Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-25, 11:02   #2461
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam,

kawa

"...to już jest koniec, nie ma już nic...." to w temacie beznadziejnego meczu

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość

Na obiad dzis mam bataty z jajkiem sadzonym i kefirem
Chyba dużo czosnku dodałaś do batatów żeby 'zabić' ten słodki smak

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Uklika, poczekam.
My tu gadamy o filtrach, ekscytujemy się krzyżykami, dodatkową ochroną, pielęgnacja, a na plaży dużo ludzi spalonych na czerwono i nadal z samozaparciem się smazacych, stosujących spf 15 raz dziennie i to oszczędnie, żeby na tydzień tuba starczyła. I dojrzałe kobiety godzinami opalające twarz aż moje własne włókna kolagenowe się kurczą...
hehe... dobre Kama

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Polecasz bardziej Juvederm? dobrze, zapamietam i dziekuje a moglabym mi powiedziec, czego uzylas do ust (pamietam, ze mialas bardzo ladne)? Moze Juvederm smile? Bo takowy widzialam i nad nim myslalam. Bardzo Ci dziekuje za opinie w dodaku Ty tak rzetelnie wszystko tlumaczysz

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze
Polecam Juvederm ale tak naprawdę nie mam żadnego punktu odniesienia

Dzięki Reign ale usta mam naturalne
Fakt, że 4 lata temu zauważyłam że usta nie są już takie jędrne i powiedzmy wypukłe więc je nawilżyłam właśnie odrobiną, bodaj 0,5 ml Smile. I na tym mogłam zakończyć przygodę
Ale nieeee... po roku zachciało mi się jeszcze pełniejszych ust... wyłączyłam racjonalne myślenie ( nie pierwszy raz...) i poszłam za ciosem Zażyczyłam sobie więcej
Dr próbowała mnie od tego pomysłu odwieść ale się uparłam.
To była Volbella. Chyba już kiedyś, gdzieś o tym pisałam... moje usta na drugi dzień wyglądały koszmarnie... górna warga mocno spuchła i musiałam wziąć 2 dni urlopu. Niestety obrzęk utrzymywał się prawie 2 tyg. Moja Dr sama była zdziwiona, że usta mam takie wrażliwe. Kiedy opuchlizna zeszła, wcale moje usta nie wyglądały ładniej/lepiej. Było widać, że są powiększone. Matka Natura wie najlepiej, co dla nas najlepsze
A że kwas u mnie trzyma długo, niezadowolona oglądałam swoje nowe usta przez dwa lata. Masakra. One były ładnie zrobione, nie miałam kaczego dzioba, ale nie podobałam się sobie i już.
Tylko Tz był zachwycony
Ale zanim go moje usta oczarowały to nasłuchałam się sporo przykrych słów... najbliższym, w pracy wciskałam kit, że mam opryszczkę... nie sądzę, że mi wszyscy uwierzyli
Nigdy już sobie ust nie powiększę! Ewentualnie napoję je kiedyś odrobiną smile

U nas również chłodno, Kama korzystaj z uroków plaż greckich

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 15:45   #2462
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka barszcz gotujesz taki jak lubisz. Czysty, bez tarkowanych buraków, wytrawny. Naleśniki smażysz, ciepłe zwijasz w ruloniki, po wystudzeniu kroisz w ślimaczki. Na talerzu ładnie ślimaczki układasz i zalewasz barszczem. Razem smakuje naprawdę dobrze.

Sova serum delikatne i w składzie nie ma nic co mogłoby zaszkodzić w lato. Opalasz buzię ?

Dircik bo to jest tak, że jak sylwetka jest dobra to osoba wygląda na o wiele młodszą. Podobnie jest z ciuchami, kobiety same przygniatają się stylem na kobietę babcię

Caffe u Ciebie to nie noc kupały. Odpowiednik nocy świętojańskiej. Szalejecie jak w Szwecji ? Tam od piątku szał i jedna wielka impreza.

