznę. Sami zobaczcie, przesyłam tłumaczenie:

Fitness włosów oferuje nowy suplement diety tylko dla mężczyzn! To potężne, potrójne działanie Formuła zawiera 46 synergicznych składników mającą na celu utrzymanie człowieka dopasowanie ciała, jego prostaty zdrowe a włosy grube i lśniące. Dihydrotestosteron (DHT) wysokość jest głównym winowajcą odpowiedzialnym za samca utraty włosów, ciała tonu i funkcji prostaty NAWET Kiedy człowiek jest młody!


Składniki: Porcji % Dziennie * Wartość
Witamina A (jako beta-karoten) 5000 jm 100
Witamina B-1 (jako tiaminy HCI) 25 mg 1666
Witamina B-2 (jako ryboflawina) 25 mg 1470
Niacyna (jako witamina B-3) 25 mg 125
Kwas pantotenowy (jako d-pantotenian wapnia) (witamina B-5) 100 mg 1000
Witamina B-6 (pirydoksyna HCI) 50 mg 2500
Kwas foliowy 500 mcg 125
Witamina B-12 (jako cyjanokobalaminy) 100 mcg 1666
Biotyna (d-biotyna) 600 mcg 200
Witamina C (kwas askorbinowy) 1250 mg 2083
Witamina D-3 (jako cholekalcyferol) 200 jm 50
Witamina E (d-alfa tokoferolu bursztynian) 200 jm 667
Chrom (jako chrom Polynicotinate) 120 mcg 100
Miedź (jako chelat aminokwasowy miedzi) 1 mg 50
Jod (z brunatnic) 150 mcg 100
Magnez (jako chelat aminokwasowy magnezu) 200 mg 50
Selen (jako selenianu sodu) 100 mcg 142
Cynk (jako cynku Monomethionine) 30 mg 200
L-cysteina HCI 500 mg *
L-karnityna 250mg *
L-arginina 200 mg *
L-Ornityna 150 mg *
L-Glicyna 100 mg *
L-Alanina 100 mg *
L-kwas glutaminowy 100 mg *
Saw Palmetto (jagody) 320 mg *
Fo-Ti (He Shou Wu) (korzeń) 300 mg *
Skrzyp (pod warunkiem, krzemionki) (aerial rośliny) 300 mg *
Posiłek Len (pod warunkiem, nienasycone kwasy tłuszczowe) 250 mg *
Horny Goat Weed (całe zioło) 250 mg *
Avena Sativa (słoma owsiana Wyciąg z liści) 200 mg *
Muira Puama (root) 200 mg *
Panax Ginseng (Ekstrakt z korzenia) 200 mg *
Pyłek kwiatowy 150 mg *
Beta sitosterol 150 mg *
Africanum Pygeum (kora) 150 mg *
Pokrzywa (korzeń) 120 mg *
Enzymatyczna hydrolizowane Kazeina jest pochodną mleka 100 mg *
Lecytyna 100 mg *
MSM (metylosulfonylometan) 100 mg *
Olej z nasion dyni 100 mg *
Ginkgo Biloba 50 mg *
PABA (Para Amino kwas benzoesowy) 50 mg *
Imbir 30 mg *
Likopen 10 mg *
Melatonina 1 mg *




(Dla dorosłych) Jako suplement diety, trzy (3) tabletki dwa razy dziennie podczas posiłku.

Cena to około 150zł za 120 kapsułek bo tyle mieści się w opakowaniu.


Teraz mój Pan wcina Now Foods "Adam", który również zawiera palmę i inne ważne dodatki, ale chciałby przejść na inne związane bardziej z włoskami.
Myślicie, że warto kupić coś takiego? Co do składu to jest rewelacyjny a co najważniejsze naturalny. Pozdrawiam
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 18:01   #16
Misiaczek80
Zadomowienie
 
Avatar Misiaczek80
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 481
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

A co sądzicie o czymś takim?

