Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 22:22   #2221
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej
Potrzebuję pilnie kupić sobie krem z wysokim filtrem. Mam cerę trądzikowa, wrażliwą i skłonną do zapychania. Makijażu używam bardzo niewiele, ale jednak.
Chciałam kupić sobie krem Ducray Melascreen spf50 ten:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...0-.html&next=1

Zależy mi, żeby makijaż go nie destabilizował, ani nic takiego.

Znalazłam ofertę dwie oferty na allegro, ale coś mam wrażenie, że trochę się różnią od wersji kremu w kwc, a nie chcę kupić podróby, czy czegoś innego/ Pojemność też jest inna.

http://allegro.pl/ducray-melascreen-...237665930.html

http://allegro.pl/ducray-melascreen-...305286022.html

Co o tym myślicie? Chyba, że macie coś jeszcze do polecenia co jest dobre z makijażem?

Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 04:19   #2222
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wlasnie, widzialam dzis jakąś Sunbrelle w Hebe (bodajze do cery mieszanej? tłustej?).
Znacie toto? Nadaje sie?

Ooo to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-mieszana.html

Poki co skusilam sie w koncu na Ziaje antyoksydacyjna.


Jak narazie nr 1 jest dla mnie to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-ochrona.html
Wiem, ze ochrona dosc niska, ale calkiem przyjemnie sie go stosuje. Nie bieli wcale, nie jest tragicznie tlusty, latwo go zmatowic.
O tej sunbrelli czytałam gdzieś na blogu, całkiem fajna się wydaje.

A tę sorayę miałam w zeszłym roku jakoś, moim zdaniem jest znacznie cięższa od ziaji anty, nie polubiłam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 15:18   #2223
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez bdan Pokaż wiadomość
Mam dylemat odnośnie tego filtra

http://www.laroche-posay.pl/produkty...ona-p4164.aspx


Parę stron wcześniej piszecie iż ma on PPD 42; mam też próbki fluidu gdzie jest naklejona ulotka o PPD 42, taki tez ma opis na KWC.

Jednak link na stronie la roche wskazuje na PPD 38

Czy to cały czas ten sam produkt, czy coś się zmieniło w opisie.
Chcę zamówić ten fluid na allegro, ale nie wiem, czy to ten sam co próbki
Ja bym zapytała sprzedawcę o szczegóły
A co do informacji zamieszczanych na stronach internetowych - nie zawsze są aktualne. Najlepiej sprawdzać bezpośrednio w aptece i/lub drogerii.



Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wlasnie, widzialam dzis jakąś Sunbrelle w Hebe (bodajze do cery mieszanej? tłustej?).
Znacie toto? Nadaje sie?

Ooo to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-mieszana.html

Poki co skusilam sie w koncu na Ziaje antyoksydacyjna.
W zeszłe wakacje używałam Sunbrelli, ale do skóry suchej i normalnej. Nie bieliła mnie, nawet przy sporej dawce, ale zostawiała smalec na twarzy Konieczne było zmatowienie, jeśli chciało się wyjść na miasto, bo na plaży to pal licho

