Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 13:17   #31
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Wyprawiać wesele, tylko nie tańczyć długo, otworzycie zabawę tańcem który trwa 3 minuty, a potem już nie musicie skakać wiele, będzie brzuszek widać ale to ma też swój urok, pomyśl... pary biorą ślub, panna młoda szczupła, potem próbuje zajść w ciąże i nie może... mogą zostać bezdzietni, w sumie dobrze że będzie dzidzia, macie dla kogo wyprawiać to wesele
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:33   #32
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Wyprawiać wesele, tylko nie tańczyć długo, otworzycie zabawę tańcem który trwa 3 minuty, a potem już nie musicie skakać wiele, będzie brzuszek widać ale to ma też swój urok, pomyśl... pary biorą ślub, panna młoda szczupła, potem próbuje zajść w ciąże i nie może... mogą zostać bezdzietni, w sumie dobrze że będzie dzidzia, macie dla kogo wyprawiać to wesele
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:49   #33
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Wyprawiać wesele, tylko nie tańczyć długo, otworzycie zabawę tańcem który trwa 3 minuty, a potem już nie musicie skakać wiele, będzie brzuszek widać ale to ma też swój urok, pomyśl... pary biorą ślub, panna młoda szczupła, potem próbuje zajść w ciąże i nie może... mogą zostać bezdzietni, w sumie dobrze że będzie dzidzia, macie dla kogo wyprawiać to wesele

Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:26   #34
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Wyprawiać wesele, tylko nie tańczyć długo, otworzycie zabawę tańcem który trwa 3 minuty, a potem już nie musicie skakać wiele, będzie brzuszek widać ale to ma też swój urok, pomyśl... pary biorą ślub, panna młoda szczupła, potem próbuje zajść w ciąże i nie może... mogą zostać bezdzietni, w sumie dobrze że będzie dzidzia, macie dla kogo wyprawiać to wesele
Większych bzdur dawno nie czytałam.
Nie wiem ile masz lat, ale chyba o organizacji ślubu nie masz zielonego pojęcia.
Wesele to nie 3 minuty skakania, a cała masa przygotwań, które, nie ważne jak bardzo uszcześliwiają, to jednak są niesamowitym stresem. A jak już chyba wiadomo, stres baaardzo źle wpływa na ciążę. Sam dzień ślubu to bycie na najwyższych obrotach od samego rana aż do nocy i to bez większej ilości czasu na odpoczynek.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:37   #35
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Piszecie jakbyście same wszystko przygotowywały, teraz są domy weselne które się całą organizacją zajmują.
Wystarczy wskoczyć w sukienkę i do kościoła a potem przyjęcie, nie mówcie mi że te przygotowania są aż tak wyczerpujące, ślub i wesele to dzisiaj przyjemność.
Ale jeżeli panna młoda jest tak słaba że ustać na nogach nie może, to rzeczywiście niech siedzi w domu. Ciąża to przecież nie koniec życia, cackacie się ze sobą strasznie.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:49   #36
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Czesc osob ma przyjemnosc z samodzielnej organizacji i pewnosc, ze bedzie tak, jak oni chca. Nie wiem, czy domy weselne bawia sie w wybieranie np. zawieszek na wodke, ale troche watpie. Tak samo inne kwestie, w stylu - fryzjer, kosmetyczka, fotograf, zespol...

Poczytaj sobie watki dziewczyn, ktore kiepsko znosza ciaze - najpierw rzyganie, pozniej oslabienie, hemoroidy, obowiazek lezenia (moja matka lezala plackiem 7miesiecy w szpitalu), bole krzyza, puchnace nogi. No sam miod i nic, tylko sie hajtac w ciazy!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 11:00   #37
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Piszecie jakbyście same wszystko przygotowywały, teraz są domy weselne które się całą organizacją zajmują.
Wystarczy wskoczyć w sukienkę i do kościoła a potem przyjęcie, nie mówcie mi że te przygotowania są aż tak wyczerpujące, ślub i wesele to dzisiaj przyjemność.
Ale jeżeli panna młoda jest tak słaba że ustać na nogach nie może, to rzeczywiście niech siedzi w domu. Ciąża to przecież nie koniec życia, cackacie się ze sobą strasznie.
Albo nigdy nie byłaś w ciąży, albo jesteś z tych, co miały idealne 9 miesięcy i skoro ty tak miałaś, to znaczy, że wszystkie kobiety tak mają.
To nie cackanie, a rozsądek. Chyba lepiej uniknąć stresu w ciąży jak można niż ryzykować swoim i dziecka komfortem czy zdrowiem.
I tak, sporo z nas same przygotowały swoje wesela, ba, ja nawet sama część potraw gotowałam! Wsród moich znajomych też nie spotkałam takich, które by korzystały z pomocy domu weselnego czy organizatorki ślubów. Nie wiem na jakim świecie żyjesz, skoro ślub to tylko przyjemność - wspaniały dzień, owszem, ale też kupa roboty i stresu.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 13:53   #38
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Albo nigdy nie byłaś w ciąży, albo jesteś z tych, co miały idealne 9 miesięcy i skoro ty tak miałaś, to znaczy, że wszystkie kobiety tak mają.
To nie cackanie, a rozsądek. Chyba lepiej uniknąć stresu w ciąży jak można niż ryzykować swoim i dziecka komfortem czy zdrowiem.
I tak, sporo z nas same przygotowały swoje wesela, ba, ja nawet sama część potraw gotowałam! Wsród moich znajomych też nie spotkałam takich, które by korzystały z pomocy domu weselnego czy organizatorki ślubów. Nie wiem na jakim świecie żyjesz, skoro ślub to tylko przyjemność - wspaniały dzień, owszem, ale też kupa roboty i stresu.
Popieram!
Ja również planowałam samodzielnie I moi znajomi również nie korzystali z pomocy organizatora ślubów. Sylwia1900r naoglądała się chyba za dużo amerykańskich filmów
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:01   #39
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
I moi znajomi również nie korzystali z pomocy organizatora ślubów.
Jak wyżej, wśród znajomych/rodziny nie mam nikogo, kto by z organizatora ślubów korzystał. Za to znam kilka przypadków dziewczyn, które końcówkę, lub większość ciąży musiały przeleżeć w szpitalu/w domu. Perspektywa dziecka fajna sprawa, ślub też - ale ciąża i ślub w tym samym czasie? Za duże ryzyko, zwłaszcza końcówka. Pewnie, zawsze się "da", ale chyba lepiej mieć fajne wspomnienia ze ślubu i wesela niż potem wspominać to jako katorgę, bo mdłości/puchnięcie/ociężałość/hemoroidy/inne cuda wianki.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:08   #40
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Organizator ślubów to nie, ale wykupienie samego domu weselnego, tzn: płatne za talerz np: 150zł za jedną osobę. Ta cena to tak ogólnie, w każdym zakątku Polski inna.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 15:24   #41
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Organizator ślubów to nie, ale wykupienie samego domu weselnego, tzn: płatne za talerz np: 150zł za jedną osobę. Ta cena to tak ogólnie, w każdym zakątku Polski inna.
I uważasz, że to już całe załatwianie ślubu i wesela? Że tylko to jest stresujące?

