Problem z dzieckiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-21, 00:38   #31
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
W sumie nie odróżniam przedszkola od zerówki. Używam tych terminów zamiennie, ale niech będzie, że mała chodzi do zerówki. W jej budynku jest zarówno zerówka jak i szkoła podstawowa, dlatego piszę że prowadzam ją do szkoły.

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------



Jesteś zwyczajnie niegrzeczny. Nie będziemy rozmawiać. Nie takim tonem, zwłaszcza że należysz do kowbojów klawiatury
Czego?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 00:40   #32
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą, to w swoim pierwszym wątku piszesz, że pracę masz lekką, bo opieka nad dzieckiem i zajmuje Ci to 4 godziny dziennie. Do tego marzy Ci się zostanie nauczycielem języka. Trochę kiepskie początki masz, skoro boisz się zgłosić karygodnego zaniedbania dziecka, byle tylko mieć kilka złotych
Nie zgadzam się z tym co napisałeś.
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 00:41   #33
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym co napisałeś.
A z czym dokładnie?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 00:42   #34
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Przecież zgłasza. Na Wizaż.
No tak, CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
[...]A nikt go nie bije, jest tylko zaniedbana. [...]
Przecież Ty ją lejesz, tylko tak, żeby nie było śladów
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 00:43   #35
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym co napisałeś.
Nie musisz, sam piszesz takie bzdury, że gdyby mogły latać, to ten wątek byłby lotniskiem Heathrow.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 00:48   #36
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Ze wszystkim. Zwłaszcza z tym, że nie zgłaszam tego dla kasy. Owszem, pieniądze grają swoją rolę, ale nie jedyną. Napisałem więcej powodów mojego niezgłaszania, nic by to nie dało, rodzice by nie wpłynęli na dziecko, nawet gdyby Obama i Putin przybyli do rodziców osobiście. Pozostaje więc zabranie dziecka, a tutaj mam dylemat natury moralnej. Nie jestem wcale przekonany że to byłoby dla dziecka dobre. Nie chcę podejmować kluczowych decyzji, które mogą zaważyć na losach całej rodziny.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Nie musisz, sam piszesz takie bzdury, że gdyby mogły latać, to ten wątek byłby lotniskiem Heathrow.
Haha, w twarz tego nie powtórzyłbyś

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No tak, CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Przecież Ty ją lejesz, tylko tak, żeby nie było śladów
To żadne lanie.
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 00:50   #37
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Haha, w twarz tego nie powtórzyłbyś
Jestem trochę większy od sześciolatki, więc nie muszę się Ciebie bać. Ach tak, sześciolatka Ciebie tez nie musi się bać, bo potrafi nawet Cię objadać i gardzić spojrzeniem
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 00:52   #38
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Cóż, życie.
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 01:00   #39
jasminowa dziewczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 61
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, zdaje się że stwierdzili że jest zbyt cofnięta żeby iść dalej. Pare dzieci z nią powtarza rok, więc okazuje się że to nie tak rzadkie. Mała jest wygadana i bystra, tylko zaniedbana, szkoda jej.Zwłaszcza, że matka ostatnio w szkole była z rok temu, i wychowawczyni dostaje białej gorączki kiedy nie pojawia się na kolejnej wywiadówce. Heh, masakra.
najpierw chodziła do przedszkola a teraz już do szkoły???
jasminowa dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 01:01   #40
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez jasminowa dziewczyna Pokaż wiadomość
najpierw chodziła do przedszkola a teraz już do szkoły???
wyjaśniłem to wyżej
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 01:09   #41
jasminowa dziewczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 61
Dot.: Problem z dzieckiem

Ale to wszystko grubymi nićmi szyte !
jasminowa dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 01:11   #42
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

OK. Idę spać. Liczę, że ktoś tu napisze coś pomocnego.