Jeśli chodzi o Ziaję antyoksydacyjną, to ja jestem zadowolona Ale jak już pisałam wcześniej - ma niski, jak dla mnie, PPD
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 16:15   #2224
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja miałam Sunbrellę, tę do tłustej. I toż to smalec nad smalcami. Ziaja przy nim jest superlekka, choć lepka nadal. Ale takiż to tłuścioch jest, że głowa mała... To było moje pierwsze podejście do aptecznego pełnego wymiaru i od razu fail. Ale fakt, wymagania i kontrast duży, bo sięgałam głownie po azjatyckie mazidła.
Swoja drogą, mam u siebie ten nowy LRP. Ale nie wiem, kiedy testy, bo nadal mam Ducray, Vichy i Senka. Prognozuję, że zostanie na przyszły rok
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 16:35   #2225
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja miałam Sunbrellę, tę do tłustej. I toż to smalec nad smalcami. Ziaja przy nim jest superlekka, choć lepka nadal. Ale takiż to tłuścioch jest, że głowa mała... To było moje pierwsze podejście do aptecznego pełnego wymiaru i od razu fail. Ale fakt, wymagania i kontrast duży, bo sięgałam głownie po azjatyckie mazidła.
Swoja drogą, mam u siebie ten nowy LRP. Ale nie wiem, kiedy testy, bo nadal mam Ducray, Vichy i Senka. Prognozuję, że zostanie na przyszły rok
Szczerze mówiąc, ja tam wolę mieć smalec na twarzy i zmatowić go choćby skrobią, niż białą i rolującą się warstwę na twarzy, jaką mam po Antheliosie LPR, bo wyglądam wtedy jakbym się z cyrku urwała
Niestety nadal nie wynaleziono filtru idealnego - jeśli nakładamy przepisową ilość, to albo bielenie, albo błyszczenie Albo obie rzeczy jednocześnie
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 16:54   #2226
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, ja tam wolę mieć smalec na twarzy i zmatowić go choćby skrobią, niż białą i rolującą się warstwę na twarzy, jaką mam po Antheliosie LPR, bo wyglądam wtedy jakbym się z cyrku urwała
Niestety nadal nie wynaleziono filtru idealnego - jeśli nakładamy przepisową ilość, to albo bielenie, albo błyszczenie Albo obie rzeczy jednocześnie
A ja wolę mieć po prostu ten idealny
A próbowałaś azjatyckich? Już wiele razy o nich wspominałam na wątkach, toż to rewelacja jest! Tj nie wszystkie, oczywiście. Ale szczególnie te japońskie są naprawdę dobre, nie bielą, nie tłuszczą. Leciutkie jak emulsja.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:15   #2227
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez k-n Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, ja tam wolę mieć smalec na twarzy i zmatowić go choćby skrobią, niż białą i rolującą się warstwę na twarzy, jaką mam po Antheliosie LPR, bo wyglądam wtedy jakbym się z cyrku urwała
Niestety nadal nie wynaleziono filtru idealnego - jeśli nakładamy przepisową ilość, to albo bielenie, albo błyszczenie Albo obie rzeczy jednocześnie
Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, że twarzy można nie matowić, nawet jak nakładam lekkie serum, to się świecę, więc to, że ten Pharmaceris się błyszczy, to dla mnie norma. Grunt, żeby ładnie się dawał zmatowić skrobią, nie tak jak zeszłoroczne paskudztwo od Vichy. I żeby nie bielił tak jak ultra lekki Anthelios.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 20:17   #2228
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Orientujecie się może ile kosztuje Ziaja z wit. C na stoiskach firmowych? I czy warto zamieniać matującą na powyższą, bo póki co na droższy sport mnie nie stać, a filtr potrzebny na gwałt
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 20:20   #2229
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Orientujecie się może ile kosztuje Ziaja z wit. C na stoiskach firmowych? I czy warto zamieniać matującą na powyższą, bo póki co na droższy sport mnie nie stać, a filtr potrzebny na gwałt
U mnie 14 z groszem
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 21:20   #2230
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziekuje za odpowiedzi w sprawie Sunbrelli - nie zachecacie do testow

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja wolę mieć po prostu ten idealny
A próbowałaś azjatyckich? Już wiele razy o nich wspominałam na wątkach, toż to rewelacja jest! Tj nie wszystkie, oczywiście. Ale szczególnie te japońskie są naprawdę dobre, nie bielą, nie tłuszczą. Leciutkie jak emulsja.
A o jakich konkretnie myslisz?
Kupowalas na ebayu?

Ja podobnie jak chimay - wszystko matuje, nawet drogeryjne lekkie kremidła.
Dlatego dla mnie tluscioch nie jest powodem do skreslenia, gorzej z efektem corki mlynarza


A Ziaja z wit.C w Hebe kosztuje bodajze 14,99.
W pobliskiej aptece DOZ zazyczyli sobie 23zł z hakiem
Na moje zdziwienie pt "czemu tak duzo" pani aptekarka powiedziala "przeciez to najwyzszy z mozliwych filtrow, bardzo dobra ochrona!"
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2014-06-11 o 21:22
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 21:32   #2231
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi w sprawie Sunbrelli - nie zachecacie do testow


A o jakich konkretnie myslisz?
Kupowalas na ebayu?

