Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 23:10   #1081
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
osobiście mialam Qubisia ta pierwszą neostradę ..jak zaczynałam raczkowac na forum cosmelanowym..rozbiła mi plame na czole na dwie i rozjasniła..ale nie zniwelowała..moze tez za krotko stosowałam

Czy któras z Was ta pierwsza ,granatowa miała?????????: confused: bo z tego co czytam to wydaje mi sie ze uzywacie tej zielonej tak
No wiec skoro neo nie likwiduje lecz rozjasnia i rozbija plamy (a juz to czytalam wiele razy) to wnioskuje ze nie jest silniejsza niz cosmelan? A moze to zalezy od plam?
Ja juz wariuje

Ale w sumie wole miec kilka malych plam niz duze formy "a la" geometryczne o nieokreslonym ksztalcie

I tez juz nie wiem ktora Kobitka ktora neo stosuje, i ktora lepszejsza, nie wiem w ktora zainwestowac

Ech, ide plamiasto spac. Jutro burze i deszcze, wiec COOL

Dobranoc Cieniste Plamki, towarzyszki niedoli
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 07:54   #1082
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Czy któras z Was ta pierwsza ,granatowa miała?????????: confused: bo z tego co czytam to wydaje mi sie ze uzywacie tej zielonej tak
Miszka, ale to własnie zielona jest chyba bardziej skuteczna...A może należałoby to faktycznie stosować razem z pilingiem z tej samej serii?!? Oczywiście jesienią, wtedy byłyby lepsze efekty...Do przemyślenia

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
No wiec skoro neo nie likwiduje lecz rozjasnia i rozbija plamy (a juz to czytalam wiele razy) to wnioskuje ze nie jest silniejsza niz cosmelan? A moze to zalezy od plam?
Ja juz wariuje
Wszystko od skory i plam zależy...Z Cati doszlyśmy do wniosku, że na nią lepiej podziałała, bo nie używała wcześniej niczego silniejszego, typu cosmelan. Ja np. używałam i moich plam neo - ZIELONA

http://allegro.pl/item1168153790_neo..._2_probki.html


nie rusza. Chociaż dzisiaj obudziłam się z czerwonymi plamami na czole i policzkach, na wieczór smarowałam się neo. Wcześniej tego nie miałam, a używałam przez jakieś 4 miesiące, więc moze nagle zaczęło działać?!? Zielona neo hq ma niezłe recenzje na KWC

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-08-05 o 07:57
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:45   #1083
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam

odemnie za jakis czas sie dowiecie czy Neostrata dziala na plamy po uzywaniu cosmelanu ...wszystko bedzie jasne .... mam nadzieje

milego dnia

ps. Neostrata ma jakis peeling rozjasniajacy tez ?
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:56   #1084
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
witam


ps. Neostrata ma jakis peeling rozjasniajacy tez ?
Jeste sporo preparatów z kwasami czy pilingów w sklepach internetowych. Na temat skuteczności się nie wypowiadam, bo ja tylko tę hq.

Właśnie się tak zastanawiam, jest coś co się nazywa TANOREKSJA, czyli uzależnienie od opalania. Ja chyba cierpię na coś odwrotnego, uzależnienie od WYBIELANIA. Może przydałaby się jakaś specjalna grupa wsparcia?!?Wiecie , w stylu "Cześć, mam na imię ...., wybielam się od X lat" Albo - "Cześć, mam na imię..., od 3 miesięcy nie użyłam żadnego kremu wybielającego" ...I tu oklaski od grupy...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:08   #1085
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Właśnie się tak zastanawiam, jest coś co się nazywa TANOREKSJA, czyli uzależnienie od opalania. Ja chyba cierpię na coś odwrotnego, uzależnienie od WYBIELANIA. Może przydałaby się jakaś specjalna grupa wsparcia?!?Wiecie , w stylu "Cześć, mam na imię ...., wybielam się od X lat" Albo - "Cześć, mam na imię..., od 3 miesięcy nie użyłam żadnego kremu wybielającego" ...I tu oklaski od grupy...
Dzien Doberek


No super pomysl Beatka, super!
I w tej grupie wsparcia bylaby podgrupa "uzaleznieni od cosmelanu" , choc w moim przypadku to jestem bardziej uzalezniona od siedzenia w cieniu, bo to najlepszy sposob na unikniecie plam...


