Pikające rzeczy z Inditexu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 23:14   #31
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Może zabrzmi to dziwnie, ale cieszę się, że nie jestem sama z tym problemem!
Jakieś 4 lata temu kupiłam torebkę w ZARZE - nigdy mi nie piszczała ani nic aż do lata zeszłego roku. Byłam w Douglasie i się zaczęło - najadłam się wstydu, ochroniarz patrzył na mnie jak na złodzieja, ekspedientka próbowała mi pomóc, przykładała torbę itd ale nic to nie dało. rozcięłam podszewkę, wyjęłam zabezpieczenia (tak zabezpieczenia - były aż 3!!!).
Teraz kupiłam 2 pary butów w Stradivariusie i boję się w nich chodzić.
Następna tragedia - kozaki z Zary. Dzwonię za każdym razem w prawie każdym sklepie... nie wiem co z tym zrobić, przecież podeszwy nie oderwę... Wkurza mnie to okropnie, ostatnio widziałam w galerii dziewczynę, której w Zarze zadzwonił portfel, przyszedł ochroniarz i była straszna awantura. oczywiście ekspedientki się zleciały i patrzyły na nią jak na złodzieja... Szkoda na to wszystko słów.
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:35   #32
Lilla My22
Raczkowanie
 
Avatar Lilla My22
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 84
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

dziewczyny ja ostatnio pracuję w reserved i u nas jest taka procedura, że mamy pomóc klientowi jeśli pika na bramce przy wejściu

mamy zlokalizować i usunąć "usterkę" co lepsze ostatnio pojawiły się zabezpieczenia w formie malutkiej okrągłej naklejki, która jest przyklejana na metki i mało osób zwraca na to uwagę

czasem klienci się denerwują że ich "sprawdzam" a ja tłumaczę na spokojnie, że albo u nas albo w innym sklepie będą piszczeć i że lepiej poświęcić kilka minut i zobaczyć co powoduje problem

jeśli np wchodzicie coś wam pika i mówicie pracownikowi, że piszczy wam portfel bo widocznie znów się namagnesował to powinni wam bez problemu na kasie rozmagnesować więc zapraszam po pomoc do reserved
Lilla My22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 19:04   #33
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Kupiłam w Stradim portfel na wyprzedaży i boje się go nosić żeby nie piszczeć. Wyczułam palcami zabezpieczenie, ale nie da się go wyjąć bez uszkodzenia portfela. Pomyślałam, że może uderzę w nie młotkiem i się rozwali po prostu .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 01:24   #34
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

No cóż - rzadko chodzę do tych sklepów, jakoś zawsze mi było nie po drodze... A miałam ochotę na kilka rzeczy - cóż - nie mam zamiaru nigdzie pikać - nie pójdę...
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:22   #35
kula_jka
Raczkowanie
 
Avatar kula_jka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 332
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Witam,
Zabezpieczenie, które znajduje się w torbach, portfelach itp jest i powinno być rozmagnesowane przez sprzedawcę podczas zakupu. Niestety zdarza się tak, że bramki w sklepach inditexu uaktywniają/magnesują na nowo zabezpieczenie, które jest przyklejone/wszyte do podszewki w tym tkwi cały problem. Dlatego też kiedy np. wchodzicie do sklepu jest ok, a kiedy wychodzicie bramki reagują.
Jeżeli nie macie dowodu sprzedaży jakim jest paragon, można pójść do kierownika/managera sklepu i wyjaśnić zaistniały problem. Jeżeli jednak na nic to się nie zda można spróbować przełamać zabezpieczenie, bądź też rozpruć podszewkę i pozbyć się owego problemu.
kula_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:23   #36
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Wczoraj byłam w Tesco i oczywiście pikałam, od razu pokazałam portfel, to mi go rozmagnetyzowali.
Elizka gdzie wyczułaś zabezpieczenie? Próbowałaś młotkiem?
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:33   #37
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam w Stradim portfel na wyprzedaży i boje się go nosić żeby nie piszczeć. Wyczułam palcami zabezpieczenie, ale nie da się go wyjąć bez uszkodzenia portfela. Pomyślałam, że może uderzę w nie młotkiem i się rozwali po prostu .
Ostatnio w sklepie powiedzieli mi żeby spróbować zgiąć takie zabezpieczenie. Wtedy przestaje być aktywne.
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 11:17   #38
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Paragony trzymajcie w lodówce/zamrażarce, nie blakną wtedy tak szybko, a przy reklamacji się przyda. Ja jeszcze robię ksero rachunku, wiadomo, nie wszystkiego, ale droższych rzeczy - butów, płaszczy, toreb.
Mój najstarszy paragon z lodówki, z lipca 2008, jest nadal czytelny.