Ja podobnie jak chimay - wszystko matuje, nawet drogeryjne lekkie kremidła.
Dlatego dla mnie tluscioch nie jest powodem do skreslenia, gorzej z efektem corki mlynarza


A Ziaja z wit.C w Hebe kosztuje bodajze 14,99.
W pobliskiej aptece DOZ zazyczyli sobie 23zł z hakiem
Na moje zdziwienie pt "czemu tak duzo" pani aptekarka powiedziala "przeciez to najwyzszy z mozliwych filtrow, bardzo dobra ochrona!"
Mi najbardziej odpowiada Biore, ale sądzę, że większość tych o naprawdę lekkiej konsystencji będzie ok warto przejrzeć zdjęcia na necie. Wśród koreańskich niestety smalce się zdarzają.
Tak, sprawdzałam z ebaya
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 21:55   #2232
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A Ziaja z wit.C w Hebe kosztuje bodajze 14,99.
A nie 13,99? 17-23.06 w Hebe będzie zniżka -30% na produkty do opalania więc Ziaję można będzie dorwać za niecałą dychę
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 22:03   #2233
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Orientujecie się może ile kosztuje Ziaja z wit. C na stoiskach firmowych? I czy warto zamieniać matującą na powyższą, bo póki co na droższy sport mnie nie stać, a filtr potrzebny na gwałt
U mnie kosztuje ok. 14 zł, czyli standardowa cena. Matujący 20 zł, i jak dla mnie ten drugi jest lepszy - Ziaję z witaminą C zużywam do rąk, bo znacznie gorzej wygląda ze skrobią i podkładem mineralnym.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 22:07   #2234
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A nie 13,99? 17-23.06 w Hebe będzie zniżka -30% na produkty do opalania więc Ziaję można będzie dorwać za niecałą dychę
W sklepie firmowym Ziai w Katowicach 14,99. Zużywam dzielnie na kark i dekolt, tam najszybciej dorabiam się poparzenia. Na razie jest dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 22:43   #2235
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mi najbardziej odpowiada Biore, ale sądzę, że większość tych o naprawdę lekkiej konsystencji będzie ok warto przejrzeć zdjęcia na necie. Wśród koreańskich niestety smalce się zdarzają.
Tak, sprawdzałam z ebaya


Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A nie 13,99? 17-23.06 w Hebe będzie zniżka -30% na produkty do opalania więc Ziaję można będzie dorwać za niecałą dychę
A mozliwe, paragon wyrzucilam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2014-06-11 o 22:46
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 11:01   #2236
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ziaja z wit.C w marketach za około 10 zł, w Auchan zapłaciłam 10,33 zł, więc ta przebitka w aptekach jakaś kosmiczna.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 11:38   #2237
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ziaja z wit.C w marketach za około 10 zł, w Auchan zapłaciłam 10,33 zł, więc ta przebitka w aptekach jakaś kosmiczna.
A orientujesz się, w jakim jeszcze markecie mogę ją znaleźć? Niestety u mnie brak Auchan :/
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 12:03   #2238
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny. Jaki polecacie krem z wysokim filtrem? Niestety mam uczulenie na większość produktów np. garnier,nivea, ziaja, avon,dove. Z kosmetyków ,które przetestowałam nie uczula mnie jedynie physiogel i niektóre produkty aa. Mam jasną cerę i częsty problem . Moja twarz robi się czerwona od słońca(przebywania zbyt długo na dworze w taką pogodę). Nie zamienia się to w opaleniznę tylko znika po jednym ,dwóch dniach i tak w kółko. Znacie może jakiś w miarę przystępnej cenie filtr?
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 15:55   #2239
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
A orientujesz się, w jakim jeszcze markecie mogę ją znaleźć? Niestety u mnie brak Auchan :/
Gdzieś mi się jeszcze w oczy rzucił, ale nie pamiętam gdzie. Zobacz może w Realu, on się teraz połączył z Auchan, więc może będzie, ale nie gwarantuje.
P.s. pewnie gdyby Ziaja Med nie była dostępna tylko w aptekach albo punktach Ziaja dla Ciebie też pewnie miałaby inną cenę.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 21:00   #2240
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Szukałam Ziaji z wit. C w wielu sklepach, w Realu i Tesco mają całą gamę produktów Ziaji z filtrami 50, ale nigdzie antyoksydacyjnej Udało mi się ją jeszcze namierzyć, co dziwne, tylko w jednej z trzech Natur w moim mieście (za niewiele mniej niż 15 zł). W Hebe - 13,49 (sprawdzane dzisiaj ).
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 16:24   #2241
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja dzis widzialam Ziaje w Realu za 12,29zl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 15:25   #2242
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja wolę mieć po prostu ten idealny
A próbowałaś azjatyckich? Już wiele razy o nich wspominałam na wątkach, toż to rewelacja jest! Tj nie wszystkie, oczywiście. Ale szczególnie te japońskie są naprawdę dobre, nie bielą, nie tłuszczą. Leciutkie jak emulsja.
Nie, nie próbowałam. Zastanawia mnie to, dlaczego w Europie producenci (LPR, SVR, Bioderma itd. itp.) nie potrafią wyprodukować filtra, który by nie bielił i nie tłuścił i który zarazem by dawał wysoką ochronę (SPF 50+ i PPD min. 30), a Azjaci to potrafią? Szczerze mówiąc, coś nie mam zaufania...


