jak nakłonić kogoś do wizyty u lekarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 12:27   #1
odollecent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1

jak nakłonić kogoś do wizyty u lekarza


Witam Drogie Wizażanki!
Ja tu co prawda w sprawie swojej mamy (55l). Ostatnio znalazła u siebie w okolicy stawu biodrowego takie dziwne zgrubienia. Poszła do ortopedy, ten kazał zrobić szereg badań, ale ponieważ ja jestem ładna kobieta, to bardziej pan doktor był zapatrzony we mnie niż na jej stawy Teraz, moja mama zamiast iść i pokazać temu lekarzowi wyniki badań, chodzi po lekarzach typu: lekarz rehabilitacji, neurolog, ale do chirurga - ortopedy nie chce iść (a przecież ta reszta na tym się słabo zna). Tymczasem ten lekarz jej mówił wyraźnie, że po pierwszej wizycie tylko środki przeciwbólowe i badania, a po wynikach weźmie się za leczenie. Zapomniałam dodać: te zgrubienia rosną i to dosyć szybko. Teraz bardzo proszę o jakąś radę, jak moja mamę delikatnie nakłonić do wizyty u odpowiedniego lekarza. Nie chcę ciągnąć jej za rękę do przychodni, jak małe dziecko...
Pozdrawiam!
odollecent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 10:39   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: jak nakłonić kogoś do wizyty u lekarza

Cytat:
Napisane przez odollecent Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki!
Ja tu co prawda w sprawie swojej mamy (55l). Ostatnio znalazła u siebie w okolicy stawu biodrowego takie dziwne zgrubienia. Poszła do ortopedy, ten kazał zrobić szereg badań, ale ponieważ ja jestem ładna kobieta, to bardziej pan doktor był zapatrzony we mnie niż na jej stawy Teraz, moja mama zamiast iść i pokazać temu lekarzowi wyniki badań, chodzi po lekarzach typu: lekarz rehabilitacji, neurolog, ale do chirurga - ortopedy nie chce iść (a przecież ta reszta na tym się słabo zna). Tymczasem ten lekarz jej mówił wyraźnie, że po pierwszej wizycie tylko środki przeciwbólowe i badania, a po wynikach weźmie się za leczenie. Zapomniałam dodać: te zgrubienia rosną i to dosyć szybko. Teraz bardzo proszę o jakąś radę, jak moja mamę delikatnie nakłonić do wizyty u odpowiedniego lekarza. Nie chcę ciągnąć jej za rękę do przychodni, jak małe dziecko...
Pozdrawiam!
ale dlaczego nie chce isc, tylko chodzi po innych?

ps. zapisac na wizyte i tyle.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:19   #3
skarpetki_w_kropki
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetki_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 193
Dot.: jak nakłonić kogoś do wizyty u lekarza

Zmienić lekarza na kobietę, może wtedy pójdzie.
Też bym się zastanowiła, gdyby mnie jako matkę olano na wizycie,
a wpatrywano się w moją córkę...
skarpetki_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:02   #4
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: jak nakłonić kogoś do wizyty u lekarza

Skąd ja to znam Moja mama nie chciala isc do gina, a byla ostatnio u niego przy moim porodzie czyli jakies 23 lata temu. Musisz powiedziec jej,że Ci na niej zalezy i nie chcesz,żeby cos sie stalo. Twoja mama pewnie boi sie,że lekarz wykryje jakas chorobe, a ona woli o tym nie wiedziec. Moja tak miala... Zmien lekarza na kobiete, mama nie chciala isc do mojego gina-faceta, zapislalam ja do kobiety I najwazniejsze na wszelkie wizyty idź z nią, da jej to poczucie bezpieczenstwa.
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.