Tłumaczenie żywcem kopiowane:
Re-Mox IV

Kontynuując tradycję doskonałych produktów

Formuła balsamu

15% minoksydyl, 0,025% Tretinoin, 1,5% kwas azelainowy, kwas 0,1% hydrokortyzonu, 0,25% Progesteron

Cosmetic Spray Formula

Minoxidil 5%, 0,025% Tretinoin, 1,5% kwasu azelainowego, 0,25% Progesteron


Kontynuując pasję doktora Kleina do ponownego wzrostu włosów preparatów że Excel daleko poza konkurencją, mamy zaszczyt ogłosić powstanie Re-MOX IV. Ponowne Mox IV jest połączenie minoksydyl, tretynoina, kwas azelainowy i progesteronu. Re-Mox IV dostępna zarówno w sprayu 5% i 15% minoxidil formuła balsamu minoksydyl. Progesteron jest hormonem naturalnie wytwarzane zarówno przez mężczyzn jak i kobiet. Podczas procesu starzenia się, gdy poziom progesteronu spada u mężczyzn i kobiet, konwersję testosteronu do DHT wzrasta dramatycznie. Progesteron jest głównym inhibitorem enzymu 5-alfa nazywa reduktazy Progesteron hamuje ciała od konwersji testosteronu do di-hydrotestosterone (DHT) przez wiązanie 5 alfa reduktazy,. 5 AR jest enzym, który przekształca testosteron w surowicy ludzkiej, a następnie do DHT, który jest uważany za związek odpowiedzialna za uszkodzenie mieszków włosowych i ważnym czynnikiem w utracie włosów.

Ponieważ Re-Mox IV posiada zarówno kwas azelainowy i progesteronu może zablokować ponad 95% DHT głowy i jest również doskonały vasodilator na poziomie mieszka włosowego, maksymalny wzrost włosów spowoduje. Po raz kolejny jesteśmy dumni z wprowadzenia nowego leku przełom dla wszystkich naszych nowych i obecnych pacjentów włosów!

UWAGA: Pacjenci mogą zastąpić Re-MOX I, II, i III z Re-MOX IV na lepsze wyniki, jeśli nie zadowoleni z wyników już uzyskanych z Re-MOX I Re-MOX II lub Re-MOX III


Best regards,

Oscar Klein MD
Wzrost włosów lekarze


Spray 60 ml (2 - 4 tygodni dostawa) ........ tylko 44,95 dolarów
60 ml Lotion (dwa zasilanie miesiące) ........ tylko 74,00 dolarów
(Wskaźnik wykorzystania na Re-MOX Lotion jest 1 = pompa 1 ml dziennie, w sumie 60 ml lub 60 dni)

Re-Mox Balsam należy stosować raz na dobę w połączeniu z Re-MOX Spray. Jeżeli są stosowane niezależnie od toczących się spray, balsam należy stosować 3 razy dziennie i therfore całkowita podaż Re-MOX Lotion skróci się odpowiednio


http://translate.google.pl/translate?hl ... /remox-iv/

podaję link do strony i wysyłam tłumaczenie
http://www.baldness-cure.org/2010/03/remox-iv-review/

Remox IV Przegląd

RE-MOX IV jest produktem Remox systemu opracowanego przez dr Klein. Remox IV System (zwany Remox Jump Start Kit for Men) zawiera dwa podaż miesięczny Remox IV balsam, Remox IV sprayu, i szampon na głowie Remox ale można też dostać każdy produkt oddzielnie. Dr Klien Produkty przypominać dr Richard Lee produkty i używać kombinacji leków, takich jak minoksydyl i Spiro z naturalnych składników, takich jak tretinoiny i kwasu azelainowego .
Remox Składniki IV

Remox IV to połączenie Minoksydyl,, tretynoiną kwas azelainowy i progesteronu.

• Minoksydyl: Good old Minoksydyl była używana od lat 80-tych z dobrymi wynikami przeciw wypadaniu włosów. Ten syntetyczny składnik jest udowodnione stymulować mieszki ale nie ma wpływu na DHT dlatego jego sukcesu jest ograniczona w przypadku łysienia Patten.

• Tretinoin: Tretinoin jest formą kwasu witaminy A. Jego najczęstszym zastosowaniem jest w leczeniu trądziku. Może to składnik będzie przeciwdziałać trądzik, które mogą być uzyskane z Minoksydyl. Dobra wiadomość dla tych z Was, które mają rozstępy na głowie choć jak Tretinoin służy również do zwalczania tego problemu, jak również.

• hydrokortyzonu (tylko w balsamu): Hydrokortyzon jest w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, więc jestem pewien, jak nit to spowalnia utratę włosów.

• Kwas azelainowy: nasycone dikarboksylowy występuje naturalnie w pszenicy, żyta i jęczmienia. Ta naturalna substancja produkowana przez Malassezia furfur (znany również jako Pityrosporum ovale) i drożdży, który żyje na skórze normalnej. Wie jako skuteczne leczenie trądziku jest też popularny zabieg utrata można znaleźć w wielu produktach, wypadanie włosów. Jego główne działanie blokuje DHT.