Dzieki Kobitki za info o Neo. Rozumiem ze tylko przez internet kupujecie te kosmetyki na bio-med badz na allegro?
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:18   #1086
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beata2906
Jest sporo preparatów z kwasami czy pilingów w sklepach internetowych. Na temat skuteczności się nie wypowiadam, bo ja tylko tę hq.
..............

eee skoro na nasze plamiska nawet kwasy nakladane przez lekarzy nie dzialaja , lasery czy mikrodermabrazje i inne to raczej marne sznase ,ze jakies kremiki z mala iloscia kwasu zadzialaja ...
osobiscie testowalam mikrodermabrazje dr branta niby rozjasniajaca przebarwienia ... fajny peeling i nic wiecej a ok 300zl ...

no ale jak juz pisalam wczesniej cos na te twarz nakladac trzeba ....my sie chyba do konca swiata wszystkie bedziemy ludzic ,ze w koncu odkryjemy jakis cudowny specyfik ....

Qubi- tak - allegro , Bio-med lub sklep estetyka

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-05 o 10:20
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:21   #1087
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
zizuzan - trzymam kciuki za twoja buzke - tak jak juz wiesz, plamy wracaja, ale nie trzymaj sie tej reguly...Wracaja jak sie odstawi cosmelan. Poza tym ciezko uchronic twarz w takie lato jakie bylo w lipcu , zwlaszcza czolo na ktore slonce bezprosrednio pada, wali i grzeje (ja mam juz sloncowstret, swiatlowstret i depreche sloneczna - nie od plam, lecz od uciekania przed sloncem).
dziękuję za słowa wsparcia
decydując sie na cosmelan wiedziałam ze będę musiała radykalnie zmienić swoje nawyki pielęgnacyjne (używanie filtrów na co dzień bez względu na porę roku), zrezygnować ze smażenia sie na słońcu (nigdy nie byłam tego zwolenniczką) zakładać kapelusz okulary jak tajniak i stosować dłuuuugo cos, oraz że po każdym lecie należy powtórzyć kurację na w razie "czego" jeszcze zanim plamy wyskoczą.
Trudne to ale, coś za coś

podsyłam wam fajny film instruktażowy co do stosowania cosmelanu
http://www.youtube.com/watch?v=U4bKWCZTMpQ&translated=1
może komuś sie przyda.

Bardzo to miłe, że cieszycie się ze mną moją radością

Życzę miłego dnia wszystkim Paniom
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 13:19   #1088
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Laseczki któraś pytała o granatowe neo.
Właśnie używam teraz próbki 2gi dzień.
Konsystencja taka sama jak neo hq i taki sam zapach rybno-klejowy na razie o działaniu nie moge nic powiedziec bo za krótko a pewnie jutro już sie skonczy próbka i wracam do zwykłej hq.

Kiedys gdzies w internecie wyczaiłam info jednej dziewczyny która pisała że uzywała mnostwo kosmetykow, zabiegow itp itd i ktoremus z nich dała druga szanse (cosmelan lub neo) i wtedy cos drgnęło. Uznała że miała tak głeboko plamy że trzeba bylo wielu zbaiegow i wielu kosmetykow zeby w koncu do nich dotrzec. miejmy nadzieje że unas bedzie tak samo yuuupi

Ale żeście dzisiaj dużo nabzgrały

na stronie sklepu estetyka lub bio-med jest wyjasniona roznica miedzy neo a neo hq, zreszta wklejałam tutaj też

