Kosmetyki naturalne - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-10, 22:50   #2701
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Caameroon.... nie masz litości

Strasznie Ci dziekuję, że pamiętałaś o mnie w kwestii glinki Twoja opinia (wprawdzie spowoduje debet na koncie ) ale bardzo mnie interesowała

Super, że olejek tez u Ciebie takie dobroci robi jak u mnie Ale to wyłączna zasługa Korah - ja tylko przekazałam cenna rade otrzymana od niej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 22:55   #2702
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
na pewno będziesz zadowolona
czekam na relację jak już użyjesz
trzymam za słowo nie mogę się już doczekać przesyłki... a będzie dopiero po weekendzie.
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 23:01   #2703
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27439804]Paranoja jest osobą o nieprzeciętnej inteligencji, a owszem i żart zrozumiała.
Miała nawet odpisać, że pamięć zawodzi, bo teraz już bliżej końca niż dalej, ale się powstrzymała, żeby nie urazić rozmówczyń starszych od niej wiekiem. [/QUOTE]
Bardzo Ci dziękuję
Nie wątpiłam, że zrozumiałas.
Starsze rozmówczynie napewno nie czułyby sie urazone - jak widać bowiem to nie wiek wyklucza umiejetność myślenia .
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-10 o 23:29
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 23:04   #2704
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję
Nie wątpiłam, że zrozumiałas.
Starsze rozmówczynie napewno nie czułyby sie urazone - jak widać bowiem to nie wiek wyklucza umiejetność myslenia .
Zatem niech nam się umiejętnie myśli jak najdłużej. Amen.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 23:19   #2705
Inspektor_konik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki naturalne

No właśnie tak sobie czytam i muszę powiedzieć że przyszła do mnie dzisiaj paczka z takim kremem zmniejszającym liczbę wyrastających włosów. Yay! Posiada (rzekomo) tylko składniki naturalne (olejki eteryczne z ponad 25 roślin) i i zmniejsza liczbę wyrastających włosków o 70% w 6 tygodni... (??!!)Nie jestem normalnie skłonna wierzyć w takie rzeczy i doszłam do wniosku że pozostaje tylko laser, tak jak to radzą forumowiczki tutaj ale przyznam się że skusił mnie artykuł w Daily mail który zazwyczaj jest chyba rzetelny jeśli chodzi o takie rzeczy no i tam były zachwyty nad tym specyfikiem, że niby lista oczekujących 10,000 w UK itd. Na razie nie piszę nazwy ani nic bo to mój pierwszy koment na tym forum i wiem jak to zazwyczaj wygląda...tak że zobaczmy ten "rewolucyjny" produkt... Oby tylko starczyło mi wytrwałości bo trzeba nakładać rano i wieczorem. Jak okaże się że warto to podam nazwę... Na razie jestem pełna nadziei ale mimo wszytko sceptyczna...(choć kupiłam w promocji 3 w cenie 2...)
Inspektor_konik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 23:32   #2706
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon.... nie masz litości

Strasznie Ci dziekuję, że pamiętałaś o mnie w kwestii glinki Twoja opinia (wprawdzie spowoduje debet na koncie ) ale bardzo mnie interesowała

Super, że olejek tez u Ciebie takie dobroci robi jak u mnie Ale to wyłączna zasługa Korah - ja tylko przekazałam cenna rade otrzymana od niej
Ale to dla Twojego dobra wszystko

Nie ma za co, zawsze chętnie podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami Ta glinka też mnie bardzo ciekawiła Aaa tam mały debecik, pominie się, ważne że glinka będzie na półeczce

Tak, tak ale mój olejek to zasługa Was obojga Ty przekazałaś radę dalej i tak trafiła do mnie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 00:26   #2707
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ale to dla Twojego dobra wszystko

Nie ma za co, zawsze chętnie podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami Ta glinka też mnie bardzo ciekawiła Aaa tam mały debecik, pominie się, ważne że glinka będzie na półeczce

