Szerokie paznokcie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 21:34   #61
ciotkabuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szerokie paznokcie.

Jest metoda na szeroką płytkę. Trochę drastyczna, ale działa. Sama obgryzałam paznokcie, przez co płytka mi się spłaszczyła i poszerzyła, jak wachlarz.

Teraz mam o wiele węższe paznokcie i bardzo się z tego cieszę.

Moim sposobem było: przyciąć paznokcie jak najkrócej (bez krwi oczywiście) i spiłować, by były cieńsze, mniej twarde i bardziej elastyczne. Następnie założyłam u kosmetyczki tipsy, ale poprosiłam, by były możliwie najwęższe, ale objęły całą płytkę. Dobrze, żeby tipsy były "zaokrąglone", tzn wyciągnęły paznokieć "do góry" i go "zaokrągliły". Uzupełniałam tipsy regularnie, aż paznokcie odrosły na dość długie. Po zdjęciu tipsów systematyczne stosowanie odżywek do paznokci, i voila - paznokcie wąskie i proste, żadnego wachlarza

Powodzenia
ciotkabuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 11:48   #62
angelikamalyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Szerokie paznokcie.

czesc, moje paznokcie są nawet ok, ale sprawa jest cięższa z kciukami. kciuki mam szerokie, ponieważ obgryzywałam paznokcie. wszystkie są ok, ale kciuki nie. ogólnie w lustrze wyglądają ok, ale tak spojrzec na nie i są straszne. odzywką malowałam i piłowałam, ale na kciuki nie pomaga. ehh...
angelikamalyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:29   #63
Brash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: Szerokie paznokcie.

Cytat:
Napisane przez angelikamalyska Pokaż wiadomość
czesc, moje paznokcie są nawet ok, ale sprawa jest cięższa z kciukami. kciuki mam szerokie, ponieważ obgryzywałam paznokcie. wszystkie są ok, ale kciuki nie. ogólnie w lustrze wyglądają ok, ale tak spojrzec na nie i są straszne. odzywką malowałam i piłowałam, ale na kciuki nie pomaga. ehh...
Miałam ten sam problem co gorsza wszystkie paznokcie były bardzo szerokie, jeśli chodzi o kciuki polecam zapuszczanie i piłowanie boków, a jak malujesz ostawiaj 1-2 mm odstępu od boków to bardzo pomaga.
Brash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 09:54   #64
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Szerokie paznokcie.

Hej. Ja też mam szerokie paznokcie. Lecz nie wszystkie jedynie środkowe są wielkie. Dość dawno zauważyłam że jak pokremuję paznokcie to się zwężają.
Stosowanie odżywki też w jakiś magiczny sposób wyszczupliło mi płytkę. Nie wiem czemu ale to działa więc tak robię.
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 10:45   #65
angel975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Szerokie paznokcie.

Jest kilka trików na szerokie paznokcie, wiadomo ich kształtu nie zmienimy, ale można lekko to zatuszować. Mianowicie jak malujecie paznokcie to nie malujcie ich do końca. W sensie zostawcie po bokach lekki odstęp. Niestety, żeby ładnie i estetycznie to wyglądało trzeba nabrać wprawy w malowaniu, a na pierwszy rzut oka paznokcie nie wydają się bardzo szerokie
angel975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 21:17   #66
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Szerokie paznokcie.

ja też jestem właścicielką szerokich paznokci. Tyle czasu obgryzałam, że są straszne. Stosuję sposób z zostawianiem kilku mm niepomalowanych, ale i tak wygląda to źle. :/
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.