Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 19:28   #3001
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić balsam/ żel na zmęczone nogi, odpowiedni w ciąży ? Już tyle sklepów przejrzałam i z eko nic takiego nie mogę znaleźć.
Ja na razie stosuje ten klik. Przyjemnie chłodzi przy nakładaniu bo ma formę żelu. Nie wiem jak się sprawdzi podczas wyższej temperatury. Ale w razie czego można go włożyć do lodówki i wtedy efekt będzie większy.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 21:16   #3002
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić balsam/ żel na zmęczone nogi, odpowiedni w ciąży ? Już tyle sklepów przejrzałam i z eko nic takiego nie mogę znaleźć.
Ja polecam ten krem, jest świetny i łagodny dla skóry: Klik
Tylko uwaga, nie kupuj nowej wersji w białej tubie, spaprali skład po całości
A dzisiaj przeglądając kosmetyki w smyku trafiłam na ten żel: Klik
Link jest do innego sklepu, bo w smyku nie podali składu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 07:25   #3003
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Korah, a te składy są bezpieczne w ciąży? Nie jestem przekonana, co do wyciągu gruczołów pijawki w ciąży. Ten drugi z Nikel wydaje się fajny, ale znowu ten rozmaryn w składzie .

Znalazłam jeszcze takie :" Water (Aqua), Alcohol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Distillate, Glycerin, Arnica Montana Extract, Arctium Lappa Root Extract, Iris Germanica Root Extract, Prunus Spinosa Fruit Extract, Prunus Spinosa Wood Extract, Sodium Silicate, Xanthan Gum, Copper Sulfate, Citric Acid, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citral*. *from natural essential oils." To jest Weleda Venadoron na lekkie nogi , w opisie jest że bezpieczny w ciąży.
oraz

"Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil°, Adansonia Digitata Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter°, Lecithin*, Adansonia Digitata Leaf* and Fruit* Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract°, Hedera Helix (Ivy) Extract°, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract*, Tocopherol, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Spagyrische Essenz (von Adansonia Digitata Leaf* and Fruit* Extract, Gold, Silver, Sulfur), Aroma*, Linalool**, Limonene**, Citral**, Geraniol**" - to jest BAOBAB Emulsja do zmęczonych nóg Martina Gebhardt .

Może ten drugi wezmę bo łatwiej dostępny. Jednak na działach kosmetyków dla ciężarnych w drogerii to takie kwiatki znalazłam że szok: parabeny, edta , pochodne formaliny. Oczywiście nie eko to było.
Dziwić się, że w kosmetykach drogeryjnych dla dzieci jest syf. Znalazłam za to fajne kosmetyki dla dzieciaczków z Nacomi: zwłaszcza krem przeciw odparzeniom wydaje się fajny składem: klik.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 07:54   #3004
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Korah, a te składy są bezpieczne w ciąży? Nie jestem przekonana, co do wyciągu gruczołów pijawki w ciąży. Ten drugi z Nikel wydaje się fajny, ale znowu ten rozmaryn w składzie .

Znalazłam jeszcze takie :" Water (Aqua), Alcohol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Distillate, Glycerin, Arnica Montana Extract, Arctium Lappa Root Extract, Iris Germanica Root Extract, Prunus Spinosa Fruit Extract, Prunus Spinosa Wood Extract, Sodium Silicate, Xanthan Gum, Copper Sulfate, Citric Acid, Fragrance (Parfum)*, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citral*. *from natural essential oils." To jest Weleda Venadoron na lekkie nogi , w opisie jest że bezpieczny w ciąży.
oraz

"Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil°, Adansonia Digitata Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter°, Lecithin*, Adansonia Digitata Leaf* and Fruit* Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract°, Hedera Helix (Ivy) Extract°, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract*, Tocopherol, Cetyl Alcohol, Cetearylalcohol, Spagyrische Essenz (von Adansonia Digitata Leaf* and Fruit* Extract, Gold, Silver, Sulfur), Aroma*, Linalool**, Limonene**, Citral**, Geraniol**" - to jest BAOBAB Emulsja do zmęczonych nóg Martina Gebhardt .

