Wiosenny lifestyle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 19:28   #1
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906

Wiosenny lifestyle


Witam wszystkie Wizażanki na moim miniblogu 'Szał Ciałowym'. Chciałabym uczynić jego formę jak najbardziej atrakcyjną i najwygodniejszą dla czytelniczek, dlatego też postaram się dodawać zdjęcia w dużych rozmiarach, a każdy post opatrywać nagłówkiem z numerem dnia blogowania, oraz w miarę powstawania wątku konstruować spis postów oparty na odnośnikach.

Zakładam, że blog nie będzie dotyczył tylko tematyki żywieniowo-dietowej, ponieważ temat 'szał ciał' można przedstawić o wiele szerzej i ciekawiej! Dieta, potrawy, sport i rekreacja, kosmetyki, makijaże i ciuchy... czyli to, co dziewczyny lubią najbardziej! Jednym słowem: WIOSENNY LIFESTYLE!



SPIS POSTÓW
DZIEŃ 1
__________________

Edytowane przez zupa_grochowa
Czas edycji: 2011-04-03 o 20:31
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:24   #2
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Wiosenny lifestyle

DZIEŃ 1
OSTATNIA żarłoczna NIEDZIELA
Wiosna to okres w którym zaczynam bardziej przywiązywać uwagę do nadprogramowych kilogramków nabytych podczas zimy.
Bo wiadomo: na plaży, czy nad jeziorem wypada się pokazać w formie milszej dla oka, niż ta przyjęta na czas zimowej hibernacji.
Tak więc: zimowe futro zamieniam na wiosenny płaszcz, słodycze (ah te słodycze!)na mniej kaloryczne przekąski, a wylegiwanie się przed komputerem na wypoczynek aktywny!

Tej zimy udało mi się przytyć 6 kilogramów, których właściwie nie byłoby widać gdyby nie wylewające się ze spodni boczki, (nie)apetyczny celulit i moja zmora... grube ramiona, które od listopada jeszcze bardziej się rozrosły.

Czas na dietkę! Zanim jednak ją rozpocznę, postanowiłam tę ostatnią niedzielę uczynić dniem rozpusty żywieniowej (ale bez przesady ) i pochłonąć moje dwa ulubione dania.

Ale na dobry początek dnia: kawa Irish Coffee (do kupienia w sklepach Herbaty Świata- pyszna!)i moja ulubiona gazeta oczekiwana cały tydzień: Wysokie Obcasy z Rossmanową gazetką, którą oglądam zawsze w pierwszej kolejności
Obczaiłam dużo fajnych promocji, a to bardzo dobrze, bo czas skorzystać z nagrody z gadżetowego konkursiwa

Jako że jestem jajkoholikiem, obie potrawy są na bazie jaj:
Panie i Panowie oto na śniadaniowy stół wkraczają...Grzanki!
(czyli tosty francuskie, ale 'Grzanki', brzmią bardziej swojsko )
Grzanka - ok 125 kcal
Pomidor - 20 kcal
4 grzanki + 1/2 pomidora = 510 kcal


Na obiad była jajecznica skonsumowana na balkonie, z którego trzeba było szybko uciekać. Mimo, że słońce pięknie świeciło, to pogoda była dość wietrzna:

Jajecznica dla 2 osób:
5 pieczarek x 16kcal = 80
1 pomidor X 20kcal = 20
1 cebula x 40 kcal = 40
6 jajek x 139 kcal = 834
W sumie 974 kc, ale dzielone na dwa, czyli 487 kcal.


Na razie zastanawiam się jeszcze nad rodzajem diety jaki wybiorę,
ale o tym jutro
Zapraszam do śledzenia mojego minibloga
(obmyślam jak wstawić zdjęcia w dużych rozmiarach,ale jak na razie musimy się zadowolić tylko załącznikami)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0053.jpg (152,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0051.jpg (60,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0040.jpg (87,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (102,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0033.jpg (70,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044.jpg (74,4 KB, 10 załadowań)
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:30   #3
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wiosenny lifestyle

super właśnie o to chodzi by nie odmawiac sobie niczego, bo to katorga nei tylko dla zoladka jak i dla umyslu.
Ja za to jestem brokuloholiczką ( mozna to tak nazwac? )

Będę z chęcią śledzić wątek. A przy okazji zapraszam do siebie
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 20:26   #4
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Wiosenny lifestyle

DZIEŃ 2
Długo zastanawiałam się nad wyborem wiosennej diety.
Początkowym pomysłem była dieta Dukana. Rok temu udało mi się wytrzymać na niej 2 tyg i straciłam na wadze 5 kg, a moja siostra, której udało się wytrzymać pół roku straciła 15 kg, acz po powrocie do normalnego odżywiania nabyła je z powrotem. Poza tym dieta jest mało zróżnicowana, a ja do dzisiaj nie mogę patrzeć na serki i piersiki z kurczaka , no i za bardzo lubię jeść.
Podsumowując: Dukanka odpada

Motywacją będzie dla mnie mama, która w ciągu roku schudła 15 kg, dzięki wyrzuceniu ze swojej diety makaronu, białego pieczywa, słodyczy i kolacji. No i oczywiście zdrowe odżywianie, ale to już zboczenie zawodowe Jak będę w domu może uda mi się wyłudzić od niej zdjęcia przed i po W każdym razie waży teraz 60 kg, ma piękne, długie, zdrowe włosy, rewelacyjną sylwetkę i wpadam przy niej w kompleksy

ZAŁOŻENIA:
  • jem max 1500 kcal dziennie (tak, żeby największą ilość kalorii zawierało śniadanie)
  • wyrzucam z diety słodycze, białe pieczywo i makaron
  • nie jem kolacji
  • robię po 30 brzuszków rano i wieczorem
  • chodzę na basen dwa razy w tygodniu
  • chodzę na spining raz w tygodniu
Dziś już odwiedziłam basen, odrobiłam brzuszki, pochłonęłam sałatkę z pekinki z pomidorem i sosem winegret a resztę dnia przeżyłam na wodzie. Czuję jak chudnę!
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.