Tak, tak ale mój olejek to zasługa Was obojga Ty przekazałaś radę dalej i tak trafiła do mnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 08:28   #2708
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny tak na szybko piszę dobre wieści:w matique jest do jutra promocja,że przy zakupie dwóch produktóe Marilou Bio trzeci wybrany jest gratis(super,że dostali tą markę,bo miał ją tylko biolander)I jeszcze kosmetykinatury też mają weekendową promocję-Za zakup za minimum 120zł dostajemy 10% rabatu i pachnącą kulę gratis.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no krem jest boski na noc nie stosowałam ale ten na dzien cud miód malina
Efeket identyczny robi na fejsie jak ten na noc
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

zrozumienie Twojego toku myślowego zdecydowanie mnie przerasta...
Mnie już od dawna...niestety,a że ja życia nie lubię sobie utrudniać dlatego nie czytam nawet postów tej Pani,bo nic ciekawego do dyskusji nie wnoszą.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
anula, chciałam Ci jeszcze powychwalać trochę glinkę marokańską Dzisiaj znowu robiłam sobie z niej maseczkę (z racji tego, że jednak zapchał mnie krem NB ale myślę, że dlatego bo już moją skórę cudownie nawilżył, odżywił i wygładził i może na razie ma ona dość więc zrobie małą przerwe) i zapomniałam Ci coś ostatnio o niej powiedzieć.. Nie dość, że maseczka rewelacyjnie koi skóre, łagodzi zaczerwienienia, oczyszcza to jeszcze po jej zmyciu skóra w dotyku jest jak po posmarowaniu olejkiem, taka gładziutka i "natłuszczona" choć nie jest w ogóle tłusta (nie wiem czy się dobrze wyraziłam) Jest po prostu rewelacyjna i będę ją musiała mieć już zawsze
Ja wiem tylko tyle,że na pewno będę musiała ją mieć-tak,tak przez Ciebie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-06-11 o 09:42
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 10:31   #2709
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak na szybko piszę dobre wieści:w matique jest do jutra promocja,że przy zakupie dwóch produktóe Marilou Bio trzeci wybrany jest gratis(super,że dostali tą markę,bo miał ją tylko biolander)I jeszcze kosmetykinatury też mają weekendową promocję-Za zakup za minimum 120zł dostajemy 10% rabatu i pachnącą kulę gratis.

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------


Efeket identyczny robi na fejsie jak ten na noc

Mnie już od dawna...niestety,a że ja życia nie lubię sobie utrudniać dlatego nie czytam nawet postów tej Pani,bo nic ciekawego do dyskusji nie wnoszą.

Ja wiem tylko tyle,że na pewno będę musiała ją mieć-tak,tak przez Ciebie
Jak przeczytałam o tej promocji marilou to od razu o Tobie pomyslałam wiedziałam, że w Twoimprzypadku info padnie na podatny grunt peeling polecam, co do balsamu to już sama oceń, czy opisane przeze mnie działanie Ci pasi. Innych produktów niestety nie znam jeszcze. Weź jakieś dwa po 19 to balsam mozesz dobrać w gratisie.

Dziękuję
Mnie wczorajsze jej posty skłoniły do głębszej refleksji i analizy moich umiejętności wyrażania się słowem pisanym.... Jednak w wyniku tych przemysleń nie mam sobie zbyt wiele do zarzucenia

Ciebie też skusiła? To niech się boi bo ma już na swoim koncie dwa debety, a nie tylko moj...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 21:31   #2710
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