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2010-08-05 o 13:25
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:49   #1089
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja sie jeszcze zastanawiam czy nie kupic na dzien
Neostrate Brightening Cream SPF 15 Krem rozświetlający

LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:04   #1090
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Ja sie jeszcze zastanawiam czy nie kupic na dzien
Neostrate Brightening Cream SPF 15 Krem rozświetlający
ale to pod filtr czy zamiast filtru?

pod filtr bym sie bała bo nie wiem czy coś się z czymś nie zdestabilizuje a zamiast filtra to ta 15tka to za mało
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 14:14   #1091
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Ja sie jeszcze zastanawiam czy nie kupic na dzien
Neostrate Brightening Cream SPF 15 Krem rozświetlający

Ja bym kupila, jak szalec to szalec - i pewnie to zrobie na jesien. Trzeba tylko sprawdzic gdzies na forum czy mozna ten krem latem uzywac?

Mysle ze Lapi chce go uzywac pod filtr Cathi ... - ktora z nas wyjdzie z filtrem 15?...Chyba nie ma takiej odwaznej po wybielaniu

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
no ale jak juz pisalam wczesniej cos na te twarz nakladac trzeba ....my sie chyba do konca swiata wszystkie bedziemy ludzic ,ze w koncu odkryjemy jakis cudowny specyfik ....
Ja to sie ludze ze ktos wreszcie wymysli szybciutko cos super dobrego na plamy, albo taki filtr przez ktore slonce nie przechodzi

I pewnie tak bedzie, tylko czy ja tego doczekam?

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-08-05 o 14:08
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 14:23   #1092
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Catherine1980
ale to pod filtr czy zamiast filtru?

pod filtr bym sie bała bo nie wiem czy coś się z czymś nie zdestabilizuje a zamiast filtra to ta 15tka to za mało
...........

alez oczywiscie ,ze pod filtr ....innnej opcji niet i tak jakiegos kremu pod filtr zawsze uzywam ...smieszy mnie tak swoja droga ,ze kremy rozjasniajace maja tak niskie filtry ...

niby ,ze ten krem przeciwzmarszczkowy i zarazem rozjasniajacy , no i mozna go pod makijaz oraz razem z Neostrata HQ uzywac ...
moze taki komplecik by cosik wiecej dal

kombinuje bo bardzo nie chce robic znow maski i cosmelanu uzywac

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-05 o 15:03
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 17:54   #1093
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beti podoba mi sie Twoja wizja grup wsparcia i my biadolice ,poplamione tak w koło..to ze poplamione mniej mi sie podoba Szukajcie kobiety..a nóz co pare głów to nie jedna i odkryjemy wspólnymi silami jakąs serie kosmetyków ktore faktycznie zadziałają:jupi :Potem to wydamy ten nasz pamietnik i .Bestseller:lo ve:..Zarobimy,zwróca nam sie pieniądze wyrzucone w błoto na liczne zabiegi,kuracje..Lapi uwazam ze korzystając z paru rzeczy neostrady(oferty) podnosi sie efekt ..jedno drugiego nie wyklucza a odwrotnie ..uzupełniają sie....Kup..ja mam debet niestety.. ...Qubisia boim sie Duza ta komora krio..bo jak dostane ataku klaustrofobii i w tych drewniakach podmroznona zaczne dobijac sie do drzwi to mi otworzą:confu sed: ...ja cieplo luba jestem ale dla moich kolan co to juz strzyka w nich niezle scierpie te 3 minuty..jeszcze mi powiedz ze mi sie dupa ujedrni to juz strach odejdzie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 22:00   #1094
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Qubisia boim sie Duza ta komora krio..bo jak dostane ataku klaustrofobii i w tych drewniakach podmroznona zaczne dobijac sie do drzwi to mi otworzą:confu sed: ...ja cieplo luba jestem ale dla moich kolan co to juz strzyka w nich niezle scierpie te 3 minuty..jeszcze mi powiedz ze mi sie dupa ujedrni to juz strach odejdzie
[/B]
Michelko boj sie nic

