Świat księgowych :D Książka dla studentki FiR - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 17:17   #1
Honey02
Raczkowanie
 
Avatar Honey02
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31
Post

Świat księgowych :D Książka dla studentki FiR


A więc tak ten wątek kieruje do księgowych, a także osób które studiują dany kierunek lub po prostu się interesują
Jestem studentką drugiego roku FiR w pierwszym roku a w drugim semestrze mieliśmy bardzo słabego wykładowce, który niczego nie uczył a zaliczenie jego przedmiotu polegało na napisaniu z trzech pojęć typu co to są aktywa, pasywa itp. także... Teraz mam kontynuacje i przedmiot nazywa się rachunkowość finansowa, nie muszę mówić, że moja grupa jest bardzo w tyle z materiałem a do tego nowa nauczycielka jest bardzo wymagająca. Książka którą mam, którą kazała nam zakupić nasza nauczycielka, niestety jest dla mnie mało zrozumiała. Mam pytanie do księgowych, jeśli jakieś tu są, i do osób ogarniętych w tych sprawach całych tych kontach, księgowaniach po stronie winien i ma, czy możecie mi doradzić jakąś dobrą książkę od podstaw, której autorzy w zrozumiały sposób wytłumaczyli te księgowe sprawy? :pro si:: prosi:
Honey02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 11:45   #2
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Świat księgowych :D Książka dla studentki FiR

Cytat:
Napisane przez Honey02 Pokaż wiadomość
A więc tak ten wątek kieruje do księgowych, a także osób które studiują dany kierunek lub po prostu się interesują
Jestem studentką drugiego roku FiR w pierwszym roku a w drugim semestrze mieliśmy bardzo słabego wykładowce, który niczego nie uczył a zaliczenie jego przedmiotu polegało na napisaniu z trzech pojęć typu co to są aktywa, pasywa itp. także... Teraz mam kontynuacje i przedmiot nazywa się rachunkowość finansowa, nie muszę mówić, że moja grupa jest bardzo w tyle z materiałem a do tego nowa nauczycielka jest bardzo wymagająca. Książka którą mam, którą kazała nam zakupić nasza nauczycielka, niestety jest dla mnie mało zrozumiała. Mam pytanie do księgowych, jeśli jakieś tu są, i do osób ogarniętych w tych sprawach całych tych kontach, księgowaniach po stronie winien i ma, czy możecie mi doradzić jakąś dobrą książkę od podstaw, której autorzy w zrozumiały sposób wytłumaczyli te księgowe sprawy? :pro si:: prosi:
ja polecam ksiazki B. Padurek
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 16:29   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Świat księgowych :D Książka dla studentki FiR

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
ja polecam ksiazki B. Padurek
Borze Padurek, zmora w technikum, ale z perspektywy czasu dała mocne podstawy, dzięki czemu miałem łatwiej na studiach na początku.

Również polecam! Większe podstawy w bardzo przystępny sposób pokazane, co i jak się księguje.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 08:51   #4
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: Świat księgowych :D Książka dla studentki FiR

Polecam też na początek "Jak czytać sprawozdanie finansowe" G.K.Świderskiej. A potem kolejne książki tej samej autorki już bardziej zaawansowane. M.in Sprawozdanie finansowe według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-15 09:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.