• Progesteron: Progesteron jest hormonem sterydowym udział w kobiecej cyklu miesiączkowego, ciąży (obsługuje ciąży) oraz embriogenezy ludzi i innych gatunków. Progesteron hamuje ciało od konwersji testosteronu do di-hydrotestosterone (DHT) poprzez wiązanie się z 5 alfa reduktazy, a także uważany za ochronę kobiety przed łysieniem.
Jak korzystać z Remox IV

Remox IV dostępna zarówno w sprayu 5% i 15% Minoksydyl formuła balsamu Minoksydyl. Balsam jest bardziej skoncentrowana więc może być stosowany raz dziennie i natryskowych 1-2 razy. Szampon jest tylko opcją.
Remox Efekty IV boczne

Brak działania niepożądane obserwowane są z wyjątkiem swędzenie skóry, zaczerwienienie i łupieżu. Miejscowe produkty są na ogół mniej ryzykowne następnie doustnie, gdyż pozostaje w warstwach skóry i nie dostanie się do układu krwionośnego.
Misiaczek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:38   #17
Simms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Łysienie androgenowe polega na tym że testosteron jest zamieniany przez reduktaze w DHT i to właśnie owo DHT powoduje wypadanie włosów; mówi się że faceci, którzy mają bujne włosy do późnych lat mają niski poziom reduktazy przez co mało DHT lub ich mieszki włosowe nie są wrażliwe na działanie DHT, tak czy inaczej mamy winowajce. DHT odpowiada również za przerost gruczołu krokowego co może prowadzić do raka prostaty. Są jednak leki które hamują przemianę testosteronu w DHT a są to produkty z finasterydem. Ceny są różne od 30 do 200, najlepiej samemu sprawdzić w aptece lub w necie albo u lekarza do którego i tak trzeba iść po receptę; podaję parę produktów z tą substancją:
  • Finasterid
  • Finxta
  • Fugeril
  • Penester
  • Propecia
  • Proscar
Simms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 07:21   #18
PolecamTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

niechirurgiczny przeszczep włosów
http://menstudio.pl/2,przeszczep-wlosow.html
PolecamTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:26   #19
rossoneri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Koktajl dla łysiejących

KOKTAJL DLA ŁYSIEJĄCYCH

Witam wszystkich lysiejacych :)

Czytajac o problemach z lysieniem androgenowym czesto natrafia sie na informacje jak wazna jest dieta aby wzmocnic i zachowac wlosy.
Zachowanie takiej diety nie jest jednak latwe, po pierwsze trzeba caly czas pilnowac co sie je, pamietac o dodawaniu konkretnych skladnikow do naszych posilkow, w dodatku czesc z nich moze byc niesmaczna, nielubiana przez nas.
Dlatego wpadlem na pomysl, ze bede sobie robil koktajl na lysienie i pil go codziennie. Chcialbym, aby skladal sie z tych skladnikow, ktore sa korzystne dla wlosow. Koktajl moze byc paskudny, raczej na pewno taki bedzie, ale to nie problem. Latwiej zmusic sie do wypicia szklaneczki takiego specialu raz dziennie, niz psuc sobie kazdy posilek dodajac do niego nielubiane elementy.

Tutaj moja prosba:
Czy ktos moglby sie podjac sporzadzenia takiej listy skladnikow, ktorych spozywanie jest korzystne dla wlosow? Najlepiej z zachowaniem jakiejs sensownej dziennej dawki. Ja to wszystko hyc do miksera, do lodoweczki i codziennie rano szklanka tego wysmienitego przysmaku :)

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie.
rossoneri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 22:17   #20
AniLoMevina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Koktajl dla łysiejących

A nie będziesz się bal pić koktajlu zrobionego przez kogoś hm... o "niesprawdzonych kwalifikacjach" ? )
Może już lepiej iść do lekarza lub do farmaceuty - niech zapoda najważniejsze składniki. I koktajl będzie kwestią czasu. Pamiętaj by podzielić się wrażeniami - w kwestii smaku i skuteczności )
pozdrawiam
ALM
AniLoMevina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 11:21   #21
olenka137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Mojemu facetowi jak na razie pomaga Bionil Man . Męczy się biedak ze stosowaniem tego (trzeba aplikować na włosy, trzymać pól godziny i zmyć) ale cieszy się że są już jakieś tam efekty, chyba po 2 tyg stosowania (to jakieś 6-7 aplikacji). Ale jak to facet - który lubi jakieś mazidła, odżywki, aplikacje?... Najważniejsze że coś zaczęło sie dziać na plus i to chyba mu rekompensuje te niemęskie czynności
olenka137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:08   #22
ronnigaucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

polecam:

http://allegro.pl/6x60ml-kirkland-mi...826051676.html
ronnigaucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 11:59   #23
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

mogłeś sobie darować tą reklamę nie wiadomo czego!
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 13:39   #24
ronnigaucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

a ty badz dalej lysy jak chcesz, twoja sprawa
ronnigaucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 18:29   #25
ronnigaucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

https://www.facebook.com/Hairlandia
ronnigaucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 16:43   #26
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

