biało czarna studniówka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 13:31   #1
demoemo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33

biało czarna studniówka...


Hej dziewczyny, do studniówki co prawda jeszcze trochę czasu ale już myślę nad moją "kreacją"- cudzysłów nieprzypadkowy, gdyż nie zawracałabym Wam głowy jeśli chciałabym poszukać jakiejś balowej sukni. W mojej szkole jest tradycja, że dziewczyny muszą być:
1. Ubrane na biało- czarno
2. Góra- obowiązkowa bluzka lub koszula, taka jaką ubiera się na egzamin, ŻADNYCH gorsetów
3. Spódnica długa, z tego co się orientuję odpadają krótsze (taką planowałam...)
4. Nie wolno się przebierać w trakcie balu w "zwyczajne" wieczorowe sukienki, gorsety itp.

Podobno jeszcze na minionej studniówce można było założyć gorset, ale tylko z bolerkiem i nie wolno było zdejmować bolerka przez cały bal.
Bardzo mi się nasza tradycja nie podoba, więc planowałam już ten nieszczęsny gorset z bolerkiem ale przepisy się zaostrzyły i można założyć tylko koszule/ bluzki.

Totalnie nie mam pomysłu na tą bluzkę, nie chcę żeby była taka bardzo zwyczajna, w końcu to bal

Spódnica to osobny problem, jestem niska i wyglądam śmiesznie w kiecach do ziemi.

Dodam że nie marzył mi się ekstrawagancki wygląd i barokowa kreacja, ale ten egzaminacyjny look to z kolei przesada w drugą stronę...będę się w tym źle czuła.

Macie jakieś pomysły żeby to wyglądało ciekawie? będę wdzięczna za propozycje
demoemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:43   #2
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: biało czarna studniówka...

o matko, masakra! gdzie Ty do szkoly chodzisz? pewnie prywatna - znam ten bol, ja mialam mundurki w szkole, na szczescie na studniowke byla dowolnosc zaraz cos na polyvore pokombinuje bo mam wizje na ten temat, przede wszystkim postaw na nie-oczywiste polaczenie tych dwoch rzeczy! jeszcze takie pytanko, jaki rozmiar nosisz?
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:50   #3
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: biało czarna studniówka...

ehh wspólczuje co za ..eh
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:52   #4
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: biało czarna studniówka...

U mnie nie było takich ograniczeń, miałam czerwoną sukienką z dekoltem z tyłu na całe plecy. Szczerze powiedziawszy, jakbym cofnęła się w czasie do mojej studniówki to założyłabym właśnie białą koszulę i czarną spódnicę.
Myślę, że taki zestaw wcale nie musi wyglądać nijako i nudno
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 13:55   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: biało czarna studniówka...

cięzko będzie ale ja bym postawiła na cos takiego :

Bluzka :
1. http://www.allegro.pl/item449971828_..._hot_nowa.html
2. http://www.allegro.pl/item444234190_...a_hit_hit.html
3. http://www.allegro.pl/item449851360_...n_polecam.html
4. http://www.allegro.pl/item449208925_...u_glamour.html

Spódnice : ( dopytaj się czy może być w kolanko, bo długie.. cóż nie komponują się zbyt ciekawie z białym,i bluzkami a przecież w kolanko jest chyba wystarczająco grzeczna i elegancka - ja nawet nic na allegro nie ptorafie znalezc ;/ z dlugich)
1. http://www.allegro.pl/item444462954_...is_roz_36.html
2. http://www.allegro.pl/item446549299_...owkowa_44.html
3. http://www.allegro.pl/item448974524_...y_r_34_46.html
4. http://www.allegro.pl/item450310126_...podnica_m.html <= bardziej balowa


Bolerko ( w razie bluzki bez rekawkow)
1. http://www.allegro.pl/item449007510_...lerko_r_m.html
2. http://www.allegro.pl/item451543872_...bolerko_s.html


może coś Ci się spodba i Cię zainspiruje ( ja sądzę, że koszule japan zapewnią Ci oryginalny i fajny look mimo koszulowej grzeczności w teorii )