Podsumowując, były do tej pory dwie wartościowe uwagi. Jedna - zmienić pracę, żeby nie przyczyniać się do patologii. Druga - zgłosić zaniedbanie dziecka. Żadna z tych odpowiedzi nie rozwiązuje jednak problemu, jakim jest skandaliczne zachowanie małej.

Może faktycznie bez rodziców nic nie zrobię. Jak ktoś podsunie jakiś pomysł, będę wdzięczny. Jeśli nikt nie zaproponuje nic, co by zadziałało, trudno. Będę dalej karmił małą fast foodami licząc, że dzięki temu będzie grzeczniejsza, i czekał aż nauczyciele zgłoszą sprawę do sądu. (Mam nawet taką nadzieję, ale nie chcę za to odpowiadać, ech).
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 01:42   #43
jasminowa dziewczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 61
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
OK. Idę spać. Liczę, że ktoś tu napisze coś pomocnego.

Podsumowując, były do tej pory dwie wartościowe uwagi. Jedna - zmienić pracę, żeby nie przyczyniać się do patologii. Druga - zgłosić zaniedbanie dziecka. Żadna z tych odpowiedzi nie rozwiązuje jednak problemu, jakim jest skandaliczne zachowanie małej.

Może faktycznie bez rodziców nic nie zrobię. Jak ktoś podsunie jakiś pomysł, będę wdzięczny. Jeśli nikt nie zaproponuje nic, co by zadziałało, trudno. Będę dalej karmił małą fast foodami licząc, że dzięki temu będzie grzeczniejsza, i czekał aż nauczyciele zgłoszą sprawę do sądu. (Mam nawet taką nadzieję, ale nie chcę za to odpowiadać, ech).
a może ona po prostu Cie nie lubi boś Troll

może ona nie lubi trolli

albo ludzi głupich jak snop siana

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Nie musisz, sam piszesz takie bzdury, że gdyby mogły latać, to ten wątek byłby lotniskiem Heathrow.
__________________
jasminowa dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 06:47   #44
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Taaaak, nikt nie zauważył czarnych zębów i smrodu ropiejących dziąseł. W caaaałym przedszkolu
Stan uzębienia nawet "zadbanych" dzieci pozostawia czasami wiele do życzenia, bo rodzice mają podejście to tylko mleczaki
Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Jak miałbym je spacyfikować?

Rodzice coś pieprzą że pójdą z dzieckiem do psychologa (taaa, już to widze), bo mała ma humory i stroi fochy. Dziwne że nie pomyśleli o swojej terapii, lol. Czasami moja dziewczyna nam towarzyszy, i wtedy mała zachowuje się wzorowo. Dziewczyna od początku zbudowała sobie autorytet, ja przekupowałem małą, spełniałem jej zachcianki, to teraz mną gardzi. Potrafi wcinać mojego hot doga i jednocześnie mówić, jak bardzo jestem zły. Hehe
Zmień prace, nie nadajesz się do niej kompletnie.
Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Po pierwsze - od razu straciłbym pracę. Po drugie - dziecko prawdopodobnie zostałoby zabrane z domu. A nikt go nie bije, jest tylko zaniedbana. Nie jestem więc przekonany, że dom dziecka byłby lepszy. Nie chcę też się za bardzo wtrącać.
Nie, antyterroryści po zgłoszeniu nie zrobią wjazdu rodzicom na dom i wyprowadzą małoletnich. Jeśli nie wiesz gdzie to zgłosić idz do pedagoga szkolnego, jak mu wszystko opowiesz to sam się temu przyjrzy i wyśle oficjalne pisma ze szkoły i dalej według procedur. Bo z tego co piszesz to zerówka czyli oddział przedszkolny w budynku szkoły?Tak? Czy jednak przedszkole?
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 08:34   #45
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Problem z dzieckiem

Moj kolega kiblowal w zerowce, bo nie nabyl odpowiednich umiejetnosci, zeby dac sobie rade w podstawowce.
A poza tym zglosilabym rodzine do mopsu.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Po pierwsze - od razu straciłbym pracę. Po drugie - dziecko prawdopodobnie zostałoby zabrane z domu. A nikt go nie bije, jest tylko zaniedbana. Nie jestem więc przekonany, że dom dziecka byłby lepszy. Nie chcę też się za bardzo wtrącać.
Przeciez to nie jest tak, ze od razu ja zabiora. Najpierw beda pogadanki z rodzicami, wywiad srodowiskowy i przede wszystkim - czas na zmiany.
A ty przestan wpychac w dzieciaka taki syf, bo sie roztyje.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 09:37   #46
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No tak, CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
Kradnę do podpisu rozwaliłaś mnie tym

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Moj kolega kiblowal w zerowce, bo nie nabyl odpowiednich umiejetnosci, zeby dac sobie rade w podstawowce.
A poza tym zglosilabym rodzine do mopsu.
Nie wiem jak jest teraz, ale moja osobista koleżanka z zerówki kiblowała rok.
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 10:19   #47
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Kradnę do podpisu rozwaliłaś mnie tym


Nie wiem jak jest teraz, ale moja osobista koleżanka z zerówki kiblowała rok.
Potwierdzam, u nas tez jeden chłopak został.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 13:21   #48
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Mała jest wygadana i bystra, tylko zaniedbana, szkoda jej. Zwłaszcza, że matka ostatnio w szkole była z rok temu, i wychowawczyni dostaje białej gorączki kiedy nie pojawia się na kolejnej wywiadówce. Heh, masakra.
Wywiadówki w przedszkolu ? Jest coś takiego ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 13:33   #49
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Wywiadówki w przedszkolu ? Jest coś takiego ?
Tak
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 13:34   #50
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Problem z dzieckiem

Jeśli to prawda jesteś beznadziejnym nianiem i być może część problemów tej dziewczynki wynika z twojego zachowania. Oddawać 6-latce (ale tak, aby siniaki nie zostały - bo miałbyś kłopoty) przecież to karygodne. Nie nadajesz się do tej pracy. Posiadasz przy tym jaką zerową wiedzę, nie odróżniasz zerówki od przedszkola itd. Rzuć ją i przy okazji zgłoś to MOPS-u. To nie działa tak, że od razu zabierają dziecko (chyba, że istnieje zagrożenie zdrowia lub życia). Oni zaczynają kontrolować tę rodzinę i pracować z nią.

I tak potwierdzam. Można "nie zdać" w zerówce. I są wywiadówki. Ale historia ogólnie grubymi nićmi szyta i mam nadzieję, że nie jest prawdziwa.

I jeszcze raz. Jak obcy facet może bić 6-letnią dziewczynkę
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 14:39   #51
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Problem z dzieckiem

klaps dla dziecka to klaps - zostaje trauma i w psychice. dla dziecka liczy się fakt a nie siła. i w żadnym wypadku nie jestem za karaniem dziecka siłą.

przechlapałeś sobie tym że się dałeś od samego początku , mała wie co może z Toba zrobić i zajmie ci wiele tygodni jeśli znajdziesz metodę na wyprostowanie drogi. a jaka droga...ciężko na odległość i nie znając dziecka dać dobra rade. Każde dziecko inaczej reaguje na nagrody czy kary. u wielu sprawdza się system nagradzania wielu dobrych uczynków- czyli jeśli zrobisz to o co cie proszę dostaniesz naklejkę/ kamyczek/ kulkę i jeśli zbierzesz np 5 to dostaniesz nagrodę. potem można zwiększać potrzebna ilość naklejek i zmienić nagrodę. czasem olewanie złego zachowania i oddalenie sie na kilka kroków daje tez efekt. dziecko widząc że na ciebie to nie wpływa po jakimś czasie porzuca takie metody( u mnie córka podpatrzyła w przedszkolu jak chłopiec chcąc wymusić na paniach przedszkolankach pewne rzeczy kładł sie na plecach na podłodze i walił głową w podłogę. wszyscy rodzice zostali o fakcie poinformowani i że dzieci mogą przejąć takie zachowanie. kiedy córka zaczęła tak robić początkowo przerażona byłam. potem nie zwracałam na to uwagi i zachowanie to skończyło się).

