Odległość to tylko iluzja... grupy wsparcia dla ZNO cz. 6 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 17:05   #5011
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: Odległość to tylko iluzja... grupy wsparcia dla ZNO cz. 6

Cytat:
Napisane przez CzerwonaKokarda Pokaż wiadomość

Chodziło mi o sam fakt tego, że dla Was 1,5 miesiąca to szmat czasu. Dla mnie też, oczywiście! chciałam tylko uzmysłowić moją obawę przed tym, nic więcej nie chciałam sugerować.
Wiesz przy duzych odleglosciach jest to dosc normalne ze 1,5 miesiaca to standardowy odstep czasu niewidzenia sie. I to normalne ze sie obawiasz, co bedzie jak jemu sie sprzykrzy i znajdzie sobie inna, blizej, na miejscu?

A moj problem jest ten sam, dzieli nas 300 km w tym granica panstwowa czyli polaczenia miedzynarodowe, drogie oczywiscie, widujemy sie raz na dwa tygodnie i tez mam non stop stracha, ze jemu sie znudzi, ze stwierdzi ze nie chce sie meczyc, ze chce miec kogos blisko. mimo ze nigdy nie dal mi do takich obaw powodu i zawsze powtarza "nie boj sie gluptasie, jestes jedyna na swiecie, tylko przez przypadek nie mieszkasz tam gdzie ja".

Kurcze ten glupi nieuzasadniony (a moze uzasadniony) strach. Ze odejdzie, bo mnie tam nie ma. i te wszystkie baby ciagnace do niego jak cmy do swiatla a mnie tam nie ma zeby je odstraszac
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:48   #5012
DarkOne
Raczkowanie
 
Avatar DarkOne
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z Pandemonium
Wiadomości: 200
Dot.: Odległość to tylko iluzja... grupy wsparcia dla ZNO cz. 6

Hej dziewczyny. Wow, udało mi się znaleźć wasz wątek
Ja również jestem ze swoim TŻ'tem na odległość. To już będzie 2,5 roku razem, dzieli nas ok 400km. Teraz mam maturę i planuję wyjechać na studia do niego. No, ale właśnie, coś zaczęło się psuć. Ja potrafię się czepiać różnych rzeczy, przez to, że nie widzimy się już dwa miesiące i zapowiada się, że będą 3. ;(
Narasta we mnie frustracja, kłócimy się. Eh, jak sobie radzicie z kryzysem w związku na odległość? Bo to zupełnie inna liga, kiedy nawet nie mamy jak pokazać, że nam cholernie zależy na drugiej osobie. Bo jak? Przez sms'a? Może któraś z was poradziła sobie z tym. Proszę o jakieś rady...
__________________
Spełniamy marzenia!

DarkOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:53   #5013
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Odległość to tylko iluzja... grupy wsparcia dla ZNO cz. 6

DarkOne- trafiłaś na 6 część naszego wątku, my już jesteśmy przy 10
zapraszamy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=509116
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.