Co zrobić żeby nie było widać czerwonego śladu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 20:41   #1
Madeleine111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6

Co zrobić żeby nie było widać czerwonego śladu ?


A więc tak jestem tu nowa i czytając wcześniej wasze odpowiedzi i wgl, zauważyłam że jesteście obeznane w wielu tematach. Może też uda wam sie mi pomóc.
Zacznę od tego że zaczoł mi wychodzić wielki pryszcz była to gulałka. Czytałam w internecie różne takie wątki i z wiekszości wychodziło na to że trzeba to wysuszyć maścią lub jak to nie którzy pisali nawet zwykłą pasta do zębów, Zrobiłam tak kierując się większością. I co mi z tego wyszło wielki czerowny plac po między oczami. Jest to troche twarde i wygląda jak by pod małą warstwą była ropa nie wiem jak to nazwać. Jutro jest sylwester a to jest przeokropne. Więc prosze o rady jak moge sie tego pozbyć lub chociaż jak to zakryć.

Edytowane przez Madeleine111
Czas edycji: 2011-12-30 o 20:42
Madeleine111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:13   #2
atytka
Przyczajenie
 
Avatar atytka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: niuczercz
Wiadomości: 11
Dot.: Co zrobić żeby nie było widać czerwonego śladu ?

wydaje mi sie ze nie ma sposobu zeby sie tego pozbyc calkowicie
tez mi wyskoczylo pare takich "gulałek" i jedyne co mozna z tym zrobic to nie ruszac i modlic sie zeby nie wylazlo bardziej

jesli chodzi o zakrycie - nie szalej z pudrem bo im wiecej go nawalisz tym bardziej gulka sie uwydatni, nieraz probowalam zaryc takie niespodzianki i potem musialam zmywac nadmiar make upa co podraznialo gule ktora puchła i mialam jeszcze wiekszy problem (co owocowalo moim pozostaniem w domu)

ale nie martw sie nie jestes sama z tym problemem

a i jeszcze mi przyszedl taki pomysl ze jesli tak bardzo chcesz ja zakryc no coz ewentualnie mozesz sciac grzywke do wysokosci brwi-to chyba jedyna opcja

pozdrawiem cie i zycze zeby znikla do jutra
atytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:58   #3
GochaRozkocha
Raczkowanie
 
Avatar GochaRozkocha
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 183
Dot.: Co zrobić żeby nie było widać czerwonego śladu ?

wydaje mi sie, że to o czym piszesz to zwykły guzek, gulka. Też mi wyskakuja takie i haha co najsmieszniejsze tez mam aktualnie w tym samym miejscu, ja dzis klade na to masc cynkowa zeby mi to zjasnialo no i korektor na to i puder mam ja juz kilka dni i da sie to zakryc jesli chodzi o to zeby nie razila, ale takie gulki tak czy siak i tak widac bo odstaja no chyba ze grzywke masz to zakryjesz a tutaj na forum mi poradzono masc ichtiolowa na takie gulki, ze wyciaga ona na wierzch to co tam w niej siedzi
__________________
Wszystko czego pragniesz jest w zasięgu Twojej ręki..

GochaRozkocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 08:07   #4
Madeleine111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Co zrobić żeby nie było widać czerwonego śladu ?

dziękuję wam bardzo za odpowiedzii przyznam że pomogłyście mi i podniosłyście na duchu. I chciałam wam życzyć Szczęśliwego Nowego Roku !
Madeleine111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 10:11   #5
Madeleine111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Co zrobić żeby nie było widać czerwonego śladu ?

Mam jeszcze jedno pytanie jak się pozbyć tego strupa do poniedziałku nie wiem jak ja sie z tym pokażę w szkole. Prosze o pomoc .

I z góry dziękuje
Madeleine111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.