No musze Wam to napisac, bo nie wytrzymam
Dostałam probke kremu aubrey organics od Kotwilki do cery tłustej i po prostu zaliczyłam taki szok jak juz dawno nie....
Ja pamiętam, że chwaliłyście różne serie AO, ale czegoś takiego się nie spodziewałam! Zakochałam sie w tym kremie w 5 sekund!
Nie wiem, czy używałyście odżywkę gpb tej firmy - konsystencja kremu i jego wygląd są do niej bardzo zblizone, więc jak go zobaczyłam to miałam pewne obawy
Ale nałożyłam na twarz - a co! I po prostu cud, miód, orzeszki wchłonął się w parę sekund, slicznie zmatowił cerę i nie pozostawił na niej żadnego filmu, absolutnie nic.
Ja latem mam problem ze świeceniem się cery i jesli nie chcę robić za latarnię morską po 5-6 godzinach to najlepiej jakbym wogole nie używała rano kremu... ale wiadomo, że na dłuższą metę nie jest to za fajna sprawa dla paszczy, a gorąco jest dobre 3 miesiące. Po tym kremie nie świecę, świetnie się na nim minerały trzymają, a twarz jest naprawdę nawilżona!
Kotwilka, naprawde ogromnie Ci dziekuję - juz zamówiłam sobie ten krem z wyprzedaży AO
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 22:01   #2711
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No musze Wam to napisac, bo nie wytrzymam
Dostałam probke kremu aubrey organics od Kotwilki do cery tłustej i po prostu zaliczyłam taki szok jak juz dawno nie....
Ja pamiętam, że chwaliłyście różne serie AO, ale czegoś takiego się nie spodziewałam! Zakochałam sie w tym kremie w 5 sekund!
Nie wiem, czy używałyście odżywkę gpb tej firmy - konsystencja kremu i jego wygląd są do niej bardzo zblizone, więc jak go zobaczyłam to miałam pewne obawy
Ale nałożyłam na twarz - a co! I po prostu cud, miód, orzeszki wchłonął się w parę sekund, slicznie zmatowił cerę i nie pozostawił na niej żadnego filmu, absolutnie nic.
Ja latem mam problem ze świeceniem się cery i jesli nie chcę robić za latarnię morską po 5-6 godzinach to najlepiej jakbym wogole nie używała rano kremu... ale wiadomo, że na dłuższą metę nie jest to za fajna sprawa dla paszczy, a gorąco jest dobre 3 miesiące. Po tym kremie nie świecę, świetnie się na nim minerały trzymają, a twarz jest naprawdę nawilżona!
Kotwilka, naprawde ogromnie Ci dziekuję - juz zamówiłam sobie ten krem z wyprzedaży AO
Kochana, cieszę się bardzo, że Ci podpasował To że szybko się wchłania, matuje i współpracuje z minerałami jest super
Jak Ci przyjdzie ten kremik paczuchą, to się chyba bedziesz musiała z innymi kremami wstrzymać z używaniem , bo on tylko do końca lipca ma ważność.

Ciekawe, że z AO: żel do mycia twarzy, krem z tej serii do cery tłustej, odżywka Gpb i balsam do ciała z różą - wszystkie mają tę samą konstencję i kolor Takie białe perłowe gluty (przepraszam za wyrażenie, ale ono najlepiej oddaje istotę problemu )


Wzięłam kilka dni temu próbkę kremu z filtrem do twarzy Phenome, parę razy użyłam i nie jestem zachwycona Nie wchłania się do matu, bieli, świeci się, ale co najgorsze po godzinie-dwóch minerały zaczynają jakoś z niego plamami odłazić, skóra się jakby łuszczyła, no wygląda to okropnie! A poza tym zastanawiam się, czy nie spowodował u mnie kilku pryszczy
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 22:06   #2712
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kochana, cieszę się bardzo, że Ci podpasował To że szybko się wchłania, matuje i współpracuje z minerałami jest super
Jak Ci przyjdzie ten kremik paczuchą, to się chyba bedziesz musiała z innymi kremami wstrzymać z używaniem , bo on tylko do końca lipca ma ważność.

Ciekawe, że z AO: żel do mycia twarzy, krem z tej serii do cery tłustej, odżywka Gpb i balsam do ciała z różą - wszystkie mają tę samą konstencję i kolor Takie białe perłowe gluty (przepraszam za wyrażenie, ale ono najlepiej oddaje istotę problemu )


Wzięłam kilka dni temu próbkę kremu z filtrem do twarzy Phenome, parę razy użyłam i nie jestem zachwycona Nie wchłania się do matu, bieli, świeci się, ale co najgorsze po godzinie-dwóch minerały zaczynają jakoś z niego plamami odłazić, skóra się jakby łuszczyła, no wygląda to okropnie! A poza tym zastanawiam się, czy nie spowodował u mnie kilku pryszczy
No własnie dlatego dzisiaj jak otworzyłam próbke do Ciebie to mnie strach obleciała, bo krem wyglądał dokładnie tak samo jak odżywka, którą miałam
ja wiem, że krem do końca lipca - inne mogą poczekac ja się trochę zraziłam do kosmetyków ao po ich szamponach, chociaż odżywki uwielbiam ale ten krem to majstersztyk!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 23:39   #2713
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No musze Wam to napisac, bo nie wytrzymam
Dostałam probke kremu aubrey organics od Kotwilki do cery tłustej i po prostu zaliczyłam taki szok jak juz dawno nie....
Ja pamiętam, że chwaliłyście różne serie AO, ale czegoś takiego się nie spodziewałam! Zakochałam sie w tym kremie w 5 sekund!
Nie wiem, czy używałyście odżywkę gpb tej firmy - konsystencja kremu i jego wygląd są do niej bardzo zblizone, więc jak go zobaczyłam to miałam pewne obawy
Ale nałożyłam na twarz - a co! I po prostu cud, miód, orzeszki wchłonął się w parę sekund, slicznie zmatowił cerę i nie pozostawił na niej żadnego filmu, absolutnie nic.
Ja latem mam problem ze świeceniem się cery i jesli nie chcę robić za latarnię morską po 5-6 godzinach to najlepiej jakbym wogole nie używała rano kremu... ale wiadomo, że na dłuższą metę nie jest to za fajna sprawa dla paszczy, a gorąco jest dobre 3 miesiące. Po tym kremie nie świecę, świetnie się na nim minerały trzymają, a twarz jest naprawdę nawilżona!
Kotwilka, naprawde ogromnie Ci dziekuję - juz zamówiłam sobie ten krem z wyprzedaży AO