Reign bardzo się cieszę, że z mamą lepiej. Bliski w szpitalu to ogromny stres. Będzie teraz już lepiej
Uwielbiam kosztować nowe smaki, tego nigdy dość. Regionalne kuchnie dla mnie to cały czas odkrywanie. I nie ma potrawy, której nie spróbowałabym. Może mi nie smakować, ale znam smak i potrafię to świadomie określić.
A zupy na żołądkach często są w Polsce gotowane. Wiem, że żurek jest na żołądkach i krupnik.
A tak jak Ty znasz rosół z podrobami to ja mam tak nadal. Mój ojciec tak gotuje, moja ciotka. Lubimy i pielęgnujemy taką kuchnię. Za chwilę będzie czernina z podrobami z kaczki. Za kilka dni mój dostawca ze wsi będzie bił kaczki a ja bawię w dostawcę.

Kama również czytałam komentarze pod zdj Przetakiewicz. Dlaczego kobieta dla drugiej kobiety jest tak podła, złośliwa ?
Właśnie wróciłam z Rowów... i takie mam przemyślenia o kobietach. Wyobraźcie sobie biesiadę, kilkanaście osób. Wchodzi sąsiadka z domu obok. Ze wszystkimi się wita a mnie omija szerokim łukiem. Tylko dlatego, że uznała mnie za największą rywalkę Ja samotna, ona również a w towarzystwie panowie ze swoimi partnerkami

Kasztanka współczuję chorego męża. Ciężko choruje jak w dowcipach ?

Caffe Hel znam z lotu ptaka, jak samolot zniża się do lądowania . Nie byłam. Nie wiem jak to możliwe ale postanawiam to nadrobić

Uklika a bataty ugotowane czy pieczone ? Obiad smakowity. Bardzo polecam puree z brukwi. Jest świetne.
Który model biustonosza polecasz?

Kama co tu wspominać. Było tak, że wyszłam tylko do toalety, wracam a tu trzecia bramka padła bez komentarza to zostawiam i deklaruję, że meczu z Japonią oglądać nie mam zamiaru

Właśnie wróciłam z weekendu, który spędziłam nad morzem. Było pięknie. Pogoda idealna na spacery i piknik na plaży. Już turyści nadjeżdżają, także na chwilę wszelkie wioski stracą swój nadmorski urok.
Prosto z wypoczynku do pracy przyjechałam i będzie to ciężki dzień. Dość mocno przeżywaliśmy mecz a około trzeciej nad ranem w ogrodzie pojawił się dzik i mnie obudził... mlaskaniem. Oczywiście podglądanie zwierzyny uwielbiam, więc rozbudziłam się i zasnęłam nad ranem.
Miłego popołudnia.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:58   #2463
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyż, głupia baba, nic nie zyskiwała na niegrzeczności. Dzik, super.
Tz starannie nasze mecze omija. Woli pochodzić, szukając głodnych kotów, dziś karmiąca trikolorka się załapała.
Czytalyscie wypowiedź Pawłowicz po meczu? Jej zdaniem nie ma po co czekać na mecz z Japonia, powinni wrócić do kraju, przeprosić i zwrócić koszty. Jakiś kibic się pyta wkurzony, kto to jest Pawłowicz, ze się wypowiada. A inny: nie wiesz? Taka bardzo wysportowana laska

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-06-25 o 19:08
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 20:48   #2464
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyzku niestety opalam twarz...rzadko ale jednak

Barszcz ze slimaczkami nalesnikowymi..... mniam
A baba sie nie przejmuj..gloopia i tyle

Kama ja tez staram sie omijac mecze ale sie nie da...tz ogladal wczorajszy mimo ze mowilam jaki bedzie wynik jeszcze tylko baty od Japonii i koniec

Boshe....weszlam na wage bo mi sie ciezej w spodnie dzisiaj weszlo... masakra.... czas spiac poslady bo dobrze nie jest i lekko zdolowana oddalam sie w kierunku poduszki i koldry....

Dobranoc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 05:18   #2465
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No mnie po urlopie też pewnie przybyło, a o ile spadek to ciężka walka, to wzrost jest błyskawiczny. A we wrześniu znowu Kreta.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 05:20   #2466
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No wlasnie.... nie dosc ze tego nie rozumien to uwazam za niesprawiedliwe.... chociaz sa tacy co chca przytyc i ciezko wychodzi ale to sa jednostki, normalnemy czlowiekowi tylek rosnie ekapreaowo za to walka z nadmiarem jest dluga i ciezka i wymaga wielu wyrzeczen... eh...