Może ten drugi wezmę bo łatwiej dostępny. Jednak na działach kosmetyków dla ciężarnych w drogerii to takie kwiatki znalazłam że szok: parabeny, edta , pochodne formaliny. Oczywiście nie eko to było.
Dziwić się, że w kosmetykach drogeryjnych dla dzieci jest syf. Znalazłam za to fajne kosmetyki dla dzieciaczków z Nacomi: zwłaszcza krem przeciw odparzeniom wydaje się fajny składem: klik.
Ja bym się nie bała używać, ale zawsze możesz zapytać lekarza. Trochę dziwne, że kazał odstawić suple, większość lekarzy wręcz odwrotnie, zaleca suplementy w ciąży, chyba, że akurat u Ciebie są przeciwwskazania. Zalecana jest wit. C, kwas foliowy, rutyna, a jak wiemy, one wzmacniają naczynia krwionośne. Z tego co kojarzę, to należy unikać arniki, bo działa rozszerzająco na naczynia, a np. kasztanowiec obkurcza. Ten drugi produkt też zawiera kasztan.

Jeśli o Nacomi chodzi, to ciekawi mnie, co znaczy ta ciekłokrystaliczna baza w składzie. Nacomi jest fajne, ale niektóre kosmetyki są chrzczone.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 08:04   #3005
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Miałam odstawić swoje suple., bo brałam tego trochę, więc jak pewnie powiedziałam o tym to lekarz uznał mnie za lekomankę , a wiadomo, ze nadmiar też szkodzi. Mam za to zaleconą Pregna Plus i biorę od początku prawie, a także potas, bo tego miałam niedobory w badaniach. Teraz to raczej jestem zdania, że wpierw trzeba się przebadać na niedobory, a później brać suplementy. Poza tym jem tyle owoców, że raczej mi wit. C nie brak. Trochę bóle, zmęczenie przeszły, jak biorę ten potas. Znów te nogi dokuczają, jak pochodzę, to łydki mnie bolą, ciężki nogi , a czytałam już że jednak więcej ruchu potrzeba, przestałam chodzić na basen, bo się przeziębiłam, pewnie też brakuje nogom tego, no i waga robi swoje.

Ciekłokrystaliczna baza w składzie piszesz, zastanawiające..
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 11:31   #3006
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić balsam/ żel na zmęczone nogi, odpowiedni w ciąży ? Już tyle sklepów przejrzałam i z eko nic takiego nie mogę znaleźć.
To może spójrz sobie na podkolanówki przeciwżylakowe w aptekach lub sklepach ze sprzętem medycznym. U mnie pomagało wcieranie magnezu w łydki, najczęściej robiłam sama z soli epsom albo http://organeo.pl/product-pol-2929-B...nal-Spray.html. Specjalnych kremów nie stosowałam, ale jeśli byłam w domu to kilka razy dziennie kładłam się z nogami na poduszce, a w pracy starałam się nie siedzieć cały czas, a nawet czasem ćwiczyć, oczywiście w miarę możliwości.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 14:22   #3007
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Opcja z podkolanówkami wydaje mi się bardzo sensowna, jutro pojadę do apteki, może uda się kupić. Dzięki dziewczyny za rady.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-11 o 14:32
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 15:59   #3008
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę, to należy unikać arniki, bo działa rozszerzająco na naczynia,
arnika rozszerza naczynka? Ja zawsze czytalam ze wlasnie dziala obkurczajaco. Sama stosuje ja chetnie . Skora na nogach z rozowego odcienia staje sie ladnie jednolito biala. Arnika wspomaga wchlanianie sie zasinien, wybroczyn wiec i na popekane naczynka dobrze dziala. Ja zawsze widzialam pozytywne dzialanie w tej materii.
Ja w tej chwili znow stosuje salbe od Kneipp z arnika. Na upaly mam juz wersje chlodzaca z kamfora i chlodzi, oj chlodzi. W zimie sie tym zelem wysmarowalam i mi zimno bylo

http://shop.kneipp.de/arnika-salbe-s.html
http://shop.kneipp.de/arnika-kuhl-schmerzgel-100-g.html


moze przy kolejnym zamowieniu sobie ten spraj wezme( jesli go w Rossmannie nie maja)
http://shop.kneipp.de/arnika-franzbranntwein.html
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:07   #3009
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
arnika rozszerza naczynka? Ja zawsze czytalam ze wlasnie dziala obkurczajaco. Sama stosuje ja chetnie . Skora na nogach z rozowego odcienia staje sie ladnie jednolito biala. Arnika wspomaga wchlanianie sie zasinien, wybroczyn wiec i na popekane naczynka dobrze dziala. Ja zawsze widzialam pozytywne dzialanie w tej materii.
Ja w tej chwili znow stosuje salbe od Kneipp z arnika. Na upaly mam juz wersje chlodzaca z kamfora i chlodzi, oj chlodzi. W zimie sie tym zelem wysmarowalam i mi zimno bylo

