Krew na Ścianie - co zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 15:03   #31
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bo ja dzisiaj niewyspana :P
To nie wiem jak by była ta cierpliwość gdybyś się wyspała
Ale zrobię już ładnie
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:09   #32
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

ja jak wyspana jestem to nie mam cierpliwosci :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:48   #33
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

kkknnnuś że się tak wproszę do Ciebie , mam nadzieję że mnie nie wyrzucisz, tylko chcialam pokazac bo z ciekawości zrobiłam same usta i czekam na baty od znawców dzioba dzisiaj nie pokazuję bo tylko rzęsy i twarz umalowana, oczy nie i wygladam zle ale cały czas w temacie... oto moja krew na ścianie

ps. zdjęcia STRASZNE wiem ale musiałam je zrobić komórką bo siadła mi bateria w aparacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (28,3 KB, 35 załadowań)
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:31   #34
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Zdecydowanie odradzam "niestosowania" konturowki badz stosowania szminki zamiast konturowki. Czerwien lubi wylazic poza linie ... nawet jezeli odrazu po namalowaniu wyglada ok to za godzine pojawia sie pajaczki i jakby since dookola ust. Konturówka jest NIEZBEDNA! i nie da sie bez niej wykonac ladnego makijazu ust czerwonych (chyba ze stosujesz szminke transparentna w zdecydwanie jasniejszym odcieniu). Kiedys znalazlam na youtubie rewelacyjny filmik instruktazowy (jak znjade to dokleje linka). Dzeiwczyna zaczyna od podkaldu na usta..potem delikatnie puder.. nastepnie zarysowuje linie ust konturowka (nie musi to byc czerwien! moze byc to bez w odcieniu naszych ust) a potem wypelnia nia (stosowlaa czeerwona) cale wargi i delikatnie przeciera chusteczka. Na taka baze naklada pedzlem szminke. Mozna na to polozyc jeszcze blyszczyk ale w malych ilosciach aby kolor nie splynal. Na koniec przy pomocy cienkiego pedzelka i korektora w jasniejszym tonie zaznaczala linie przy wardze na grzbietach M - linia tuż nad warga aby dodac dodatkowego kontrastu i przy okazji dodatkowo zapobiec wylazeniu szminki.

Problem z tak intensywnym kolorem polega na tym ze jak tylko gdzies wypelnie to odrazu daje efekt opuchlizny wokol ust i wyglada niezdrowo i nieeestetycznie.



o ta laske uwielbiam DDDD
http://www.youtube.com/watch?v=UjjUayEa1zE

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-07-28 o 16:34
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 18:51   #35
dreamlady
Raczkowanie
 
Avatar dreamlady
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 491
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

a ja Ci kochana podsyłam tutorial, który wg mnie jest bardzo dobry, może skorzystasz pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=UjjUa...e=channel_page
__________________
Poznaliśmy się 20.08.2005
Zaręczyny 31.12.2010
Ślub 12.01.2013

odliczanie...
dreamlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 20:58   #36
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Dramatyczny tytuł ... Co do ust i obrysu to trening czyni mistrza, kiedyś umalowanie ust na ciemno zajmowało mi 20 minut;p aktualnie robię to w 30sekund.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:07   #37
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Zdecydowanie odradzam "niestosowania" konturowki badz stosowania szminki zamiast konturowki. Czerwien lubi wylazic poza linie ... nawet jezeli odrazu po namalowaniu wyglada ok to za godzine pojawia sie pajaczki i jakby since dookola ust. Konturówka jest NIEZBEDNA! i nie da sie bez niej wykonac ladnego makijazu ust czerwonych (chyba ze stosujesz szminke transparentna w zdecydwanie jasniejszym odcieniu). Kiedys znalazlam na youtubie rewelacyjny filmik instruktazowy (jak znjade to dokleje linka). Dzeiwczyna zaczyna od podkaldu na usta..potem delikatnie puder.. nastepnie zarysowuje linie ust konturowka (nie musi to byc czerwien! moze byc to bez w odcieniu naszych ust) a potem wypelnia nia (stosowlaa czeerwona) cale wargi i delikatnie przeciera chusteczka. Na taka baze naklada pedzlem szminke. Mozna na to polozyc jeszcze blyszczyk ale w malych ilosciach aby kolor nie splynal. Na koniec przy pomocy cienkiego pedzelka i korektora w jasniejszym tonie zaznaczala linie przy wardze na grzbietach M - linia tuż nad warga aby dodac dodatkowego kontrastu i przy okazji dodatkowo zapobiec wylazeniu szminki.