Milego dnia kawaaaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 06:56   #2467
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Uklika a bataty ugotowane czy pieczone ? Obiad smakowity. Bardzo polecam puree z brukwi. Jest świetne.
Który model biustonosza polecasz?
Anyzku, bataty pieczone w ziolach i przyprawach w formie wedges.
Biustonosz sprawdze pozniej, bo mam w aucie.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 09:26   #2468
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ależ mi się tydzień pięknie rozpoczął
same koszty, same
i to nie wiem jak mam się za to zabrać
muszę ochłonąć, pomyśleć
kolejne silniki do urządzeń muszę kupić, kasa, kasa i kasa

a na zbieg jeszcze się nie umówiłam, LaMary średnio zadowolona jesteś - Ty, która widzisz niuanse w swojej twarzy
a ja jak mam je dostrzec jak ze mnie mało bystra sztuka

a nadmiarem kg pomartwicie się po wakacjach
teraz trzeba wypoczywać, rozpieszczać się i dogadzać sobie

ja sezon rozpoczęłam tak z przytupem, w niedzielę poszłam na spacer po Rowach: lody, gofry, wino, suta kolacja, nadal wino i jak mnie dzik obudził to przegryzłam deskę serów
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:14   #2469
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyż, brzmi pocieszajaco. U nas retsina ze Sprite, lody jogurtowe z jagodami i porzeczkami, kostka dobrej greckiej czekolady i ich przepyszne owoce, arbuzy, grejpfruty... Świetne wytrawne ciasta francuskie z serami, warzywami... Żal sobie odmawiać. Dziś zachmurzenie i wiatr, ale ciepło, choć też pokropiło
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:27   #2470
Olinala
Przyczajenie
 
Avatar Olinala
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

a u mnie w trójmieście pogoda w kratkę - raz pada, raz świeci słońce... chyba czas na kawkę



__________________
Mrówka,
Nie mówiąc nikomu ani słówka,
Chociaż nie była zbyt rosła,
Wzięła stół i do szkoły zaniosła





Olinala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:32   #2471
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kasztanka współczuję chorego męża. Ciężko choruje jak w dowcipach ?
Na szczescie nie Chociaz mu sie nic zrobic dzisiaj nie chcialo, a teraz znowu bedzie siedzial w nocy, zeby sie z robota na jutro wyrobic, co za logika

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Anyzku, bataty pieczone w ziolach i przyprawach w formie wedges.
Jadlabym
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 11:06   #2472
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uklika no właśnie ja takich batatów nie robię, w sumie nie wiem dlaczego
a teraz modne bardzo frytki z batatów, czasami są smaczne bo są jakby mąką kukurydzianą obsypane, robi im się taka smaczna chrupiąca skórka
a czasami są takie sobie
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:18   #2473
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Olinala Pokaż wiadomość
a u mnie w trójmieście pogoda w kratkę - raz pada, raz świeci słońce... chyba czas na kawkę



U mnie slonce sie przebijalo jeszcze 2godz temu...teraz leje i to tak totalnie... blyska i grzmi do kompletu... pogoda w sam raz do siedzenia w samochodzie
Pocieszam sie mysla ze tylko do 17...
Ale jest depresyjno i jesiennie.... gdzie to lato?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 13:59   #2474
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova, lato u mnie aktualnie U was lato było całą wiosnę, trzeba się dzielić
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 16:48   #2475
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Doczytalam Was sumiennie-duuuzo tego bylo.
Ja chwilowo mam nowego ,,bzika" mianowicie destyluje
Ale nie-nie plyny na rozweselenie duszy tylko ziola. Czyli robie hydrolaty. Zrobilam juz lipowy-pachbie nie jak lipa tylko jak cierpki miod lipowy-calkiem fajnie. Drugi byl nostrzyk ktory pachnie pieknie slodko miodowo. Schnac napelnia caly dom swoim zapachem. Niestety hydrolat z nostrzyka ma bardzo mocny i dosc ostry zapach. Nastepna byla lawenda. Pachnie calkiem lawendowo co nie jest tak oczywiste bo olejki eteryczne z roslin wcale nie sa zawsze identyczne jak roslina. Dzis w garnku przygotowana jest pokrzywa. Wachalyscie kiedys wiazke pokrzywy? Jesli nie to zbierzcie bukiecik i powachajcie-tak slodkiego owocowo malinowego zapachu nic nie ma. Chyba ze lesne dzikie maliny. Ten zapach jest piekny!!! Mam ocet zrobiony od podstaw z pokrzywy i on zachowal ten slodki zapach. Uzyje tego octu jesienia do zrobienia papryki. A teraz trzymajcie kciuki za pokrzywowy hydrolat-oby tak pieknie pachnial jak same pokrzywy. Zdjeca mojej aparatury destylacyjnej obecnie nie moge dodac bo wlasnie wifi na pewien czas wylaczone-jakas aearia jakiejs fazy??? Syn tym sie zsjmuje wiec na szczescie nie moj problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 18:29   #2476
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Przepraszam, że ostatnio tak mało piszę, ale regularnie Was za to czytam... Dużo się dzieje, sesja w trakcie... Btw kupiliśmy dzisiaj namiot

