JAK poznać nowych znajomych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 16:38   #31
gwiezdna86
Przyczajenie
 
Avatar gwiezdna86
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
GG do gwiezdna86
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

ja też jestem sama. przychodzi piątek sobota, wolny dzień i nie ma z kim gdzieś wyjść....a najgorsze są wakacje. nie chce gdzieś jechać sama, bo boje się że jeśli tam nikogo nie poznam to pojade na wakacje z których wróce tylko z depresją, że nie mam się do kogo odezwać.
Więc może ma ktoś ochotę wyskoczyć na jakąś imprezę, gdzieś pójść, coś zrobić, poprostu pobawić się w wolnym czasie?....dajcie znać
(Zabrze, 28 lat)
gwiezdna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:25   #32
JoannaMitro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Witajcie,

Mam podobny problem. 4 miesiące temu przeprowadziłam się do Warszawy bo mój M miał tu lepszą pracę. I niestety wszyscy moi znajomi, przyjaciele mieszkają teraz 170 km ode mnie
Ciężko jest mi się teraz z nimi spotykać a o spontaniczym zorganizowaniu czegoś nie ma nawet mowy. Brakuje mi kogoś z kim mogłabym wyjść na kawę, drinka lub po prostu czasami pogadać.
Przytłoczona taką sytuacją umieściłam ogłoszenie na gumtree o poszukiwaniu nowych znajomych. Odezwało się sporo osób i stworzylismy grupę na facebooku i za jakiś czas jak będzie nas więcej chcemy zorganizować spotkanie zapoznawcze. Może któraś z was byłaby chetna to mogę podesłać link na priv.
Mam nadzieję, że taka grupa pomoże na poznanie ciekawych osób i zdobycie nowych znajomych lub nawet nawiązanie nowych przyjaźni.
JoannaMitro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 18:39   #33
patka2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 23
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

wiem coś o tym, mieszkam z moim mężczyzną, w zasadzie jest to niedaleko od mojej rodzinnej miejscowości ale z drugiej strony to jednak kawałek drogi tym bardziej, że połączenie jest nijakie... On tu pracuje, mieszka od zawsze ma znajomych w pracy i poza praca ja nie mam nikogo... Niby mówią ze jak ma sie mężczyzne swojego życia nic więcej nie potrzeba ale nie końca jest tak. ja czuję się bardzo samotna, nie mogę znaleźć pracy, cały dzień siedzę w domu i zamulam... ta grupa to fajny pomysł, pozazdrościć, ja szukałam wszędzie jakiś ludzi z okolicy w podobnej sytuacji ale niestety nikogo nie znalazłam przynajmniej na forach.
patka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 17:54   #34
white90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

"pocieszające", że nie jestem sama z takim problemem, a już zastanawiałam się czy przypadkiem jest coś ze mną nie tak ;p
white90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 22:35   #35
alex008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 0
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Mam podobny problem, po kilku latach wróciłam do rodzinnego miasta, znajomi albo rozjechali się po świecie, albo mają już własne rodziny, sprawy..., z przyczyn osobistych musiałam się przeprowadzić, zostawiłam fajną pracę, znajomych, a teraz czuję się straaasznie samotna :/, zawsze cały tydzień czekałam na weekend, cieszyłam się na wspólne wyjścia z przyjaciółmi..., a tutaj weekendy znienawidziłam ... :/
alex008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:08   #36
ewawaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Hej!
Nowych znajomych najlepiej poznać na warsztatach, kursach w tematach, które nas interesują.

Ja moje obecne przyjaciółki spotkałam na warsztatach rozwojowych i na Kręgu Kobiet. Takie warsztaty wiążą się z atmosferą otwartości, czasem z zabawami integracyjnymi więc dużo łatwiej się otworzyć na innych.

W tej chwili sama takie warsztaty organizuję, bo bardzo lubię ten ferment, kiedy spotykają się i poznają inni ludzie (moja strona: DobrzeMi.pl )

Nowa praca też jest świetnym pomysłem Szczególnie taka, którą się lubi. Z organizacji pozarządowej dla której pracuję pochodzi większość moich obecnych dobrych znajomych.

Warto rozważyć także wolontariat.

Czyli pomysłów jest dużo! ;-)
ewawaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:52   #37
malinka malinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Witacje,

ja też mam taki problem, myślę, że to się często zdarza. Nie zawsze układa się tak jakbyśmy chcieli. Ja z kolei pomyślałam o spotkaniach tematycznych z dziedzin, które nas najbardziej pasjonują. Targi, wernisaże, kongresy, może jakieś eventy?

pozdrawiam!

Marta.
malinka malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 20:53   #38
livin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 347
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Hej
Ja też mam podobny problem. Ostatnio czuję się samotna, wielu znajomych nie ma dla mnie czasu, jedyne co wchodzi w grę wyjście na piwo z dobrym kolegą. Nie wiem kompletnie co się stało, bo kiedyś wyglądało to kompletnie inaczej. Mam wrażenie, że ciąży na mnie jakieś fatum, a ludzie kompletnie o mnie zapomnieli. Fakt, że przez ostatnie miesiące pracowałam więc nie miałam czasu na niektóre sobotnie imprezy. Na uczelni też się rzadko pojawiam, bo jestem tylko raz w tygodniu na seminarium. Nie chcę już proponować nikomu spotkania, bo nie chcę słyszeć kolejnej odmowy. Zastanawiam się jak można poznać nowych ludzi. Dodam, że niestety jestem specyficzną osobą i ciężko mi się otworzyć od razu przed większością poznanych ludzi. Nie wiem co robić
livin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:02   #39
PurpleHazee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze jest ale postanowiłam, że napiszę . Otóż mam podobny problem, moja przyjaciółka wyjechała za granicę i teraz nie mam nikogo. Mam chłopaka ale nic nie zastąpi relacji z przyjaciółką, często czuję, że po prostu nie mam się komu wygadać. Szczególnie, że mam tylko jego a o niektórych sprawach nie da się przecież gadać z facetem . Proszę doradźcie mi coś bo nie mam bladego pojęcia jak kogoś poznać . Chętnie umówię się na kawę czy jakieś piwko z kimś z okolic Zawiercie, dąbrowa itd. Mało jest osób w takiej sytuacji, albo przynajmniej ja ich nie dostrzegam, proszę o pomoc
PurpleHazee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 15:23   #40
daniel1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Witam, ja też chętnie poznam nowych ludzi.
Jestem z Poznania. Ktoś chętny na jakieś spotkanie ??
Bilard, piwko, plażówka. Czekam na inne propozycje
daniel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 20:24   #41
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Witajcie jest ktos z okolic Gdańska?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 21:09   #42
bagietka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 102
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

A może spróbuj zaplanować jakiś fajny wyjazd na weekend albo imprezę, coś ciekawego i zachęcić do tego znajomych. Nie siedź i nie czekaj aż ktoś Ciebie zaprosi. A może wspólny wypad na koncert? Teraz dużo ludzi ma podobny problem. W internecie łatwo znaleźć np. portale czy grupy na facebooku, w których ludzie szukają towarzyszy na wspólny wyjazd. Spróbuj może pojechać gdzieś sama. Jeśli zajmiesz się czymś fajnym i będziesz roztaczać wokół siebie pozytywną energię, ludzie sami będą do Ciebie lgnęli.
bagietka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 05:26   #43
pele66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: JAK poznać nowych znajomych

Ja od 2009 roku założyłem nk,Facebook, odnosiłem kontakty z dawnych szkół oraz uczelni. Poznałem niektórych osób zwłaszcza na fb oraz na Nk po przez grupy.forum,zaczepialem na fb i nk ludzi. Poznałem na szkoleniach, kursach oraz jakiś zajęciach. Nawet poznałem na paco w klubie

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Zgadzam się z tym że najlepszy sposób to imprezy u znajomych. Powiem Jescze warto pytać się o poznanie nowych osób ustawiając się do klubu na sporty chodzić itp
pele66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-03 06:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.