A myślicie, że ten artykuł rozsądnie traktuje temat? http://medmemo.pl/baza-wiedzy/artyku...-u-mezczyzn,47
Znalazłam, poczytałam, bo mój mąż ma ten problem, ale nie wiem jaka jest wiarygodność...
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 18:28   #27
cqmqzbc7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Tutaj są dobrze opisane preparaty na wypadanie włosów dla mężczyzn. Warto zapoznać się z tym artykułem, bo porównują kilka produktów na łysienie, dokładnie opisują każdy z nich a ponadto ogólnie odnoszą się do tego co jest skuteczne a co nie. Bardzo ciekawy wpis i myślę że być może rozwiązanie problemu wypadania włosów u wielu mężczyzn.
cqmqzbc7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:27   #28
ronnigaucho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Polecam www.odzyskajwlosy.com.pl, mila obsluga, szybka dostawa, towar w 100% oryginalny!
ronnigaucho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:36   #29
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Cytat:
Napisane przez ronnigaucho Pokaż wiadomość
Polecam www.odzyskajwlosy.com.pl, mila obsluga, szybka dostawa, towar w 100% oryginalny!
Patrząc na skład przeciętnego preparatu to nie widzę powodu by miało to coś zadziałać więcej, niż zwykły szampon za dychę.

Na swoim blogu pisałam kiedyś dość konkretną notkę o łysieniu androgennym, dlaczego powstaje i naturalne, skuteczne sposoby walki z nim: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot...ndrogenne.html polecam też komentarze bo tam też jest kilka rad.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-10-08 o 18:26
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:52   #30
MMarius
Raczkowanie
 
Avatar MMarius
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 77
Dot.: łysienie androgenowe mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Misiaczek80 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o czymś takim?

Tłumaczenie żywcem kopiowane:
Re-Mox IV

Kontynuując tradycję doskonałych produktów

Formuła balsamu

15% minoksydyl, 0,025% Tretinoin, 1,5% kwas azelainowy, kwas 0,1% hydrokortyzonu, 0,25% Progesteron

Cosmetic Spray Formula

Minoxidil 5%, 0,025% Tretinoin, 1,5% kwasu azelainowego, 0,25% Progesteron


Kontynuując pasję doktora Kleina do ponownego wzrostu włosów preparatów że Excel daleko poza konkurencją, mamy zaszczyt ogłosić powstanie Re-MOX IV. Ponowne Mox IV jest połączenie minoksydyl, tretynoina, kwas azelainowy i progesteronu. Re-Mox IV dostępna zarówno w sprayu 5% i 15% minoxidil formuła balsamu minoksydyl. Progesteron jest hormonem naturalnie wytwarzane zarówno przez mężczyzn jak i kobiet. Podczas procesu starzenia się, gdy poziom progesteronu spada u mężczyzn i kobiet, konwersję testosteronu do DHT wzrasta dramatycznie. Progesteron jest głównym inhibitorem enzymu 5-alfa nazywa reduktazy Progesteron hamuje ciała od konwersji testosteronu do di-hydrotestosterone (DHT) przez wiązanie 5 alfa reduktazy,. 5 AR jest enzym, który przekształca testosteron w surowicy ludzkiej, a następnie do DHT, który jest uważany za związek odpowiedzialna za uszkodzenie mieszków włosowych i ważnym czynnikiem w utracie włosów.

Ponieważ Re-Mox IV posiada zarówno kwas azelainowy i progesteronu może zablokować ponad 95% DHT głowy i jest również doskonały vasodilator na poziomie mieszka włosowego, maksymalny wzrost włosów spowoduje. Po raz kolejny jesteśmy dumni z wprowadzenia nowego leku przełom dla wszystkich naszych nowych i obecnych pacjentów włosów!