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

@mar_jolka uwielbiam hydrolaty, zwłaszcza np. różany
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 05:20   #2477
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

To jeszcze, Mariolka, czekamy na opis działania. Hiper, ważne, że jesteś
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 07:27   #2478
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam się i ja
Wróciliśmy z Ustki. Wszyscy zadowoleni i wypoczęci Pogoda bardzo nam odpowiadała. Super na spacery po plaży i okolicach Był też czas na spa. Najważniejsze, że rodzice zadowoleni

Marjolka
Kamlisa- kurczące się włókna kolagenowe są THE BEST!
Sova u ciebie leje, a u nas deszcz był ostatnio miesiąc temu albo i dłużej...


Jeszcze do końca was nie doczytałam, więc lecę
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 09:12   #2479
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam sie porannie z kawa

Dzisiaj od rana u mnie sloneczko i cieplo.... ponoc wraca lato

Mariolka widze produkcja pelna para idzie... zdjecie hydrolatu lawendowego i calego ustrojstwa do produkcji widzialam u ciebie na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 10:54   #2480
kojolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 19
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

miło Was poznać, ja już po kawce. Jadłam dziś pierwszą w tym roku jagodziankę pozdrawiam ciepło.
kojolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:09   #2481
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Witam sie porannie z kawa

Dzisiaj od rana u mnie sloneczko i cieplo.... ponoc wraca lato

Mariolka widze produkcja pelna para idzie... zdjecie hydrolatu lawendowego i calego ustrojstwa do produkcji widzialam u ciebie na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sowa to fajnie ze zagladasz na moj fb. Zaraz jedziemy do Krakowa -odwozimy Marcysia juz do domu. Bardzo kochana psinka i bardzo mily. Chodzil za mna krok w krok..mchyba bede tesknic za nim. No czy nie jestem glupia? Mam 4 w domu a tesknie za piatym...za tym ktory mi umarl rok temu w lipcu nadal tesknie...

Zdjecia ustrojstwa do destylacji podam potem. Nie bylo czasu wczoraj. Do 12 w nocy destylowalam pokrzywe. Niestety ten piekny zapach pokrzywy nie zostal w hydrolacie
Hydrolar pachnie ziolowo-siankowo. Licze ze bedzie dobry do wcierek do wlosow. I plukanek tez.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:14   #2482
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej Kojolka.
Aussie,miało w sumie być, że włókna się rozciągają, tak wygląda starzenie. Opalanie rozciąga je mocno.
Pogoda zmienna, jutro ma być gorzej ale ja już mogłabym wracać Tz nie. Do codziennego życia mnie ciągnie, kotów, mego smoka... nawet do pracy.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:55   #2483
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam, z kawą.

Kama, jeszcze jesteś na Krecie? A tam smoków nie ma?

Witaj Kojolka

Aussie, wyjazd do Ustki to fajny relaks potrzebny dla utrzymania higieny psychicznej
Może jakaś fotka ze spa

No...ja nie istnieję bo nie ma mnie na Fb to nawet nie wiem jaki sprzęt Marjolka zaprezentowała

Anyż, ta sąsiadka, która uznała ciebie za rywalkę sama na pewno jest źródłem kompleksów a swoim głupim zachowaniem tylko to potwierdziła. A co ona chciała tym postępowaniem osiągnąć? Odebrać Tobie pewność siebie, czy może się zwyczajnie ośmieszyć
To sobie poprawiła na chwilę swoje samopoczucie haha...

