Czat albo forum ginekologiczne.. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 11:32   #61
marek1992n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
wpadka? ciąża

Dzień dobry,
Podczas uprawiania seksu bez prezerwatywy, mieliśmy sytuację mianowicie: byliśmy bardzo podnieceni, żeby nie doszło do wytrysku to robiłem przerwy po ok. 30 sekund(członek był w pochwie) żeby libido zmalało. Podczas kolejnej przerwy poczułem jakby substancja płynna wylewa się z członka, droga do wytrysku była w połowie, wyjąłem członka. Partnerce z pochwy wylewało się białe nasienie (nie była to sperma ponieważ brakowało śluzu), zaś u mnie po kilku ruchach posuwisto-zwrotnych wydostawała się przezroczysta substancja(tak jakby śluz)Partnerka umyła miejsca intymne. Czy partnerka zaszła w ciążę?
marek1992n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 09:08   #62
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Czat albo forum ginekologiczne..

Jest na to szansa, bo się nie zabezpieczaliście, ale nikt z nas nie będzie wiedział na pewno, bo jest to uzależnione od tego, czy partnerka miała dni płodne. Macie teraz 72 godziny na zdobycie escapelle, właściwie teraz to już 48 godzin - escapelle bardzo zmniejszy możliwość zajścia w ciążę, ale jej niestety całkowicie nie wykluczy. Tym niemniej na waszym miejscu zdecydowanie pobiegłabym po tabletkę.
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 08:14   #63
Ewe8lina12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czat albo forum ginekologiczne..

Witam, mam problem z miesiączkowaniem, nie wiem co się dzieje zawsze miałam regularne miesiączkowanie, a teraz raz w miesiącu 2razy miesiączkowałam pierwszą dostałam 8.09-14.09 a drugą 28.09 i trwa nie wiem czy może być to powodem mojego współżycia ?? Ponieważ po urodzeniu dziecka nie współżyłam ponad rok, i od jakigoś czasu współżyje dodam że to był jak na razie tylko jeden stosunek, i to przed tym drugim miesiączkowaniem czy możecie mi doradzić czy też się z takim czymś spotkałyście ??
Ewe8lina12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 14:40   #64
kaska230287
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czat albo forum ginekologiczne..

hejka witam mam takie pytanie robilam sobie test ciazowy wyszedl mi jedna kreska ciemna druga jasna poszlam do ginekologa przebadal mnie i powiedzial ze nic nie widac pobral mi krew dzis dzwonil do mnie lekarz z wynikami ze wyszlo negatywnie nie jestem w ciazy.

ale martwi mnie to bardzo bo narmalna miesiaczkie mialam w swieta bozego narodzenia w lutym lekkie plamnienie i miesiaczki dalej nie mam normalnej mam jeszcze problemy z zaladkiem bakterie wdo konca zycia w zaladku boje sie ze cos moze byc nie tak ze mna pomocy prosze o powazne komentarze

dziekuje z gory z pozdrowieniami
kaska
kaska230287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-16 15:40:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.