UWAGA: Pacjenci mogą zastąpić Re-MOX I, II, i III z Re-MOX IV na lepsze wyniki, jeśli nie zadowoleni z wyników już uzyskanych z Re-MOX I Re-MOX II lub Re-MOX III


Best regards,

Oscar Klein MD
Wzrost włosów lekarze


Spray 60 ml (2 - 4 tygodni dostawa) ........ tylko 44,95 dolarów
60 ml Lotion (dwa zasilanie miesiące) ........ tylko 74,00 dolarów
(Wskaźnik wykorzystania na Re-MOX Lotion jest 1 = pompa 1 ml dziennie, w sumie 60 ml lub 60 dni)

Re-Mox Balsam należy stosować raz na dobę w połączeniu z Re-MOX Spray. Jeżeli są stosowane niezależnie od toczących się spray, balsam należy stosować 3 razy dziennie i therfore całkowita podaż Re-MOX Lotion skróci się odpowiednio


http://translate.google.pl/translate?hl ... /remox-iv/

podaję link do strony i wysyłam tłumaczenie
http://www.baldness-cure.org/2010/03/remox-iv-review/

Remox IV Przegląd

RE-MOX IV jest produktem Remox systemu opracowanego przez dr Klein. Remox IV System (zwany Remox Jump Start Kit for Men) zawiera dwa podaż miesięczny Remox IV balsam, Remox IV sprayu, i szampon na głowie Remox ale można też dostać każdy produkt oddzielnie. Dr Klien Produkty przypominać dr Richard Lee produkty i używać kombinacji leków, takich jak minoksydyl i Spiro z naturalnych składników, takich jak tretinoiny i kwasu azelainowego .
Remox Składniki IV

Remox IV to połączenie Minoksydyl,, tretynoiną kwas azelainowy i progesteronu.

• Minoksydyl: Good old Minoksydyl była używana od lat 80-tych z dobrymi wynikami przeciw wypadaniu włosów. Ten syntetyczny składnik jest udowodnione stymulować mieszki ale nie ma wpływu na DHT dlatego jego sukcesu jest ograniczona w przypadku łysienia Patten.

• Tretinoin: Tretinoin jest formą kwasu witaminy A. Jego najczęstszym zastosowaniem jest w leczeniu trądziku. Może to składnik będzie przeciwdziałać trądzik, które mogą być uzyskane z Minoksydyl. Dobra wiadomość dla tych z Was, które mają rozstępy na głowie choć jak Tretinoin służy również do zwalczania tego problemu, jak również.

• hydrokortyzonu (tylko w balsamu): Hydrokortyzon jest w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, więc jestem pewien, jak nit to spowalnia utratę włosów.

• Kwas azelainowy: nasycone dikarboksylowy występuje naturalnie w pszenicy, żyta i jęczmienia. Ta naturalna substancja produkowana przez Malassezia furfur (znany również jako Pityrosporum ovale) i drożdży, który żyje na skórze normalnej. Wie jako skuteczne leczenie trądziku jest też popularny zabieg utrata można znaleźć w wielu produktach, wypadanie włosów. Jego główne działanie blokuje DHT.

• Progesteron: Progesteron jest hormonem sterydowym udział w kobiecej cyklu miesiączkowego, ciąży (obsługuje ciąży) oraz embriogenezy ludzi i innych gatunków. Progesteron hamuje ciało od konwersji testosteronu do di-hydrotestosterone (DHT) poprzez wiązanie się z 5 alfa reduktazy, a także uważany za ochronę kobiety przed łysieniem.
Jak korzystać z Remox IV

Remox IV dostępna zarówno w sprayu 5% i 15% Minoksydyl formuła balsamu Minoksydyl. Balsam jest bardziej skoncentrowana więc może być stosowany raz dziennie i natryskowych 1-2 razy. Szampon jest tylko opcją.
Remox Efekty IV boczne

Brak działania niepożądane obserwowane są z wyjątkiem swędzenie skóry, zaczerwienienie i łupieżu. Miejscowe produkty są na ogół mniej ryzykowne następnie doustnie, gdyż pozostaje w warstwach skóry i nie dostanie się do układu krwionośnego.
Przecież to jest słynny Minox. Tańszy odpowiednik to Loxon.

Jak będziesz łysy jak Kiepski to i tak nie zamoczysz a Propecia powoduje skutki uboczne u 1% więc może warto zaryzykować. Ponoć mleko i witamina C też są śmiertelnie groźne.

Edytowane przez MMarius
Czas edycji: 2014-11-07 o 13:56
MMarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 11:08:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.