Anyż, jestem zadowolona z zabiegu i polecam
Dla mnie każdy zabieg wpływa pozytywnie na moją cerę, chociaż nie każdy zabieg daje spektakularne efekty.
Powiadasz... że dostrzegam niuanse na mojej twarzy
Nie, Anyż... ja dostrzegam starość na mojej twarzy...jakkolwiek to brzmi. Może być i upływ czasu ale jest mi zwyczajnie, tak po babsku trudno starzeć się z godnością
Ojej... mam takie przemyślenia ostatnio, dlatego zastanawiałam się, czy do Was dziś coś skrobnąć...
Zauważam niestety jak ten cały proces powoli zachodzi, a może wcale nie tak powoli, jak mi się wydaje...bo widzę siebie codziennie to nie dostrzegam subtelnie zachodzących zmian. Stąd korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej żeby zachować młodość.
Moja mama mi powtarza: głupia ty...wydaj kasę na swój rozwój, wakacje, dzieci.... a ja usilnie chcę zatrzymać czas
Ale nie chcę się obudzić za x lat i zaskoczyć samą siebie albo raczej zobaczyć w lustrze otwartą ze zdziwienia gębę że mogłam jednak zainwestować w siebie, w swoja próżność też...

Mam doła, właściwie mam doła od weekendu bo sama sobie stawiam poprzeczki, wprowadzam coś w ruch i później się dziwię, że sobie funduję jakieś schody... no...a przecież nie lubię mieć w życiu pod górkę...a sobie funduję w gratisie
Tak w kilku zdaniach... chodzi o pracę, znajoma z pracy idzie na emeryturę i będą ogłaszać konkurs...mam w planach ubiegać się o stanowisko. Niestety, gdy mi się nie uda, to....................... ..
Fama niesie, że lepiej spaść z małej wysokośći niż ze szczytu... no...
to głupio będzie patrzeć z parteru...
Rozmawiam z Tz, wspiera mnie ale same wiecie jak to jest, gdy wspiera najbliższy. zaproponował mi w razie porażki etat konserwatora powierzchni płaskich czyli etat rodzinno-domowy.
Wiem, ze Tż docenia mnie ale czy ja odnalazłabym się w tej nowej rzeczywistości
Sparafrazuję klasyka W. 'nie muszem ale chcem '
Mam jeszcze czas, ale podjęłam już decyzję... no bo kiedy, jak nie teraz, gdy nadarza się okazja. Nie mam trzydziestu lat... no nie mam
I stąd te czarne chmury nade mną, które mi przemykają przez głowę.

Na szczęście pogoda u nas ładna, świeci słońce i jest ciepło. Za moment idę do domu, robię sobie wolne dzisiaj i jeśli słońce nie zajdzie za moje ciemne myśli rozłożę swoje starzejące się ciało na tarasie. Niech ciało łapie promienie słoneczne a moje włókna kolagenowe niech robią co im się żywnie podoba
Mam to w nosie dzisiaj

Anyż, a Ty chciałaś zmienić pracę? Dobrze zapamiętałam?

A ja mam dzisiaj na obiad, szybki obiad- wiadomo, że tylko takie u mnie są serwowane, smażone kieszonki z indyka nadziewane serem i ananasem.
A dodatkowo mam jeszcze wczorajszy chłodnik z botwinki

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-06-27 o 13:00
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 15:18   #2484
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary krótko mówiąc, namówiłaś mnie na zabieg
również uważam, że każdy zabieg robi nam dobrze
ja nie widzę różnicy po większości, ponieważ ... no tak mam, nie dostrzegam wiele

co do pracy
tak, szukam
sama nie wiem czego
przeglądam oferty i jak na razie dumam
ponieważ okres przedwakacyjny jak i w wakacje w moim rejonie to niezbyt dobry okres na szukanie stałego etatu
szuka się pracownika sezonowego
obiecując jednocześnie długoterminowe zatrudnienie
i mi bardziej chodzi o coś nowego
i nie będę ukrywać, że jeżeli ktoś zechce zapłacić za mnie składkę zus to będzie mi miło, bo przybędzie mi kilkanaście stówek miesięcznie
a mam teraz fajne dziewczyny, które poradzą sobie bez mojej codziennej obecności

a Tobie LaMary życzę powodzenia
i koniecznie podejmij wyzwanie
szczęście osiągamy kiedy poświęcimy czas, podejmiemy wysiłek, zaryzykujemy i osiągniemy to co założyliśmy
a jak się nie uda to nie będzie koniec świata
urządzisz się po nowemu a i to będzie wyzwanie, co otworzy nowe horyzonty
ogólnie jestem za wychodzeniem ze stref komfortu 💪
i kibicuję kobietom zawsze i wszędzie ✌