---------- poza tym jak dla mnie głupota tej szkoły - nawet tego nie powinni balem nazywać. Wiadmo, że każda dziewczyna się chcę chociaż raz w życiu poczuć jak księżniczka a oni jej w biała bluzką i czarną spódnicą wyskakuja.. eh.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:03   #6
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: biało czarna studniówka...

dokladnie eyo.... glupota i tyle

ale co do spodnicy w kolano sie nie zgodze - wtedy dopiero bedzie trudno cos balowego wymyslic. juz lepiej dluga calkiem
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:15   #7
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: biało czarna studniówka...

Jeju co za szkoła ... a chociaż tańczyć pozwalają?:P

Nie wyobrażam sobie czarnej spódnicy długiej na młodych dziewczynach,ciut nie zakonnice :|
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 14:18   #8
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: biało czarna studniówka...

dokladnie, widzialam kiedys zdjecia z takiej studniowki i tez zakonnice od razu mi sie skojazyly :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:19   #9
paulix6
Raczkowanie
 
Avatar paulix6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 176
Dot.: biało czarna studniówka...

łoooł ja tez jestem w szoku ;p ale cóż.. widzę powrót do tradycji postaram się wynaleźć coś fajnego

hmmm a może czarna ołówkowa spódnica z wysokim stanem ???
paulix6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:21   #10
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: biało czarna studniówka...

Zgadzam się z eyo w kwestii długości spódnicy Może da się jakoś wynegocjować długość spódnicy

Dysponuję takimi zdjęciami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (48,8 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7e0a75d30007dd8646f3daef.jpg (91,8 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11-tom-cruise-katie-holmes-400a051507.jpg (22,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 434730042.jpg (42,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koz9ab.jpg (20,3 KB, 27 załadowań)
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:24   #11
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez malwina2208198721 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z eyo w kwestii długości spódnicy Może da się jakoś wynegocjować długość spódnicy

Dysponuję takimi zdjęciami
ten pierwszy zestaw jest boski
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 14:28   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ten pierwszy zestaw jest boski
no ja też własnie coś w tym stylu mam na myśli - chociaż jest kobieco i do zakonnicy temu daleko
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:34   #13
malwina2208198721
Zadomowienie
 
Avatar malwina2208198721
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 431
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no ja też własnie coś w tym stylu mam na myśli - chociaż jest kobieco i do zakonnicy temu daleko
__________________

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same"
— Phil Bosmans




59
-58-57-56-55-54-53-52
malwina2208198721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:38   #14
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: biało czarna studniówka...

dokładnie! ten pierwszy zestaw wstawiony przez malwina2208198721 jest boski. W sumie też jako pierwsze do głowy mi coś takiego przyszło. A co do szkoły z takimi tradycjami to lekkie przegięcie moim zdaniem
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:41   #15
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez paulix6 Pokaż wiadomość
łoooł ja tez jestem w szoku ;p ale cóż.. widzę powrót do tradycji postaram się wynaleźć coś fajnego

hmmm a może czarna ołówkowa spódnica z wysokim stanem ???
Dokładnie o takiej pomyslałam Z dobrze skrojoną białą koszulą ta zawsze wygląda esktra Te zestway wklejone boski
agatala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:49   #16
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: biało czarna studniówka...

wysoki stan to obowiazek jak jestes niska zrobilam ilustracje na pewnej slicznej modelce petite widac jak normalna spodnica skraca...

tak wiec na 1. modelka
na 2. modelka w zwyczajnej rozkloszowanej spodnicy i koszuli. fuj! zwyczajnie! a spodnica nie dla malenstw
na 3. spodnice z wyoskim stanem i dolem "syrena". oba elementy wydluzaja sylwetke - prawde ze lepiej? do tego koszula z bufkami i minizabotem
na 4. waracja poprzedniego zestawu z rozowa kokarda w pasie, do tego rozowe buty.
na 5. wariacja z dolem spodnicy - widze tu wykonczenie szara koronka
na 6. propozycja inspirowana sukienkami Betsey Johnson - ja osobiscie bym ta wybrala, bo jest bardzo balowa, do tego gora wiazana na kokarde i dekolt

tak czy inaczej jak masz mozliwosc to szyj na miare, bo taka spodnice na niska osobe ciezko trafic. no i ja bym krotkiej nie zakladala, w koncu to bal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (42,6 KB, 265 załadowań)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:12   #17
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: biało czarna studniówka...

