Kremy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 22:50   #1
michal95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4

Kremy


Witam , piszę tu ponieważ nigdzie nie znalazłem pewnej odpowiedzi.
Mam na imię Michał i mam 17 lat, bardzo często miałem długą grzywkę i nie widziałem w całości czoła (nie zwracałem po prostu na to uwagi ).
Dzisiaj fryzjerka mnie dosyć krótko zgoliła , i pojawiły się poważne problemy :/
Na czole jest 1 długa i widoczna zmarszczka a druga sprawa to takjakby chrosteczki czy coś w tym stylu , nie wiem jak to nazwać, i też to mam tylko na czole iii na plecach.
I pytanie mam co do tych problemów :
Da się coś zrobić z tą zmarszczką ? (jeśli tak to jakie kremy itp. jak najtańsze )
No i jakiś kremik na te chrostki , co polecacie , też jakaś rozsądna cena
Z góry dzięki za pomoc.
michal95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:50   #2
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Kremy

Cześć Michał, mam na imię Kasia, mam 13 lat, psa, kota i fikusa Benjamina.


Domyślam się, że te krostki to coś na kształt trądziku. Potraktowałabym je maścią ichtiolową. Najpierw się powiększą, ale potem znikną. Kosztuje 2 złote. Co do zmarszczki - nie masz zwyczaju marszczenia czoła? Ze względu na krostki nie polecam kremów z parafiną i capric/caprylic triglyceride no i oczywiście z alcohol lub alcohol denat. A jaki polecam? Lista dobrych kremów według Dark01 znajduje się w wątku moja walka z trądzikiem w okolicach 10 strony.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 22:59   #3
michal95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kremy

Właśnie mam :/ Ale czy da się coś z tym zrobić ? Nie wiem , jakiś kremik czy coś ? A co do trądziku to dzięki
michal95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:34   #4
Mekate
Przyczajenie
 
Avatar Mekate
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7
Dot.: Kremy

Cześć dziewczyny! Mam do Was takie pytanie, słyszałyście kiedyś o kosmetykach firmy "Belle Jardin"? Jeśli tak, to co sądzicie o tych kosmetykach? Udało mi się zdobyć krem wybielający "active white", może któraś z Was go używała? Skład wygląda chyba nieźle, nie do końca się na tym znam. Pozdrawiam

Edytowane przez Mekate
Czas edycji: 2013-06-24 o 09:34
Mekate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 21:24   #5
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kremy

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Cześć Michał, mam na imię Kasia, mam 13 lat, psa, kota i fikusa Benjamina.
Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość


Domyślam się, że te krostki to coś na kształt trądziku. Potraktowałabym je maścią ichtiolową. Najpierw się powiększą, ale potem znikną. Kosztuje 2 złote. Co do zmarszczki - nie masz zwyczaju marszczenia czoła? Ze względu na krostki nie polecam kremów z parafiną i capric/caprylic triglyceride no i oczywiście z alcohol lub alcohol denat. A jaki polecam? Lista dobrych kremów według Dark01 znajduje się w wątku moja walka z trądzikiem w okolicach 10 strony.
Taka uszczypliwosc nie była konieczna Masc ichtiolowa jest polecana na czyraki, nie na krostki...

Autorze: ja polecam żel myjacy ziaja med i krem ziaja med z serii "kuracja antybakteryjna". To seria apteczna. Jesli krem nie wystarczy spróbuj z jakimis aptecznymi. Ja polubiłam na razie krem z kwasem azelainowym (cera mieszana, jaka ty masz?). Zmarszczki moga byc od mimiki, mogą trochę złagodzic się od nawilżania skóry.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Mekate
Reklama na wizazu jest płatna. Radzę edytować posta.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 09:33   #6
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Kremy

Cytat:
Napisane przez michal95 Pokaż wiadomość
Właśnie mam :/ Ale czy da się coś z tym zrobić ? Nie wiem , jakiś kremik czy coś ? A co do trądziku to dzięki
Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość

Taka uszczypliwosc nie była konieczna Masc ichtiolowa jest polecana na czyraki, nie na krostki...

Autorze: ja polecam żel myjacy ziaja med i krem ziaja med z serii "kuracja antybakteryjna". To seria apteczna. Jesli krem nie wystarczy spróbuj z jakimis aptecznymi. Ja polubiłam na razie krem z kwasem azelainowym (cera mieszana, jaka ty masz?). Zmarszczki moga byc od mimiki, mogą trochę złagodzic się od nawilżania skóry.
To nie miało być wredne, po prostu tym razem nie dałam rady się powstrzymać Mój fikus Benjamina ma na imię Bennington

Na mojej jest napisanie, że również na wypryski i że pomaga w odprowadzaniu ropy z ran o.O Ogólnie farmaceutka nie odradziła mi stosowania jej, a powiedziałam, że mam zamiar na trądzik.

Miałam ten żel, niezły! Krem ma ładny skład, ale ma silikon. Nie wiem, czy żel poradzi sobie z jego zmyciem. I raczej nie nawilży zbyt silnie. No ogólnie wszystkim polecam kremy firmy Apis. Aktualnie używam Hydro Balance i razem z olejkiem tamanu i kwasem hialuronowym poradził sobie z moimi zmarszczkami pomiędzy nosem, a ustami, przy czym większa tu rola kremu.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:05   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kremy

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
To nie miało być wredne, po prostu tym razem nie dałam rady się powstrzymać Mój fikus Benjamina ma na imię Bennington

Na mojej jest napisanie, że również na wypryski i że pomaga w odprowadzaniu ropy z ran o.O Ogólnie farmaceutka nie odradziła mi stosowania jej, a powiedziałam, że mam zamiar na trądzik.

Miałam ten żel, niezły! Krem ma ładny skład, ale ma silikon. Nie wiem, czy żel poradzi sobie z jego zmyciem. I raczej nie nawilży zbyt silnie. No ogólnie wszystkim polecam kremy firmy Apis. Aktualnie używam Hydro Balance i razem z olejkiem tamanu i kwasem hialuronowym poradził sobie z moimi zmarszczkami pomiędzy nosem, a ustami, przy czym większa tu rola kremu.
O Apis równiez słyszałam dobre opinie, ale jeszcze nie testowałam
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 23:58   #8
Kamenolia
Przyczajenie
 
Avatar Kamenolia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Kremy

Cytat:
Napisane przez michal95 Pokaż wiadomość
Właśnie mam :/ Ale czy da się coś z tym zrobić ? Nie wiem , jakiś kremik czy coś ? A co do trądziku to dzięki
Michal, Twoja zmarszczka najprawdopodobniej pojawiła się od marszczenia czoła. Może to być sprawa genów i nie masz na to wpływu. Jednak codzienne używanie kremów nawilżających (odpowiednich do wieku) może nieco to złagodzić (staraj się nie marszczyć czoła)

pozdrawiam
__________________
zapraszam i zachęcam do czytania. Na blogu dzielę się informacjami na temat kosmetyków oraz dobrego jedzenia
http://piekne-cialo.com/
Kamenolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 00:08   #9
michal95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kremy

Dziękuję ślicznie za wszystkie porady, jutro zapewne pójdę do apteki to tam jeszcze się spytam co tamta Pani doradzi.
michal95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.