Hmm, no tam gdzie chodze to mala jest ta komora (ozesz co za nazwa )...2 razy weszlam sama i wiecej nie wejde , juz wole z babkami co glupoty mrucza zeby czas zlecial.
Z czystego szacunku nie bede klamac : jest ciasnawo , ale da sie przezyc
Otworza ci jak ci bedzie zle, otworza

Dupsko bedziesz miala jak nowiutka, i nie tylko dupsko ino galotki z bawelny ubierz, bo w tych sztucznych to wieje po podwiazkach

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
dziękuję za słowa wsparcia
decydując sie na cosmelan wiedziałam ze będę musiała radykalnie zmienić swoje nawyki pielęgnacyjne
Trudne to ale, coś za coś
Odwagi Ziuzan ....dobrze ze masz tyle entuzjazmu. Jeszcze duzo trudow przed toba. Bo sam cosmelan to pestka w porownaniu z szalem "pocosmelanowym" - czyli strategia "jak uchronic twarz". W teorii to bardzo ladnie brzmi, ale potem...tak jak widzisz, czytasz, kazda Plamka szuka swojego zlotego sposobu na swoja twarz.

A przed sloncem wcale nie tak latwo sie uchronic mimo zmiany stylu, nawykow, i chodzenia w cieniu (jak ja )

Trzymaj sie dzielnie i zachwycaj buzia w lusterku

Dobranoc Plamki!
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 22:16   #1095
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Qubisia TŻ mnie zostawi w trzy diabły..drewniaki gacie po pas z puszkiem i maseczka..hi hi zrobie fote bez jaj Kochana jestes i usmiecham sie na dobranoc to sie trzymajce plameczki ..jade zdrowie dzieki wodzie nabyć Buziole
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 07:53   #1096
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Wróciłamtrochę opalona(oprócz twarzy ma sie rozumieć)trochę podmoknięta bo czasem lało
Niestety mimo nieopalania gęby plamy stały sie bardziej widoczne pewnie głównie przez to że nie paćkałam się samoopalaczem

Co do Neo to którą w końcu polecacie?pokazała się na allegro i wypada ja kupić
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-08-06 o 07:55
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:52   #1097
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

doberek ...witam SzatAnus , mam nadzieje ,ze odpoczelas ....

cos w tym jest - twarzy nie opalamy na urlopie a jednak plamy ciemniejsze - ja zauwazylam to samo u siebie mimo,iz w ogole nawet cialka nie opalalam , ciagle cien i cien , oczywiscie gdzies tam mnie sloneczko pewnie zlapalo ale specjalnie sie nie wystawialam do niego i co ...to samo co u Ciebie ....eee nie ma sie co denerwowac ...

milego dzionka

ps. Neo ja juz mam i uzywam od poniedzialku , ta zielona

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-06 o 08:55
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:54   #1098
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Kiedys gdzies w internecie wyczaiłam info jednej dziewczyny która pisała że uzywała mnostwo kosmetykow, zabiegow itp itd i ktoremus z nich dała druga szanse (cosmelan lub neo) i wtedy cos drgnęło. Uznała że miała tak głeboko plamy że trzeba bylo wielu zbaiegow i wielu kosmetykow zeby w koncu do nich dotrzec. miejmy nadzieje że unas bedzie tak samo yuuupi
Może właśnie sęk w tym że zabieg z cosmelanem jest stosowany niewłaściwie. Co lekarz to inne metody nakładania kremu po masce. W oryginalnej instrukcji napisane jest że krem należny nakładać 3 x dziennie przez 4 tyg, w 5 tyg x 2 dziennie przez kolejne 8 tyg (a w razie potrzeby nawet do 16 tyg) , w 13 (lub 17 tyg) 1 x dziennie przez 3 do 9 miesięcy.
Ja trzymam się tej i instrukcji. Skóra coraz lepiej reaguje na cosmelan. Już tylko co kilka dni zdarza się lekkie zaczerwienienie a na następny dzień łuszczenie, natomiast martwy naskórek pięknie się roluje podczas mycia cetaphilem.
W całym zabiegu chodzi przecież o to by "wydobyć" plamy i je złuszczyć. Dlatego tak ważna jest konsekwencja i determinacja w kuracji.
Wierzę, że po niej nie będę potrzebowała męczyć twarzy całą masą różnych specyfików.
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:25   #1099
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wróciłamtrochę opalona(oprócz twarzy ma sie rozumieć)trochę podmoknięta bo czasem lało
Niestety mimo nieopalania gęby plamy stały sie bardziej widoczne pewnie głównie przez to że nie paćkałam się samoopalaczem
Dziendoberek Paniom,