Kama ja Ciebie doskonale rozumiem, dla mnie wypoczynek dwutygodniowy jest mordęgą
no chyba, że auto wypożyczę i okolica moja
codziennie nowe widoki, knajpy
mi jest cudnie po resecie kilkudniowym
robię co chcę, jem, piję, zwiedzam, śpię po kilka godzin
i wracam, i w sumie wtedy odpoczywam

Mariolka hydrolaty brzmią ciekawie, używam różany i kocham

Aussi i jak Ci się Ustka podobała? gdzie byliście, co się podobało a co mniej ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 16:00   #2485
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary kazda zmiana to stres. I to wlasnie czujesz. Ja Cie podziwiam za podjecie wyzwania. I bede kibicowac. Jak sie nie uda-nic straconego-pograzysz sie spokojnie i bez stresu na znanym stolku i rutynowo, czyli pewnie i bezpiecznie, bedziesz pracowac dalej.☺
A moze pogoda marna tez u Ciebie przyczynila sie do obnizenia nastroju?
Anyz-spoznilam sie i hydrolatu rozanegi nie zrobie w tym roku. Wszystkie roze dzikie przekwitly. Ogolnie to w tym roku trzeba by sie potroic zeby zebrac to co chcialabym. Moze jutro uda mi sie zebrac jeszcze blawatki i komonice. Zbieranie obu to dosc zmudna robota niestety. A ja mam tylko dwie rece....
Brak pomocnikow...
A jeszcze w tym tygodniu musze zrobic kremy nawilzajace z kw. laktobionowym i krem pod oczy z kofeina bo kolezanki zamowily. I ciagle mam na to wszystko malo czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2018-06-27 o 16:02
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 16:07   #2486
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

A ja właśnie od dr wróciłam. Smaruję się żelem arnikowym i czekam ... będzie pięknie, musi być i bez siniaków tylko niech jakoś jutro przeżyję, czyli dzień spuchnięcia Wierzę, że arnika mi pomoże

Anyżkowa- podobała nam się bardzo plaża, taka inna niż ta "nasza" bliżej Świnoujścia. Aż mi się zamarzyła Łeba Grand Lubicz też bardzo na plus. Super obsługa, miła, uśmiechnięta z dzień dobry na ustach cały dzień u każdego. Miło Pokoje przestronne, bardzo czyste Siłownia ok, chociaż po swojej jestem przyzwyczajona do sprzętów większych gabarytów No i fajnie, że ręcznik dają, ale niefajnie że nie ma ogólnodostępnej wody. Animacje dla dzieci codzienne, więc jak ktoś z małym dzieckiem to nie będą się nudzić. Dla dorosłych zajęcia w basenie, ćwiczenia, joga.
Towarzystwo w hotelu- 70% ślązacy, 10% niemcy i 10% włosi i inni klienci anglojęzyczni. Ani jednego rosjanina. Generalnie dużo rodzin z dziećmi, co nie zawsze jest fajne. Sorki mamy młodszych dzieci ale to prawda Dobrze, że podczas śniadania są wydzielone miejsca dla rodzin bez dzieci Śniadania dla każdego coś dobrego. Trudno się zdecydować. O wiele lepiej niż w Gołębiewskim. Pokojówki w 95% ukrainki, bardzo miłe i rozmawiające po polsku. Strefa SPA ok. Zawsze mogłoby być lepiej
Sama Ustka bardzo sympatyczna, szczególnie część stara, portowa. Wiele budynków już odrestaurowanych i wiele do odrestaurowania (wizualizacji) przewidzianych. Tłoków jeszcze nie było, więc ok. Zielono, plaże szerokie. To na plus. Na minus- brak normalnych restauracji. Większość to kebab, pizza i smażalnie oczywiście. Gdzie tam jeść normalnie? Geslerowej Syrenka to porażka. Tż stwierdził, że ktoś z jej ekipy powinien sprawdzać restauracje po jakimś czasie, bo w ten sposób robi sobie antyreklamę.
Generalnie bardzo sympatyczne miejsce, ale w obecnej sytuacji- budowa a6 jazda tam to koszmar. Mamy rezerwację pod koniec lipca i jedziemy ale potem to raczej poczekamy aż skończą budowę