Sala i posiłki to tylko mała część.
Nie chce mi się nawet pisać, ile jeszcze załatwialiśmy my sami, a mieliśmy tylko bardzo skromne małe "wesele" po ślubie cywilnym. Ile trzeba było zgrywać w czasie, ile dopilnować, ile rzeczy zapamiętać, by było wszystko mniej-więcej po naszej myśli. A i tak nas ominęło jeszcze załatwianie nauk przedmałżeńskich i tego wszystkiego, co należy do ślubu kościelnego.

Edytowane przez 201607141620
Czas edycji: 2015-02-03 o 15:25 Powód: błędy ort
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 17:06   #42
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Organizator ślubów to nie, ale wykupienie samego domu weselnego, tzn: płatne za talerz np: 150zł za jedną osobę. Ta cena to tak ogólnie, w każdym zakątku Polski inna.
lol, tyle, że załatwienie sali i cateringu to kropla w morzu rzeczy do załatwienia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:19   #43
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Wizażanki się rozpisały, a autor posta pewnie już tu nawet nie zagląda
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:28   #44
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Piszecie jakbyście same wszystko przygotowywały, teraz są domy weselne które się całą organizacją zajmują.
Wystarczy wskoczyć w sukienkę i do kościoła a potem przyjęcie, nie mówcie mi że te przygotowania są aż tak wyczerpujące, ślub i wesele to dzisiaj przyjemność.
Ale jeżeli panna młoda jest tak słaba że ustać na nogach nie może, to rzeczywiście niech siedzi w domu. Ciąża to przecież nie koniec życia, cackacie się ze sobą strasznie.
W 8 mcu trafiłam do szpitala z zagrożoną ciążą. Nie wiem jak w takich warunkach można organizować ślub. Głupota totalna i brak pomyślunku.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 21:30   #45
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Slub w ciąży lub jakieś inne rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
W 8 mcu trafiłam do szpitala z zagrożoną ciążą. Nie wiem jak w takich warunkach można organizować ślub. Głupota totalna i brak pomyślunku.
Skoro facet sie zastanawia co robić, a młoda od założyciela wątku chce ślubu to do kogo te pretensje?

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez KubusPuchatek1990 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam na imię Łukasz. Mam 24 lata. Z moją narzeczoną jestem już ponad 3 lata. W sierpniu mieliśmy zaplanowany ślub (większość rzeczy już jest zarezerwowana). Okazało się jednak, że moja kobieta jest w stanie błogosławionym i nie chwaląc się jam żem to uczynił Termin porodu wypada na początku września, moja kobieta jest skromnych rozmiarów ( lekarz twierdził że mogą być problemy w późniejszym okresie ciąży) więc intensywnie myślimy co zrobić z weselem. Osobiście jestem za przełożeniem uroczystości na termin późniejszy to jest po rozwiązaniu ( tu pojawia się problem bo moja niewiasta nie chce nieślubnego dziecka) lub wcześniej lecz wtedy wesele raczej odbyłoby się dla najbliższej rodziny ( problemy z salą, zespołem fotografami etc). Gdy zaproponowałem drugą opcję to moja kobieta zaczęła coś kręcić, że ona to robi też dla jej rodziców ( bo oni już powiedzieli wszystkim że będzie wesele i teraz im będzie głupio etc).
Drogie panie, być może któraś z Was była w podobnej sytuacji i podrzuci jakieś nowe spojrzenie na temat. Myślałem również nad skromnym ślubem kościelnym przed rozwiązaniem i następnie jak maluch podrośnie odnowieniu przysięgi i hucznej zabawie.
Osobiście nie zależy mi na jakiejś mega imprezie. Robię to dla mojej kobiety żeby poczuła się wyjątkowo ( suknie, atmosfera, ten dzień w którym jest najważniejsza etc).
Pozdrawiam Łukasz
Młoda chce ślubu, tak sie zdaje, a ciążarnej sie nie odmawia...kto wie dlaczego? Tu już żartuję.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-03 22:30:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.