Witaj Szatanka po urlopie

Te plamy to ciemnieja od samego bycia na swiezym powietrzu chyba......

Jakiego samoopalacza uzywasz?

zizuzan - ok, stosowac cosmelan przez 9 m-cy jak w instrukcji, a co potem?

Ja wlasnie mniej wiecej po 10 m-cach weszlam na dobre na forum zeby porozmawiac z Paniami na temat: cosmelan i co potem? Moja kosmetyczka tez mowila zeby stosowac 9mcy, gora rok i przerwac, dac skorze odpoczac...
No wiec przestalam stosowac cos2, i co?....I po 2 tygodniach, a nawet wczesniej plamy zaczely ciemniec.... A w tym roku pracowalam w domu, na zewnatrz nie musialam wychodzic jak byla lampa w lipcu, a filtr nakladam od rana, jeszcze dobrze oczu nie otwierajac (mam bardzo jasne pokoje, duze okna, i non stop przed kompem siedze).

Gdy zadzwonilam do kosmetyczki zeby jej o tym powiedziec to byla baaardzo zdziwiona mowiac ze "z nawrotem nigdy sie nie spotkala"

Nie moge powiedziec ze mam nawrot plam - nie bylo okazji. Ale plamy ciemniejace bez przyczyny, po odstawianiu cosmelanu: tak.

Pisze tylko o swoim przypadku - moze u Ciebie bedzie tak jak u marychewki ktora wpadla na to forum na chwilke i opowiedziala ze stosuje non stop cosmelan i jest w porzadku.

I tego ci zycze, wygranej bitwy! , i mam nadzieje ze podzielisz sie doswiadczeniami

Michellka : Przyjemnej kuracji, wracaj zdrowa i rzeska, ze zdrowymi stawami, kolankami i pieknusia cera !

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-08-06 o 10:42
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 10:51   #1100
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

[QUOTE=Qubis;21158530]No wiec skoro neo nie likwiduje lecz rozjasnia i rozbija plamy (a juz to czytalam wiele razy) to wnioskuje ze nie jest silniejsza niz cosmelan? A moze to zalezy od plam?
Ja juz wariuje

Ale w sumie wole miec kilka malych plam niz duze formy "a la" geometryczne o nieokreslonym ksztalcie

I tez juz nie wiem ktora Kobitka ktora neo stosuje, i ktora lepszejsza, nie wiem w ktora zainwestowac

Ech, ide plamiasto spac. Jutro burze i deszcze, wiec COOL








Czesc Dziewczynki !!!