http://shop.kneipp.de/arnika-salbe-s.html
http://shop.kneipp.de/arnika-kuhl-schmerzgel-100-g.html


moze przy kolejnym zamowieniu sobie ten spraj wezme( jesli go w Rossmannie nie maja)
http://shop.kneipp.de/arnika-franzbranntwein.html
Dokładnie nie jestem w temacie, ale czytałam, że arnika podnosi ciśnienie krwi, co jest niewskazane u kobiet w ciąży, regularne nakładanie na duże partie skóry może nie być wskazane. Podobno tak się nie dzieje w przypadku rutyny czy eskuliny.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 17:18   #3010
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wielu ziół nie można stosować w ciąży, a kosmetyki naturalne w takie obfitują, dlatego ograniczyłam pielęgnację do minimum.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2016-04-11 o 18:42
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 18:27   #3011
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sprawdza Ci się ten tonik? Co konkretnie robi? Czy daje radę podrażnieniom, zaczerwienieniom drobnym?
najważniejsze, że nie wysusza mojej skóry. To już jego duży plus.
Podrażnień nie mam ani zaczerwień, więc trudno mi coś na ten temat powiedzieć. Jednak skóra po nim jest taka milusia w dotyku

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A na iHerb coś z tych typów jest?
tak
http://sa.iherb.com/Out-of-Africa-Sh...z-270-ml/56490
http://sa.iherb.com/Deep-Steep-Argan...z-236-ml/64550
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 20:08   #3012
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziękuję pięknie, dodaję do wishlisty
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:37   #3013
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
najważniejsze, że nie wysusza mojej skóry. To już jego duży plus.
Podrażnień nie mam ani zaczerwień, więc trudno mi coś na ten temat powiedzieć. Jednak skóra po nim jest taka milusia w dotyku
Kusi mnie

Ma ktoś może rabat do Iwos na zbyciu

.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:46   #3014
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kusi mnie

Ma ktoś może rabat do Iwos na zbyciu

.
Niestety nie mam.
I miałaś rację, żel Avalon pachnie bardziej pomarańczowo niż cytrynowo

Nie wytrzymalam i kupiłam róż RMS demure, chodził za mną od pół roku. Ten odcień różu wydaje mi się bardzo udany, jutro u mnie będzie, to się przekonam.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 20:56   #3015
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam.
I miałaś rację, żel Avalon pachnie bardziej pomarańczowo niż cytrynowo

Nie wytrzymalam i kupiłam róż RMS demure, chodził za mną od pół roku. Ten odcień różu wydaje mi się bardzo udany, jutro u mnie będzie, to się przekonam.


Ja niedługo będę mieć możliwość obejrzenia na żywo kosmetyków tej marki RMS. Wprawdzie nie zamierzam kupować, chyba, że będzie promocja na coś, to się skuszę, ale postaram się przynajmniej nacieszyć oko
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-11, 21:23   #3016
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Ja niedługo będę mieć możliwość obejrzenia na żywo kosmetyków tej marki RMS. Wprawdzie nie zamierzam kupować, chyba, że będzie promocja na coś, to się skuszę, ale postaram się przynajmniej nacieszyć oko
Mnie z rms juz nic więcej nie kusi, wypróbowałam podkłady i rozswietlacz, jestem umiarkowanie zadowolona.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 08:33   #3017
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Znacie strone oladi.pl?

Mają tam ciekawy wybó mydeł http://oladi.pl/promocja-mydla/
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 10:19   #3018
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Bardzo fajna jest odżywka JMO do włosów blond, zwłaszcza w cenie z TK maxx. Super zwiększa objętość i nadaje włosom połysk. Jest trochę lżejsza od cytrusowej i nie ma po niej "bad hair day".
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:22   #3019
anja99
Przyczajenie
 