DJADKJGU ma rację z tym wysokim stanem, jeśli nie znajdziesz spódnicy z wysokim stanem dobrze leżącej to proponuję pokombinować z jakimś szerokim skórzanym paskiem w talii i wpuszczona bluzka.
Dobrze by było jakbyś napisała jaką masz figurę i ewentualnie jaki styl lubisz. Ja osobiście lubię rockowy i folk, więc pewnie bym szukała paska ze srebrnymi lub metalowymi ozdóbkami imitującymi ćwieki + srebrne dodatki Albo bluzkę jakąś w stylu hippie No ale to ja

Acha, długością spódnicy bym się aż tak nie przejmowała, wystarczy, ze resztą stroju zrównoważysz sylwetkę i będzie ok. No i zawsze można założyć buty na obcasie Sama jestem raczej z tych mniejszych i wiem, ze jak się odpowiednio resztę skompletuje to i w długiej spódnicy można dobrze wyglądać
W końcu jak bal to bal
freyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:22   #18
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: biało czarna studniówka...

też pomyślałam o czymś takim jak w zestawie zaproponowanym przez malwinę2208198721
wg mnie jest boski

możesz taki stworzyć z długą spódnicą, taki syrenowaty krój też będzie pięknie wyglądać do tego fajne dodatki i będziesz wyglądać niebanalnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:36   #19
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: biało czarna studniówka...

oj, nie martw sie, napewno z pomoca dziewczyn wymyslisz zestaw w ktorym bedziesz wygladala olsniewajaco!
Mnie od razu przyszedl do glowy pomysl ze spodnica z podwyzszonym stanem, olowkoa,a do tego biala bluzka z kokarda pod szyja-tak jak na jednym ze zdjec wklejonych przez malwine.

Albo- rowniez wersja ze spodnica z podniesionym stanem,ale rozszerzana ku dolowi. Nalepiej jakby u gory byla wykonczona paskiem z kokarda lub jakims fajnym,prostym,grubym z ladna sprzaczka. Do tego wlozona do srodka prosta biala (lub w delikatny prazek) bluzeczka z delikatnym zabotem.

Mysle,ze mozesz tez nieco obejsc te szkolne przepisy i pojsc w sukience!a zadna nauczycielka nawet sie nie zorientuje
Jakis czas temu byl sliczny model sukienki w HMie,ktory wygladal jak spodnica z koszula
W zalaczniku wklejam jej zdjecie na jednej z wizazanek- mam nadzieje,ze sie na mnie nie pogniewa. Moim zdaniem w takim zestawie wygladalabys pieknie i elegancko,mialabys na sobie sukienke,a i nikt nie mialby pretensji o niewlasciwy stroj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienkah&mbialoczarna.jpg (114,7 KB, 159 załadowań)
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 16:22   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
wysoki stan to obowiazek jak jestes niska zrobilam ilustracje na pewnej slicznej modelce petite widac jak normalna spodnica skraca...

tak wiec na 1. modelka
na 2. modelka w zwyczajnej rozkloszowanej spodnicy i koszuli. fuj! zwyczajnie! a spodnica nie dla malenstw
na 3. spodnice z wyoskim stanem i dolem "syrena". oba elementy wydluzaja sylwetke - prawde ze lepiej? do tego koszula z bufkami i minizabotem
na 4. waracja poprzedniego zestawu z rozowa kokarda w pasie, do tego rozowe buty.

na 5. wariacja z dolem spodnicy - widze tu wykonczenie szara koronka
na 6. propozycja inspirowana sukienkami Betsey Johnson - ja osobiscie bym ta wybrala, bo jest bardzo balowa, do tego gora wiazana na kokarde i dekolt

tak czy inaczej jak masz mozliwosc to szyj na miare, bo taka spodnice na niska osobe ciezko trafic. no i ja bym krotkiej nie zakladala, w koncu to bal

te dwa boskie - syrenia spódnica super, wydłuża i w ogóle - jak nie znajdziesz to szyj
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:39   #21
demoemo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: biało czarna studniówka...