chcialam Wam napisac odnosnie neostraty

juz jak wyzej pisalam uzywam jej od miesiaca ( na noc ) tej zielonej w nazwie z HQ"podobno"plamki zjasnialy i to bardzo , tak przynajmniej twierdza wszyscy tylko nie ja ... ale pewnie jak wiekszosc z Was nawet najmniejszej plamki teraz bede sie czepaiac
na czole jest zdecydowanie gorzej niz na policzkach ( tutaj to faktycznie juz ich prawie nie widac )

co do neo ktora jst lepsza to musze Wam opowiedziec historie

zamowilam w srode z bio-med neo ta niebieska, ta co ma w skladzie kwas glikolowy 10%

a wczoraj juz paczuszka byla u mnie w domku

Jakie bylo moje zdziwienie i rowniez lekkie zdenerwowanie bo kiedy otworzylam przesylke okazalo sie,ze zamiast niebieskiej neo zapakowali ta zielona ktora uzywam HQ

zadzwonilam do nich z reklamacja,ze wyslali nie ten produkt co trzeba
odebrala bardzo mila Pani i powiedziala,ze szef do mnie oddzwoni jak tylko wroci do firmy

Po jakiejs godzinie mialam od niego telefon i rozmawialismy prawie godzine
Widac,ze Pan bardzo ogarniety w temacie przebarwien i nie tylko
Ogolnie rzecz biorac powiedzial,ze ta neoHQ zielona jest zdecydowanie lepsza, mniej podraznia niz ta niebieska i ma lepszy sklad

powiedzial zeby ja stosowac 1 lub 2 razy dziennie az do momentu kiedy zobaczymy efekty a pozniej jeszcze przez okres 3 miesiecy zapobiegawczo.

takze postanowilam zostawic sobie drugie opakowanie tej zielonej neo w razie wu

aaaa! powiedzial jeszcze,ze wlasnie fajny efekt bylby jak teraz stosuje neo a na jesien moglabym zrobic cosmelan
noom to tyle ...

milego dnia Plamki !

p.s. czy ktoras ma moze na sprzedaz pigmanorm ?
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:56   #1101
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
Odwagi Ziuzan ....dobrze ze masz tyle entuzjazmu. Jeszcze duzo trudow przed toba. Bo sam cosmelan to pestka w porownaniu z szalem "pocosmelanowym" - czyli strategia "jak uchronic twarz". W teorii to bardzo ladnie brzmi, ale potem...tak jak widzisz, czytasz, kazda Plamka szuka swojego zlotego sposobu na swoja twarz.

A przed sloncem wcale nie tak latwo sie uchronic
W pocosmelanowej strategi "jak uchronić twarz" jest jedna złota reguła - nie odpuszczać sobie wklepywania blokerów

Każda pisze że niby sie nie opalała ale za chwilę przyznaje że jednak słonko mogło ją gdzieś tam trochę smyrnąć....

Wychodząc z domu musimy nałożyć filtr, nie ważne czy to wiosna, lato, jesień, zima.

Wszystkie blokery są bardziej lub miej trudne do wytrzymania, wiem, bo a to się buzia świeci, a to bielą a to wrażenie maski na twarzy....i odpuszczamy sobie. Nie smarujemy buźki a plamiska tylko na to czyhają

Moim zdaniem odpowiednie cosmelanowanie + filtrowanie = piękne lico
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:03   #1102
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość

Gdy zadzwonilam do kosmetyczki zeby jej o tym powiedziec to byla baaardzo zdziwiona mowiac ze "z nawrotem nigdy sie nie spotkala"
Kit wciska i tyle, może żadna z nawrotem po prostu nie zadzwoniła po prostu...Nawet w opisie jest, że pomogło iluś tam kobietom na ileś. Zawsze zostaje ta pechowa grupa, której nie pomogło.,..

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
W pocosmelanowej strategi "jak uchronić twarz" jest jedna złota reguła - nie odpuszczać sobie wklepywania blokerów


Moim zdaniem odpowiednie cosmelanowanie + filtrowanie = piękne lico
To piękna teoria niestety...Ja się nie opalam. Naprawdę, nie to, ze chowam twarz i wystawiam resztę ciała na słońce. Po prostu się nie opalam i już. I unikam promieni jak mogę, oczywiście calkowicie się nie da, burki w swojej szafie nie mam Używałam cos2, trochę pomógl, choć nie całkiem, ale plamy trochę ciemnieją, mimo stosowanego przez cały rok filtra...I dodatkowych wybielaczy. Ale, oczywiscie, fantastycznie, że na Ciebie ten cos2 tak dziala świetnie...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:07   #1103
zizuzan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
I tego ci zycze, wygranej bitwy! , i mam nadzieje ze podzielisz sie doswiadczeniami
No tak jestem na początku kuracji i nie mam co sie mądrzyć. Takie są jednak moje przekonania i wiara w skuteczność tego zabiegu.