Avatar anja99
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 8
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

a propos JMO
otrzymałam wczoraj paczuszkę ze sklepu JMO- zaszalałam i zamówiłam w końcu szampon z lawendą i odżywkę z cytrusów, którą mi polecono, w zestawie + z rabatem10%
zestawik przyszedł w ładnym pudełeczku a butelki zapakowali w woreczek a do calego zamówienia dołożyli mi jeszcze bransoletkę ze slicznym koliberkiem (mały gratisik ale gratisik ) szamponu i odżywki spróbowałam odrazu i zakochałam się w obu zapachach! lawenda nie pieniła się tak bardoz jak sztuczne szampony ale zapach mi wystarczył a odzywka...już rozumiem czemu mi ją polecano - jest super! wlosy miaalm wygładzone, lekkie i mogłam je rozczesać!!! a zwykle to jest jedna wielka splątana szopa
a wiec polecam i dziękuję za rady
__________________
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości - Paulo Coelho
anja99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 11:57   #3020
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ma ktoś może rabat do Iwos na zbyciu
.
Ja mma 10% ale pisze że rabat jest przypisany do konta więc nie wiem czy by się dało wykorzystać inaczej.
Co chcesz kupić?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja niedługo będę mieć możliwość obejrzenia na żywo kosmetyków tej marki RMS. Wprawdzie nie zamierzam kupować, chyba, że będzie promocja na coś, to się skuszę, ale postaram się przynajmniej nacieszyć oko
Chyba się kiedyś przejadę tam do Ciebie pooglądać te wszystkie cuda....
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 12:01   #3021
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja mma 10% ale pisze że rabat jest przypisany do konta więc nie wiem czy by się dało wykorzystać inaczej.
Co chcesz kupić?

Chyba się kiedyś przejadę tam do Ciebie pooglądać te wszystkie cuda....
Chcę kupić wszystko, mam w koszyku rzeczy za 350 zł A Ty nie planujesz tam przypadkiem jakichś zakupów?

Akurat RMS nie ma u mnie, tylko będę w weekend na targach LNE w Krakowie, będzie trochę naturalnych marek
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 12:06   #3022
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chcę kupić wszystko, mam w koszyku rzeczy za 350 zł A Ty nie planujesz tam przypadkiem jakichś zakupów?

Akurat RMS nie ma u mnie, tylko będę w weekend na targach LNE w Krakowie, będzie trochę naturalnych marek
Poszalałaś. Nie wiem czy planuję, póki co nie mam koncepcji co bym mogła chcieć.

Chyba że tak....
Ale i tak masz spory wybór naturalek stacjonarnie z tego co piszesz.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 12:32   #3023
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Poszalałaś. Nie wiem czy planuję, póki co nie mam koncepcji co bym mogła chcieć.

Chyba że tak....
Ale i tak masz spory wybór naturalek stacjonarnie z tego co piszesz.
Niech się zastanowię... U mnie jest Nacomi, Sylveco, Vianek, Biolaven, Dr. Hauschka, Labell Bio, ruskie, Paese (niektóre składy mają akceptowalne), apteka doz, że mogę zamówić to co mają w internetowej, np Dr. Organic, mniej naturalna, ale dobra Equilibra. Czasem utrafię też pojedyncze produkty innych firm w lokalnych sklepach, np. VitalDerm, jest tez sporo "olejowych" firm i już nie mam problemów żadnych z zakupem jakiegoś oleju, od arganowego po kokosowy, lniany, różany, wiesiołkowy itp. To tyle w moim mieście. A po inne marki, np. Alterrę muszę jechać 15 km. Szału więc nie ma, chyba lepiej jest jednak u Ciebie. Ale to i tak sporo jak na 12-tysięczne miasteczko, w dodatku 2 lata temu nie było tu nic z naturalnych kosmetyków i żywności, dosłownie 0, słownie zero!

Nie wiem co lubisz, fajne są mydełka Le chatelard, tylko trzeba na składy patrzeć, Avalon mleczko oczyszczające, może tonik, żel z serii z wit. C? Coś z Amilie, albo Lily Lolo, pędzle, albo szampony z Bjobj, albo coś z Sukin, Burts Bees, Nacomi? Past mają sporo do zębów do wyboru. Mają też żywność. Jak coś to daj znać
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:46   #3024
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niech się zastanowię... U mnie jest Nacomi, Sylveco, Vianek, Biolaven, Dr. Hauschka, Labell Bio, ruskie, Paese (niektóre składy mają akceptowalne), apteka doz, że mogę zamówić to co mają w internetowej, np Dr. Organic, mniej naturalna, ale dobra Equilibra. Czasem utrafię też pojedyncze produkty innych firm w lokalnych sklepach, np. VitalDerm, jest tez sporo "olejowych" firm i już nie mam problemów żadnych z zakupem jakiegoś oleju, od arganowego po kokosowy, lniany, różany, wiesiołkowy itp. To tyle w moim mieście. A po inne marki, np. Alterrę muszę jechać 15 km. Szału więc nie ma, chyba lepiej jest jednak u Ciebie. Ale to i tak sporo jak na 12-tysięczne miasteczko, w dodatku 2 lata temu nie było tu nic z naturalnych kosmetyków i żywności, dosłownie 0, słownie zero!