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, że twarzy można nie matowić, nawet jak nakładam lekkie serum, to się świecę, więc to, że ten Pharmaceris się błyszczy, to dla mnie norma. Grunt, żeby ładnie się dawał zmatowić skrobią, nie tak jak zeszłoroczne paskudztwo od Vichy. I żeby nie bielił tak jak ultra lekki Anthelios.
Ja mam dokładnie takie samo zdanie! Nie ważne, co nakładam na twarz, zawsze to matuję.


Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Ja podobnie jak chimay - wszystko matuje, nawet drogeryjne lekkie kremidła.
Dlatego dla mnie tluscioch nie jest powodem do skreslenia, gorzej z efektem corki mlynarza
Ja tam też wolę tłuściocha, bo jego zawsze mogę zmatowić, ale efekt córki młynarza jest już dla mnie przegięciem zwłaszcza jak muszę poruszać się po mieście, a nie w lesie Z dwojga złego lepszy tłuścioch niż Mortycja Adams (jak dla mnie).



Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
U mnie kosztuje ok. 14 zł, czyli standardowa cena. Matujący 20 zł, i jak dla mnie ten drugi jest lepszy - Ziaję z witaminą C zużywam do rąk, bo znacznie gorzej wygląda ze skrobią i podkładem mineralnym.
Ja Ziaję z wit. C nakładam na "gołą" twarz, czekam jakieś 15 minut, a następnie matowię skrobią i mam idealny efekt.


Cytat:
Napisane przez Crythy Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Jaki polecacie krem z wysokim filtrem? Niestety mam uczulenie na większość produktów np. garnier,nivea, ziaja, avon,dove. Z kosmetyków ,które przetestowałam nie uczula mnie jedynie physiogel i niektóre produkty aa. Mam jasną cerę i częsty problem . Moja twarz robi się czerwona od słońca(przebywania zbyt długo na dworze w taką pogodę). Nie zamienia się to w opaleniznę tylko znika po jednym ,dwóch dniach i tak w kółko. Znacie może jakiś w miarę przystępnej cenie filtr?
W Superpharm widziałam krem Uriage do cery wrażliwej, która nie toleruje filtrów chemicznych. W promocji była za ok. 40 zł. Może warto się jej przyjrzeć?



Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
A orientujesz się, w jakim jeszcze markecie mogę ją znaleźć? Niestety u mnie brak Auchan :/
Ja Ziaję z wit. C kupiłam w Superpharm. Jeśli jest u Ciebie w mieście, to zajrzyj tam. Może akurat uda Ci się ją kupić.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:42   #2243
pinkakoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

hej dziewczyny!
Proszę o poradę
Szukam kremu z filtrem - najlepiej 30, który jednocześnie mogę nałożyć pod makijaż nie tracąc właściwości kremu.
Mam 23 lata i skórę mieszaną, więc parafina i inne zapychające składniki są wykluczone. Dodatkowo nie może mieć parabenów czy subst. silnie zapachowych - chce nakładać ten sam krem także pod oczy (ziaja mnie piecze w okolicach oczu)
Przy okazji jeżeli któraś z was mogłaby mi polecić jakiś fajny samoopalacz do twarzy
Cena jaka mnie interesuje to maks 30-35 zł (w promocji)
pinkakoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:48   #2244
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Wypróbowałam Pharmaceris hydrolipidowy 50+ i potwierdzam, bardzo ładnie się wchłania, skóra się nie błyszczy i nie lepi Troszkę bieli na początku, ale później ten efekt mija, skóra wygląda naturalnie. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się pod makijaż.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:50   #2245
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

k-n, u mnie zdaje to egzamin tylko przy ziaji matującej Ziaja antyoksydacyjna nawet z samą skrobią daje niefajny efekt.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 16:53   #2246
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Udało mi się zakupić w Hebe Ziaję z wit. C jestem po pierwszych testach i w sumie nie widzę większej różnicy niż matująca... ale w sumie i tak raczej nie będę się malować latem, więc zużyję, zwłaszcza, że będę nią smarować również kark.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 18:53   #2247
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam Pharmaceris hydrolipidowy 50+ i potwierdzam, bardzo ładnie się wchłania, skóra się nie błyszczy i nie lepi Troszkę bieli na początku, ale później ten efekt mija, skóra wygląda naturalnie. Jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się pod makijaż.
No u mnie się nie sprawdza, ale moja cera ostatnio coraz gorzej reaguje na sam makijaż, nawet jak nie mam żadnego kremidła. Nie wiem, może powinnam zmienić markę, ale ostatnio wolę się bez makijażu niż w nim.

Wydaje mi się, że niektórych może w tym Pharmacerisie zniechęcać napis, że nadaje się też dla dzieci, bo filtry dzieciowe to przeważnie klajstry nad klajstrami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 21:30   #2248
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No u mnie się nie sprawdza, ale moja cera ostatnio coraz gorzej reaguje na sam makijaż, nawet jak nie mam żadnego kremidła. Nie wiem, może powinnam zmienić markę, ale ostatnio wolę się bez makijażu niż w nim.

Wydaje mi się, że niektórych może w tym Pharmacerisie zniechęcać napis, że nadaje się też dla dzieci, bo filtry dzieciowe to przeważnie klajstry nad klajstrami.
Dokładnie, mnie to właśnie zniechęcało do testów, dopóki nie napisałaś, że jest fajny A co do makijażu, to nic na siłę, jeśli dobrze się czujesz bez Ja od razu jak wracam do domu, to zmywam, bo tak się lepiej czuję, ale niestety samopoczucie nie idzie w tym wypadku w parze z wyglądem
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 07:47   #2249
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No u mnie się nie sprawdza, ale moja cera ostatnio coraz gorzej reaguje na sam makijaż, nawet jak nie mam żadnego kremidła. Nie wiem, może powinnam zmienić markę, ale ostatnio wolę się bez makijażu niż w nim.

Wydaje mi się, że niektórych może w tym Pharmacerisie zniechęcać napis, że nadaje się też dla dzieci, bo filtry dzieciowe to przeważnie klajstry nad klajstrami.


Ten pharmaceris jest lekki i bylby moim idealem... gdyby nie powodowal wysypu wulkanow u mnie teraz syn go zuzywa, a ja szukam czegos co mnie nie zapcha, ale u mnie z tym ciezko (nawet w czasie zluszczania salicylem filtry mnie zapychaja)
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 09:15   #2250
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Polecicie mi jakiś niedrogi filtr do twarzy spf 30 lub 50 do cery alergicznej? Mam ziaję med spf 50 ale mnie pieką oczy strasznie jak to nałożę, więc szukam czegoś innego.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.