Chanel kolorówka część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 20:59   #301
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratuluję i mam nadzieję, że też podrzucisz jakiej inspiracje . A najlepiej jakiś mejkapik tutaj albo na Twoim blogu , jak rzecz jasna znajdziesz chwilkę .
jak wrócę do IRL, to na pewno coś wrzucę ale najpierw muszę go potestować
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:06   #302
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak wrócę do IRL, to na pewno coś wrzucę ale najpierw muszę go potestować
Miłego, efektywnego, a przede wszystkim efektownego testowania . W końcu nowości cieszą najbardziej . A na recenzję plus inspiracje plus ewentualnie makijaż (to już w ogóle byłoby super) - sobie spokojnie zaczekam . Póki co wypoczywaj sobie w rodzinnych stronach .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:11   #303
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Olu, napisz proszę, jak Twoje wrażenia po testach tej bazy chanelkowej - nie pomarańczowa ona? Już kilka razy bawiłam się jej testerem i zawsze mi się wydaje, że ten odcień taki jakiś jednak w pomarańczkę idący? Jak Ci się wydaje?
Ja nie Ola, ale odpiszę Jak dobrze rozetrzesz to nie ma żadnej pomarańczki
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:14   #304
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

Czyli ładny beżyk, tiniaczku? Mówisz, że warto zapolować?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:20   #305
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czyli ładny beżyk, tiniaczku? Mówisz, że warto zapolować?
No ja bez niej już sobie nie wyobrażam makijażu Ale beżyk to to chyba nie jest, piękny naturalny brązik na pewno
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:21   #306
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówki co z nim można robić - ja się strasznie napaliłam na te cienie, kupiłam w sumie 3, przez parę dni kombinowałam głównie z Illusoire, a teraz trochę zapał mi przeszedł - tzn. nadal podoba mi się, ale szału nie ma .


Gratuluję i mam nadzieję, że też podrzucisz jakiej inspiracje . A najlepiej jakiś mejkapik tutaj albo na Twoim blogu , jak rzecz jasna znajdziesz chwilkę .

Btw -dziś zdobyłam w Sephorze bazę brązującą pod makijaż, czyli po mojemu bronzer - Soleil Tan de Chanel (Bronze Universel) - nie wiem jeszcze co z nim dokładnie będę robić, ale w necie tyle się naczytałam ochów i achów, że zachciało mi się mieć to coś . Piszę "zdobyłam", bo ponoć jest wycofywany - w każdym razie w polskich Douglasach już go nie ma i nie będzie - tak mi powiedziano.
A w jakim mieście zdobyłaś ten bronzer? Też mi się marzy, a w Krakowie nie mogę go dorwać .

I powiedzcie mi, czy on pasuje osobom o bardzo jasnej karnacji?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 22:07   #307
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Wy o chanelkowych cieniach w kremie, to może dorzucę dwa grosze. Miałam próbki i najpierw byłam zachwycona po wstępnych macaniach i pierwszym użyciu, a potem - po kilku kombonacjach- już nie. Za duzo błysku brokatu, prześwitów. Tak czy siak próbki mnie zdecydowanie zniechęciły do tych cieni i postawiłam na nie kreskę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 22:10   #308
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mój ulubiony bronzer wszystkie inne poszły w odtawkę Z macową 109 tworzą mi wyraźne kości policzkowe
Bardzo miło mi to słyszeć - zawsze to raźniej, jak pochlebne opinie utwierdzają człowieka w przekonaniu, że jednak zakup był bardzo potrzebny .
Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Olu, napisz proszę, jak Twoje wrażenia po testach tej bazy chanelkowej - nie pomarańczowa ona? Już kilka razy bawiłam się jej testerem i zawsze mi się wydaje, że ten odcień taki jakiś jednak w pomarańczkę idący? Jak Ci się wydaje?
Kochana, za wiele nie powiem, bo w zasadzie mam tą bazę od ledwie kilku godzin. Wprawdzie przy użyciu 109 coś już tam smarowałam nią po buzi , ale przy sztucznym świetle, zmęczonej całodziennymi zakupami twarzy i mało świeżym mejkapie efekt jest mało wymierny . Niestety muszę przyznać, że mimo szybkich i mało wnikliwych testów, coś tam w tym bronzerku pomarańczką mi zalatuje , ale to może siła sugestii, bo też czytałam, że na niektórych skórach wybija takie tony i tego się obawiałam, więc może już ze strachu przed tą pomarańczą widzę wszystko na wyrost . Będę na pewno w najblizszych dniach wnikliwiej testować i dam znać, jakie ostatecznie mam wrażenia .