Dziewczyny, jesteście wspaniałe, przywracacie mi nadzieję na to że mogę dobrze wyglądać mimo tej głupiej tradycji!
Nie chodzę do szkoły prywatnej, wręcz przeciwnie- do prowincjonalnego LO, gdzie prestiż jest budowany nie poziomem nauczania a niepotrzebnymi identyfikatorami, monitoringiem, i jaraniem się że kiedyś tam umieścili tą szkołę w jakimś rankingu Rzeczpospolitej... no i oczywiście "biało czarną" tradycją studniówkową;p
Noszę rozmiar 36, mam 157cm wzrostu. Mam mały biust, troszkę szersze biodra w stosunku do szerokości ramion i wyraźne wcięcie w talii- ogólnie jestem dość proporcjonalna, szczególnie że noszę biustonosz push up.
Lubię grzeczny, ale kobiecy styl- bardzo podobają mi się sukienki empire, a Wasze propozycje spódnicy z podwyższonym stanem niezwykle przypadły mi do gustu!
DJADKJGU super ilustracje, zainspirowałaś mnie! Już wiem czego szukać a do tego KOLOROWE DODATKI- to jest to.
Freyah ciekawy pomysł z tymi ćwiekami, może właśnie takie rockowe akcenty utarłyby nosa tym smutnym kolorom. Wolałabym wtedy zrezygnować z falbanek i żabotów bo chyba by się gryzło.
demoemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:59   #22
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: biało czarna studniówka...

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=3929052 może Ci podejdzie
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:04   #23
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez demoemo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesteście wspaniałe, przywracacie mi nadzieję na to że mogę dobrze wyglądać mimo tej głupiej tradycji!
Nie chodzę do szkoły prywatnej, wręcz przeciwnie- do prowincjonalnego LO, gdzie prestiż jest budowany nie poziomem nauczania a niepotrzebnymi identyfikatorami, monitoringiem, i jaraniem się że kiedyś tam umieścili tą szkołę w jakimś rankingu Rzeczpospolitej... no i oczywiście "biało czarną" tradycją studniówkową;p
Noszę rozmiar 36, mam 157cm wzrostu. Mam mały biust, troszkę szersze biodra w stosunku do szerokości ramion i wyraźne wcięcie w talii- ogólnie jestem dość proporcjonalna, szczególnie że noszę biustonosz push up.
Lubię grzeczny, ale kobiecy styl- bardzo podobają mi się sukienki empire, a Wasze propozycje spódnicy z podwyższonym stanem niezwykle przypadły mi do gustu!
DJADKJGU super ilustracje, zainspirowałaś mnie! Już wiem czego szukać a do tego KOLOROWE DODATKI- to jest to.
Freyah ciekawy pomysł z tymi ćwiekami, może właśnie takie rockowe akcenty utarłyby nosa tym smutnym kolorom. Wolałabym wtedy zrezygnować z falbanek i żabotów bo chyba by się gryzło.
o jestem caly 1 cm wyzsza
no wlasnie, musisz przebic jakos ponurosc tego stroju jak chcesz super wygladac albo wez bardzo dziewczece dodatki wlasnie np. ladne rozowe wysokie buty ale eleganckie, najlepiej z platforma bo im wyzsze tym dluzsza spodnica i tym wyzsza sie bedziesz Ty wydawac, do tego jakis pasek z kokarda a najlepiej wstazka szeroka, jakbys szyla spodnice to najlepiej uszyj tez ja. albo na ostro, ale ja jakos niespecjalnie to widze tu hmm...


w kazdym razie pokaz sie kniecznie jak juz skompletujesz stroj!
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 19:02   #24
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: biało czarna studniówka...