Problem z tak intensywnym kolorem polega na tym ze jak tylko gdzies wypelnie to odrazu daje efekt opuchlizny wokol ust i wyglada niezdrowo i nieeestetycznie.



o ta laske uwielbiam DDDD
http://www.youtube.com/watch?v=UjjUayEa1zE

Tyris, miło Ciebie widzieć Dziękuję za wskazówki.


---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dreamlady Pokaż wiadomość
a ja Ci kochana podsyłam tutorial, który wg mnie jest bardzo dobry, może skorzystasz pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=UjjUa...e=channel_page

Ona zrobiła przepiekne te ustaDziękuje


---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Dramatyczny tytuł ... Co do ust i obrysu to trening czyni mistrza, kiedyś umalowanie ust na ciemno zajmowało mi 20 minut;p aktualnie robię to w 30sekund.
Tytuł to połowa sukcesu Kochana Ty to mistrz i ja się 10 minutami zadowolę

Wiem DZIŚ miał być idealny czerwony, ale WSZYSTKO co zrobiłam nie spełniło wymagań nawet moich a te są...bardzo skromne.
Także muszę poćwiczyć i może jutro coś wrzucę godnego.

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-07-29 o 09:08
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 11:56   #38
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja tez nie wyjezdzam poza czerwien wargowa jak to ladnie napisalas mimo ze mam mniejsze usta to jak wyjade to mi sie to nie podoba i od razu z pamela mi sie kojarzy
Delikatnie koryguje jedna strone bo mam po prawej stronie ciut mniejsza warge gorna niz po lewej..przy jakis zwyklych szminkach to tego nie widac no ale czerwien jest bardzo wymagajaca wiec trza symetrie zachowac
Hehe, tak , efekt Pameli - wspomnienie lat 90tych
Chciałam dziś zmalować czerwień, ale komary pogryzły mnie w usta i nie tylko się nie umaluję, ale i do pracy nie mogę pójść, bo kursanci by mi zeszli na zawał
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:22   #39
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Hehe, tak , efekt Pameli - wspomnienie lat 90tych
Chciałam dziś zmalować czerwień, ale komary pogryzły mnie w usta i nie tylko się nie umaluję, ale i do pracy nie mogę pójść, bo kursanci by mi zeszli na zawał
Ja zawsze mówiłam "Pamel"zamaist Pamela.
Voodia co to za ohydne komaryFakt, że teraz się pojawiły wieczorami. Mnie kiedyś kot spaskudził usta. Spał obok mnie trzymając mi łapę na ustach i kiedy się obudził wysunąl pazury i wtedy ja się też obudziłam
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:25   #40
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ja zawsze mówiłam "Pamel"zamaist Pamela.
Voodia co to za ohydne komaryFakt, że teraz się pojawiły wieczorami. Mnie kiedyś kot spaskudził usta. Spał obok mnie trzymając mi łapę na ustach i kiedy się obudził wysunąl pazury i wtedy ja się też obudziłam
Toż to jak jakiś horror brzmi!
Komary wstrętne, alergia jeszcze gorsza, może zrobię makijaż na klauna i tu umieszczę, nie musiałabym specjalnie się martwić o tę stylizację
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:29   #41
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Toż to jak jakiś horror brzmi!
Komary wstrętne, alergia jeszcze gorsza, może zrobię makijaż na klauna i tu umieszczę, nie musiałabym specjalnie się martwić o tę stylizację
Hmmm...Ty i klaun? Nie ma takiej opcji. Poza tym Kochana za klauna to ja jutro robię bo muszę tę czerwień pokazać tutaj w wątku. Tylko co z oczamiBez linera (Olivia odradziła) to do czerwonych ust tylko rzęsy....no nie wiem sama.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 13:00   #42
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

ja to zawsze do czerwieni robie oko klasyczne z kreska ale wtedy kreska musi byc tez perfekt :d
cwicz usta narazie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.