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja nie Ola, ale odpiszę Jak dobrze rozetrzesz to nie ma żadnej pomarańczki
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No ja bez niej już sobie nie wyobrażam makijażu Ale beżyk to to chyba nie jest, piękny naturalny brązik na pewno
To mnie pocieszyłaś .
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A w jakim mieście zdobyłaś ten bronzer? Też mi się marzy, a w Krakowie nie mogę go dorwać .

I powiedzcie mi, czy on pasuje osobom o bardzo jasnej karnacji?
Kupiłam we Wrocławiu, w Magnolii, zostały jeszcze dwie ostatnie sztuki. Trzeba o nie pytać, bo były schowane w szufladzie, nie wystawione .
Sama też mam jasną karnację i myślę, że się nada i dla bladolicych, tylko kwestia, ile się nałoży. w każdym razie tak się pocieszam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 22:15   #309
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dzięki za odpowiedź, Olu, to czekam cierpliwie na porządne testy Twoje - tyle się naczytalam o tej bazie, że to już chyba jej nie wypada nie mieć, takie mam wrażenie
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 22:40   #310
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, Olu, to czekam cierpliwie na porządne testy Twoje - tyle się naczytalam o tej bazie, że to już chyba jej nie wypada nie mieć, takie mam wrażenie
Na takiej właśnie zasadzie ją nabyłam . Zobaczymy, czy i u mnie się sprawdzi . Na pewno dam znać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 07:54   #311
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja mam tą bazę już długo i jestem zachwycona. Bardzo ładny kolorek nadaje buźce i nie ma pomarańczowych tonów. W pudełku wydaje się ciemna, ale po ładnym nałożeniu pędzlem (stosowałam jako bazy w lato i także teraz jako bronzera) piękny naturalny efekt - wszystko się stapia. Dawno nie byłam tak zadowolona z jak z tej bazy. Moim skromnym zdaniem kosmetyk warty posiadana, ale jak by to rzec większość jest warta posiadani .
Kupiłam ją w Sephorze w Arkadii w Wawie. Nie była wystawiona, więc trzeba prosić .
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 13:25   #312
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

I powiedzcie mi, czy on pasuje osobom o bardzo jasnej karnacji?
Ja jestem teraz C1 w macowym F&B, czyli bladzioszek
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 14:15   #313
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
kupilam CHANEL ILLUSION D'OMBRE nr 83 ILLUSOIRE
Gratuluję Oluś
Widzę że jesteś zadowolona , planujesz kolejne do kolekcji ?

Ja się waham między nimi a nowymi Macowymi metal-x, czekam też na cyber eyes od Estee Lauder i nie wiem na co się zdecydować
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:34   #314
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

A czy któraś z Was już wie, czy Cyber Eyes od EL już są albo kiedy będą? To już ostatnia (oby!) zimowa kolekcja, na którą ostrzę sobie ząbki i nie chcę jej przegapić. Z góry dzięki za info (wiem, wiem, powinnam zadzwonić do salonu firmowego EL po prostu).

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Gratuluję Oluś

Ja się waham między nimi a nowymi Macowymi metal-x, czekam też na cyber eyes od Estee Lauder i nie wiem na co się zdecydować
Obawiam się, że wszystkie warte grzechu . Są jednak inne w wykończeniu, znaczy te chanelkowe kremy (dość konkretny błysk i dużo drobinek) oraz Metal X-y (metaliczna tafla i minimalne drobinki, ale jednak). EL sądząc ze swatchy w necie to będzie superblask jak lustro, zobaczymy, zobaczymy
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:20   #315
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówki co z nim można robić - ja się strasznie napaliłam na te cienie, kupiłam w sumie 3, przez parę dni kombinowałam głównie z Illusoire, a teraz trochę zapał mi przeszedł - tzn. nadal podoba mi się, ale szału nie ma .
Btw -dziś zdobyłam w Sephorze bazę brązującą pod makijaż, czyli po mojemu bronzer - Soleil Tan de Chanel (Bronze Universel) - nie wiem jeszcze co z nim dokładnie będę robić, ale w necie tyle się naczytałam ochów i achów, że zachciało mi się mieć to coś . Piszę "zdobyłam", bo ponoć jest wycofywany - w każdym razie w polskich Douglasach już go nie ma i nie będzie - tak mi powiedziano.
Ola mnie te drobinki w cieniu zachwyciły, bo tylo maty i satyny mac, czasami preludki i tyle u mnie cieni do powiek, nawet inne poza mac i ew chanelkami żadne mnie nie kusza poza tym pięknie powiem nie skromnie pasują do zielonych oczu

ooo i następne kuszenie, na tę baze chanel tez sie czaje od dawna, tyle ochów i achów sie naczytałam ze chyba ulegnę i jej...
czekam na Twoją opinie

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Mój ulubiony bronzer wszystkie inne poszły w odtawkę Z macową 109 tworzą mi wyraźne kości policzkowe
jojoj robi sie gorąco KUSICIELKA wizaz to ZŁO!!!!



Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Gratuluję Oluś
Widzę że jesteś zadowolona , planujesz kolejne do kolekcji ?

Ja się waham między nimi a nowymi Macowymi metal-x, czekam też na cyber eyes od Estee Lauder i nie wiem na co się zdecydować
Elu moze czarny ale sama nie wiem czy nie za bardzo wieczorowy EL jakos nie lubie ogólnie, no poza nowym kremem pod oczy a nowe maczku musze pooglądac troche bo nie mam jeszcze o nich zdania
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:31   #316
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was już wie, czy Cyber Eyes od EL już są albo kiedy będą? To już ostatnia (oby!) zimowa kolekcja, na którą ostrzę sobie ząbki i nie chcę jej przegapić. Z góry dzięki za info (wiem, wiem, powinnam zadzwonić do salonu firmowego EL po prostu).

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


Obawiam się, że wszystkie warte grzechu . Są jednak inne w wykończeniu, znaczy te chanelkowe kremy (dość konkretny błysk i dużo drobinek) oraz Metal X-y (metaliczna tafla i minimalne drobinki, ale jednak). EL sądząc ze swatchy w necie to będzie superblask jak lustro, zobaczymy, zobaczymy
Nie wiadomo wlasnie kiedy beda. Panie w S. tradycyjnie nie wiedza. Tez na nie czekam. Musze ten zielono-niebieski wymacac. Jak bedzie bardziej zielony niz niebieski to biore.
Te cienie sa z serii Gelee Powder, wiec pewnie beda tak pikne jak puderek.

Szkoda tylko, ze nic mocno zielonego nie zrobili.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:35   #317
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

jojoj robi sie gorąco kusicielka Wizaz to zło!!!!


Hmmm... buźki się nie chcą wstawiać

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-12-05 o 20:38
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 23:00   #318
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30904681]Nie wiadomo wlasnie kiedy beda. Panie w S. tradycyjnie nie wiedza. Tez na nie czekam. Musze ten zielono-niebieski wymacac. Jak bedzie bardziej zielony niz niebieski to biore.
Te cienie sa z serii Gelee Powder, wiec pewnie beda tak pikne jak puderek.

Szkoda tylko, ze nic mocno zielonego nie zrobili.[/QUOTE]
Nie no, zielony będzie, tylko taki czarnozielony bardziej - zobaczymy zresztą. Ja też pytałam o nie w S. - miały być na początku grudnia i cisza.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 19:39   #319
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Po paru dniach testów Soleil Tan de Chanel (Bronze Universel) muszę powiedzieć, że to jednak bardzo fajny produkt . Wprawdzie widzę w nim odrobinę pomarańczy, ale głównie w opakowaniu i przy próbach "naręcznych". O dziwo po nałożeniu na twarz te pomarańczowe tony nie są tak widoczne i w zasadzie całkiem zanikają, a baza ładnie stapia się z cerą, baaardzo ładnie ociepla twarz i nadaje jej zdrowy koloryt. Przyznam, że w produktach do konturowania wolę raczej chłodne beże, ale Soleil Tan de Chanel, mimo że to ciepły brązik, wygląda super. No i ten zapach .
Na szybko zrobiłam zdjęcie porównawcze z najczęściej używanymi przeze mnie do konturowania "prasowańcami" MAC'a. Soleil Tan nałożyłam dość grubo, żeby kolor był widoczny, ale zaznaczam, że nałożony na twarz w normalnej ilości absolutnie nie jest za ciemny - nawet dla bladolicych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020152.jpg (55,3 KB, 86 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 19:52   #320
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po paru dniach testów Soleil Tan de Chanel (Bronze Universel) muszę powiedzieć, że to jednak bardzo fajny produkt . Wprawdzie widzę w nim odrobinę pomarańczy, ale głównie w opakowaniu i przy próbach "naręcznych". O dziwo po nałożeniu na twarz te pomarańczowe tony nie są tak widoczne i w zasadzie całkiem zanikają, a baza ładnie stapia się z cerą, baaardzo ładnie ociepla twarz i nadaje jej zdrowy koloryt. Przyznam, że w produktach do konturowania wolę raczej chłodne beże, ale Soleil Tan de Chanel, mimo że to ciepły brązik, wygląda super. No i ten zapach .
Na szybko zrobiłam zdjęcie porównawcze z najczęściej używanymi przeze mnie do konturowania "prasowańcami" MAC'a. Soleil Tan nałożyłam dość grubo, żeby kolor był widoczny, ale zaznaczam, że nałożony na twarz w normalnej ilości absolutnie nie jest za ciemny - nawet dla bladolicych.
To super Olu, że pasuje Ja już nawet na róże nie patrzę tylko się nim miziam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:11   #321
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
To super Olu, że pasuje Ja już nawet na róże nie patrzę tylko się nim miziam
Też się cieszę , tym bardziej, że kupowałam w zasadzie w ciemno tzn. bez testów na twarzy. A co sądzisz o zapachu ? - mnie się bardzo podoba.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:09   #322
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też się cieszę , tym bardziej, że kupowałam w zasadzie w ciemno tzn. bez testów na twarzy. A co sądzisz o zapachu ? - mnie się bardzo podoba.
Piękny, aż znów poniuchałam
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 07:54   #323
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Chanel kolorówka część II