A ja jestem ciekawa co by sie stalo, gdybyscie sie wszystkie zbuntowaly i przyszly w sukienkach nie wpusciliby was?
W zyciu nie slyszalam o takiej durnej tradycji... Szczerze to bym olala taka studniowke, caly jej czar tkwi wlasnie w tym strojeniu sie w sukienki. Ale dziewczyny maja bardzo fajne propozycje
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 19:44   #25
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: biało czarna studniówka...

na prawde bardzoo dziwny zwyczaj macie w tej szkole.. czar calej studniowki tkwi miedzy innymi w sukienkach.. biala bluzka i spodnica sa za zwyczajne na takie okazje. Jedyne co mozesz zrobic to pokombinowac z dodatkami
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 19:58   #26
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: biało czarna studniówka...

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa co by sie stalo, gdybyscie sie wszystkie zbuntowaly i przyszly w sukienkach nie wpusciliby was?
W zyciu nie slyszalam o takiej durnej tradycji... Szczerze to bym olala taka studniowke, caly jej czar tkwi wlasnie w tym strojeniu sie w sukienki. Ale dziewczyny maja bardzo fajne propozycje
ja bym chyba w ogole zrezygnowala z takiej studniowki , bo dosyc ze to duzy wydatek to doslownie psuja ten wazny dzien. Nie wyobrazam sobie tego... kazdy ubrany mundurkowo.
Co do zbundtowania to dobry pomysl, tylko wez pod uwage ze krotko po tym 'balu' jest matura, co jak nauczyciele sie zbuntuja ?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:05   #27
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: biało czarna studniówka...

Jeśli lubisz grzeczny styl, kobiecy to możesz kupić jakąś szeroką wstążkę z np. satyny lub z materiału podobnego do spódnicy, w kolorze lub czarną nawet i zawiązać w taki sposób, żeby z tyłu mieć wielką kokardę
Jeśli stawiasz na kolor, to proponuję dodatki też właśnie w nim dobrać: buty, torebeczka czy biżuteria. Żeby było elegancko, z klasą a nie pstrokato.
Jeśli chodzi o bluzkę, to może z delikatnymi bufkami? Albo taką z dekoltem w łódkę z eleganckiego materiału?

Ja mam AŻ 4 cm więcej i też mam szersze biodra niż ramiona przez co z doświadczenia wiem, że znaleźć spódnicę, która nie odstaje w talii jest ogromnym problemem, dlatego na wszelki wypadek polecam patent w szeroką wstążką
freyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:39   #28
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: biało czarna studniówka...

Ehhh naprawde współczuje Ci takiej szkoły. U nas jest pełna dowolność i już mamy problem ze znalezieniem odpowiednich sukienek. Ale chyba wole to niż białe bluzki i czarne spodnice
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 11:25   #29
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: biało czarna studniówka...

ten zestaw to mistrzostwo swiata:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1223126456
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 15:30   #30
demoemo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: biało czarna studniówka...

Nie mam wielkiej ochoty iść na tą studniówkę, na razie się waham, ale wolę wiedzieć na wszelki wypadek czego szukać w sklepach... Namawiałam dziewczyny z mojej klasy na to, żebyśmy się wszystkie przebrały po tej oficjalnej części ale znając moją super zgraną klasę...;/ Jestem za "buntem" i tym żeby wszystkie maturzystki przyszły ubrane tak jak chcą- przecież nie będą mogli odwołać balu i wygnać wszystkich do domów ale po prostu wiem że to nie przejdzie, a nie mam teraz ani czasu ani ochoty na walkę z dyrekcją i oporami dziewczyn z kilku klas.
Dziękuję Wam Wizażanki za pomoc, przepraszam że nie wymieniam tu każdej z nicku ale śledzę Wasze propozycje i jestem wdzięczna za każdą
demoemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.