Nie wiem co lubisz, fajne są mydełka Le chatelard, tylko trzeba na składy patrzeć, Avalon mleczko oczyszczające, może tonik, żel z serii z wit. C? Coś z Amilie, albo Lily Lolo, pędzle, albo szampony z Bjobj, albo coś z Sukin, Burts Bees, Nacomi? Past mają sporo do zębów do wyboru. Mają też żywność. Jak coś to daj znać
Ja mam dostęp głównie do tych marek co są w Rossmannie, Naturze czy Hebe. Paese i doz też mam. Sklepy ze zdrową żywnością są ale z kosmetykami jakoś krucho. Albo ja nie trafiłam we właściwe miejsca. Najczęściej spotykam firmy pseudonaturalne albo w takich cenach że z przesyłką bardziej się opłaci z netu.

Kupiłam 3 mydełka Le Chatelard i każde miało Tetrasodium EDTA. Nie wiedziałam że się różnią składowo między sobą. Pooglądam sobie to co wypisałaś i dam znać. U nich jak na razie kupowałam mydło Dudu Osun w "smarze" i mydełka kastylijskie (ani jedno nie trafiło jeszcze do użycia )
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:12   #3025
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

To prawda, że stacjonarnie spotykam ceny znacznie wyższe niż internetowo, nawet 7-8 zł przebitki na jednym produkcie.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:13   #3026
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Gdzie kupujecie olej z tamanu? Może jakaś promocja jest gdzieś?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:39   #3027
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jako ze robilam zakupy dla wizazowej kolezanki to skorzystalam sama i wzbogacilam sie o

https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355897138.html
bardzo naturalny efekt i licze ze zastapi mi brazer Hauschki

https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355129789.html
skoro jednak mowie tak czarnej maskarze to wkoncu ja kupilam i bede testowac czy rzeczywiscie ma lepsza trwalosc niz to normalnie jest przy naturalnej maskarze

https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355909299.html
moja Lavera sie konczy, a nie mam jak zakupic jej ponownie, stacjonarnie kolo mniej jej nie ma, po miescie lazic i szukac nie chce, a tam gdzie ja zamowilam online maja w tej chwili tylko barwiona, no i dla tylko zelu do brwi zamawiac nie bede

W rossmannie kupilam jeszcze ten brazer , ktora ma lekki polysk, jak ja to nazywam zmiekczajacy rysy( taki szimerek lubie), ale jego odcien jest chyba zbyt rozowawy bo muskajac cala twarz mialam wrazenie ze mi lat dodaje. jako brazer/roz tylko na policzki jest o wiele lepiej( wiem maja jeszcze ten stary niewypiakany brazer, ale on ma lekki brokat , ktory widac bylo w sztucznym swietle drogerii i ktory tak samo bedzie widac w sloncu, ja wole lekki szimmerek, ktory zmiekcza rysy a nie drobinkowy polysk)

http://www.rossmann.de/produkte/Alte...l#1575273498-9
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 15:40   #3028
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
To prawda, że stacjonarnie spotykam ceny znacznie wyższe niż internetowo, nawet 7-8 zł przebitki na jednym produkcie.
U mnie marki Sylveco są tańsze niż w internecie, kosmetyki kosztują tyle, co w internetowych promocjach, jeszcze lepiej ma się Hauschka, paleta 4 cieni w mojej aptece kosztuje 92 zł i to nie jest promocja.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:12   #3029
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie olej z tamanu? Może jakaś promocja jest gdzieś?
Ja kupowałam na biochemiaurody i zawsze byłam zadowolona
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 16:49   #3030
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Czy hydrolat z kocanki śmierdzi czy z moim coś się stało?

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
To prawda, że stacjonarnie spotykam ceny znacznie wyższe niż internetowo, nawet 7-8 zł przebitki na jednym produkcie.
U mnie tak samo.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie marki Sylveco są tańsze niż w internecie, kosmetyki kosztują tyle, co w internetowych promocjach, jeszcze lepiej ma się Hauschka, paleta 4 cieni w mojej aptece kosztuje 92 zł i to nie jest promocja.
No i tego Ci między innymi zazdroszczę.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.