Stosuję wlaśnie próbki tej odżywki AO. Mnie ona pachnie kosciolem, ale poza tym jestem zachwycona jej dzialaniem. Nie żebym miala coś przeciwko kościolowi, wręcz przeciwnie. Ale ten zapach powinien być zarezerwowany wylacznie dla księży Totalne kadzidlo

Musze przyznać, że z kremu do tlustej tez jestem zadowolona, mam miniaturę. Zgadzam się z Tobą i dodam jeszcze, że pozostale kremy z innych serii już nie są tak fajne, tzn są dobre, zwlaszcza ten green tea, ale jak za tą cenę zupelnie zwyczajne. Zupelnie nie przypadla mi do gustu ta seria rosa mosqueta i seria cucumber. Natomiast jestem zachwycona serią Vegecol i wlaśnie Herbal.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 07:48   #2714
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No własnie dlatego dzisiaj jak otworzyłam próbke do Ciebie to mnie strach obleciała, bo krem wyglądał dokładnie tak samo jak odżywka, którą miałam
ja wiem, że krem do końca lipca - inne mogą poczekac ja się trochę zraziłam do kosmetyków ao po ich szamponach, chociaż odżywki uwielbiam ale ten krem to majstersztyk!
Dobra pokazujcie tą cudowną odżywkę-ja was kiedyśza to,że przez was pieniądze mi uciekają jak kot przed psem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 09:11   #2715
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Stosuję wlaśnie próbki tej odżywki AO. Mnie ona pachnie kosciolem, ale poza tym jestem zachwycona jej dzialaniem. Nie żebym miala coś przeciwko kościolowi, wręcz przeciwnie. Ale ten zapach powinien być zarezerwowany wylacznie dla księży Totalne kadzidlo

Musze przyznać, że z kremu do tlustej tez jestem zadowolona, mam miniaturę. Zgadzam się z Tobą i dodam jeszcze, że pozostale kremy z innych serii już nie są tak fajne, tzn są dobre, zwlaszcza ten green tea, ale jak za tą cenę zupelnie zwyczajne. Zupelnie nie przypadla mi do gustu ta seria rosa mosqueta i seria cucumber. Natomiast jestem zachwycona serią Vegecol i wlaśnie Herbal.
O to fajnie, bo ja własnie ten do tłustej przetestowałam jako pierwszy z kremów i chyba będzie on jedyny w takim razie. AO to dla mnie firma dostarczająca krańcowo skrajne doznania i wrażenia z ich kosmetyków - odżywka gpb i rózana powaliły mnie na kolana, natomiast ich odżywka do włosów tłustych i szampony (gpb i do tłustych) okazały sie kompletną porażką (miałam pełnowymiarowe opakowania i odżywek i szamponów, więc porażki odczułam boleśnie). Miałam jeszcze zamiar wypróbować szampon różany, ale się zniechęciłam...
Dlatego przyznam szczerze, że z dużą rezerwą podchodziłam do Waszego chwalenia ich produktów do twarzy , bo wracały wspomnienia szamponów!
Ale krem do tłustej to takie samo objawienie jak odżywka gpb i różana!

