Masaż erotyczny w Łodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Tematy związane z masażami wyszczuplającym, zdrowotnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-02-25, 23:59   #1
Natka2017
Przyczajenie

Masaż erotyczny w Łodzi?

Witam. Poszukuję dobrego(nie oblecha erotomana, który aby tylko patrzy jak "puknąć" kobietę) masażysty, który wykonuje masaż erotyczny. Marzy mi sie spróbowac czegos takiego. Mam partnera, ale on to aby tylko byle jak i byle szybko, a ja lubię czułość, mizianie itp Pomożecie?
Natka2017 jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2017-02-28, 08:23   #2
Shanaya
Shan-tażystka trolli

Dot.: Masaż erotyczny w Łodzi?

Cytat:
Napisane przez Natka2017 Pokaż wiadomość
Witam. Poszukuję dobrego(nie oblecha erotomana, który aby tylko patrzy jak "puknąć" kobietę) masażysty, który wykonuje masaż erotyczny. Marzy mi sie spróbowac czegos takiego. Mam partnera, ale on to aby tylko byle jak i byle szybko, a ja lubię czułość, mizianie itp Pomożecie?
Google?
"Wszyscy tego chcą. Czysta karta, nowy początek. Jakby tak miało być łatwiej. Spytaj o to gościa, który wtacza głaz pod górę. Nie ma nic łatwego w zaczynaniu od nowa...Absolutnie nic." - Meredith Grey

[SIGPIC][/SIGPIC]
Shanaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 22:44   #3
KarlaBlondynka
Przyczajenie

Witam.
Mogę z czystym sumieniem polecić chłopaka, który wykonuje takie masaże w Łodzi. Przesympatyczny człowiek, ma prawie 30 lat. Nienachalny, wyrozumiały, bez parcia na seks. Ten jego dotyk, to jest wg mnie coś naprawdę fantastycznego, angażuje się w to co robi, nie spieszy się i widać, że masowanie sprawia mu przyjemność. Zna się na rzeczy i wie co i jak robić, by dać osobie masowanej wiele pozytywnych wrażeń(przynajmniej ja tak to odbieram). Trafiłam na kontakt do niego jakiś czas temu, poszukując w m. in. sieci właśnie kogoś takiego bo często fantazjowałam o takim masażu. Od tamtej pory zaglądam do niego co jakiś czas i poddaję się jego działaniom. Jeżeli któraś z was potrzebuje kontaktu do kogoś takiego, proszę pisać na adres email( karolinejszyn@o2.pl ), wówczas podam namiary. Ma on również swoją stronę w internecie, niestety w tej chwili nie pamiętam adresu, ale jeśli sobie przypomnę to chętnie się tymi informacjami podzielę. Pozdrawiam, K.
KarlaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:01   #4
Natka2017
Przyczajenie

Ten koleś który zamieścił powyżej swoja reklamę jest wręcz obrzydliwy. Byłam u niego raz i nigdy więcej moja noga tam nie postanie. Szkoda kasy to raz, ale jego dotyk, obleśne obłapywanie mnie, sapanie i natarczywośc budzi we mnie wstręt po dziś dzień. Odradzam!!
Stary 2018-12-06, 08:18   #5
Agafitness
Wtajemniczenie

A jak wygląda taki masaż erotyczny u profesjonalisty? Masuje również strefy intymne? Pytam z czystej ciekawości
Agafitness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 17:11   #6
Natka2017
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
A jak wygląda taki masaż erotyczny u profesjonalisty? Masuje również strefy intymne? Pytam z czystej ciekawości

Ten koleś niby profesjonalista, który tu się ostatnio reklamował, usunął swego posta(jakiś bartek czy coś, podawał imię i reklamę oraz stronę swego pseudomasażu). Wizyty u niego wolałabym nie pamiętać. Przestrzegam!!! Natomiast ten amator, u którego bywam co jakiś czas, o którym pisała tutaj KarlaBlondynka masuje strefy intymne i całe ciało... No i nie czuję się u niego jak obiekt do zerżnięcia, tylko jak prawdziwa kobieta. Gdyby któraś z was potrzebowała, w wiadomości prywatnej podzielę się kontaktem do niego.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości