Dziewczyny w mini - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Dziewczyna, która często nosi mini:
na pewno jest łatwa 2 1,60%
prawdopodobnie jest łatwa 14 11,20%
na pewno ma IQ poniżej średniej 5 4,00%
prawdopodobnie jest mało inteligentna 3 2,40%
prawdopodobnie skłania się ku poglądom feministycznym 3 2,40%
prawdopodobnie ma poglądy konserwatywne na sprawy damsko-męskie 2 1,60%
prawdopodobnie ma wysokie poczucie własnej wartości 104 83,20%
prawdopodobnie ma niskie poczucie własnej wartości 9 7,20%
nie nadaje się do poważnych związków 7 5,60%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 13:19   #31
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Dziewczyny w mini

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
eee...bo miała ochotę się tak ubrać?
ew.. bo na dworze był 30sto stopniowy upał?
I wyjście w długich spodniach to samobójstwo?


Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość

Osobiscie lubie mini, chociaz dziwi mnie podejscie niektórych ludzi. np mojej mamy , która twierdzi, ze w moim wieku już nie wypada. Dodam, ze mam 20 lat
Oj, chyba przesadza, i to bardzo przesadza
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:45   #32
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Dziewczyny w mini

Mnie się często zdarza bardzo lubie mini latem.
__________________

architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:45   #33
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dziewczyny w mini

hehe od razu przypomniała mi się dziewczyna, którą widziałam na mieście gdy ja byłam w tramwaju; biała spódniczka szerokości paska do spodni, dosłownie zakrywała tylko pośladki ledwo ledwo. Ale jakoś nie nasunęła mi się mysl, że jest mało inteligętna

w sondzie nie wiedziałam c zaznaczyć, bo wszystko kierowane ku tremu.. że to złe
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:34   #34
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Dziewczyny w mini

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość

Osobiscie lubie mini, chociaz dziwi mnie podejscie niektórych ludzi. np mojej mamy , która twierdzi, ze w moim wieku już nie wypada. Dodam, ze mam 20 lat
ehhhh..........szkoda słów, moja babcia uwaza podobnie-mini tylko dla nastolatek chudych jak patyczki nie dla młodej kobiety...!

Takie komentarze trzeba po prostu przemilczeć i nadal robic swoje, bo niektorym osobom po prostu sie nie przemowi do rozsadku...

Co do kryterium wieku: to raczej powininno byc kryterium wygladu, wiadomo osoba z nadwagę w obcisłej mini nie wygląda zbyt ponętnie...

Chyba trudno okreslic jakas granice wieku- tez znam pare pań mocno po trzydziestce (bliżej czterdziestki) ktore w mini wygladaja swietnie ze względu na swietne...warunki fizyczne chociaz 50latka w minito chyba lekka przesada(czyt.:Madonna)
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:42   #35
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziewczyny w mini

Nie biorac pod uwage przypadkow ekstremalnych typu mini wezsza od paska, czy tasiemka, to jakim cudem noszenie lub nie mini decyduje o inteligencji, "latwosci" itd. kogokolwiek? Wg mnie to jakies dziwne sterotypy. Nie mam nic przeciwko miniowkom, szczegolnie gdy jest goraco, po co dziewczyny sie maja meczyc

Jedyne zastrzezenie - nie kazdy ma nogi do miniowek i nie kazda spodnica na kims dobrze wyglada i o tym powinno sie pamietac
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 14:46   #36
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Dziewczyny w mini

sonda jest głupia i pytanie też jest głupie; mnie mówiąc potocznie zwisają takie dziewczyny; spódnica jak spódnica, dziewczyna jak dziewczyna. sama noszę mini i nie widzę w tym nic dziwnego, poza tym trochę współczuję ludziom, którzy naprawdę, autentycznie zastanawiają się, jaka może być dziewczyna, która nosi krótką spódnicę.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 15:32   #37
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Dziewczyny w mini

ja mam zgrabne dlugie opalone nogi,i latem chodze i w miniówkach i w krótkich spodenkach...dobrze sie w nich czuje a pozatym wiadomo upał,słońce po co sie smazyc w dżinsach
i nie uwazam ze to siwadczy o tym ze ktoś jest łatwy,pusty czy nie wiadomo jaki....wiadomo jesli mini to bluzka w miare zakryta z krótkim rękawkiem no i nie taka krotka że widać posladki(co widywałam już)

a tak w ogóle mam prawie 19lat i jestem dziewicą tak offtop
wiec raczej mini o niczym nie swiadczy tym bardziej ze co druga czy tam trzecia dziewczyna chodzi tak ubrana w lato

pozatym jak widze te odpowiedzi w sondzie to sie zastanawiam ile ludzi ma takie przemyslenie na widok głupiej spodniczki
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 15:57   #38
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Dziewczyny w mini

Nic nie myślę. Normalny ale przy tym atrakcyjny strój. Nie zauważyłam, żeby wzbudzał jakieś większe kontrowersje. Bardzo wiele dziewczyn je ubiera. Ja też w lato dość często noszę na zmianę z szortami. Do tego balerinki, japonki albo sandałki ale na niewysokiej szpileczce (6 cm), bardzo fajnie to wygląda Jak jest bardzo ciepło to rzecz jasna bluzeczka bez rękawków, ale też zwykłe bluzeczki lub nawet koszule
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 17:33   #39
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Dziewczyny w mini

w sondzie powinno być jeszcze

być może ma ładne nogi

Często widuję dziewczyny w mini.. nie mam nic przeciwko jeśli dziewczyna ma ładne nogi. Jeśli natomiast jest to mini pod tytułem "opaska na włosy założona na tyłek" to cóż, tylko uśmiechnąć się z politowaniem można bo co innego...zawsze wtedy zastanawiam się, jak to się dzieje, że im te mini się do góry nie przesuwają, mi najczęściej spódnice podjeżdżają do góry, więc jakbym miała nosić jakieś super-krótkie to pewnie by to było trudne...

Żal mi dziewczyn, które podchodzą do siebie zupełnie bezkrytycznie i mimo, że mają nadwagę to i tak noszą te miniówki i jeszcze najczęściej za ciasne i wszędzie im się wylewa a wyglądają jak słonina przewiązana sznurkiem... tylko tyle...

Ja mam bardzo długie nogi i dawniej w lecie nosiłam regularnie, ale teraz jak mi się troszkę przytyło i cellulit się pojawił zrezygnowałam ze straszenia ludzi i powodowania u nich odruchu wymiotnego...wiem, że nawet z taką wagą nie wygląda to źle ale sama nie czuję się dobrze...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:01   #40
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dziewczyny w mini

Jeżeli dziewczyna ma zgrabne nogi i resztę stroju dobierze tak, że nie będzie wyglądała wyzywająco to moim zdaniem mini jest jak najbardziej w porządku. Rozumiem, że można się oburzać na mini długości kilkunastu cm w połączeniu z wydekoltowaną bluzką, ale jeżeli nosi się ją ze smakiem to nie ma w tym nic złego.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:05   #41
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Dziewczyny w mini

ja nic nie mysle gdy widze dziewczyne w spodnicy...czesciej oceniam samą spodnice czy ładna i mysląc gdzie kupiła, jesli dziewczyna ma zgrabne nogi to ma co pokazywac i dobrze jezeli nie ma zgrabnych to jeszcze lepiej ze sie nie wstydzi i nie przejmuje
ja nie nosze co prawda na1/3 długosci uda ale na 2/3 tak i miałabym byc osądzona na tej podstawie?
chociaz nie oszukując sie jezeli dziewczyna ma mini ktora ledwo dupe zakrywa i bluzke nie lepszą to pomyslę-ze szkoda dziewczyny i tyle
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 19:27   #42
caira666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny w mini

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Żal mi dziewczyn, które podchodzą do siebie zupełnie bezkrytycznie i mimo, że mają nadwagę to i tak noszą te miniówki i jeszcze najczęściej za ciasne i wszędzie im się wylewa a wyglądają jak słonina przewiązana sznurkiem... tylko tyle...
W czym tak na prawdę przeszkadza nadwaga? Można mieć kilka kg więcej (albo nawet więcej niż tylko kilka) i do tego świetne nogi. Nie uważacie chyba, że dla dziewczyn z dodatkowym ciałkiem nie ma w sklepach miniówek. Co więcej, niektóre "puszyste" z ładnymi nogami wyglądają w mini lepiej niż niejedna wychudzona z krzywymi. Sama nie mam zniewalających nóg i wystarczająco dużo odwagi, dlatego miniówek nie noszę. Jeśli ktoś się dobrze czuje z własnym ciałem (i chyba tylko o to chodzi), dlaczego go nie pokazać? Poza tym trzeba czuć się pewnie w tym co się nosi. Bez tego nawet najzgrabniejsza dziewczyna będzie wyglądać śmiesznie.
caira666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:59   #43
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: Dziewczyny w mini

Cytat:
Napisane przez caira666 Pokaż wiadomość
W czym tak na prawdę przeszkadza nadwaga? Można mieć kilka kg więcej (albo nawet więcej niż tylko kilka) i do tego świetne nogi. Nie uważacie chyba, że dla dziewczyn z dodatkowym ciałkiem nie ma w sklepach miniówek. Co więcej, niektóre "puszyste" z ładnymi nogami wyglądają w mini lepiej niż niejedna wychudzona z krzywymi.
To nie chodzi o to że puszysta wygląda nieestetycznie w mini-moze ją przeciez kupic w rozmiarze L a nie na sile wciskac się w S...

Kobitki majace wicej ciała najczesciej wygladaja bardziej wyzywająco bo mają duże bisty,pupy to zwaraca uwagę mężczyzn pomimo mody na megoszczupłość..
Biust i biodra mające z 95 cm, to wygląda tochę inaczej niż w rozmiarze XS bardziej zwraca uwagę...nie mówię że to źle i że dziewczyny o kobiecych wymiarach nie powinny sie nosić krótko tylko muszą liczyc się z komentarzami wywołanymi ich kształtami

Wiem co mówię sama jestem posiadaczką biustu i bioder wielkość 85 cm i raczej nie wzbudzam sensacji idac w mini i z dekoltem po ulicy, a moja siostra (młodsza!)ma megakobiece kształty i nieraz spotyka się z komenatrzami na ich temat, nie zawsze grzecznie wyrażonymi

Cytat:
Napisane przez caira666 Pokaż wiadomość
Co więcej, niektóre "puszyste" z ładnymi nogami wyglądają w mini lepiej niż niejedna wychudzona z krzywymi.
naprawde tak uwazasz? o gustach sie nie dyskutuje ale przyjrzyj sie kobietom/modelkom na wybiegach i ich nogom, nieraz megachudym i o specyficznej zgrabnosci. A jednak zarabiaja krocie za to ze tak wygladaja
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 21:11   #44
iddqd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 74
Dot.: Dziewczyny w mini

dlaczego nie ma opcji "nic nie mysle o dziewczynach w mini"?
iddqd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 22:10   #45
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziewczyny w mini



Wszystko zalezy od okazji i adekwatnosci. Inaczej sie czlowiek ubiera do knajpy na piwo, inaczej na plaze, a inaczej na oficjalne spotkanie.

Stroj moze byc nieadekwatny, niewygodny, nie gustowny czy niechlujny.

Wiek tu nic nie ma do rzeczy, chociaz prawda jest, ze starszym kobieta czesciej sie trafiaja oficjalne okazje na ktore wypada sie oficjalnie ubrac. Nie jest to jednak regula bez wyjatkow.

Nazywanie kobiety latwa to czesta wymowka facetow, ktorzy chca umyc rece od odpowiedzialnosci - seks to w koncu sprawa dwoch, a nie jednej osoby. Typowe zwlaszcza dla mniej swiatlych srodowisk. Taka tam sloma z butow, ktora razi bardziej niz gdy komus posladki wylaza spod spodnicy. Choc jedno i drugie zniesmacza. Ale niesmak a agresja i chamstwo to dwie rozne reakcje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:12   #46
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Dziewczyny w mini

dziewczyna w mini nie wzbudza we mnie zadnych emocji wiec nie zaznaczylam zadnej odpowiedzi nie podoba mi sie w ogole ta sonda.. mini jak kazda inna czesc garderoby.. wraz ze skroceniem dlugosci spodniczki nie czuje sie mniej inteligentna. Tak samo nie zwracam uwagi na kobiety w baardzo krotkich spodniczkach ledwo zakrywajacych cokolwiek nie ma tez dla mnie znaczenia jaka figure ma kobieta w mini- kwestia gustu
czekam na to ze kiedys nadejdzie taki dzien ze ludzie przestana myslec stereotypowo i oceniac innych po wygladzie
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:04   #47
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Dziewczyny w mini

Co to znaczy, ze dziewczyna "jest łatwa"? Czy są też dziewczyny "trudne"..?
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:22   #48
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: Dziewczyny w mini

Hmmm.... mnie zastanawia tylko jedna rzecz, dlaczego osoby które pozaznaczały te brednie typu "jest łatwa", "jest mało inteligentna", "nie nadaje się do stałych związków" nie wypowiadają się????????
Czy to była z ich strony prowokacja czy naprawde tak myślą.

Ja bym bardzo prosiła o uzasadnianie swoich wypowiedzi, bo chciałabym poznać pobudki jakie kierują ludzmi, którzy tak bardzo ulegają stereotypom.

A odnosząc się do sondy zaznaczyłam "mają wysokie poczucie własnej wartości". Ja też noszę mini, jestem mężatką (związek jak najbardziej stały), mam 27 lat i nie uważam się za osobę mało inteligentną .

Pozdrowienia dla dziewczyn które w upalne dni nie ulegają stereotypom i nie smażą się w dżinsach.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:28   #49
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dziewczyny w mini

nie za bardzo zrozumiałam ta sondę. a mini jak najbardziej tak, jesli było wcześniej lustro

zdarzają sie takie mini z falbanka do japonek i fałdy na brzuchu. to jest strrrrrraszne
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 11:38   #50
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Dziewczyny w mini

Dziewczyna, która często nosi mini:
- taki ma styl
- jest pewna siebie

Sondowanie wysokości IQ czy poglądów społeczno-politycznych na podstawie mini-spódniczki.... no nie wiem co napisać. Ręce mi opadły. Jak byłam nastolatką tez chodziłam w mini. Teraz nie chodzę, bo uważam, ze juz nieszczególnie mi to pasuje.
Dlaczego nie pokazać ŁADNYCH nóg?

W przypadku niektórych dziewczyn/kobiet można tylko wyciągnąć wnioski co do braku samokrytyki lub lustra w domu. Jeżeli dziewczyna ma niezgrabne czy grube nogi to po co je pokazuje? Nie lepiej pokazać/podkreślić to, co sie ma ładnego?
Pomijam 50-latki w mini i z gigantycznym dekoltem zesmażone w solarium jak frytki. To już jest karykatura. Mam nadzieje, że ze mna kryzys wieku średniego obejdzie się delikatnie i zestarzeje sie z godnością bez botoksowej maski i prezentowania żylaków na nogach.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:02   #51
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dziewczyny w mini

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Co to znaczy, ze dziewczyna "jest łatwa"? Czy są też dziewczyny "trudne"..?
Mi zawsze mama mówił,że jestem trudnym dzieckiem więc chyba jestem trudna a nie łatwa
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:21   #52
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Dziewczyny w mini

O kurczę! Wiedziałam, że są takie poglądy, ale raczej skłaniałam się do tego, że wymyślają je ludzie, którzy sami mają problem ze sobą. Strasznie zdziwiło mnie, że na wizażu są osoby, które uważają, że noszenie mini = łatwa dziewczyna Ja kocham nosić mini i do tego szpilki, po prostu uwielbiam taki zestaw. Niektóre moje buty mają obas wysokości 5-6cm, ale inne ok. 9cm. To może jeszcze ludzie będą klasyfikowani jako wrażliwi/niewrażliwi z powodu niejedzenia/jedzenia mięsa. I nie mam zamiaru mierzyć czy moje mini sięgają do 2/3 czy 1/3 uda Mam inne problemy
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, w miniówach, w długich spódnicach, w spodniach itp
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:39   #53
justi96
Raczkowanie
 
Avatar justi96
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Dziewczyny w mini

Jakoś żadna odpowiedź mi nie pasuje ...
justi96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:03   #54
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Dziewczyny w mini

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
ew.. bo na dworze był 30sto stopniowy upał?
I wyjście w długich spodniach to samobójstwo?




Oj, chyba przesadza, i to bardzo przesadza
Cytat:
Napisane przez Aardat Lilth Pokaż wiadomość
ehhhh..........szkoda słów, moja babcia uwaza podobnie-mini tylko dla nastolatek chudych jak patyczki nie dla młodej kobiety...!

Takie komentarze trzeba po prostu przemilczeć i nadal robic swoje, bo niektorym osobom po prostu sie nie przemowi do rozsadku...
dokladnie. Nie ma co się przejmować . Na szczęscie moja babcia uwielbia mnnie w mini i jak założe jakąs dłuższa spódniczkę to ma mi za złe

Cytat:
Napisane przez Edycia15 Pokaż wiadomość
Hmmm.... mnie zastanawia tylko jedna rzecz, dlaczego osoby które pozaznaczały te brednie typu "jest łatwa", "jest mało inteligentna", "nie nadaje się do stałych związków" nie wypowiadają się????????
Czy to była z ich strony prowokacja czy naprawde tak myślą.

Ja bym bardzo prosiła o uzasadnianie swoich wypowiedzi, bo chciałabym poznać pobudki jakie kierują ludzmi, którzy tak bardzo ulegają stereotypom.

A odnosząc się do sondy zaznaczyłam "mają wysokie poczucie własnej wartości". Ja też noszę mini, jestem mężatką (związek jak najbardziej stały), mam 27 lat i nie uważam się za osobę mało inteligentną .

Pozdrowienia dla dziewczyn które w upalne dni nie ulegają stereotypom i nie smażą się w dżinsach.
dokładnie. To samo mnie zastanawia. Naprawdę bardzo jestem ciekawa dlaczego osoby te uważają dziewczyny noszace mini za latwe.
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.