Oczywiście że będę dzielić sie swoimi doświadczeniami.

Dobrze, że nakładasz filtr nawet gdy nie wychodzisz z domu, bo światło jarzeniowe (często sosowane w biurach, marketach itp) oraz promieniowanie monitora także wpływa na powstawanie plam.

Moje plamy to wynik 9-10 godzinnych sesji przy kompie przez 14 lat + jarzeniówki w biurze...
zizuzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:07   #1104
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Co do Neo to którą w końcu polecacie?pokazała się na allegro i wypada ja kupić
Zielona HQ. Na Twoim miejscu, skoro kupujesz ja po raz pierwszy, pomyślałabym nad jakimś pilingiem neostraty...Chociaż to podwyższa cenę, oczywiście...

Miszka, co mi dałaś do pudełeczka?!? Maseczka jakaś czy krem?!? I co, bo przyjemne, dałam mało, jak krem...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2010-08-06 o 11:08
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:27   #1105
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez zizuzan Pokaż wiadomość
W pocosmelanowej strategi "jak uchronić twarz" jest jedna złota reguła - nie odpuszczać sobie wklepywania blokerów

Każda pisze że niby sie nie opalała ale za chwilę przyznaje że jednak słonko mogło ją gdzieś tam trochę smyrnąć....

Wychodząc z domu musimy nałożyć filtr, nie ważne czy to wiosna, lato, jesień, zima.

Wszystkie blokery są bardziej lub miej trudne do wytrzymania, wiem, bo a to się buzia świeci, a to bielą a to wrażenie maski na twarzy....i odpuszczamy sobie. Nie smarujemy buźki a plamiska tylko na to czyhają

Moim zdaniem odpowiednie cosmelanowanie + filtrowanie = piękne lico
W tydzien uzywam tubke filtra - nie maluje sie wiec nic sie nie destabilizuje . Nie odpuscilam (od cosmelanu maski) ani na moment filtra.
Cale lato w domu, a jesli juz wychodzilam to z czapeczka na glowie (zawsze mam ja w torebce) - a i tak plamy ciemnieja.

Prawda jest taka ze przed promieniami nie da sie uciec. I nie ma jeszcze filtru ktory by uchronil na 100%.

"odpowiednie cosmelanowanie + filtrowanie = piękne lico - to samo mowilam rok temu - nawet bylam nad morzem po cosmelanie i uchronilam twarz.

Pytanie jest co robic PO 9 m-cach

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

[QUOTE=Beata2906;21190507]Kit wciska i tyle, może żadna z nawrotem po prostu nie zadzwoniła po prostu...Nawet w opisie jest, że pomogło iluś tam kobietom na ileś. Zawsze zostaje ta pechowa grupa, której nie pomogło.,..[COLOR=Silver] [QUOTE]

Pewnie ze kit. Nawet jesli pomoglo ilus tam kobietom to jeszcze nie wyczytalam nigdzie zeby ta poprawa byla na stale, a przelecialam juz caly pamietnik na wizazu.

Oprocz tego, jako ze nie mieszkam w PL, mam okazje poobserwowac i poczytac o doswiadczeniach cosmelanowskich pan z poludniowa uroda. I tutaj tez sie nie spotkalam z trwalym efektem cosmelanu (czy tez dermamelanu).
Ale na tak tresciwe i bogate w informacje forum jak to na wizazu nie trafilam.

