mała ruchliwość macicy-Piroxicam Jelfa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 09:20   #1
Stokrotkaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2

mała ruchliwość macicy-Piroxicam Jelfa?


Witam serdecznie.
Byłam ostatnio u ginekologa z pewnym problemem. W trakcie odbywania stosunku w pozycji od tyłu strasznie mnie bolało.. Nie potrafię nawet określić dokładniej w jakim miejscu.. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi-zbadał mnie i stwierdził zbyt małą ruchliwość macicy. Przepisał Piroxicam Jelfa i zalecił przyjmować magnez. Na ulotce napisane jest, że to lek do leczenia zwyrodnienia stawów itp.. trochę się tego wystraszyłam.. I mam wątpliwości czy lek zacząć przyjmować. Czy któraś z Was przyjmowała takie tabletki? Czy mialyście stwoierdzoną małą ruchliwość macicy?
Proszę o poradę i więcej informacji odnoście zbyt małej ruchliwości macicy-czym to może być spowodowane? W internecie znaleźć nie moge nic;/ Wcześniej takich problemów nie miałam.
Dodam, że mam 21 lat, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od 1,5 roku, a mój partner jest moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym.
Stokrotkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:16   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: mała ruchliwość macicy-Piroxicam Jelfa?

Cytat:
Napisane przez Stokrotkaaa123 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Byłam ostatnio u ginekologa z pewnym problemem. W trakcie odbywania stosunku w pozycji od tyłu strasznie mnie bolało.. Nie potrafię nawet określić dokładniej w jakim miejscu.. Powiedziałam o tym mojemu lekarzowi-zbadał mnie i stwierdził zbyt małą ruchliwość macicy. Przepisał Piroxicam Jelfa i zalecił przyjmować magnez. Na ulotce napisane jest, że to lek do leczenia zwyrodnienia stawów itp.. trochę się tego wystraszyłam.. I mam wątpliwości czy lek zacząć przyjmować. Czy któraś z Was przyjmowała takie tabletki? Czy mialyście stwoierdzoną małą ruchliwość macicy?
Proszę o poradę i więcej informacji odnoście zbyt małej ruchliwości macicy-czym to może być spowodowane? W internecie znaleźć nie moge nic;/ Wcześniej takich problemów nie miałam.
Dodam, że mam 21 lat, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne od 1,5 roku, a mój partner jest moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym.
Dlaczego, do cholery, nie zadałaś tych pytań lekarzowi? teraz szukaj w internecie i bądź pewna, że znajdziesz informacje, że masz raka. brawo. brawo!
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 07:10   #3
Stokrotkaaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: mała ruchliwość macicy-Piroxicam Jelfa?

Zadałam, to mi powiedzial to samo ze mała ruchliwość i sprobuje to przeleczyc. tabletki dop jak dostałam do reki to przeciez poczytałam do czego to. Dlatego pytam czy ktoras moze miałą to i byla leczona tymi tabletkami
Stokrotkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-26 07:10:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.