Się rozpisałam


Kamlisa jak ja ciebie rozumiem. Dla mnie 2 tyg to również za długo. Idealnie byłoby 7 + 2 dni na dojazd/ wyjazd

LaMary- kiedy jak nie teraz. Trzymam kciuki za osiągnięcie celu! Wierzę, że będzie dobrze Ja również mam jakoś tak ze starzeniem, że ciężko mi go zaakceptować czasami ciężko mi oglądać zdjęcia sprzed 5-10 lat Jestem najstarszą pracownicą w firmie, podobnie na siłowni- same młode osoby i staram się nie wyróżniać, wyglądać podobnie do nich. Czasami się udaje bardziej, a czasami mniej jak to w życiu.

Hahaha przypomniała mi się sytuacja ze spa, a konkretnie sauny. Siedzę sobie z młodym, coś tam sobie gadamy. Wchodzi pan ok 50-60 i zaczyna gadać....egzamin mi chciał zrobić po co i dlaczego sauna jakie pozytywy itp. Zdziwił się, że wszystkie odpowiedzi znałam. Potem zapytał kiedy kończę studia. Na to młody zwiał, a ja uó mówię że je skończyłam 25lat temu. Gościa zamurowało no to potem pyta, więc ten młodzieniec to twój syn? a ja do niego- nie mój partner Nic juz nie powiedział dalej, zatkało go. A że wchodziła jakaś kobieta to ja się ulotniłam

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Marjolka dzikie róże pięknie kwitną w Ustce teraz
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 17:40   #2487
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Aussi widziałam, że w lubiczu byłaś.
Faktycznie górują kebaby i frytki. Jest parę knajp lepszych, "dym na wodzie" lub coś pod Ustką.
I w ten weekend już były tłumy
ale najważniejsze, że wyjazd udany
a przygody w sanie zabawne
ciekawe, bo często chodzę i panowie dostają tam niewątpliwej śmiałości

a plaże faktycznie w środkowej części Pomorza są ładne
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 17:55   #2488
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LA Mary pnij sie w górę.
Nawet gdyby groziło upadkiem,to co tam,och..
Wstrzykniesz trochę w 4 litery i upadku nawet nie poczujesz..
Korzystaj z możliwości,rozwijaj skrzydła.
Miej satysfakcję,że tu i teraz należy do Ciebie!


Miałam dwa pogrzeby.
Babcia i ex teściu.
Nie nastroiło optymistycznie,odebrało animusz..
Chwila zadumy ,smutku ,przemijania..
Takie to życie.
Jedna chwila i żegnasz kogoś na zawsze..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 21:38   #2489
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór

Co tam u was dobrego? U mnie lody czekoladowe

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bylam, ogolnie spoko, ale moje ulubione miejsce to Gdynia, albo male miejscowosci pod Gdynia - Reda czy Rewa. Blisko do miasta i rozrywek, piekne plaze, duzo swojskiego jedzenia i pysznych ryb.
Dziękuję! Zerknęłam - fajnie i do lotniska bliżej

Nie wiem czy uda mi się zarezerwować jakieś ciekawe miejsce - późno trochę...

Dziewczyny, gdzie na wakacje w Polsce? Co polecacie? Miasta, hotele, parki itp? Kurczę, mam ochotę na Hel lub Gdynię... ceny bardzo wysokie - ale nieomal wszystko zarezerwowane!

Rozważamy wypad do Danii w najbliższych dniach. Nie byłam jeszcze w Legolandzie, a dusza dziecka wciąż we mnie rozrabia

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Miszka - serdecznie współczuję
Dopiero doczytałam, no rzeczywiście - smutno... ale smutek też jest ważny i potrzebny - aby docenić to co mamy.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Anyż, tak - u Oslo także obchodzi się Sankthans (Noc Kupały to dla przetłumaczenia) ale nie tak hucznie jak w Szwecji, no tam to istnie szaleństwo
Wieczorem są ogniska nad brzegiem morza, fajna tradycja.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Caffeine jak skoncze moj tonik shiseido, to sobie kupie tego whamisa
Ahh przypomnialo mi sie cos, Ty kiedys podawalas linka do YT do takiej p. Bogusi, jak ja ja lubie ogladac! Bardzo pozytywna kobieta i jakze piekna Ona teraz prowadzi vloga, swietna jest :ehem
Oooo... dobrze że mi przypomniałaś, zerknę sobię na YT kiedyś przy kawie, pani Bogusia ma w sobie coś autentycznego i rozbrajającego

A jak twoja mama? Nie piszesz ostatnio... bo zacznę się martwić!

