Kurs tańca w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 10:02   #1
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663

Kurs tańca w Krakowie


Witam moje kochane. Z moim narzeczonym wybieramy się na kurs tańca, bo wesele się zbliża i wypadałoby coś tam się naumieć śmigać na parkiecie. Wygrzebałam coś takiego: http://www.naukatanca.krakow.pl/kursy, ale trochę dziwi mnie niska cena w stosunku do konkurencji i bardzo nie pasuje miejsce szkoleń (mieszkamy w okolicy Czyżyn więc to drugi koniec Krakowa dla nas). Może któraś z Was korzystała z ich oferty i może przedstawić swoją opinię. Jeśli znacie inne szkoły to też podajcie, nie ukrywam że budżet mam nieco napięty i zależy mi aby nie było jakiś dziwnych zmian w parach podczas kursu. Z góry dziękuje za każdą radę.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:45   #2
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

Nie pomoge ci ,bo nie jestem w tego miasta ,ale cenowo jest naprawde bardzo nisko ,wiec moze warto pojsc chociaz sprawdzic jak prowadzone sa zajecia.
My z tz np. ( w mniejszym miescie)za 24 godz.karnet placilismy 300zl. ,a teraz ten karnet kosztuje 340 zl.,a ty masz 79 zl.,wiec roznica jest bardzo duza i jeszcze w Krakowie taka cena , ja bym poszla.
__________________
razem 26.09.2005
zaręczyny 23.12.2010
ślub 29.06.2013 godz.16.00
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 17:52   #3
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

No własnie taka niska cena mi "śmierdzi" dlatego chciałam się zorientować czy może tam ktoś już był i ma jakąś opinie. Nie jest aż tak różowo bo to bardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania i musiałabym tracić jakieś półtorej godziny na dojazdy.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:11   #4
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

my chodziliśmy na kurs tańca w klubie akademickim Arka przy 29 Listopada. 65 zł kosztował nas jeden stopień (chyba 5 zajęć po 2h) za parę. Nie jest to kurs typowo przedślubny, ale taki od podstaw. Nam wystarczył. Z tego co wiem, organizują te kursy początkiem każdego semestru. Myślę, że na stronie albo w klubie będzie jakieś info.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 02:07   #5
niemamco
Raczkowanie
 
Avatar niemamco
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

Freya663 może nadganiają ilością osób? Mój mąż tak się wybrał na kurs na Topolową, bo było za darmo na Multisport. Podobno ręką nie dało się ruszyć, tyle ludzi było. :/ My byliśmy tylko na kilku lekcjach w Sempre na Berka Joselewicza i za 1 indywidualną lekcję płaciliśmy chyba 70zł, a tu 24 godziny za 79zł, trochę podejrzana oferta.
niemamco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:24   #6
Charllott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

Też z lubym zastanawialiśmy się nad kursem tańca przed ślubem, żeby wstydu nie było, myśleliśmy nawet nad jakąś indywidualną choreografią. Dość długo nie mogliśmy się zdecydować na szkołę i stanęło na Ananday, z tym, że odpuściliśmy kurs typowo przedślubny i w końcu wybraliśmy coś, co się nazywa "taniec użytkowy dla par". Bardzo fajna zabawa i sporo ruchu! Z tego, co wiem to mają też kursy dla nowożeńców, ale dokładniej to już musiałabyś sama sprawdzić.
Charllott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 08:39   #7
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

My chodzimy do szkoły "Skalski Dance School", my akurat korzystamy z karty multisport, ale jest kilka par, ktore placa normalnie.

Jestesmy zadowoleni, oczywiscie wszystko zalezy od prowadzacego, mamy juz trzeciego z tej szkoly, bo robilismy sobie kilkumiesieczne przerwy, ale jestesmy juz na 4 stopniu i chcemy wiecej
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 17:39   #8
nati7002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

hej, ja chodziłam z narzeczonym (a już obecnym mężem ) na taki kurs do szkoły dancefloor i bardzo nam się podobało. Trafiliśmy na naprawdę fajnego instruktora i po kursie wzięliśmy u niego jeszcze kilka lekcji indywidualnych już do wybranej muzyki. Ułożył nam fajny, prosty układ bo też nie chcieliśmy żeby to wszystko tak sztucznie wyglądało :P
nati7002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:10   #9
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

A może któraś z Was chodziła do szkoły Wydział Tańca na ul. Lea? W okolicach kwietnia chciałabym zacząć chodzić z moim TŻ na kurs 2 na 1, żeby nie było wstydu na weselu A potem pewnie indywidualne spotkania żeby ustalić pierwszy taniec (też chciałabym dość prosty, bez wymyślnych figur, które kojarzą mi się z taką wyuczoną sztucznością).
Właśnie rozglądam się za fajnymi szkołami. Mieszkam na Bronowicach, ale jeździmy z TŻ na rowerach, więc <półgodzinna przejażdżka na kurs w sezonie rowerowym też byłaby w porządku. Ja mam kartę Multisport, wchodzą zatem w grę w sumie tylko szkoły, które ją uwzględniają. No i ten Wydział Tańca pasuje - bo i blisko, i na Multisporta.
@ladystar, wspomniałaś o Skalski Dance School - sprawdziłam i też jest całkiem fajnie, ale widzę, że w ofercie poza latino i hip hopem właściwie tylko taniec towarzyski. Wiem, że każdy kurs tańca uczy obycia na parkiecie, i towarzyski jest moim drugim typem, zaraz po 2 na 1. Jak to jest w Twojej opinii? Czy to jest kurs, po którym będziesz się dobrze czuła tańcząc na weselu, czy jednak nie do końca?

Edytowane przez Muirinn
Czas edycji: 2014-01-19 o 11:12
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 21:50   #10
malgorzatadaczynska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 23
Dot.: Kurs tańca w Krakowie

My z małżonkiem chodziliśmy na kurs w Myślenicach (k. Krakowa) do szkoły Pierwszy Taniec. Chcielismy opanować podstawowe kroki i nauczyć się zgrabnej choreografii otwierającej nasze wesele. Wydaje mi się, że takie kursy to fajne rozwiązanie- przy okazji można zgubić co nieco przed weselem, więc jest to korzystne dla sylwetki
malgorzatadaczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-21 22:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.