moje wisiorki xD ocencie;P - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 23:53   #31
padova
Raczkowanie
 
Avatar padova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan/Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Cytat:
Napisane przez xns_dziewczyna Pokaż wiadomość
wiecie co gów* mnie obchodzi ze precel wyglada jak kupa! leczcie sie skoro takie macie skojarzenia. a co do estetyki to jest. jak sie nie podoba to trudno obede sie. wiele osob uwaza ze sa fajne i ladne a ze wy oczekujecie fajerwerek to spadac. mozecie teraz pisac ze nie umiem przyjac krytyki. wrecz przeciwnie umiem ale wy juz lekko przeginacie. ot co mialam do powiedzenia. dziekuje pania za niezmierna uwage :PP
Dałaś swoją prace do oceny wydaje mi sie że powinnaś przyjąć również uwagi negatywna jak i pozytywne i sie tak nie denerwowac : )
Pozdrawiam!
padova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 01:17   #32
federalni
Raczkowanie
 
Avatar federalni
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 44
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Mnie tam precelek precelka przypomina (nie wierzę by któraś z Was zrobiła tak symetryczną kupę i do tego w kropki (przepraszam za niesmak), jedyne co to kolor się zgadza ale nie kształt!!!) . I jeśli to są jej pierwsze prace to szacunek!!! dla niej, bo lepić cokolwiek też trzeba umieć a ona to zrobiła ładnie i pewnie z czasem będzie robić to jeszcze lepiej.
Nie piszę tego zz litości boście tak po niej pojechały. Piszę bo wiem,że dziwczyna i tak dalej będzie robic swoje nawet po waszej nagonce.
Najgorsze byłoby to gdyby zmieniła nicka i z kolejnymi pracami weszła pod innym!!!
Xns-dziwczyna!!!! Nie rób tego!!!! Pokaż wszystkim,że stać Cie na dużo więcej i wróć tutaj ze zdwojoną siłą!!!
Pozdrawiam i trzymam kciuki
federalni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 01:31   #33
arleta_myslowice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mysłowice/Italia
Wiadomości: 284
Wyślij wiadomość przez MSN do arleta_myslowice
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

nie każdy po Niej jechał przeciez większość z Nas powiedziała co sie podoba a co mniej ...a tu taki wybuch...przeciez prace dziewczyny nie są złe poprostu rady o większą staranność w niektórych by wyglądały jak te ładniejsze to tylko rada a kupa jak kupa...nawet Właścicielka wątku przyznała że całkiem podobny...ale czy to źle zwrócic komuś uwage lub powiedzieć własne zdanie....moim zdaniem lepiej zamknąć wątek i załozyć nowy bez zmiany nicku...bo tutaj już się teraz narobiło a mogło być całkiem ok.Pozdrawiam
__________________
"Dłonie są krajobrazem serca"
arleta_myslowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:00   #34
nemala
Zadomowienie
 
Avatar nemala
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 022
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

A mi najbardziej spodobał sie prosiaczek, poniewaz od dzieciństwa jestem przeogromną wielbicielką prosiaczków i swineczek sa takie słodkie, że chce dac sie buziaka Naprawde przesłodziutki.
I prosze nie bierz sobie tak wszystkich negatywów do serca ja tez czasem dostaje negatywa Przeciez nie kazdemu musi podobac sie to co robimy . Głowa do góry
nemala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 19:20   #35
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Mnie też się podoba prosiak i lody i arbuz
I jedyne, co się nie podoba, to kupka
I powiem szczerze (wracając o kilka postów wzwyż), że te słodkości podobają mi się bardziej, niż te w Pace
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:24   #36
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Bardzo fajne pracki Co do precelka - stwierdzenie ,, wygląda jak kupa '' przyznam się, że mnie rozbawiło ale tylko dlatego, że to głupiutkie porównanie. Może to przez jego kolor przyszly takie skojarzenia dziewczynom ale nie martw się

P.S Poza tym xns_dziewczyna - nikt nie mial zamiaru cię urazić. Trzeba się z tego śmiać i tyle. Nie wszystko musi wyglądać ładnie ale też nie pisz, że oczekują tu ,, fajerwerek '' i zeby spadały i gowno cię obchodzi ich zdanie bo to trochę nie ładnie
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:12   #37
lawenda99
Zakorzenienie
 
Avatar lawenda99
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: hanging garden
Wiadomości: 3 770
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Niech każdy pilnuje własnego nosa a nie wypisuje co to inny według niego ma pod sufitem, olaboga

A autorce wątku radziłabym z większą uwagą lepić swoje wytwory - mi podobają się rzeczy z modeliny, które są starannie wykonane, równe, nie widać na nich śladów palców i wyglądają hm, apetycznie. I ten nieszczęsny precelek można było zrobić inaczej, żeby wyglądał na bardziej... rzeczywisty bo tak to naprawdę wygląda jak ulepiony z błota. Lepiej chyba zrobić mniej rzeczy, a bardziej staranne.
__________________
Life's a riot a lover a friend,
Pity the day that it has to end
Friday come speed me home again,
I've nothing but you on my mind


http://www.youtube.com/watch?v=ui2mKtzsY0o

lawenda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 21:35   #38
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Ja nie rozumiem co tu się kokosić z wizażanką, która sypie obelgi pod adresem oceniających jej pracę i samego forum
Ja też co do precelka miałam od razu to samo skojarzenie i też napisałabym co mi to przypomina w taki sam sposób jak to uczyniła osoba na początku. W słowie KUPA nie widzę nic okrutnego a co do poziomu krytyki w tym wątku to jest całkiem poprawna. Nikt nie napisał że jej prace to kupa i że są gówno warte (tak jak określiła autorka całe nasze forum )

Widać autorka jest bardzo wyluzowana i nie sądzę by się przejęła opiniami, by jej w ogóle zależało na rozwijaniu się poprzez forum biżuteryjne i w ogóle na tym, by ktokolwiek ją bronił.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:31   #39
nemala
Zadomowienie
 
Avatar nemala
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 022
Dot.: moje wisiorki xD ocencie;P

Hmmmm, a ja myslełam, że z tego wątku jeszcze cos wyniknie, ja za moje prace z fimo tez oberwałam po głowie na samym początku, ale wziełam sobie to za pozytyw by postarac sie zrobic cos wyjątkowego nie dlatego ze inni tak chca i mówia ale dlatego ze sama chce robic rzeczy piękne i wyjątkowe. tak tez więc narazie ćwiczę i szukam drogi do chociaz minimalnej perfekcji
nemala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.