Polećcie mi ćwiczenia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-12, 12:10   #1
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847

Polećcie mi ćwiczenia!


Hej!
Podjęłam kolejną próbę wprowadzenia aktywności fizycznej do swojego życia i niestety - po drugim treningu z Ewą Chodakowską pojawił się ból jajnika. Podejrzewam, że mogła się zrobić torbiel, już kiedyś tak miałam (dziwne, wiem). Wizyta u lekarza już zaklepana (za miesiąc...), a ja...
A ja chciałabym ćwiczyć nadal, ale trochę się boję. I tu pojawia się moje pytanie: czy możecie polecić mi jakieś ćwiczenia, które by nie obciążały dolnych partii brzucha, nie były intensywne i mocno dynamiczne? Chodzi mi o trening, który by wzmocnił mięśnie (w tym momencie chyba muszę sobie odpuścić trening mięśni brzucha), generalnie chcę schudnąć, ale jednak bardziej zależy mi na podrasowaniu mięśni - niestety kiepsko z tym u mnie.
Ktoś, coś?
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 11:57   #2
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Polećcie mi ćwiczenia!

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Hej!
Podjęłam kolejną próbę wprowadzenia aktywności fizycznej do swojego życia i niestety - po drugim treningu z Ewą Chodakowską pojawił się ból jajnika. Podejrzewam, że mogła się zrobić torbiel, już kiedyś tak miałam (dziwne, wiem). Wizyta u lekarza już zaklepana (za miesiąc...), a ja...
A ja chciałabym ćwiczyć nadal, ale trochę się boję. I tu pojawia się moje pytanie: czy możecie polecić mi jakieś ćwiczenia, które by nie obciążały dolnych partii brzucha, nie były intensywne i mocno dynamiczne? Chodzi mi o trening, który by wzmocnił mięśnie (w tym momencie chyba muszę sobie odpuścić trening mięśni brzucha), generalnie chcę schudnąć, ale jednak bardziej zależy mi na podrasowaniu mięśni - niestety kiepsko z tym u mnie.
Ktoś, coś?
Jak od ćwiczeń może się zrobić torbiel? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Gdzie ty chodzisz do ginekologa, żeby miesiąc czekać? U mnie czeka się max 2 tygodnie, ale zazwyczaj jest to kilka dni. Poszukaj lekarza w innej przychodni.
Jeżeli nie możesz robić ćwiczeń na brzuch, to rób tylko na ręce i nogi. Ja polecam blogilates na yt. Ma ładnie uporządkowane ćwiczenia, osobno na brzuch, ręce, tyłek... Jeżeli chciałabyś robić ćwiczenia z Ewą, to druga połowa sekretu jest głównie na pośladki. 'Sukces'' Chodakowskiej, jest podzielony na 3 partie. Pierwsze dwie to cardio i pośladki. Jeżeli chodzi o cardio, to nie ma ćwiczeń na brzuch (chyba, że liczyć burpees), czyli masz 30 min. treningu. No i jeszcze Model Look Ewy, jest przede wszystkim na górne partie ciała.
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 16:45   #3
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: Polećcie mi ćwiczenia!

To może poczekaj na wizyty u lekarza, bo by tu możemy ci radzić różne ćwiczenia ale szkoda żeby sobie krzywdę zrobiła, jeżeli badania wyjdą ci dobrze to wtedy będzie łatwiej ci coś polecić bez obaw że coś się stanie.
__________________
CIEKAWY BLOG O ODCHUDZANIU

Edytowane przez graczocholiczka
Czas edycji: 2016-09-15 o 18:18
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:53   #4
Katarzyna_N
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Polećcie mi ćwiczenia!

Ja to wolę basen! Jeśli umiesz pływać, to polecam! Nie czujesz takiego zmęczenia, nie jest ci gorąco, tak okropnie się nie pocisz, jak to zwykle jest po treningu! Osobiście ja po roku chodzenia na basen i codziennych zwykłych ćwiczeniach rano byłam w bardzo dobrej kondycji, udało się schudnąńć na 5 kilogramów.
Katarzyna_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:53   #5
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Polećcie mi ćwiczenia!

Hmm może statyczne ćwiczenia siłowe by wzmocnić na początku mięśnie. Dodatkowo możesz włączyć do tego drobne aeroby (nie wiem do czego masz dostęp). Delikatny basen też nie będze problemu a dobrze wzmocni Twoje ciało przed cięższymi treningami.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-19 09:53:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.