i potwierdzę że jeśli zgłosisz fakt do MOPR-u to po pierwsze raczej będzie to anonimowe ( czyli nie powiedzą kto ) zrobią wywiad w domu, wśród najbliższych sąsiadów, w zerówce wśród pań i gdzie się da. Jeśli stwierdzą że coś jest nie tak dziecko zostanie wysłane wraz z rodzicami do poradni pedagogiczno psychologicznej w celu zbadania czy to z dzieckiem czy z rodzicami jest coś nie tak. mogą zostać skierowani do psychologa pedagoga psychiatry. będą zobowiązani do kontynuowania terapii a jeśli się będą stawiać że u nich wszystko cacy to dopiero wtedy na drodze sądowej będzie nadany kurator/ opiekun dziecka i jeśli rodzice będą nadal omijać i lekceważyć wszelaką pomoc mogą im zabrać małą.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:03   #52
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Problem z dzieckiem

Proszę, nigdy nie ucz. No i najlepiej też nie niańcz. Daj sobie z dziećmi spokój, chłopak. Nie Twoja bajka.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:15   #53
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
klaps dla dziecka to klaps - zostaje trauma i w psychice. dla dziecka liczy się fakt a nie siła. i w żadnym wypadku nie jestem za karaniem dziecka siłą.
Taa, trauma po klapsie. Takie bajki to chyba tylko w Szwecji ktoś łyka. Ja jestem zwolennikiem klapsów, nie widzę powodu dla którego dziecko miałoby mieć więcej praw od dorosłego (bo skoro dziecko może dorosłego bić bez ryzyka, że dostanie samo, ma wtedy większe prawa).

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
przechlapałeś sobie tym że się dałeś od samego początku , mała wie co może z Toba zrobić i zajmie ci wiele tygodni jeśli znajdziesz metodę na wyprostowanie drogi. a jaka droga...ciężko na odległość i nie znając dziecka dać dobra rade. Każde dziecko inaczej reaguje na nagrody czy kary. u wielu sprawdza się system nagradzania wielu dobrych uczynków- czyli jeśli zrobisz to o co cie proszę dostaniesz naklejkę/ kamyczek/ kulkę i jeśli zbierzesz np 5 to dostaniesz nagrodę. potem można zwiększać potrzebna ilość naklejek i zmienić nagrodę. czasem olewanie złego zachowania i oddalenie sie na kilka kroków daje tez efekt. dziecko widząc że na ciebie to nie wpływa po jakimś czasie porzuca takie metody( u mnie córka podpatrzyła w przedszkolu jak chłopiec chcąc wymusić na paniach przedszkolankach pewne rzeczy kładł sie na plecach na podłodze i walił głową w podłogę. wszyscy rodzice zostali o fakcie poinformowani i że dzieci mogą przejąć takie zachowanie. kiedy córka zaczęła tak robić początkowo przerażona byłam. potem nie zwracałam na to uwagi i zachowanie to skończyło się).
Nagrody - to już było. Mała nie jest w stanie wytrwać w normalnym zachowaniu pięciu minut, jak dostaje nagrodę - automatycznie staje się jeszcze gorsza. A czasami dawałem jej nagrody w czasach, kiedy nawet 10 minut potrafiła być grzeczna.

Oddalanie się - to robiłem właśnie dzisiaj. Proszę sobie wyobrazić, że mała uparła się na balona. Nie dostała go, więc położyła się na chodniku i wrzeszczała na całe gardło, jakby ją ktoś przypalał ogniem. Oddalałem się, 10 metrów, 20, 30, patrzę - a ona nawet nie drgnie, za to wokół niej zebrała się grupka ludzi. Dopytywali się co się dzieje, nawet chcieli wzywać policję. Taka metoda więc nie skutkuje.