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dobra pokazujcie tą cudowną odżywkę-ja was kiedyśza to,że przez was pieniądze mi uciekają jak kot przed psem
Wkleiłam Ci linki do wersji mini tych odżywek - obecnie kosztuja groszę, bo wazne do końca lipca, więc jakbys chciała je przetestować to będzie w sam raz. Miałam je obie i do dziś trudno mi się zdecydowac, która lepsza gpb świetna, różana nieraz wydawała mi sie od niej lepsza, nieraz tak samo cudna!
Tylko tak jak Korah napisała - pachnieć mogłyby lepiej ale bez przesady, to nie perfumy, a dla ich cudnego działania ten mały dyskomfort mozna znieść.
http://www.aubreyorganics.com.pl/gpb...-ml-p1002.html
http://www.aubreyorganics.com.pl/odz...-ml-p1008.html
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 09:17   #2716
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wkleiłam Ci linki do wersji mini tych odżywek - obecnie kosztuja groszę, bo wazne do końca lipca, więc jakbys chciała je przetestować to będzie w sam raz. Miałam je obie i do dziś trudno mi się zdecydowac, która lepsza gpb świetna, różana nieraz wydawała mi sie od niej lepsza, nieraz tak samo cudna!
Tylko tak jak Korah napisała - pachnieć mogłyby lepiej ale bez przesady, to nie perfumy, a dla ich cudnego działania ten mały dyskomfort mozna znieść.
http://www.aubreyorganics.com.pl/gpb...-ml-p1002.html
http://www.aubreyorganics.com.pl/odz...-ml-p1008.html
Dzięki-ja też się skuszę
A jeśli chodzi o zapach to ja już z takimi śmierdzielami chodziłam na głowie,że wszystko zniosę

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Guzik nie zamówie,bo ich już nie ma
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 09:29   #2717
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki-ja też się skuszę
A jeśli chodzi o zapach to ja już z takimi śmierdzielami chodziłam na głowie,że wszystko zniosę

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Guzik nie zamówie,bo ich już nie ma
to znaczy, że skończyły się pewnie te z krótka datą i będa dostepne świeże ale już w cenie regularnej.
Dlatego ja wczoraj w takim pośpiechu zamawiałam krem do tłustej - bałam sie, że w kazdej chwili może zabraknąć tych starych,a ich cena zdecydowanie bardziej mi pasowła niz świeżynek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 09:37   #2718
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to znaczy, że skończyły się pewnie te z krótka datą i będa dostepne świeże ale już w cenie regularnej.
Dlatego ja wczoraj w takim pośpiechu zamawiałam krem do tłustej - bałam sie, że w kazdej chwili może zabraknąć tych starych,a ich cena zdecydowanie bardziej mi pasowła niz świeżynek
No szkoda,bo bym wypróbowała i najwyżej zamówiła świeżą.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:26   #2719
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to znaczy, że skończyły się pewnie te z krótka datą i będa dostepne świeże ale już w cenie regularnej.
Dlatego ja wczoraj w takim pośpiechu zamawiałam krem do tłustej - bałam sie, że w kazdej chwili może zabraknąć tych starych,a ich cena zdecydowanie bardziej mi pasowła niz świeżynek
to dobrze, że ja też się pospieszyłam
mam nadzieję, że w tym tygodniu będę mieć AO w domku,
bo w czwartek zapłaciłam
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 15:32   #2720
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wiem tylko tyle,że na pewno będę musiała ją mieć-tak,tak przez Ciebie
Polecam się na przyszłość Ale jak zobaczysz efekty to cała złość na mnie Ci przejdzie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No musze Wam to napisac, bo nie wytrzymam
Dostałam probke kremu aubrey organics od Kotwilki do cery tłustej i po prostu zaliczyłam taki szok jak juz dawno nie....
Ja pamiętam, że chwaliłyście różne serie AO, ale czegoś takiego się nie spodziewałam! Zakochałam sie w tym kremie w 5 sekund!
Nie wiem, czy używałyście odżywkę gpb tej firmy - konsystencja kremu i jego wygląd są do niej bardzo zblizone, więc jak go zobaczyłam to miałam pewne obawy
Ale nałożyłam na twarz - a co! I po prostu cud, miód, orzeszki wchłonął się w parę sekund, slicznie zmatowił cerę i nie pozostawił na niej żadnego filmu, absolutnie nic.
Ja latem mam problem ze świeceniem się cery i jesli nie chcę robić za latarnię morską po 5-6 godzinach to najlepiej jakbym wogole nie używała rano kremu... ale wiadomo, że na dłuższą metę nie jest to za fajna sprawa dla paszczy, a gorąco jest dobre 3 miesiące. Po tym kremie nie świecę, świetnie się na nim minerały trzymają, a twarz jest naprawdę nawilżona!
Kotwilka, naprawde ogromnie Ci dziekuję - juz zamówiłam sobie ten krem z wyprzedaży AO
Widze, że masz nową perełke Nie ma to jak życzliwy człowiek który może wysłać próbkę