Choć i tak 3/4 paragonów wyrzucam, bo nie mam w zwyczaju zwracać ubrań.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2012-02-22 o 11:19
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:29   #39
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Cytat:
Napisane przez Convallariaa Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Tesco i oczywiście pikałam, od razu pokazałam portfel, to mi go rozmagnetyzowali.
Elizka gdzie wyczułaś zabezpieczenie? Próbowałaś młotkiem?
Jeszcze nie .
Cieżko wytłumaczyć gdie wyczułam. To jest taki prostokącik z jakby czymś takim dziwnym odostalącym (jakby łepkiem od szpilki) i pomyślałam że jak w to dostające uderzę to sie rozwali .
Cytat:
Napisane przez rudaaa90 Pokaż wiadomość
Ostatnio w sklepie powiedzieli mi żeby spróbować zgiąć takie zabezpieczenie. Wtedy przestaje być aktywne.
Też o tym słyszałam, ale jest tak włożone, że nie da sie tego zagiąć. Chyba w portfelu jest specjalne usztywnienie i to dlatego.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:51   #40
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

tak jak już ktoś wspomniał najlepiej robić ksero takiego paragonu, a na już wyblaknięty paragon też jest sposób, należy pod paragonem zapalić zapalniczkę, ale w większej odległości, żeby wiadomo nie spalić
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:39   #41
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Cytat:
Napisane przez Lilla My22 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja ostatnio pracuję w reserved i u nas jest taka procedura, że mamy pomóc klientowi jeśli pika na bramce przy wejściu

mamy zlokalizować i usunąć "usterkę" co lepsze ostatnio pojawiły się zabezpieczenia w formie malutkiej okrągłej naklejki, która jest przyklejana na metki i mało osób zwraca na to uwagę

czasem klienci się denerwują że ich "sprawdzam" a ja tłumaczę na spokojnie, że albo u nas albo w innym sklepie będą piszczeć i że lepiej poświęcić kilka minut i zobaczyć co powoduje problem

jeśli np wchodzicie coś wam pika i mówicie pracownikowi, że piszczy wam portfel bo widocznie znów się namagnesował to powinni wam bez problemu na kasie rozmagnesować więc zapraszam po pomoc do reserved
w Reserved zabezpieczenia? słyszałam że tam nie mają nie strasz mnie bo chce kupić tam torebke.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 21:06   #42
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Mnie to pikanie zniechęca do Inditexu, nie chcę wchodzić tam do sklepu, bo boję się przechodzić przez bramki..;/
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:05   #43
nikulek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 140
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

A więc już rozumiem wszystko jakis czas temu byłam z tż na zakupach w reserved, później poszliśmy do empiku i tam zaczęło pikać Wizaz jak zwykle udziela odpowiedzi nawet na najgłupsze pytania
__________________
Żeby zmieniło się nasze życie, musimy najpierw zmienić samych siebie!
nikulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:55   #44
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Mi torba z Zary pikała ostatnie pół roku (a mam ją ok ok 3 lat).
Próbowałam ja rozmagnesować w Saturnie (mają dobre blaty rozmagnesowujące) i to pomogło na tydzień. Później pracownicy z Zary próbowali mi pomóc, ale nie udało się zlokalizować 'pikacza'. I w końcu ochroniarz z TkMaxxu i pani tam pracująca pomogli mi w odnalezieniu tej płytyki. Trwało to z 15 min, ale się udało
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:15   #45
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

ja mam portfel ze stradivariusa, który ma wszyty magnes i mogę sobie jedynie portfel rozpruć żeby mieć spokój.
kiedyś uaktywniał się tak co 2 miesiące, nigdy nie miałam problemu żeby w jakimkolwiek sklepie mi go rozmagnesowali, już się przyzwyczaiłam, że jak pipczałam to wiedziałam co to :/
aha, a teraz mam spokój od jakiś 4 miesięcy, nie 'uaktywnił' się jeszcze i mam nadzieję że tak pozostanie

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Convallariaa Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w Tesco i oczywiście pikałam, od razu pokazałam portfel, to mi go rozmagnetyzowali.
Elizka gdzie wyczułaś zabezpieczenie? Próbowałaś młotkiem?
ja swoje wyczułam w miejscu na banknoty, na samym dole ;/

w ogóle nie rozumiem po co one są wszywane?:|
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:55   #46
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

No niby dla bezpieczeństwa, żeby go nie wynieść, ale przecież od tego są te duże ochronne, które ściągają przy kasie, to po co dodatkowe?
No pozostaje liczyć na miłą obsługę w sklepach.
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:35   #47
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Rozbiłam młotkiem je, pozaginałam, jak poradziła mi babka z Stradivariusa, która mi je z resztą pokazała i na razie nie zapeszając spokój
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 13:44   #48
anna2411
Rozeznanie
 
Avatar anna2411
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 623
Dot.: Pikające rzeczy z Inditexu

Kupiłam w Stradim ponad rok temu (12.2010) 2 portfele. Opisywany problem oczywiście się pojawił, i to nie raz.

Jednak muszę pochwalić szczecińskie salony Stradiego- żadnych problemów z rozmagnesowaniem nie było (pomimo braku paragonu)

Dzięki temu wątkowi odkryłam winowajcę- w moim przypadku pasek ukryto z tyłu portfela (jeśli jest zamknięty, to na tylnej, zewnętrznej ściance kieszonki na drobne) i rozprawiłam się z nim

Oby podziałało, bo geniusze ukryli go pod ozdobną częścią portfela, więc go nie rozpruwałam.

I to naprawdę skandal, co ta sieć wyprawia- dlaczego niby mam niszczyć zakupioną rzecz? W moim przypadku to tylko portfel za ok.40 zł, ale z tego co czytam, to droższe rzeczy mają tak samo absurdalne zabezpieczenia...żenada!

W C&A chociaż można po zakupie spokojnie znaleźć pasek, albo prostokątny chip i pozbyć się go bez uszkodzenia towaru.

To tyle- mam nadzieję, że komuś uda się dzięki mnie znaleźć 'szkodnika'
anna2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.