Cytat:
Napisane przez tiaara Pokaż wiadomość
i potwierdzę że jeśli zgłosisz fakt do MOPR-u to po pierwsze raczej będzie to anonimowe ( czyli nie powiedzą kto ) zrobią wywiad w domu, wśród najbliższych sąsiadów, w zerówce wśród pań i gdzie się da. Jeśli stwierdzą że coś jest nie tak dziecko zostanie wysłane wraz z rodzicami do poradni pedagogiczno psychologicznej w celu zbadania czy to z dzieckiem czy z rodzicami jest coś nie tak. mogą zostać skierowani do psychologa pedagoga psychiatry. będą zobowiązani do kontynuowania terapii a jeśli się będą stawiać że u nich wszystko cacy to dopiero wtedy na drodze sądowej będzie nadany kurator/ opiekun dziecka i jeśli rodzice będą nadal omijać i lekceważyć wszelaką pomoc mogą im zabrać małą.
Mała ma jeszcze bogatą ciotkę, która opłaca mnie, i która wie o wszystkim. Podobnie jak wiedzą przedszkolanki, etc. Niech oni sobie to zgłaszają. Ja po prostu chcę żeby mała była grzeczna, mam gdzieś czy jej rodzice dalej będą tak patologiczni, czy też nie. Jest na świecie wiele dzieci, które mają beznadziejne warunki.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda jesteś beznadziejnym nianiem i być może część problemów tej dziewczynki wynika z twojego zachowania.Oddawać 6-latce (ale tak, aby siniaki nie zostały - bo miałbyś kłopoty) przecież to karygodne.
Nie nadajesz się do tej pracy. Posiadasz przy tym jaką zerową wiedzę, nie odróżniasz zerówki od przedszkola itd.
Pozdrawiam prawdziwą pogromczynię bachorów, która już wszystko wie najlepiej.
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:21   #54
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Taa, trauma po klapsie. Takie bajki to chyba tylko w Szwecji ktoś łyka. Ja jestem zwolennikiem klapsów, nie widzę powodu dla którego dziecko miałoby mieć więcej praw od dorosłego (bo skoro dziecko może dorosłego bić bez ryzyka, że dostanie samo, ma wtedy większe prawa).
No tak bo 6-letnie dziecko i dorosły facet są tym samym poziomie intelektualnym, emocjonalnym i fizycznym. I macie prawo się pić. I ogólnie to oburzające, że 5-letnie dziecko nie idzie to więzienia za kradzież, a dorosły tak. No i jak to jest, że dzieci nie muszą pracować, a dorośli muszą, przecież doskonale nadawałyby się do kopalni.

Cytat:
Mała ma jeszcze bogatą ciotkę, która opłaca mnie, i która wie o wszystkim. Podobnie jak wiedzą przedszkolanki, etc. Niech oni sobie to zgłaszają. Ja po prostu chcę żeby mała była grzeczna, mam gdzieś czy jej rodzice dalej będą tak patologiczni, czy też nie. Jest na świecie wiele dzieci, które mają beznadziejne warunki.
Skoro o tym wiesz, masz moralny obowiązek to zrobić, o tej sytuacji wiesz, pracujesz tam, innych dzieci chyba nie znasz. A Tobie chodzi tylko o to, aby mieć lżejszą pracę.