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No szkoda,bo bym wypróbowała i najwyżej zamówiła świeżą.
anakazar a gdzie się podział Twój szlaban?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:37   #2721
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

anakazar a gdzie się podział Twój szlaban?
eee nooo wiesz
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 16:02   #2722
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
eee nooo wiesz
Aaa no wiem Ale ładnie, zostałam sama.. Jeszcze walczę ostatnimi resztami silnej woli Na razie daje rade..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 18:46   #2723
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Aaa no wiem Ale ładnie, zostałam sama.. Jeszcze walczę ostatnimi resztami silnej woli Na razie daje rade..
ja jestem z Tobą!!!
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 18:56   #2724
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
to dobrze, że ja też się pospieszyłam
mam nadzieję, że w tym tygodniu będę mieć AO w domku,
bo w czwartek zapłaciłam
Bardzo dobrze zrobiłas dlatego ja dzisiaj takie tempo narzuciłam, zeby mi inne wizażanki nie wykupiły!!!

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Polecam się na przyszłość Ale jak zobaczysz efekty to cała złość na mnie Ci przejdzie



Widze, że masz nową perełke Nie ma to jak życzliwy człowiek który może wysłać próbkę



anakazar a gdzie się podział Twój szlaban?
Oj tak, taka życzliwa duszyczka to skarb

Caameroon, Ty wiesz, ze ja całkiem zapomniałam o jej szlabanie!!! Ale mnie zamotała czarownica jedna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:12   #2725
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Aaa no wiem Ale ładnie, zostałam sama.. Jeszcze walczę ostatnimi resztami silnej woli Na razie daje rade..
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
ja jestem z Tobą!!!
Trzymam za was kciuki
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, Ty wiesz, ze ja całkiem zapomniałam o jej szlabanie!!! Ale mnie zamotała czarownica jedna
Dobra,dobraBo to wszystko jest przez Ciebie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:30   #2726
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Zouzol Pokaż wiadomość
Witam jestem tu po raz pierwszy i też ma niezłego hopla na kosmetyki naturalne. Ostatnio używam całej serii Marilou Bio - bardzo fajna i tania seria. Ja kupiłam w Biolanderze - na jednym z blogów jest kod rabatowy - 5% na zakupy - mogę się z Wami podzielić kp-1231 - zawsze to coś
Witamy i zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z używanych kosmetyków
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:36   #2727
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Zouzol Pokaż wiadomość
Witam jestem tu po raz pierwszy i też ma niezłego hopla na kosmetyki naturalne. Ostatnio używam całej serii Marilou Bio - bardzo fajna i tania seria. Ja kupiłam w Biolanderze - na jednym z blogów jest kod rabatowy - 5% na zakupy - mogę się z Wami podzielić kp-1231 - zawsze to coś
Czekamy na szczegółową recenzję tych kosmetyków
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:36   #2728
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
ja jestem z Tobą!!!
Ojej ale się ciesze Dziękuje Świadomość, że razem mamy szlaban od razu mnie podbudował

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze zrobiłas dlatego ja dzisiaj takie tempo narzuciłam, zeby mi inne wizażanki nie wykupiły!!!


Oj tak, taka życzliwa duszyczka to skarb

Caameroon, Ty wiesz, ze ja całkiem zapomniałam o jej szlabanie!!! Ale mnie zamotała czarownica jedna
Oj skarb
A bo anakazar taka sprytna jest.. tu nam mówi, że ma szlaban a potem wypytuje się o to i owo, ciągle o jakieś nowe kosmetyki i wszyscy zapominają, że nie możemy Jej kusić

EDIT:
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Trzymam za was kciuki

Dobra,dobraBo to wszystko jest przez Ciebie
Dziękujemy Jakby Ci się za szlabanem zatęskniło to czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami

anula Ty zła Kobieto
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-06-12 o 19:39
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:44   #2729
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
anula Ty zła Kobieto
No mówię,że to Anula wszystkiemu winna.Ja tu biedna duszyczka mniej odporna od was na kuszenie i co?wpadłam w jej sidłaNajlepiej przy postach Anuli zamykać oczy i lecieć dalej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 20:54   #2730
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anakazar, Caameroon - bardzo smieszne, hahaha...
Nie bądźcie takie skromne i niewinne bo Wam przypomnę co ja PRZEZ WAS nabyłam lub nabędę
Niepotrzebnie jesteście takie skromne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.