Cudow nie ma, burka tez nie uchroni: trza zgasic slonce i tyle

Edytowane przez Qubis
Czas edycji: 2010-08-06 o 11:30
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:03   #1106
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Bez sloneczka nie ma zycia ....ja uwielbiam takie dni jak dzis , cieplo ale chmury i brak sloneczka ....taki klimacik w sam raz dla nas ...

musialybysmy wychodzic tylko w nocy zeby nas sloneczko nigdy nie mialo okazji zobaczyc
t akie "nocne marki "

u nas niestety synonimem udanego urlopu jest mega opalenizna ...ja od lat wracam nieopalona i wszyscy wokol wciaz sie dziwia - jak to na wakacjach bylas , a gdzie opalenizna , jak mowie ,ze sie nie opalam to patrza jak na wariata ....
dobrze ,ze karnacje mam dosc ciemna ....

to jest dla wielu nie do pojecia ,ze lecisz "kupe " km w swiat i wracasz bez ciemnej skory ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-06 o 12:08
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:17   #1107
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Bez sloneczka nie ma zycia ....ja uwielbiam takie dni jak dzis , cieplo ale chmury i brak sloneczka ....taki klimacik w sam raz dla nas ...
musialybysmy wychodzic tylko w nocy zeby nas sloneczko nigdy nie mialo okazji zobaczyc ....

u nas niestety synonimem udanego urlopu jest mega opalenizna
Tak, wiem ze sloneczko jest nam niezbedne , humorek normalnie sie poprawia jak jest jasno, ale dlaczego taka krzywde nam robi?
Niby to nie choroba, "tylko" defekt kosmetyczny, ale na psychike siada - bynajmniej mi siadlo, a mam sporo "defektow" oprocz plam: i tylko one tak mnie dobily.

A co do wychodzenia w nocy - dlatego zartuje czesto ze sie przeprowadze do Finlandii , ciekawe czy tam duzo osob ma plamy...


Taaa w PL pokutuje opinia jeszcze ze udany urlop = opalenizna, niestety.

To my razem takie ciemnokarniaste Lapi . No, ja mam ramiona opalone od jezdzenia rowerem do slonca, a jednak . I dlonie, a przeciez mam na nich filtr od smarowania twarzy - zawsze potem wcieram krem w dlonie. To dowod ze slonce przechodzi przez filtr i tyle. Wolniej, ale jednak
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:21   #1108
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

zizuzan, podoba mi sie twoj entuzjazm i twoja wiara w sukces
ja mialam dokladnie taki sam po pierwszej masce , nikt by mi wtedy nie wmowil , ze plamy wroca ...cene tego zabiegu tez pamietam ( 2500zl) , wystarczajaca mobilizacja by stosowac sie scisle do zalecen lekarza , nakladac tony filtrow , nie opalac sie ...robilam wszystko jak trzeba bo tez chcialam zeby plamy juz nigdy nie byly moim problemem ...niestety pol roku minelo i pierwsze cienie zaczely sie pojawiac ...caly czas stosowalam cos2 , filtry ....

oby Tobie sie tak nie stalo ....

oczywiscie lekarka, ktora mi robila cosmelan tez nie mogla uwierzyc ,ze plamy poracaja ...a po jakim czasie przyznala ,ze ma klientki , ktore powtarzaja maske ...no dlaczego powtarzaja wiemy ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-08-06 o 12:30
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:26   #1109
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Czy ktoras z Pan uzywala serum rozjasniajacego z BU?
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:38   #1110
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Qubis Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Pan uzywala serum rozjasniajacego z BU?
Mialam w planach, ale nie wiem, czy się zdecyduję. Miałam ich serum-z retinolem,-w zimie używałam- i specjalnych efektów nie ujrzałam...Chyba że głęboko ukryte są SzatAnka chyba więcej produktow z BU używa. Zresztą na forum jest wątek wielbicielek..
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.