Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-12, 19:40   #1
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513

Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV


Mam wielka prosbe moze ktoras z was sie orientuje gdzie mogę kupić w Warszawie - Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV? (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html)

Bardzo mi na niej zależy a wyjezdzam na urlop w czwartek dlatego nie mam mozliwosci zakupu przez internet. Moze w jakies sieci aptek?

I przy okazji jeżeli nie uda mi sie zakupic w.w. mgielki to jakie inne polecacie?
Chce przed wyjsciem na plaze stworzyc jakoms powloke ochronna dla wlosow.
Juz tyle sie naszukalam i nie moge nic sensownego znalezc. A nie chce wrocic z urlopu sianem na glowie tym bardziej ze mam dlugie blond wlosy wiec wyjatkowo podatne na niszczenie pod wplywem slonca .
Z gory dziekuje za pomoc
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 20:17   #2
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami

Najlepszy filtr to czapka i ponoć olej kokosowy (olej na włosach nie wygląda tak źle na plaży, kiedy włosy są ciasno spięte, wyglądają na mokre) Poza tym, jeśli nie mgiełka, może odżywka bez spłukiwania, np. z nivea?
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 09:00   #3
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
Mam wielka prosbe moze ktoras z was sie orientuje gdzie mogę kupić w Warszawie - Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV? (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html)

Bardzo mi na niej zależy a wyjezdzam na urlop w czwartek dlatego nie mam mozliwosci zakupu przez internet. Moze w jakies sieci aptek?

I przy okazji jeżeli nie uda mi sie zakupic w.w. mgielki to jakie inne polecacie?
Chce przed wyjsciem na plaze stworzyc jakoms powloke ochronna dla wlosow.
Juz tyle sie naszukalam i nie moge nic sensownego znalezc. A nie chce wrocic z urlopu sianem na glowie tym bardziej ze mam dlugie blond wlosy wiec wyjatkowo podatne na niszczenie pod wplywem slonca .
Z gory dziekuje za pomoc
Alcohol denat jest na drugim miejscu wiec uwazaj bo on moze wysuszyc wlosy ja staram sie go unikac...
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 13:55   #4
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami

Cytat:
Napisane przez gosiaaaa1 Pokaż wiadomość
Mam wielka prosbe moze ktoras z was sie orientuje gdzie mogę kupić w Warszawie - Farmona, Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV? (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html)

Bardzo mi na niej zależy a wyjezdzam na urlop w czwartek dlatego nie mam mozliwosci zakupu przez internet. Moze w jakies sieci aptek?

I przy okazji jeżeli nie uda mi sie zakupic w.w. mgielki to jakie inne polecacie?
Chce przed wyjsciem na plaze stworzyc jakoms powloke ochronna dla wlosow.
Juz tyle sie naszukalam i nie moge nic sensownego znalezc. A nie chce wrocic z urlopu sianem na glowie tym bardziej ze mam dlugie blond wlosy wiec wyjatkowo podatne na niszczenie pod wplywem slonca .
Z gory dziekuje za pomoc
Siec aptek Dbam o zdrowie, ale nie wiem czy znajdziesz ją 'na miejscu' Możesz na ich stronie złożyc zamówienie i odebrac je w wybranej aptece po 24h (dotyczy zamówień w ciagu tygodnia, wiec jak coś to poczekaj do jutra) Ale ja bym radziła coś innego (np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-242668 albo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...acy-blond.html zastosowana bez spłukiwania) bo ta mgielka ma alkohol w składzie (tak jak pisała Koko) więc może przesuszyc włosy. Zawsze można też 'posmarowac' włosy wysokim filtrem do ciała - zawsze jakaś ochrona będzie.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.