Bronzer mozna kupic na stronie perfumerii malolepsza.pl.
Ja tam kupowalam i zalapalam sie na 20% znizki
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 09:08   #324
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Bronzer mozna kupic na stronie perfumerii malolepsza.pl.
Ja tam kupowalam i zalapalam sie na 20% znizki
Ja też tam kupowałam - przemiła obsługa i super próbki Przesyłka następnego dnia.
A brązer - fantastyczny - 100% naturalności
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 09:57   #325
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po paru dniach testów Soleil Tan de Chanel (Bronze Universel) muszę powiedzieć, że to jednak bardzo fajny produkt . Wprawdzie widzę w nim odrobinę pomarańczy, ale głównie w opakowaniu i przy próbach "naręcznych". O dziwo po nałożeniu na twarz te pomarańczowe tony nie są tak widoczne i w zasadzie całkiem zanikają, a baza ładnie stapia się z cerą, baaardzo ładnie ociepla twarz i nadaje jej zdrowy koloryt. Przyznam, że w produktach do konturowania wolę raczej chłodne beże, ale Soleil Tan de Chanel, mimo że to ciepły brązik, wygląda super. No i ten zapach .
Na szybko zrobiłam zdjęcie porównawcze z najczęściej używanymi przeze mnie do konturowania "prasowańcami" MAC'a. Soleil Tan nałożyłam dość grubo, żeby kolor był widoczny, ale zaznaczam, że nałożony na twarz w normalnej ilości absolutnie nie jest za ciemny - nawet dla bladolicych.
Olu kusisz
super ze Ci odpowiada
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 12:56   #326
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Olu kusisz
super ze Ci odpowiada
Mam nadzieję, że kuszę skutecznie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 13:23   #327
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Chanel kolorówka część II

Swatche Blush Horizon z Wiosny 2012. Innych na razie nie odszukałam.
Wygląda, że on taki nabłyszczający.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chanel Spring 2012 Blush 2.jpg (15,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chanel Blush Spring Set 2-1.jpg (69,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chanel Blush Spring Set 2-2.jpg (77,0 KB, 32 załadowań)
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:17   #328
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po paru dniach testów Soleil Tan de Chanel (Bronze Universel) muszę powiedzieć, że to jednak bardzo fajny produkt .
Na szybko zrobiłam zdjęcie porównawcze z najczęściej używanymi przeze mnie do konturowania "prasowańcami" MAC'a. Soleil Tan nałożyłam dość grubo, żeby kolor był widoczny, ale zaznaczam, że nałożony na twarz w normalnej ilości absolutnie nie jest za ciemny - nawet dla bladolicych.
Olu, dzięki za info i swatche! Twój opis jest bardzo zachęcający, chyba wyruszę na łowy. Miałam nadzieję, że macowy sztyft brązujący mi zastąpi tę bazę, ale chyba jednak nie moge jej odpuścić sobie - czuję się skutecznie skuszona. Niestety, w perf. int. której nazwę dziewczyny podawały, już jej nie ma - wisi info, że będzie od stycznia dostępna...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:41   #329
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No i ten zapach .

Zapach jest CUDNY cale dnie mogłabym go wąchać!!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:08   #330
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Olu, dzięki za info i swatche! Twój opis jest bardzo zachęcający, chyba wyruszę na łowy. Miałam nadzieję, że macowy sztyft brązujący mi zastąpi tę bazę, ale chyba jednak nie moge jej odpuścić sobie - czuję się skutecznie skuszona. Niestety, w perf. int. której nazwę dziewczyny podawały, już jej nie ma - wisi info, że będzie od stycznia dostępna...
To życzę udanego polowania .

Cytat:
Napisane przez princess_of_agony Pokaż wiadomość
Zapach jest CUDNY cale dnie mogłabym go wąchać!!!
Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Piękny, aż znów poniuchałam
Ależ jesteśmy zgodne .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.