Jeszcze raz. Rzuć ją, zgłoś to do MOPS-u i na przyszłość trzymaj się z daleko od dzieci.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Pozdrawiam prawdziwą pogromczynię bachorów, która już wszystko wie najlepiej.
Już samo nazywanie tak dziecka dyskwalifikuje cię do tej pracy. Ja nie chcę pracować z dziećmi, powinny to robić osoby, które potrafią z nimi pracować, a nie "oddają 6-latce, ale tak, aby siniaków nie było".
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:23   #55
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Guzik mnie obchodzi z kim Ty chcesz pracować. Jak będziesz mi przelewać 500 zł na konto co miesiąc, to zrezygnuję z tej pracy.
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:25   #56
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Guzik mnie obchodzi z kim Ty chcesz pracować. Jak będziesz mi przelewać 500 zł na konto co miesiąc, to zrezygnuję z tej pracy.
Naprawdę nie ma innej pracy dla facetów?
Mam nadzieję, że trollujesz. Chcę w to wierzyć!
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:28   #57
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

A po co mi inna, inna praca też będzie miała swoje wady. Poza tym dorabiam jeszcze tu i ówdzie. To zupełnie nie jest żaden trolling, zadziwia mnie zresztą podejście tych co piszą o trollingu. Myślą że co, nie ma w Polsce zaniedbanych dzieci? Że skoro coś złego się dzieje w domu, to od razu sytuacja jest zgłaszana? A nie znacie żadnego dziecka, któremu rodzice kazali żebrać pod sklepem?
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:30   #58
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
Guzik mnie obchodzi z kim Ty chcesz pracować. Jak będziesz mi przelewać 500 zł na konto co miesiąc, to zrezygnuję z tej pracy.
Gdyby znała całą sprawę głosiłabym ją do MOPS-u, a ciebie najchętniej na policję. Ja jestem w stanie zrozumieć rodzica, któremu puszczą nerwy i da klapsa. Choć tego nie popieram. Ale obcy facet, bijący 6-latkę nie powinien zbliżać się do dzieci.

Idź pracować do callcenter, na budowę, na kasę... Jest wiele opcji, nie musisz jeszcze bardziej krzywdzić dziecka, które i tak ma problemy.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
A po co mi inna, inna praca też będzie miała swoje wady. Poza tym dorabiam jeszcze tu i ówdzie. To zupełnie nie jest żaden trolling, zadziwia mnie zresztą podejście tych co piszą o trollingu. Myślą że co, nie ma w Polsce zaniedbanych dzieci? Że skoro coś złego się dzieje w domu, to od razu sytuacja jest zgłaszana? A nie znacie żadnego dziecka, któremu rodzice kazali żebrać pod sklepem?
Akurat dziecka, które zebrze pod sklepem nie znam. Ale do MOPS-u zgłaszam już dwie sprawy. Jak widzę, że dziecku dzieje się krzywda, reaguje na to. Tak ja zareagowałabym, gdyby dziecko miało takiego opiekuna jak ty.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:30   #59
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Problem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez Alfred Block Pokaż wiadomość
A po co mi inna, inna praca też będzie miała swoje wady. Poza tym dorabiam jeszcze tu i ówdzie. To zupełnie nie jest żaden trolling, zadziwia mnie zresztą podejście tych co piszą o trollingu. Myślą że co, nie ma w Polsce zaniedbanych dzieci? Że skoro coś złego się dzieje w domu, to od razu sytuacja jest zgłaszana? A nie znacie żadnego dziecka, któremu rodzice kazali żebrać pod sklepem?
Tylko po co Ci to? Dzieci nie lubisz, podejścia do nich nie masz, chodzi Ci tylko o zarobek. Dzieciaki się przy Tobie męczą, Ty przy nich. Zupełna kicha.
Nie nadajesz się na nauczyciela. Wybij sobie ten pomysł z głowy.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-21, 15:36   #60
Alfred Block
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 64
Dot.: Problem z dzieckiem

Dzięki za prawdę objawioną, ale w dupie mam takie gadki. Rozumiem, że obie jesteście doskonałe w swoich pracach i dzialacie na pełnych obrotach bez zarzutu? Hah, doszło do tego że będą mi prace wybierać. Lol.
Alfred Block jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-21 18:27:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.