Toner Whamisy okazał się ...czymś w rodzaju serum. Wkrótce napiszę więcej.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość

Caffeine dziekuje! No wlasnie, jak sie jest daleko, to wszystko wyglada jeszcze gorzej Jakie piekne te sukienki! i torebka tez supoer, lubie jak one sa takie... no z takiej fajnej miesistej skorki Buty ecco bardzo lubie, strasznie wygodne
Tak, ja już ponad 10 lat za granicą - więc rozumiem doskonale. W sytuacjach awaryjnych potrafiłam spakować się ekspresowo... na szczęście takowe nie zdarzają się często.
...a kiedy jestem w Polsce to martwię się co tam w domu: takie to już jest podwójne życie

Cieszę się, że chwalisz torebkę - uwielbiam ją
Taka nie za duża, ale też nie za mała, lekka, bez zbędnych ozdób... ładnie uszyta, z mięciutkiej skóry. Idealna, długo takiej szukałam.

...a wam dziewczyny chyba nie przypadła do gustu?

Zastanawiam się jeszcze nad tymi sandałami... trudno o brązowe. Znacie Panama Jack?



---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość

Właśnie wróciłam z Rowów... i takie mam przemyślenia o kobietach. Wyobraźcie sobie biesiadę, kilkanaście osób. Wchodzi sąsiadka z domu obok. Ze wszystkimi się wita a mnie omija szerokim łukiem. Tylko dlatego, że uznała mnie za największą rywalkę Ja samotna, ona również a w towarzystwie panowie ze swoimi partnerkami
Bardzo dziwne zachowanie, Anyż myślę że za dobrze wyglądałaś - aż babie rozum odebrało
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 23:02   #2490
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór,

Witam po powrocie z krótkiego urlopu, po którym już, niestety, nie ma śladu

Miszka, przykro mi.

Caffe, polecam Danię z całego serca. Pięknie, ludzie bardzo mili, czego chcieć więcej.....W Legolandzie też byliśmy. Świetna przygoda. I dla małych, i dla dużych. Nie zastanawiaj się, jedź Zamówiłam miniatury whamisa - olejek i krem do mycia twarzy.

Miszka, z dr. jart mam piankę do mycia twarzy. Bardzo lubię. Bez wątpienia do niej wrócę, jak się skończy.

Aaaaa i też się pochwalę, że po zakończeniu roku szkolnego pękam z dumy. Moje dzieci przyniosły świadectwa ze średnią powyżej 5, młodsza nie mogła unieść nagród . A tak się martwiłam na początku roku. Jak młodsza sobie poradzi, bo to czwarta klasa i wszystko nowe, bo rok wcześniej poszła do szkoły i co będzie, jak właśnie teraz się okaże, że za wcześnie; jak starsza pogodzi szkołę ze swoją, nieogarniętą dla mnie, aktywnością poza edukacyjną () Cieszę się bardzo, że wyszło lepiej niż się spodziewałam

Rodzinna impreza bardzo udana. Kreację kupiłam w 10 minut w drodze na tę imprezę. Wcześniejsze łażenie po sklepach zakończyło się fiaskiem. Kupiłam jedynie peeling do twarzy http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...48E9117C.wfr2o. opinie w necie ma takie se, ale ja bardzo lubię.

Na rodzinnej imprezie pytano mnie a) jak to zrobiłam że tak odmłodniałam, b) jak ja to robię, że się nic a nic nie starzeję. Nie byłam wylewna w odpowiedziach. Czuję się zmotywowana do dalszych, intensywnych działań

Dircik, moim zdaniem pani z siłowni ma sokoli wzrok

Kto porwał Black Satin ?????????

Aussie, super, że wyjazd udany. Też chciałabym pojechać gdzieś z Rodzicami, ale oni tacy niewyjazdowi.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.